URANUS

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  291
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  12

آخرین بار برد URANUS در January 18

URANUS یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

206 فروم باز

درباره URANUS

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 12/17/2014

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  : URANUS

آخرین بازدید کنندگان نمایه

6361 بازدید کننده نمایه
 1. کلیپ چهارشنبه سوری در آرساکیا:

   

  https://www.aparat.com/v/WyFU0

   

  چهارشنبه سوری تون شاد!

 2. URANUS

  درود @Smart مدتیه که بنده از سرور بای دادم و فعلا به دلیل مشغله امکان حضور در سرور و فروم رو ندارم روز خوش
 3. URANUS

  با درود فایل اصلی: http://s7.picofile.com/file/8384071050/eroo88kh_h.gif نسخه کم حجم:
 4. URANUS

  با درود @Smart فایل اصلی با حجم 12 مگابایت: http://s6.picofile.com/file/8383609234/smart_l.gif نسخه کم حجم (یه فیلم مستند علمی تخیلی رو اگر بخوای تا 500 کیلوبایت کم حجم کنی، متاسفانه بهتر از این نمیشه):
 5. URANUS

  با درود فایل اصلی: http://s7.picofile.com/file/8383437134/fergal_h.gif نسخه کم حجم:
 6. با درود این حالت تنها برای ماشین های عمومی سرور عملی است و برای ماشین های شخصی باید تفاوت قائل شد! نمی دونم امکان پذیر هست یا نه، ولی اگر بتوان ویژگی برای ماشین های سرور تعریف کرد که آیا بعد از رسپاون شدن کسی سوارش شده یا نه مشکل کاملا برطرف میشه. به عنوان مثال عرض میکنم. فرض کنید سلامت ماشین های سرور رسپاون شده 1000 باشه، و به محض اینکه کسی سوارش بشه، سلامتش 999 بشه، و حتی با تعمیر هم به 999 برسه و 1000 نشه. در این حالت ماشینی که سلامتش 1000 باشه یعنی کسی سوارش نشده، و حتی اگه وسط خیابون هم باشه یعنی کسی اون رو هل داده، پس نباید قابل تاو کردن باشه! اگر بتوان این ویژگی که بعد از رسپاون، کسی سوار ماشین شده یا نه را به صورت صفر و یک تعریف کرد (نیازی به نمایش این ویژگی برای بازیکنان نیست) می توان برای ماشین های شخصی نیز اعمال کرد. هر ماشین که رسپاون بشه، تا کسی سوارش نشده، امکان تاو کردنش وجود نداره، اگر کسی سوارش بشه هم، بعد از پیاده شدن هم، شرط زمان بعد از پیاده شدن ( مثل الان 3 دقیقه یا بیشتر) اعمال میشه و هم شرط شخص اثرگذار مانع جعل فعالیت میشه. اگر این امکان وجود داشته باشه، دیگه هل دادن هیچ اثری نداره و میشه این حالت رو از شرط اثرگذار بودن افراد روی ماشین حذف کرد. اگر این ویژگی امکان پذیر نباشه، به نظرم افزایش زمان بعد از پیاده شدن راننده که در حال حاضر حدود 3 دقیقه است، در مورد ماشین های شخصی اثربخش تر باشد. در کنار افزایش هر محدودیتی، به دلیل واقعی تر شدن فعالیت ها، بازیکنان باید دستمزد بیشتری دریافت کنند تا اقلیت ها همچنان جذابیت داشته باشند. شاید بهتر باشه که ماشینی که بنزین آن 100% و مقدار سلامت آن 100% می باشد بشود Tow کرد، کارمزد اندک هم پرداخت شود ولی در اکتیویتی فرد محاسبه نشود. مثل وقتی به فرد تکراری Heal داده میشود، ولی در اکتیویتی محسوب نمیشود.
 7. با درود به نظر بنده، در مورد اقلیت یدک کش میتوان حقوق هفتگی را کلا حذف کرد و دستمزد افراد تنها هنگام تاو کردن هر ماشین پرداخت شود. برای تفاوت رنک ها نیز می توان در مورد دستمزد هر تاو تفاوت قائل شد، یعنی رنک های بالاتر به ازای هر تاو پول بیشتری دریافت کنند. برای جلوگیری از جعل فعالیت، علاوه بر محدودیت های موجود (فاصله از محل رسپاون و ۳ دقیقه محدودیت بعد از پیاده شدن راننده) میتوان محدودیت های جدیدی اضافه کرد. مثلا: ماشین های سرور با سطح سلامت ۱۰۰۰ و سطح بنزین ۱۰۰ درصد قابل تاو نباشند. ماشین سرور با این شرایط یعنی روشن نشده و کسی هم سوارش نشده. در این حالت حتی هل دادن ماشین های سرور هم دیگر برای تاو کردن آنها فایده ای ندارد. در این شرایط تنها راه، سوار شدن و روشن کردن ماشین است، که شرط هایی که خودتون ذکر کردین تقریبا مانع جعل از این طریق میشه. در مورد ماشین های شخصی میتوان شرط فاصله از محل رسپاون را بیشتر کرد، تا حدی که عملا امکان هل دادن ماشین تا آن فاصله معقول و امکانپذیر نباشد. همچنین میتوان محدودیت زمان بعد از پیاده شدن برای ماشین های شخصی را بیشتر کرد. این شرط باعث میشود که نارضایتی بازیکنان بابت تاو شدن ماشینشون وقتی داخل یک بیز کار دارن، کمتر بشه. راه کلی دیگه اینه که میزان پرداختی به ازای هر تاو، تابعی از سطح سلامت ماشین باشه. به طوری که هرچقدر ماشین خرابتر باشه، فرد دستمزد بیشتری برای تاو کردن ماشین دریافت کنه. در این حالت میتوان دستمزد ماشین های با سطح سلامت ۱۰۰۰ و نزدیک به آن را آنقدر کم قرار داد، که فرد تمایلی به تاو کردن آن نداشته باشد. در این شرایط افراد ترغیب میشوند که سوار ماشین ها شده و آنها را خرابتر کنند، که با شرط هایی که خودتان ذکر کردین، عملا این جلوی اینگونه جعل ها، گرفته می شود. لازم به ذکر است که در حال حاضر شرایط اقلیت یدک کش به گونه است که جذابیت لازم برای بازیکنان را ندارد. بنابر این افزایش محدودیت ها (جهت کاهش امکان جعل) در صورتی معقول به نظر میرسد که افراد در ازای فعالیت واقعی دریافتی بیشتری نسبت به میزان فعلی داشته باشند.
 8. URANUS

  با درود فایل اصلی: http://s7.picofile.com/file/8382571576/erookh_h.gif نسخه کم حجم:
 9. URANUS

  با درود فایل اصلی: http://s7.picofile.com/file/8382558884/kiya_h.gif نسخه کم حجم:
 10. URANUS

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بلی - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ یه مدت سرم شلوغه نمی تونم آنلاین بشم. سرم خلوت شد برمی گردم همینجا. - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: اقلیت که بهترینه، لیدر هم تازه تشریف آوردن، انشالله موفق باشند.
 11. URANUS

  با درود
 12. URANUS

  کلیپ تبلیغی سرور با حال و هوای کریسمس: http://s6.picofile.com/file/8381194168/Rec_2019_12_09_12_47_26.mp4.html
 13. URANUS

  بسته شد.
 14. URANUS

  با درود آواتار متحرک با دود قرمز و ایموجی خدمت شما فایل اصلی: http://s6.picofile.com/file/8380956118/emoji_h.gif نسخه کم حجم: