Luciano

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  285
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد Luciano در February 8

Luciano یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

105 حرفه ای

درباره Luciano

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Luciano

آخرین بازدید کنندگان نمایه

3389 بازدید کننده نمایه
 1. Luciano

  فقط اهنگ و بنازم One, two, three and to the ' 'Snoop Doggy Dogg and Dr Dre is at the do'
 2. Luciano

  ای جاننننن F da police
 3. Luciano

  Good Cop Bad Cop - icecube Style : Gangsta Rap توصیه میشه کاپ دوستای عزیز نگاه نکنن بعده تماشا کسی خواست بره FTP خبر کنه منو.... http://uupload.ir/view/t72j_be0a44209c32a724ef95d3ac411758017354098-480p_53891.mp4/
 4. Luciano

  Burning heart - Survivor Hard rock :Style از گروه Survivor http://uupload.ir/view/oxr5_survivor_burning_heart.mp3/ ترجمه ی قشنگی داره داخل گوگل سرچ کنید.
 5. Luciano

  کاری نکن پاشم بیام دم خونتون ......
 6. Luciano

  کتاب میبینی عشقم
 7. Luciano

  تو شخصی بسایر دقیق در موسیقی هستی خوشم آمد. الکی
 8. Luciano

  دمت گرم چیزه عالیی گذشتی
 9. Luciano

  اره عزیزم نشستم خوندم اونا که بدرد بخور بوده رو گذشتم
 10. Luciano

  از لانچر خوده استیم گرفتین؟
 11. Luciano

  با سلام و درود خدمت تمامی پلیر های آرساکیا گیم... چند وقت پیش دوست عزیزمون یسری مطلب راجب سبک متال گذشته بودن- خوب بزارید پس سبک متال و یکم بیشتر بشناسیم.... اول انواع زیر مجموعه های متال به صورت زیر: Thrash Metal Heavy Metal Alternative Metal Progressive Metal RapMetal PopMetal Punk Metal Scandinavian Metal Doom Metal Sludge Metal Death Metal Black Metal Speed Metal Industrial Metal Stoner Metal Goth Metal Symphonic Black Metal Power Metal بزارید اول برا اینکه یه درک بهتر نسبت به متال پیدا کنیم تاریخچه راک و یه برسی بزنیم: سبک راک زمانی شروع به شکل گیری کرد که جنگ جهانی دوم تمام شده بود.یعنی پس از یک مدت زمان نسبتا طولانی که چیزی جز بدبختی, آوارگی, درماندگی و فقر در پی نداشت. زمانی که انسانها بیش از هر وقت محتاج کمک بودند.در همین موقع یعنی در حدود دهه 50 میلادی سبک موسیقی راک ظهور کرد.این سبک به دلیل متفاوت بودن و داشتن نگاهی جدید به قضایا حرف های زیادی برای گفتن داشت و از نظر تاثیرات اجتماعی و گستردگی شنوندگان بی همتاست. مبدا این نوع موسیقی در اروپا بود که از دو جنگ جهانی بیشترین ضربه را خورده بود.پايه گذاران راک هم از بين مردم بودند. مردمي که روزگار ، چهره سياه خود را به آنان نشان داده بود. اين افراد که از دل اجتماع ستمديده بيرون آمده بودند جواناني بودند تشنه حقيقت. جواناني در جستجوي علت. جواناني در تلاش براي درک زندگي. و اين جوانان بهترين روش براي رسيدن به هدف را در استفاده از هنر يافتند. موسيقي نيز از چشم اين گروه دور نماند. اما چون اين جوانان در پي يافتن علت بودند نتوانستند با سبک قديمي همراه شوند. در نتيجه سبک جديد طرح ريزي کردند و در نتيجه تلاشهاي آنان بود که راک متولد شد. پايه گذاران راک آنرا موسيقي متفاوت مي دانستند با سازهاي متفاوت و با کلماتي متفاوت. بطور دقیق تر بخوام بگم الان، بیشتر کسایی که سمت راک میرفتن بچه های بودن که از جنگ جهانی دوم نجات پیدا کرده بودن و دیگه بزرگ شده بودن.... که خب بعدش راک و همین بچه ها تقسیم به شاخه های زیادی میکنن که یکیش میشه متال یا مثلا هارد راک که گروه هایی مثل AC/DC یا survivor روش کار کردن. میخواید متال گوش بدید من خودم گروه Rammstein و بتون پیشنهاد مکنیم. پس بزارید راجب رامشتاین هم یکم بحرفم براتون... رامشتاین یکی از معروف‌ترین گروه‌های متال و اینداستریال متال دنیاست که در سال ۱۹۹۴ در آلمان تشکیل شد. سبک موسیقی این گروه دنس‌متال (متال رقص) است. ترانه‌های این گروه اکثراً به زبان آلمانی نوشته شده‌اند. لیبل این گروه «یونیورسال میوزیک گروپ» است که چهارمین لیبل آن‌ها از زمان شکل گیریشان تاکنون محسوب می‌شود. با این که ترانه‌های رامشتاین منحصراً به زبان آلمانی است اما گروه در تمام دنیا طرفدار دارد و این نشان دهندهٔ ارزش کار آن هاست. چند تا از اهنگ های معروفشون : Du hast Deatschland Feuer frie و دیگه بستونه. نظر فراموش نشه.
 12. ازون جایی که @SuperMAN یکم زیادی چرت گفته درباره سبک متال و راک بزودی یه پست می زارم سرگرمی ها مطالعه کنید.

  شاید که بتونیم به یه نتیجه بهتر نسبت به حرف این خنگ خدا برسیم.😑

 13. Luciano

  قضیه اینست که بش فکر نکن.
 14. Luciano

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بله - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ با دسته ملایم سازگاری ندارم.  - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: خوب خوش اخلاق به امید خوشبختیش.
 15. Luciano

  آقا بسه دیگه انقد بنده خدا رو مسخره نکنید.