Iranian

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  150
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

1 عادی

3 دنبال کننده

درباره Iranian

 • درجه
  عضو حرفه ای

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. Iranian

  @NavidSilent درخواست شما رد شد، شما در اقلیت حضور ندارید.
 2. Iranian

  - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ پنج شنبه (۲۰۱۸/۰۳/۲۹) تا جمعه (۲۰۱۸/۰۳/۳۰). - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ مهمان و مهمانی. البته شاید جمعه عصر بتونم بیام.
 3. Iranian

  @kiasmart83 درخواست شما پذیرفته شد، موفق و سلامت باشید.
 4. Iranian

  @Matthew2 قبول. من از هر دوی شما بابت این قضاوت اشتباه و حواس پرتی عذر میخوام.
 5. Iranian

  و یک چیز دیگه، بنده بیکار نیستم که ۲۴ ساعته داخل بازی باشم و منتظر شما که تشریف بیارید تا من اخراجتون کنم، گرچه مقداری هم این هفته کم کاری دارم، ولی هماهنگ شده و اوکیه!
 6. Iranian

  بنده هر زمان که اومدم شما داخل بازی نبودی، وقتی اینو متوجه شدی که امکان داره اخراج نشی حداقل باید پست مرخصی میزاشتی، گرچه که پست استعفای شما هم خیلی مناسب و منطقی نیست، به دلیل اینکه شما هر وقت آنلاین میشید کلا داخل اکانت اصلیتون یعنی Matthew هستید، پس دلیل خاصی نداشته پست استعفاتون! ولی به هر حال پستتون قبول شده و ... .
 7. Iranian

  بنده اول به امیر گفتم که پست استعفا داده، ولی شما تا زمانی که از اقلیت اخراج نشدید حق حضور نداشتن در جلسه و ندادن گزارش کار بدون هماهنگی و پست مرخصی رو ندارید و موظف به حضور در جلسه و گذاشتن گزارش کار هستید. در ضمن بنده تایید صد در صد از @HiTLeR گرفتم و بعد شما رو اخراج کردم.
 8. Iranian

  بنده منتظر بودم تا شما آنلاین شی، و این مسئله رو با @HiTLeR در میون گذاشتم، قرار بر این شد که شما به این صورت از اقلیت اخراج بشی.
 9. Iranian

  دوست عزیز. بنده از زمانی که پست استعفای شما رو قبول کردم، منتظر بودم تا در بازی حضور پیدا کنید چون از طریق UCP نمیشه با 60FP اخراج کرد! بنابراین شما هنوز در اقلیت حضور داشتید و موظف به گذاشتن گزارش کار و حضور در جلسه هفتگی بودید. و یا در غیر این صورت باید پست مرخصی میزاشتید. ولی هیچ کدوم رو انجام ندادید و ۲ تا FW گرفتید: ۱. به دلیل نگذاشتن گزارش کار. ۲. حضور نداشتن در جلسه هفتگی: بنابراین شما به همراه 80FP از اقلیت اخراج شدید.
 10. Iranian

  @MaTeRدرخواست شما پذیرفته شد، موفق باشید.
 11. Iranian

  @Nightwolf درخواست مرخصی شما قبول شد، موفق و سلامت باشید.
 12. Iranian

  @mirana با درخواست مرخصی شما موافقت گردید.
 13. Iranian

  @JohnWick با درخواست شما موافقت گردید.
 14. Iranian

  - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ از 2018/02/15 تا 2018/02/18 - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ قصد مسافرت دارم.
 15. Iranian

  - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ 2018/02/15 تا 2018/02/02/18 - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ قصد مسافرت دارم.