رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Givekey/

G0DFATHER

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، GAMES1SR گفته است:

خوب داداش چت غیرفعال کنی راحت تر دور و ور تو میبینی ?

منطقیه

خب اومدی GTA Online, آنلاین چت مهمه :| 

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 20 دقیقه قبل، KhodKhah گفته است:

از وقتی Towcar/ رفته بیمه ماشین ما رو هواست

خب گلم با Towcar/ شما در اصل داری از این CMD سواستفاده میکنی برای جلوگیری از بیمه ی ماشین, شما رانندگیت بده یا حالا هرچی باید بزاری روند عادیش طی بشه, اگر نمیخوای بیمه ی ماشینت رو پرداخت کنی ماشین ارزون بخر تا بیمه ی کمتری پرداخت کنی

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Farab گفته است:

خب گلم با Towcar/ شما در اصل داری از این CMD سواستفاده میکنی برای جلوگیری از بیمه ی ماشین, شما رانندگیت بده یا حالا هرچی باید بزاری روند عادیش طی بشه, اگر نمیخوای بیمه ی ماشینت رو پرداخت کنی ماشین ارزون بخر تا بیمه ی کمتری پرداخت کنی

تنها علتی که بیمه ماشینم میره لاین مخالف رفتن بقیست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، KhodKhah گفته است:

تنها علتی که بیمه ماشینم میره لاین مخالف رفتن بقیست

منطقیه ?
در هر صورت روند عادیش باید طی بشه, خلاف رفتن پلیرا و نادانی بعضیا هم روند عادیشه.

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Farab گفته است:

منطقیه ?
در هر صورت روند عادیش باید طی بشه, خلاف رفتن پلیرا و نادانی بعضیا هم روند عادیشه.

عادی فکر نکنم باشه،دادا

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، CalaCe گفته است:

عادی فکر نکنم باشه،دادا

توی همجا اتفاق هستش, این هم اتفاقه که یک پلیر تازه وارد یا کسی که آشنایی زیادی با بازی نداره باهاتون تصادف کنه, مثل اینکه یکی تازه گواهینامه گرفته باشه و گاز و ترمز رو قاطی کنه و از پشت بزنه بهتون, تقصیر شما نیست و شما نمیتونستید پیشبینی کنید که قراره به این شکل بشه, بنابراین اتفاق هستش! اتفاق اسمش روشه, همیشه احتمال افتادنش هست.

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۷ در 09:51، Nicolay گفته است:

پس این اپدیت معلوم نیست مال کی هست و نزدیک هم نیست

ممکنه ۵ سال دیگه بیاد کی میدونه

✟ Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ ✟

Daddy.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Farab گفته است:

توی همجا اتفاق هستش, این هم اتفاقه که یک پلیر تازه وارد یا کسی که آشنایی زیادی با بازی نداره باهاتون تصادف کنه, مثل اینکه یکی تازه گواهینامه گرفته باشه و گاز و ترمز رو قاطی کنه و از پشت بزنه بهتون, تقصیر شما نیست و شما نمیتونستید پیشبینی کنید که قراره به این شکل بشه, بنابراین اتفاق هستش! اتفاق اسمش روشه, همیشه احتمال افتادنش هست.

هعی آره

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Farab گفته است:

منطقیه ?

خلاف رفتن جز جرایم رانندگیه و مجازات داره

تو فکشن باشی هم مجازات Av داره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، KhodKhah گفته است:

فکر کنم بشه توی AG:SAMP وارن Call 110 بیاد براتون, ولی تا انتشار AG:SAMP باید صبر نمود...

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۲/۵/۶ در 03:51، G0DFATHER گفته است:
  مطالب پنهان

