رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تاخیر الکی سر رد کردن شکایت

iKamyar

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید ممنون از اقای کامیار که بنده رو تگ کردید.

در 8 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

الان چرا یک ماه شکایتی که کل سرور منتظرش هست رو تایید نمی کنید؟ دلیلی جز این داره نمی خواید تایید شه؟

نظریه ای دارم که فکر میکنن یه پلیر از دست میره و ضرر میزنه بهشون.

شاید بگین حرفه غیره منطقی ای هست اما امکانش هست!

در 7 ساعت قبل، Aone گفته است:

دیشب از ملی و سجاد شکایت کردم سر بی توجی به شکایت از ادمین ها هایدش کردن دلت خوشه کامی???

در رابطه با این موضوع که بله معلومه که هاید میکنن

ما یکی از بهترین کادره مسئولین رو داریم ها! ?

در 7 ساعت قبل، Aone گفته است:

داداش وقتی من با 11k اکتیویتی Report/Helpme که باز کردم جواب دادم بستم یک ادمین Active حساب نمیام که حالا ی رکورد از اونجا ازش در رفته و دیموت داره و سرش هم دیموت شدم، اوکیه قبول دارم ولی من با اون حجم از اکتیویتی یک ادمین Active به حساب نمیام که بخشیده بشم ولی بعضیا که همچین بلایی که سر من اومد سرشون در میاد و از همون جا ها با مدیریت در ارتباطن با 1k ریپورت بر چسب ادمین Active میزنن روش و بکش میدن و آب هم از آب تکون نمیخوره

بله به شدت موافقم مواردی بوده که دوستمون گفتند که یارو 3 بار دیموت شده بک خورده با همون دیز.

به قوله یکی دیگه از دوستامون توطئه در کار است ??

در 7 ساعت قبل، Rasputin گفته است:

جدیدا اینطوری شده اگه با کسی مشکل داشته باشن شکایتم پس بگیری طرف مجازات میشه.

بر فرض محال که اصلا همچین چیزی تو سرور نداریم ?

باهات حال بکنن شکایتو که جواب نمیدن هیچ دیموت هم شده باشی بکت میدن حمالیتو ادامه بدی?

به شدت موافقم باهاتون بزرگوار.

در 7 ساعت قبل، Rasputin گفته است:

جدیدا اینطوری شده اگه با کسی مشکل داشته باشن شکایتم پس بگیری طرف مجازات میشه.

بر فرض محال که اصلا همچین چیزی تو سرور نداریم ?

باهات حال بکنن شکایتو که جواب نمیدن هیچ دیموت هم شده باشی بکت میدن حمالیتو ادامه بدی?

@ArSaCiA

آزادی بیان موج میزنه

الان : ازادی بیان مود شد همه جیگر دار شدن

در 5 ساعت قبل، lordreza گفته است:

این سرور با این وضعیت واقعا به جایی نمیرسه.

با این وضعیت کنونی نه تنها پلیر جدیدی به سرور جذب نمیشه بلکه همین پلیر های کنونی هم از دست میرن.

دیدن این مشکلات مدیریتی توسط پلیر اصلا جلوه خوبی رو از آرساکیا در ذهن اونها به جا نمیزاره.

ما میایم بازی میکنیم که کمی از فشار های روزمره زندگی دور باشیم اما اگه قرار باشه که در این سرور مانند زندگی واقعی محدودیت هایی داشته باشیم و پارتی بازی وجود داشته باشه تا آرامش رو از ما بگیره آینده خوبی برای سرور دیده نمیشه و خیلی ها از این سرور خداحافظی میکنن.

امیدوارم نسبت به بی توجهی ها به شکایات چه از پلیر ساده و چه از اعضای استف رسیدگی بشه.

ببین عزیزم

ممنون از حرفایی که زدی اما...

