رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Givekey/

G0DFATHER

ارسال‌های توصیه شده

درود.

موافقم (+).

جدیدا اکانت داخل جیل هم نمیشه آنلاین کرد روی RakSamp :(.

Olden.png

367325_24ezgif-com-effects-1-.gifcc4125_24TVdb-ezgif-com-resize.gif367325_24ezgif-com-effects-1-.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هعی موافقم اما... ?

در 2 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

آیتم "Vehicle Slot" در Shop درآمد خیلی زیادی برای سرور خواهد داشت فکر نمی کنم این پیشنهاد قبول بشود.

در 25 دقیقه قبل، Rasputin گفته است:

این که شما بلد نیستی دلیل بر نشدن کار نیست?

باوا کار بلد 

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

@G0DFATHER موافقم با این موضوع

@Farab AG:SAMP ویندوز هم مثل لانچر روی VPS اجرا نمیشه بخاطر یه سری مساعل مربوط به استف

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

Abol.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، DrDep گفته است:

دقیقا Givekey بردارید بزارید رواله قبلی اونایی که VPS دارن درک میکنن :|

آره والا من که کلا فلج شدم

تازه من با Towcar/ هم همین مشکل رو دارم?

در 2 ساعت قبل، Rasputin گفته است:

این که شما بلد نیستی دلیل بر نشدن کار نیست?

احسنت?

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

موافقم 

در حیــرتم از مــرام ایــن مــردم پـست               

ایــن طــایفــه زنــده کــش و مــرده پــرست
---------------------------------------------------------------------------

Final.png

[Kw]

لینک به دیدگاه

خیلی داستانه منی که با مولتی میخوام برم راب حتما باید دو تا اکانت انلاین باشن که بتونم کلید ماشینو بدم هم برم راب

''.§ ''▌ Proofessor▌ '' §.''

".".".". §Proofessor.png§."."."."

".".".§MrAlireza.png§."."."

".".§Magnet.png§."."

".§Ground.png§."

لینک به دیدگاه

سلام روز بخیر من برای آپدیت بعدی بشه که در صندق عقب یا داشبورد بشود وسایل خود را قرار داد و ماشین های جدید به بازی اضافه شود

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۳ در 23:12، G0DFATHER گفته است:

TowCar

درود با این مورد بشدت موافقم!!

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

صحبت هات منطقیه امیدوارم اوکی بشه

از یک طرف راک سمپ هم نباید به صورت کامل حذف بشه و قابل استفاده نباشه

✟ Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ ✟

Daddy.png

لینک به دیدگاه

اره منم موافقم با حرفات واسه کسایی مولتی دارن خیلی بد شده

ویرایش شده توسط Syd

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۳ در 12:42، G0DFATHER گفته است:

با سلام و درود ، آپدیت اخیر یک مشکل بزرگ داره ( 3.5.0 ) بعد از آپدیت سیستم ماشین به طور کلی وارد G/ شده و منوی گاراژ فقط روی Launcher و AG:SAMP ساپورت میشه ، و روی RakSAMP این منو باز نمیشه و برای همین GiveKey/ دیگه امکان پذیر نیست و برای اینکه بخوایم GiveKey/ کنیم باید اکانت های مولتی رو روی Launcher یا AG:SAMP باز کنیم و به دلیل اینکه Launcher و AG:SAMP نسبت به RakSAMP خیلی سنگین تره موجب FPS Drop شدید میشیم و بازی اصلیمون لگ میگیره ، لطفا علاوه بر G/ دستور GiveKey/ و Buyinsurance/ و Buyinsurgold/ و TowCar/ و Carinfo/ رو برگردونید تا بشه داخل همون RakSAMP هم از قابلیت هایی که بود استفاده کنیم

@ArSaCiA @Toofan @Meli @iliya

+

...Different product, same hustle mentality
The only difference is, you pay taxes on it and feds can't kick off your door

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Olden گفته است:

درود.

موافقم (+).

جدیدا اکانت داخل جیل هم نمیشه آنلاین کرد روی RakSamp :(.

چرا واقعا این شکلی شده؟

این یکیو واقعا نمیشه درک کرد ?

.Sometimes everything is in its place, but you are not in the place you must be

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Nicolay گفته است:

یک موضوعی هست اینکه این کامند Towcar رو عمرا از /G برداره چون اینو گذاشت تا پلیر ها نتونن از تریکیدن ماشینشون هنگام چپ شدن جلوگیری کنن

و اینکه به قول دوست و باگ یاب عزیزمون @Farab

بعد از امدن Ag:samp  Pc دیگه سرور راکسمپ رو پشتیبانی نخواهد کرد پس باید با این شرایط جدید یکم کنار بیاید

+
چه کار ها و سواستفاده هایی میشه با Towcar کرد اگر دسترسی سریعی بهش داشته باشیم؟
1- سواستفاده از این دستور برای جلوگیری از رفتن بیمه حین ترکیدن
2- سواستفاده از این دستور برای جلوگیری از رفتن بیمه حین افتادن وسیله ی نقلیه در آب
3- سواستفاده از این دستور برای جلوگیری از رفتن بیمه حین دزدیده شدن وسیله ی نقلیه
4- باگ خوردن پلیر و همینطور ماشین برای جلوگیری از رفتن بیمه حین افتادن وسیله ی نقلیه در آب یا ترکیدن. (احتمالش هست پلیر در تلاش برای Abuse یا سواستفاده از این دستور باگ بخوره و این کار باعث پریدن 2 بیمه بجای 1 بیمه بشه)

تمامی این موارد تعداد کمی از دلایلی هستن که دستور Towcar/ به G/ انتقال یافته و دلایل منفی بازگشت دستور Towcar/ از دلایل مثبتش بیشتره!

در 5 ساعت قبل، Daddy گفته است:

فکر کنم با پابلیک شدن AG:SAMP V:Windows خود AG:SAMP توانایی جایگزین شدن راک سمپ رو هم داشته باشه, در غیر این صورت فکر نکنم حذف بشه

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۶ در 03:51، G0DFATHER گفته است:
  نمایش محتوا مخفی

@AtaTurk @iKamyar @sasan7m @Deximo @Blank @Farab @VisuaL @Nigga @Olden @JaMorant @Armour @Gisu @Aone @Supervisor @arminvhz @Amius @GoodTime @Proofessor @DeaDHerO @Lynx @iMParTiaL @mmdss522 @Rutten @ElleryBOy @Ravin @LoverBoy @LordMeysam @amirakram4444 @amirturbo91 @Amirgang212121 @Exit @SuperMaN @RoseRain @Douma @Fayez @Yousefiam @Norox @Matinn @NoTNeVeR @Dnis @IAshkan @UserName @NabZ @MiNHNHuT @FrozenThrone @ARSALAm @itanol @Martyn @MaSiH @RudeKid @arnold @AliAgent @MmdReza15 @Crazzy @iNViSiBIe @Siawash21 @TheMasTeR @Sobi @Scorpro @iAdwin @TheExpert @TAURIEL @Danir @Busher58 @Neon @AiDS @SeT @special76 @HeRoiN @Swixx @ORTEGA @AMir11 @ShahidShodi @ariaaria @Omid @Amiiir @hoomansa @Berlin @ImmoraL @Ava @CreTuS @16Ama @Sadra1388 @VaNiTaS @Owj @AbbasMZ @MohammadEhsaN @Forget @JohnnyDepp @Arda @IVXX @hanieh84 @SaLii @DrThrax @mamadch @Alireza98 @FBI @1godzalone @theHESAM @Karal @Matinazp @arshan @AdmBoT @Sanaka @SimonRanger @Tiam @imatin @Techno @Dnja @DisTanCe @mrnotname @pishidost @ZombieRanger @Thimoty @Timothy @Mehrdad2002 @Mohana @iMahDi @sinasadeghi @Hasbulla @Alpha @AlphaWolf @Daveli @SuTuN @ThiS @Alligator @Amanita @AimBot @babat3248 @Rezza @CalaCe @DrEaMeR @LuTi @Abcc @iHeDDeN @gyyyy @313 @Inverse @TheHunter @Azhir @Kiya @TigerMasteR @SpiD @RGB @GooD @norman @mahbodhnd @HardiN @kig @Hardy @TemplaR @Markeloff @RevelatioN @Yasuo @Arm1N @SotuneYAZ @BlackNoir @Farbodsadi85 @DrDep @Alireza @TheVisage @KasraMorrison @Eloven @amumahdiiii @HamidCPT @Dihan @IMEHDII @CAILO7 @Palycity @ss2002g @FIRDOK @VULCAA @BuTleR @shezi @AmirMehdi @EaSy @TOMMY @KhodKhah @ramtin87 @DoNaLd @mohammadhosein @mynuol @Mushroom @Raiiny @Neymar @Beniamintatari @LukeCage @KhodeNaji @PermenentLion @MohammadMahaN @aliae @LORDMohammad @EnDWaY @Noise @SalkhordeyeMariz @Aboll @Soheil86 @Mohammad405 @Automat @Pooriya @AToMiX @3epeR @M0rphine @Leyt @Johnson @Oppenheimer @pedram1388 @AghaSiBiL @LoToS @TALA @Cost @Luciffer @WaR @AMIRALl @henry @Reza321 @Jonesyy @sfamir @404 @Beeheshti @BeYoNDeR @KasraOsati @SaLiOne @MadkiD @NIMA0044 @Amoamir990 @Sherekam @PotterHead @Rosa @Tabriz @ArmanK7 @Nicolay @Astroid @MehranS @GAMES1SR @ThisIsplayer @Nigzedd @iMisagh @LiN @SplD @Gibson @amirsafavi @Asir @KiarashAx @RealSina @mamandbdhdh @FeLFLi @aiem @Alireza2332 @seyedmohamad3 @scopi @Horror024 @MrCrack @sel @MILADemon @sell @iMammad @GodWorld @sheitan @heydarsan @AminTiger @Iranian @Anathema @amirrezak1nggg @Kentish @BAsil @Puck @Evilmostafa @1amirdragon @BiBaL @TheMachine @Alirezaghara @Original @Amir4512 @SFC @Copy @Mehran8787 @BigSmoke @Arash2024 @yazdi @Dani @Erfan @Capsule @Alitk021 @Cocaine @Seyedalii @Venom1385 @Tiory @OhS @SenioR @Soley @Reyhane @TheAmir @Daddy @FeaRLeSS @PANDORA @Ho3yn @CyberDyne @depres @Semtex @TheLawyer @iSpicy @Syd @SlimShady @Snuffy @Sopap @ZakharAsli @aliahmadian69 @amir3212 @Aliahmadi @Mohamadaliameri @HUNTER1 @BabeFire @KINGEHSAN87 @Religious @PlayerSamp @Heisenberg @LilTjay @mehdiking10 @Parsasiskoo @AbneR @AmirExor @Foody @PabloEscobar @Kanashi @AlwayS @11Gats @Radical @Yasinabarsaji @Punisher2343 @Alarm @No0ne @imehrdad @Aaa7i5vvi57i7ti7tv7i6 @IRevenge @MiladMonster @Danielhameeed @FareWell @BedlessFighter @Power @eliyarzz @Fadly @Rasputin @Robinson @ahe @mohammadddmmd @boring @Aliiseyed @Tracer @KRATOS9700 @BaRBeD @Saeed86king @Holyevil @Exile @Abolfaazl @Yasin281 @MmdRF @mekolo @AliWarrior @mr18gfo @iAmirAbbas @armintaj @ElmiraKamrani58 @Zomorood @alirezanyk @padartm @Alwin @Nikotin @MooN @AliP @TheThomas @AtrociduS @Hajreza @SalawR @Wicked @artinazma @Liamjoki @faty1 @iMoBiN @Abisjsvskhsz @HajAbdollah @Djdhsgdjs @Ryzan @Rony @Blocker @Sweetheart79 @83mehrdad83 @alibhf @MmdKabir @Allireza @iKabir @GOVERNMENT @lonley @Hard @Nate @SajjiLey @Peaceless @iRexa @amir138 @Many @Rayhaneh @ScreaM @Nim @Maichael @ArmanJall @MehdIJahangiR @Parsa1997 @Alijabale @AmuMamaD @TomsonAline @lordreza @Rainy @BlaXe @ahmadkh @mahan1331 @Moltafet69 @Mashiliya @Clinkz @MmdPheonix @Sepehr

دوستان و بازیکنان عزیز ، نظر شما چیه؟! 

نظر خوبیه ان شاءا... 

همه مشکلات حل می شوند.