@AtaTurk @iKamyar @sasan7m @Deximo @Blank @Farab @VisuaL @Nigga @Olden @JaMorant @Armour @Gisu @Aone @Supervisor @arminvhz @Amius @GoodTime @Proofessor @DeaDHerO @Lynx @iMParTiaL @mmdss522 @Rutten @ElleryBOy @Ravin @LoverBoy @LordMeysam @amirakram4444 @amirturbo91 @Amirgang212121 @Exit @SuperMaN @RoseRain @Douma @Fayez @Yousefiam @Norox @Matinn @NoTNeVeR @Dnis @IAshkan @UserName @NabZ @MiNHNHuT @FrozenThrone @ARSALAm @itanol @Martyn @MaSiH @RudeKid @arnold @AliAgent @MmdReza15 @Crazzy @iNViSiBIe @Siawash21 @TheMasTeR @Sobi @Scorpro @iAdwin @TheExpert @TAURIEL @Danir @Busher58 @Neon @AiDS @SeT @special76 @HeRoiN @Swixx @ORTEGA @AMir11 @ShahidShodi @ariaaria @Omid @Amiiir @hoomansa @Berlin @ImmoraL @Ava @CreTuS @16Ama @Sadra1388 @VaNiTaS @Owj @AbbasMZ @MohammadEhsaN @Forget @JohnnyDepp @Arda @IVXX @hanieh84 @SaLii @DrThrax @mamadch @Alireza98 @FBI @1godzalone @theHESAM @Karal @Matinazp @arshan @AdmBoT @Sanaka @SimonRanger @Tiam @imatin @Techno @Dnja @DisTanCe @mrnotname @pishidost @ZombieRanger @Thimoty @Timothy @Mehrdad2002 @Mohana @iMahDi @sinasadeghi @Hasbulla @Alpha @AlphaWolf @Daveli @SuTuN @ThiS @Alligator @Amanita @AimBot @babat3248 @Rezza @CalaCe @DrEaMeR @LuTi @Abcc @iHeDDeN @gyyyy @313 @Inverse @TheHunter @Azhir @Kiya @TigerMasteR @SpiD @RGB @GooD @norman @mahbodhnd @HardiN @kig @Hardy @TemplaR @Markeloff @RevelatioN @Yasuo @Arm1N @SotuneYAZ @BlackNoir @Farbodsadi85 @DrDep @Alireza @TheVisage @KasraMorrison @Eloven @amumahdiiii @HamidCPT @Dihan @IMEHDII @CAILO7 @Palycity @ss2002g @FIRDOK @VULCAA @BuTleR @shezi @AmirMehdi @EaSy @TOMMY @KhodKhah @ramtin87 @DoNaLd @mohammadhosein @mynuol @Mushroom @Raiiny @Neymar @Beniamintatari @LukeCage @KhodeNaji @PermenentLion @MohammadMahaN @aliae @LORDMohammad @EnDWaY @Noise @SalkhordeyeMariz @Aboll @Soheil86 @Mohammad405 @Automat @Pooriya @AToMiX @3epeR @M0rphine @Leyt @Johnson @Oppenheimer @pedram1388 @AghaSiBiL @LoToS @TALA @Cost @Luciffer @WaR @AMIRALl @henry @Reza321 @Jonesyy @sfamir @404 @Beeheshti @BeYoNDeR @KasraOsati @SaLiOne @MadkiD @NIMA0044 @Amoamir990 @Sherekam @PotterHead @Rosa @Tabriz @ArmanK7 @Nicolay @Astroid @MehranS @GAMES1SR @ThisIsplayer @Nigzedd @iMisagh @LiN @SplD @Gibson @amirsafavi @Asir @KiarashAx @RealSina @mamandbdhdh @FeLFLi @aiem @Alireza2332 @seyedmohamad3 @scopi @Horror024 @MrCrack @sel @MILADemon @sell @iMammad @GodWorld @sheitan @heydarsan @AminTiger @Iranian @Anathema @amirrezak1nggg @Kentish @BAsil @Puck @Evilmostafa @1amirdragon @BiBaL @TheMachine @Alirezaghara @Original @Amir4512 @SFC @Copy @Mehran8787 @BigSmoke @Arash2024 @yazdi @Dani @Erfan @Capsule @Alitk021 @Cocaine @Seyedalii @Venom1385 @Tiory @OhS @SenioR @Soley @Reyhane @TheAmir @Daddy @FeaRLeSS @PANDORA @Ho3yn @CyberDyne @depres @Semtex @TheLawyer @iSpicy @Syd @SlimShady @Snuffy @Sopap @ZakharAsli @aliahmadian69 @amir3212 @Aliahmadi @Mohamadaliameri @HUNTER1 @BabeFire @KINGEHSAN87 @Religious @PlayerSamp @Heisenberg @LilTjay @mehdiking10 @Parsasiskoo @AbneR @AmirExor @Foody @PabloEscobar @Kanashi @AlwayS @11Gats @Radical @Yasinabarsaji @Punisher2343 @Alarm @No0ne @imehrdad @Aaa7i5vvi57i7ti7tv7i6 @IRevenge @MiladMonster @Danielhameeed @FareWell @BedlessFighter @Power @eliyarzz @Fadly @Rasputin @Robinson @ahe @mohammadddmmd @boring @Aliiseyed @Tracer @KRATOS9700 @BaRBeD @Saeed86king @Holyevil @Exile @Abolfaazl @Yasin281 @MmdRF @mekolo @AliWarrior @mr18gfo @iAmirAbbas @armintaj @ElmiraKamrani58 @Zomorood @alirezanyk @padartm @Alwin @Nikotin @MooN @AliP @TheThomas @AtrociduS @Hajreza @SalawR @Wicked @artinazma @Liamjoki @faty1 @iMoBiN @Abisjsvskhsz @HajAbdollah @Djdhsgdjs @Ryzan @Rony @Blocker @Sweetheart79 @83mehrdad83 @alibhf @MmdKabir @Allireza @iKabir @GOVERNMENT @lonley @Hard @Nate @SajjiLey @Peaceless @iRexa @amir138 @Many @Rayhaneh @ScreaM @Nim @Maichael @ArmanJall @MehdIJahangiR @Parsa1997 @Alijabale @AmuMamaD @TomsonAline @lordreza @Rainy @BlaXe @ahmadkh @mahan1331 @Moltafet69 @Mashiliya @Clinkz @MmdPheonix @Sepehr

دوستان و بازیکنان عزیز ، نظر شما چیه؟! 

