Markeloff

ادمین های محیط کاربری
 • تعداد ارسال ها

  998
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  18

آخرین بار برد Markeloff در March 29

Markeloff یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

340 فروم باز

درباره Markeloff

 • گروه های دیگر آزماینده بتا
 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 06/19/1999

آخرین بازدید کنندگان نمایه

5132 بازدید کننده نمایه
 1. Markeloff

  @GeneralMaximus درخواست رفع محرومیت شما رد شد، شما از سرور محروم نیستید.
 2. Markeloff

  با سلام بارها پیش اومده در موردِ قانونِ "ایجاد مزاحمت"، متاسفانه ابهامی در قوانین وجود دارد که سعی میکنیم این موضوع را شفاف سازی کنیم. در قوانین قبلی، مجازات ایجاد مزاحمت، در بار اول کیک و در صورت تکرار، Warn (وارن) به همراه داشت. اما با آمدن سیستم Call 110/، این قانون حذف شد و گفته شد هرکسی هر کاری (اعمم از مشت زدن، و ...) انجام داد، در وهله اول اگر تونست از Call 110 استفاده نماید. در این باره قانونی اضافه شد تحت عنوانِ: به طور مثال، اگر در رابی ایجاد مزاحمتی شود، فقط خود شخص میتواند از خود دفاع کند و از Call 110/ استفاده نماید. منظورِ ادمین علیرضا این بود که مجازات ایجاد مزاحمت کیک و در صورت تکرار وارن میباشد که مربوط به تمام قوانین ایجاد مزاحمت نیست. ادمین آریا فقط از ایشون پرسیده مجازات ایجاد مزاحمت، خب چه مزاحمتی؟ شاید منظور ایشون این بوده: به هر حال، شفاف سازی های لازم و جدی به تمامی ادمین ها داده میشه تا در صورت بروز اینگونه ابهام، به راحتی پاسخگوی افراد باشند. با تشکر از گزارش شما. +بسته شد.
 3. Markeloff

  با سلام خدمت شاکی محترم @HASANKORD1654 شکایت شما قبول شد و 2 روز از زمان هاستری ایشون کسر شد. +بسته شد.
 4. Markeloff

  با سلام خدمت شاکی محترم @sinakhan شما لینک دیسکورد داده اید و این جز تبلیغات میباشد که به درستی مجازات شدید. شکایت شما رد شد. +بسته شد.
 5. Markeloff

  با سلام خدمت شاکی محترم @ZombieRanger نمیدونم کجای قوانین نوشته شده فقط یک اسکرین از Whokill دادن کافیه که فردی رو مجازات کرد! تمام این حرف هایی که زدید: فقط کیل شدن شما با اسنایپر قابل مشاهده بود که این مدرک کافی نبود. من هرشکایتی که بدون مدرک کافی باشه رد میکنم، اینکه شما فکر میکنید من طرفدارِ تیم ادمین ها و هاسترهام و دلم برای بازیکنان نمیسوزه، مشکل شماست که فکر میکنم دچار توهم شده اید. یکم به خودتون بیایید و زود قضاوت نکنید و همچنین تهمت نزنید! همین فیلمو همون اول میدادین، ازتون چیزی کم نمیشد، میشد؟ شکایت شما قبول شد 2 روز از زمان هاستری ایشون کسر شد. +بسته شد.
 6. Markeloff

  با سلام خدمت شاکی محترم @Edrisw در این رابطه ادمینِ مورد نظر یک SV دریافت خواهد کرد و همچنین بازیکن Aryaw سه روز از سرور محروم خواهند شد. توجه: در رابطه با بن اشتباه و مباحث مربوط به اونت، خود شخص باید شکایت انجام دهد. +بسته شد.
 7. Markeloff

  با سلام خدمت شاکی محترم @ZombieRanger متاسفانه در مدرکِ شما این موضوعاتی که مطرح کردید وجود ندارد. اگر مدرکِ بیشتری دارید در یک پست جداگونه آنرا قرار دهید. با تشکر. +بسته شد.
 8. Markeloff

  با سلام خدمت شاکی محترم @godofwar84 متاسفانه این موضوع مربوط به ماه ها قبل بوده و شکایت شما رد میشود. در رابطه با این موضوع، مبهمی در قوانین وجود داشت که توضیحات لازم به ادمین ها در آن زمان داده شد. +بسته شد.
 9. Markeloff

  با سلام بله، در این باره حرف شما صحیح است. اما وقتی ادمین به شما میگویند فیلم نمیخواد بریم سراغ چک پیسی، شما به هیچ وجه نباید اختلال در آن وارد کنید. داخل فیلم خیلی چیزها مشخص نیست. لذا شما به هنگام چک پیسی کرش شدید و طبق قانون: شکایت شما رد میشود. +بسته شد.
 10. Markeloff

  با سلام خدمت شاکی محترم @Mhi هاستر @Routin 24 ساعت فرصت برای ارائه مدرک دارا خواهد بود.
 11. Markeloff

  با سلام مدارکِ ارسالی از سوی ادمینِ مربوطه صحیح بوده است. شکایت شما رد شد. +بسته شد.
 12. Markeloff

  با سلام شکایت شما قبول شد و 2 روز از زمان هاستری ایشون کسر شد. +بسته شد.
 13. Markeloff

  با سلام شما طبقِ قانون زیر از سرور محروم شدید: برای آنبنی خود میتوانید از 2000 عدد گلد استفاده نمایید. شکایت شما رد شد. +بسته شد.
 14. Markeloff

  با سلام خدمت شاکی محترم @AriaaN هاستر @Skinny 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه دارا خواهد بود.
 15. Markeloff

  @SamaNNN درخواست رفع محرومیت شما رد شد، شما به دلیل خرید و فروش به پول واقعی محروم شده اید.