ویرایش شده توسط CalaCe
املایی

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Daddy گفته است:

در 9 ساعت قبل، Farab گفته است:

+
چه کار ها و سواستفاده هایی میشه با Towcar کرد اگر دسترسی سریعی بهش داشته باشیم؟
1- سواستفاده از این دستور برای جلوگیری از رفتن بیمه حین ترکیدن
2- سواستفاده از این دستور برای جلوگیری از رفتن بیمه حین افتادن وسیله ی نقلیه در آب
3- سواستفاده از این دستور برای جلوگیری از رفتن بیمه حین دزدیده شدن وسیله ی نقلیه
4- باگ خوردن پلیر و همینطور ماشین برای جلوگیری از رفتن بیمه حین افتادن وسیله ی نقلیه در آب یا ترکیدن. (احتمالش هست پلیر در تلاش برای Abuse یا سواستفاده از این دستور باگ بخوره و این کار باعث پریدن 2 بیمه بجای 1 بیمه بشه)

تمامی این موارد تعداد کمی از دلایلی هستن که دستور Towcar/ به G/ انتقال یافته و دلایل منفی بازگشت دستور Towcar/ از دلایل مثبتش بیشتره!

فکر کنم با پابلیک شدن AG:SAMP V:Windows خود AG:SAMP توانایی جایگزین شدن راک سمپ رو هم داشته باشه, در غیر این صورت فکر نکنم حذف بشه

من یادمه علی یک بار گفت که میخواد کاری کنه کسی نره VPS بخره 

و برای اسلیپ شما داخل بازی اسلیپ میکنی و از بازی خارج میشی و کارکتر شما در حالی که نیستید اسلیپ هست و پوینت دریافت میکنه

و هروقت به بازی برگردید کارکتر از حالت اسلیپ در میاد 

نمیدونم این مورد کی میاد ولی اینو موقعی گفت که میخواد پارکینگ اختصاصیه هر فکشن رو جدا بزنه 

پس این اپدیت معلوم نیست مال کی هست و نزدیک هم نیست

ویرایش شده توسط Nicolay
لینک به دیدگاه

خیلیم عالی دشواری نداره

Good Game

167b01_24InShot-۲۰۲۴۰۶۰۱-۱۵۲۷۴۲۸۰۶.gif

I think nothing is permanent

VENOM.png

CentralCee.png

Mobtaker.png

Chars.png

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز.

با نظر شما کاملا موافق هستم.

در حال حاضر نه تنها در Rak Samp بلکه خیلی از بازیکنان هستند که به سیستم قدیم عادت دارند و با سیستم جدید آشنایی کامل ندارند.

بنا بر این اینکه هر دو سیستم وجود داشته باشند واقعا عالی هست.

خود بنده دیروز سر یه CMD سه ساعت تلاش می‌کردم تا اینکه متوجه شدم CMD چنج شده و باید از یک CMD دیگر استفاده بشه.

در هر صورت نظر بنده (+) هستش.

امیدوارم ادمین های مربوطه هرچه سریع تر پیگیری کنند.

@Toofan

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Nicolay گفته است:

پس این اپدیت معلوم نیست مال کی هست و نزدیک هم نیست

فکر کنم V:4.0.0 ?

در ۱ ساعت قبل، GAMES1SR گفته است:

خود بنده دیروز سر یه CMD سه ساعت تلاش می‌کردم تا اینکه متوجه شدم CMD چنج شده و باید از یک CMD دیگر استفاده بشه.

وقتی شما CMD مورد نظر خودتون رو بزنید اگر تغییر کرده باشه توی چت باکس بهتون میگه که این CMD موجود نیست و شما میتونید از CMD دیگری استفاده کنید, نیاز به 3 ساعت تلاش نیستش!

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Farab گفته است:

فکر کنم V:4.0.0 ?

وقتی شما CMD مورد نظر خودتون رو بزنید اگر تغییر کرده باشه توی چت باکس بهتون میگه که این CMD موجود نیست و شما میتونید از CMD دیگری استفاده کنید, نیاز به 3 ساعت تلاش نیستش!

درسته دوست عزیز.

اما من اکثر اوقات چت رو غیر فعال میکنم?

حرف شما هم درسته ?

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GAMES1SR گفته است:

اما من اکثر اوقات چت رو غیر فعال میکنم?

منطقی نیست برادر من :| 

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farab گفته است:

منطقی نیست برادر من :| 

خوب داداش چت غیرفعال کنی راحت تر دور و ور تو میبینی ?

منطقیه

🍁🍁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...