چقد طول کشید همه رو تگ کنی ??

در در ۱۴۰۲/۵/۹ در 15:09، KhodKhah گفته است:

✌️?

در در ۱۴۰۲/۵/۹ در 17:41، Farab گفته است:

فکر کنم بشه توی AG:SAMP وارن Call 110 بیاد براتون, ولی تا انتشار AG:SAMP باید صبر نمود...

جالبه ، 

در در ۱۴۰۲/۵/۹ در 04:56، Daddy گفته است:

ممکنه ۵ سال دیگه بیاد کی میدونه

??

در در ۱۴۰۲/۵/۹ در 01:51، Farab گفته است:

دادا کسی که از عمد میزنه ، ادم اونجا فشار میخوره

و اگر ن یه نیو پلیر بزنه که هیچ داستانی ندارع 

ویرایش شده توسط Nikotin

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Nikotin گفته است:

چقد طول کشید همه رو تگ کنی ?

فکر کنم فقط ۳ ساعت داشته تگ میکرده??

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، iSpicy گفته است:

فکر کنم فقط ۳ ساعت داشته تگ میکرده??

??

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۴ در 05:46، G0DFATHER گفته است:

خوب من به عنوان یک بازیکن این مشکل رو دارم و گفتم ، فکر میکنم یک سریا که مثل من وسیله نقلیه روی اکانت مولتی دارن هم با این مورد موافق باشن و بقیش بستگی به نظر مدیریت کل داره ، اگه بازیکن یا بازیکنان مجموعشون براشون اهمیت داره که باید به این مورد رسیدگی کنن و اگه هم نه که دیگه هیچی دیگه ، الان بنده از آپدیت نسخه 3.5.0 خیلی راضی بودم و خیلی موارد خوبی داشت ، اما خوب یک آپدیت نباید مشکل اضافه کنه ، اگه دستورات برگرده خیلی بهتره ، فکر نمیکنم این مورد غیرممکن باشه و قطعا مدیریت میتونه انجامش بده و این موردی که میگید RakSAMP پشتیبانی نمیشه ، درسته ولی یک بازیکن از RakSAMP برای بازی استفاده نمیکنه که نیاز به پشتیبانی داشته باشه من برای جلوگیری از لگ شدن اکانت هامو روی RakSAMP آنلاین میکنم و فقط با حذف دستورات موافق نیستم علاوه بر G/ دستورات هم برگرده خوبه که مثل قبل قابلیت استفاده از ماشین در RakSAMP هم بشه ، خودم به شخصه فکر میکنم مدیریت موقع ساخت این آپدیت موضوعه RakSAMP رو فراموش کردن و شاید اصلا امکانش بشه G/ به RakSAMP هم اضافه بشه

منتظر پاسخ نهایی مؤسس و صاحب و مدیریت و توسعه دهنده مجموعه هستم...  

خرید اسلات ماشین به همین دلیل اومد که بساط مولتی ها جمع شه ولی خب هزینه داره دیگه به نظرم پول vps رو بدیم بریم اسلات بخریم?
(من بعید می دونم اضافه شه)

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۲۸ در 09:44، grandpa گفته است:

خرید اسلات ماشین به همین دلیل اومد که بساط مولتی ها جمع شه ولی خب هزینه داره دیگه به نظرم پول vps رو بدیم بریم اسلات بخریم?

هعپ ?

دیگه انداختم رو اصلی ?

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۲۸ در 10:44، grandpa گفته است:

سیاست علی ها چی فک کردی؟????

فقط میخواد مولتی بره کنار و فک نکنم به این فک کرده باشه که پلیر های سرور رقمش کم میشه?

اگر خواستی سرزمینت را آزاد کنی         

۱۰ گلوله در تفنگت بگذار،

۹ گلوله برای خائنين،آدم فروشان و جاسوسان

و تنها ۱ گلوله برای دشمنان کافیست!!!

Pishva.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در ۱۴۰۲/۵/۶ در 13:16، Techno گفته است:

نظرم نظرته

منطق منطـــــــق ?

.".".''.§ ''▌ FaZaEI▌ '' §.''.".".

Fazaei.png

PVKING.png

Mψ Br⊕†hεr

MrCrack.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...