با چیزایی که دیدم فکر میکنم بیشتر از 30 تا پست راجب همین موضوع اومده اما کو گوش شنوا؟

کسی که براش پول مهم تره اهمیتی نمیده که بقیه چی میگن و هرکاری بکنی راه خودشو میره مگر اینکه معجزه ای رخ بده!

در 5 ساعت قبل، FrozenThrone گفته است:

خیخیخی?

این چیزا که عادیه اینجا?

زیرکشی چیزیه که سرور به پلیرا یاد داد?

زیر استف بکش دیز و گلد بگیر?چه کار خوبی???

داوش

اینجا خبری نی

همه چی دل بخواهیه

یه روزی یه لیدری بود هم .... بود تو فکشن هم تایم نمیزد.فکشنه ممبراش 6 تا بود هیشکیم نمیومد

میدونی چکارش کردن؟کردنش لیدر یه فکشن دیگه?چون دستی تو دستا داشت?بعدم تعلیق شد?هاستری گرفت از تعلیق در اومد رفت ادامه استف?

من خودم اصن انقد دیدم به استف بد شده که هرکی میره هلپر میشه صدتا صفت بد میزارم پشتش

متاسفانه همینم میشه

خیلیا فاز برمیدارن 

از ادمینی برا اینکه بتونن بعضی کمبود هاشون رو جبران کنن...

البته ادمین خوب و گلم داریم

ولی بعضیا....

Laugh...

ما که دیگه اهمیت نمیدیم ازمون گذشت

امیدوارم بقیه پلیرا ک تازه میان بتونن لذت کامل ببرن از بازی

.....

در 5 ساعت قبل، LoverBoy گفته است:

گیمو زیاد جدی گرفتین مشکل همینه بعضیا با پول هم تو واقعیت حساب نیستن میان اینجا میخوان یکی حسابشون کنه xD

علی اساسین هم سرور رو زده تا پول دربیاره نه به فکر سرگرمی مردم باشه :|

پس در نتیجه هر کی پول بیشتر بده برندس :|

دقیقا!

اما وقتی میبینی که کسایی که دارن سرور رو اداره میکنن بلانسبت بو .....

دیگه یه جوری میشه که دیگه پلی ندی و پولتو خرجه اون بازی نکنی

تا جایی که دیگه سرور پلیر نداشته باشه و رسما 0 بشه که اگر با این وضعیت ادامه پیدا کنه 99 درصد به 0 پلیر هم میرسه

در 2 ساعت قبل، Aone گفته است:

بعد جالب تر از این اقا رضا اینه که برای استریم بازی هم جایزه درنظر گرفته شده، خب اوکیه کار قشنگیه ولی اون استریمر میخواد بیاد چیو استریم کنه که هم خودش View بگیره هم کسیو جذب کنه؟

دعوا های جلوی Paintball؟

از شکایت های توی PV فروم؟

از تیم Staff هم که نمیشه استریم کرد قوانینش محفوضه

از فکشن هم بگیره که‌ چت فکشن لو‌ میده 80FP میشه

اگه‌ ادمین هم باشه Warn ادمینی لو میده دیموت میشه

خب الان از چی میشه استریم کرد یعنی؟!

دقیقا سره همین موضوع خیلی از دوستام از جمله خودم نتونستیم استریم کنیم

جالبیش اینجاس وقتی رنکه استریمر بگیری تازه میتونی اینکارا رو بکنی وگرنه همه ی مجازات روت اعمال میشه! ?

چه سمیه

وقتی تو بازی کسانی رو میبینی فقط سر اینکه رفیقن با هم به یارو مجازات نمیدن یا یارو میاد چیت میزنه ولی بن نمیشه یا یارو خوده لیدر میاد خلافه قوانین رو اجرا میکنه اما چون دوستته مجازات نمیشه به این میگن عدالت؟

سروری که طبق چیزایی که ازش دیدم توی قانون خیلی حساسه و منتظره تا یه کاره اشتباه بکنی تا مجازاتت کنه

بعد خودشون هر کاری میخوان میکنن و هیچ مجازاتی نمیشن این میشه عدالت؟

ممنون از کسایی که وقت گذاشتن و یه مشت متن بی ارزش بنده رو خوندن.

