EnDWaY

ناظمان
 • تعداد ارسال ها

  1374
 • حمایت مالی

  2,000 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  5

آخرین بار برد EnDWaY در September 11

EnDWaY یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

399 فروم باز

درباره EnDWaY

 • گروه های دیگر ادمین های محیط کاربری,
  سرپرست لیدر ها
 • در حال حاضر در حال استفاده از پیام رسان
 • درجه
  𝚃𝚛𝚞𝚜𝚝 𝙽𝚘𝙱𝚘𝚍𝚢
 • تاریخ تولد 11/07/1997

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در بازی
  EnDWaY

آخرین بازدید کنندگان نمایه

8019 بازدید کننده نمایه
 1. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @BlaCkStaR اوقات به کام: شکایت شما تایید شد. لیدرِ عزیز در تیمِ کارکنان حضور ندارد پس مجازاتی روشون صورت نمیگیره. جهت بازگشت با بنده (EnDWaY) با [Report/] در ارتباط باشید. +موفق باشید. +بسته شد!
 2. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @MmdTurk اوقات به کام: شکایت شما رد شد. دلیل: در پیام شخصی به شما توضیح داده شد. +همچنین برای تاخیر در پاسخگویی پوزش می طلبیم. +موفق باشید. +بسته شد!
 3. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @Semtex اوقات به کام: شکایت شما تایید شد. لیدرِ عزیز یک عدد AV دریافت خواهند کرد. +موفق باشید. +بسته شد!
 4. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @BlaCkStaR اوقات به کام: چون که لیدر مربوطه از تیم خارج شده اند کمی شکایت شما زمان می برد لطفا صبور باشید.
 5. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @RezaHero اوقات به کام: شکایت شما رد شد. دلیل: عملکردِ لیدرِ مربوطه صحیح می باشد. شما قوانینِ جعلِ فعالیت (Abuse Activity) را نقض کردید. +موفق باشید. +بسته شد!
 6. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @ScreaM اوقات به کام: شکایت شما تایید شد. لیدر خاطی مجازات خواهند شد. جایزه شما توسط مسئول لیدر (EnDWaY) پرداخت شد. +موفق باشید. +بسته شد!
 7. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @BlaCkStaR اوقات به کام: شکایت شما در حال بررسی می باشد، لطفا صبور باشید.
 8. EnDWaY

  قدیمارو یادم نرفته عسیسم
 9. EnDWaY

  با سلام خدمت تمامی اعضای زحمت کش اقلیت School Instructor جلسه این هفته اقلیت روز جمعه در تاریخ 29-09-2023 ساعت 17:30 برگزار خواهد شد. حضور نداشتن در جلسه هفتگی بدون هماهنگی و مرخصی و یا دیر رسیدن به جلسه موجب دریافت اخطار اقلیت خواهد شد. همچنین نداشتن گزارش کار کافی موجب دریافت اخطار اقلیت میشود. در نظر داشته باشید نظم جلسه, سکوت و خاموش بودن تلفن همراه از موجبات شرکت در جلسه است. توجه: کسانی که دارای ارتقا رنک هستند باید دارای مهارت شغل قانونی سطح 5 و تعداد جلسه لازم در رنک خود باشند. توجه: شرکت در جلسه هفتگی اجباری است حتی برای دوستانی که به تازگی وارد اقلیت شده اند, پس اگر در جلسه شرکت نمیکنید حتما مرخصی خود را قرار دهید.
 10. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @Iranian اوقات به کام: شکایت شما تایید شد لیدر خاطی مجازات شدند. پ.ن: مجازات Admin Jail هم اعمال شد لازم به شکایت در تاپیک شکایت از اعضاء نیست. +موفق باشید. +بسته شد!
 11. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @ALiRoK اوقات به کام: شکایت شما رد شد. دلیل: لذا که شما اقدام به فحاشی شدت بالا در (Crew) کردید و موجب اخراج شما از اَقَلیت شده اَست. +موفق باشید. +بسته شد!
 12. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @amir0133 اوقات به کام: شکایت شما رد شد. دلیل: لذا که شما قانون جعل فعالیت (Abuse Activity) را نقص کرده و مجازات شدید. +موفق باشید. +بسته شد!
 13. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @Hichkas اوقات به کام: شکایت شما رد شد. توضیحات در پیام شخصی به شما داده شد. +موفق باشید. +بسته شد!
 14. EnDWaY

  با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @ALiRoK اوقات به کام: شکایت شما در حال بررسی می باشد، لطفا صبور باشید. لیدر مربوطه @NabZ، 24 ساعت فرصت ارسال مدارک و دفاعیه از خود را دارا می باشید.
 15. EnDWaY

  +بسته شد! +موفق باشید.