ZombieRanger

شخص بسیار مهم (VIP)
 • تعداد ارسال ها

  1026
 • حمایت مالی

  52,000 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  10

آخرین بار برد ZombieRanger در April 7 2021

ZombieRanger یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

473 فروم باز

درباره ZombieRanger

 • درجه
  Sina
 • تاریخ تولد 01/01/1911

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  ZombieRanger

آخرین بازدید کنندگان نمایه

4296 بازدید کننده نمایه
 1. ZombieRanger

  @Administrator خدمت شما عارضم، کسی که با سی باگ موافقه یک رای داره کسی که باهاش مخالفه هم یک رای داره ولی در مجموع رای هیچکدومتون واسه فرد تصمیم گیرنده حتی به اندازه ی پشم اهمیت نداره و ایشون در نهایت کاری رو انجام می دن که خودشون میخوان. اما نظر من اینه که سی باگ در هر صورت یک نقص هست چه برای دیگل باشه چه برای شاتگان چه برای M4 و ... اگر برگرده در تمام درگیری ها طرف برنده کسی خواهد بود که بهتر می تونه باگ بزنه و مهارت های دیگه کاملا بی ارزش میشن.
 2. ZombieRanger

  تا زمانی که قوانین و سیستم عادلانه نوشته نشن شرایط گارد ملی همینیه که هست. دست و پا زدن لیدر فکشن فایده نداره چون همونطوری که دوستمون اشاره کرد، هر چقدر سطح گارد ملی رو بالاتر می کشیدیم موسس سرور قوانین و سیستم رو برای گارد ملی سخت و سخت تر و برای طرف مقابل آسان و آسان تر می کرد تا به قول خودش تعادل بینشون حفظ بشه. در نتیجه هر چقدر زحمت کشیدیم و تمرین گذاشتیم و حین جلسات گلومون رو پاره کردیم همه برای هیچ بود. هر قدر ما با تلاش خودمونو بالاتر می کشیدیم، موسس تمام آپدیت و باگ های سرور رو بیخیال و فورا به کمک رابرها می شتافت. تعداد تغییراتی که در سیستم راب در زمان لیدری و ممبری من داده شد انگشت شمار نیستن ... پس ارزششو نداره
 3. ZombieRanger

  آن جمعه ای که PYL و سمپ اندروید و AG-Samp ظهور کردند صدای اسلحه ها هم تغییر پیدا می کند (خبر رسید این جمعه هم نمی آیند)
 4. @AliAgent اون از سیستم راب اینم از جیل بریک حالا مثل من بشین تا درست شه
 5. ZombieRanger

  اگه یه نفر دقیقا سه ساعت پشت سر هم بانک چک کنه و آماده راب باشه بعدش فقط نیم ساعت واسه ناهار از بازی خارج بشه و برگرده ببینه در غیابش ۳ راب موفق تمیز زدن تا مرز دیوانگی میره و همونجا آرساکیا که هیچ بلکه سمپ و جی تی ای رو هم پاک می کنه، متاسفانه من آدم صبوری بودم و اینکارو نکردم.
 6. ZombieRanger

