special76

لیدر های محیط کاربری
 • تعداد ارسال ها

  88
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

20 عالی

7 دنبال کننده

درباره special76

 • درجه
  عضو پیشرفته
 • تاریخ تولد 07/05/1997

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Special_q

آخرین بازدید کنندگان نمایه

321 بازدید کننده نمایه
 1. special76

  @Spartan درخواست شما برای عضویت قبول شد. موارد تست: 15 سؤال از قوانین عمومی، 20 سؤال از قوانین Hitman و 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) همپنین باید در 3 عدد Paintball با Sniper حضور داشته باشید. توجه داشته باشید هرگونه تماس با لیدر و ساب لیدر برای تست به منظور نادیده گرفتن پست شما می باشد.
 2. special76

  @DeTriS درخواست شما برای عضویت قبول شد @NimaTF درخواست شما برای عضویت رد شد. شما در اقلیت دیگری حضور دارید. @BlueMooN درخواست شما برای عضویت قبول شد. @AliAgent درخواست شما برای عضویت قبول شد. موارد تست: 15 سؤال از قوانین عمومی، 20 سؤال از قوانین Hitman و 5 تست Duel با تفنگ های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47) همپنین باید در 3 عدد Paintball با Sniper حضور داشته باشید. توجه داشته باشید هرگونه تماس با لیدر و ساب لیدر برای تست به منظور نادیده گرفتن پست شما می باشد.
 3. special76

  عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بله - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ عدم فعالیت - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: عالیییییییی
 4. special76

  باسلام خدمت معلمان مدرسه جلسه هفتگی اقلیت روز پنج شنبه در تاریخ 2019/11/21 ساعت 17:00 در محل HQ برگزار می شود. حضور نداشتن بدون مرخصی و هماهنگی باعث دریافت اخطار اقلیت و عدم دریافت حقوق می شود.
 5. special76

  @miad درخواست شما برای استعفاء قبول شد. موفق باشید
 6. special76

  عکس محیط کاربری شما: - نام اقلیت شما: School Instructor - عکس محیط کاربری شرکت کنندگان: - عکس محیط کاربری ذخیره ها:
 7. special76

  @momojaja درخواست شما برای عضویت قبول شد. @Abbasealamdar درخواست شما برای عضویت رد شد. شما دارای Factoin Punish می باشید. @TheOlDGunner درخواست شما برای عضویت قبول شد. موارد تست: 8 سوال از قوانین عمومی سرور. 7 سوال از قوانین دسته ملایم و 5 سوال از قوانین اقلیت به همراه نحوه تست گرفتن ها از بازیکنان. آماده تست باشید.
 8. special76

  @Nimapro درخواست شما برای استعفاء قبول شد. موفق باشید
 9. special76

  @BASSOUR درخواست شما برای عضویت قبول شد. @Sweet درخواست شما برای عضویت قبول شد. موارد تست: 8 سوال از قوانین عمومی سرور. 7 سوال از قوانین دسته ملایم و 5 سوال از قوانین اقلیت به همراه نحوه تست گرفتن ها از بازیکنان. آماده تست باشید.
 10. special76

  باسلام خدمت معلمان مدرسه جلسه هفتگی اقلیت روز چهارشنبه در تاریخ 2019/11/13 ساعت 16:00 در محل HQ برگزار می شود. حضور نداشتن بدون مرخصی و هماهنگی باعث دریافت اخطار اقلیت و عدم دریافت حقوق می شود.
 11. special76

  @ArsHPabLo درخواست شما برای عضویت قبول شد. موارد تست: 8 سوال از قوانین عمومی سرور. 7 سوال از قوانین دسته ملایم و 5 سوال از قوانین اقلیت به همراه نحوه تست گرفتن ها از بازیکنان. آماده تست باشید.
 12. special76

  @DeadSea درخواست شما برای عضویت قبول شد. @RudeBoY درخواست شما برای عضویت رد شد. شما از سرور محروم هستید @Xprs درخواست شما برای عضویت قبول شد. موارد تست: 8 سوال از قوانین عمومی سرور. 7 سوال از قوانین دسته ملایم و 5 سوال از قوانین اقلیت به همراه نحوه تست گرفتن ها از بازیکنان. آماده تست باشید.
 13. special76

  @mamadch درخواست شما برای استعفاء قبول شد. موفق باشید
 14. special76

  @AloneBoy درخواست شما برای عضویت قبول شد. @sorush درخواست شما برای عضویت رد شد. نحوه قرار دادن پست درست نمی باشد دوباره پست بزارید. @Bardia138 درخواست شما برای عضویت قبول شد. @Hokm درخواست شما برای عضویت قبول شد. @Stew درخواست شما برای عضویت قبول شد. موارد تست: 8 سوال از قوانین عمومی سرور. 7 سوال از قوانین دسته ملایم و 5 سوال از قوانین اقلیت به همراه نحوه تست گرفتن ها از بازیکنان. آماده تست باشید.
 15. special76

  @MaTiNaSi درخواست شما برای استعفاء تایید شد. موفق باشید.