  خیلی خوب
 7. ZombieRanger

  خوشحالم که بازیکنان آرساکیا به خصوص سلاطین گارد ملی و همه ی ارگان های ویژه در برابر ظلم سکوت نکردند، اما بزارید خیلی خلاصه خاطره ای از پیگیری های متداوم خودم برای گرفتن حقوق ارگان های دسته ویژه در زمان رهبری و ممبریم تعریف کنم. همزمان با اون شکایات، پیشنهادات و انتقادات در نظر داشتم که ریشه ی تمام مشکلات دسته ویژه بر میگرده به یک شخص که معتقده سرور باید صد در صد بدون توجه به پیشنهاد بقیه فقط به سلیقه ی خودش بچرخه، ایشون بارها در پاسخ به نقد هایی که در حضورش داشتم اظهار داشت: "آرساکیا همینیه که هست، خوشتون نمیاد؟ میتونید از اینجا برید" ایشون شاید در جمع بگه پیشنهاداتون مهمه و در هر جلسه کارکنان بگه پیشنهادی دارید بگید (البته اگه خیلی لطف کنه ماهی یه بار بیاد) اما در نهایت کاری که خودش می خواست انجام بده رو انجام میده و اون نمایش مسخره ی شنیدن پیشنهادات واسه اینه که کارکنانش رو راضی نگه داره. دقیقا مشکل آرساکیا همینه، مدیریت و ریاست آرساکیا یه کار تیمی و اتاق فکری نیست یک کار شخصی و یک نفرست. کوبیدن سوپروایزر و منیجر آرساکیا بی فایده ترین کاری بود که متاسفانه انجام می دادم چون اون افراد فقط کاریو انجام می دادن و میدن که بهشون توسط صاحب سرور ابلاغ شده و جرئت نمی کنن بیشتر از اون کاری انجام بدن. اما جناب کامیار شما نظر منو میخواید؟ نظر من تقریبا با پیشنهاد موسس یکی هست، آرساکیا همینیه که هست، خوشتون نمیاد؟ میتونید برید. کاری که من کردم رو انجام بدید و جوونیتون رو برای این سرور تلف نکنید. آرساکیا عوض نمیشه مگه اینکه خود شخص علی عوض بشه (که بعید میدونم) حدود یک سال پیش موسس سرور به من گفت بعد از آپدیت اقتصادی سیستم راب عوض می شه بعدش حرفشو عوض کرد و گفت بعد از انتشار نسخه اندروید این اتفاق می افته. روی علتش تفکر کنید، سیستم راب عوض نمی شه چون خود موسس نمی خواد که عوض بشه: و در این مدت تغییراتی در سرور داده شد که وضعیت گارد ملی رو بد و بدتر کرد تا اعضای این ارگان بیان تاپیک بزنن و التماس کنن که بین بد و بدتر ما بد رو می خوایم. از جوانان با شرفی که در این تاپیک اعتراض خودشون رو ارسال کردن خواهشمندم راجب نحوه گذراندن جوانیشون تجدید نظر کنن و جمله ی "آرساکیا همینیه که هست خوشتون نمیاد میتونید برید" رو آنقدر تکرار کنند تا به جواب برسند. امیدوارم در تمام مراحل زندگی شاد و موفق باشید.
 8. ZombieRanger

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ (تاریخ باید میلادی باشد، مثال: از 2016/11/11 تا 2016/12/11): از 2021/07/07 تا 2021/07/08 - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ نمیتونم تمرین رو حاضر باشم
 9. ZombieRanger

  باف یه چیز دوطرفست! حق ندارید بگید به نفع گارد ملیه چون هردو طرف میتونن بزنن! راب اگر کم باشه مشکل از سیستم رابه و خود علی میخواد کم باشه نمیتونید بگید تقصیر گارد ملیه! هنوز خیلی تا پرو شدن فاصله دارید ما قبلا یه گروه رابر داشتیم روزی حداقل ۳ راب میزدن ساعتای شلوغ هم میزدن، مثل شما نیستن که تا NG افلاین میشه میپرید تو بانک
 10. ZombieRanger

  پیشنهاد میدم اگر کسی به مدت ۱۵ دقیقه سوار وسایل نقلیه شخصیش نشه قایم بشن و صاحبش اگر لازم داشته باشه بتونه با قابلیت و دستوری (به نظرم Towcar) اون وسیله رو Spawn کنه. اینطوری مشکل ریاکارانی که مولتی میکشن سرور که بگن "ببینید ما چقدر ماشین داریم" و لگ حل خواهد شد.
 11. ZombieRanger

  ماشین شخصی در صورت Sleep صاحب Despawn بشه
 12. ZombieRanger

  خب که چی :l قبل از آپدیت دنیای دیگه هم اون قابلیت رو داشتن
 13. ZombieRanger

  • عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: • عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: • توضیحات: زبان ناپسند (فحاشی شدت بالا) • شاهد ها: - • مدرک/عکس یا فیلم: در پیام شخصی به لیدر ارسال میشود.
 14. ZombieRanger

  وانتدای دارای حق تسلیم نارنجی و وانتدای بدون حق تسلیم قرمز روی نقشه ی پلیس ظاهر بشن، دسته متوسط واسه وار این قابلیت رو داره چرا پلیس نداشته باشه؟ کسی Jammer، Nofind،‌ Buff بزنه از نقشه مخفی بشه.
 15. ZombieRanger

  +