موفق باشید.

به امید نجات یافتن یه بازی از دسته بهترین کادر مسئولین که امیدوار باشیم وارن نگیریم.

حتی اگر تو توطئه هم دست داشته باشید ما برای حریفمون بدی ارزو نمیکنیم.

به امید دیدار.

پی نوشت : اینم بگم که من نمیخوام کسی مجازات بشه من خواستاره اصلاح تربیت هستم.

تهرون و پاییزش و بوی خاک و بارون
این حالِ داغون هم باشه میکنه ما رو آروم
از ته دل موندم با همه مشکلاتش
حتی اگه خشک شه خاکش
نمیزنم پشت پا بهش

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توطئه در کار است...

توطئه بزرگ در کار است...

توطئه ها در کار است...

ویرایش شده توسط Elone

𝕲𝖔𝖗𝖌 𝕿𝖊𝖆𝖒 𝕬𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖔𝖓 𝕿𝖔𝖕           

a13614_24AdmBoT-Cover.gif                                                          Mohamad.png        

a13614_24AdmBoT-Cover.gif                                                                          

لینک به دیدگاه

هعب☹

از چی بگمممم!

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

پلیر برای شادی و دوری از روحیات منفی جامعه بلند میشه میاد سرور که روحیش عوض شه، اما خبر نداره که قوانین اینجا سختگیرانه تر از خود حکومته‌ :| و مخصوصا کسانی که نمیتونن به خواسته هاشون برسن از شدت فشاری که میخورن به بقیه پلیر ها آسیب میزنن و نتیجش در آینده معلوم میشه

همین مونده که از فردا بلند شن بیان سرور بگن هرکی که تو بازی پاچه خواری(به زبون امروزیشو که خودتون میدونین) ادمینا رو نکنه محروم میشه ? 

آقا علی این بود چیزی که شما میخواستید؟ @ArSaCiA 

اها یادم اومد شما فقط دنبال پول هستید، پلیر رو بی دلیل محروم میکنین میگید پول بده بیا سرور وگرنه خداحافظ

تو کل حکومت همینه، وقتی کسی میره میشینه بالا ممبر چیزی راجب مسئله ای که میخواد حرف بزنه نمیدونه، چجوری میخواد یه حکومت رو مدیریت کنه؟ میگه پولتو بده بیا این جایگاه رو بگیر یا کسی که میاد با پارتی بازی و... جایگاه رو میگیره

وقتی اداره یه حکومت اینطوری باشه، از سرورِ اون حکومت چه انتظاری میشه داشت؟

تمام این مجموعه و پا بر جا موندنش فقط به یک مورد بنده،‌ اونم قضیه ی Pay to Win

الان اگر تمامی هاستر ها، ایلیا جان،‌ مهرشاد و بقیه کسانی که میان تو سرور خرج میکنن و یک جورایی اسپانسر سرور میشن، نباشن؛ @ArSaCiA چجوری میخواد سرور رو به همین شکل نگه داره؟

همین طور که پیش میره تعداد پلیر ها هر روز داره کم و کمتر میشه

تنها کاری که میشه کرد تا سرور به به کار خودش ادامه بده اینه که قوانین، پلیر هایی که به سرور یا پلیر ها صدمه میزنن و هزاران مشکلات دیگر حل شه، میدونم که نمیشه همه ی مشکلات رو حل کرد، ولی بلاخره باید مشکلات اساسی حل شه یا نه؟ @ArSaCiA

حرف زیاده ولی جای گفتنش اینجا نیس.....

Gods Team

Alzheimer.png

Joy.png

Areno.png

لینک به دیدگاه

سمپ ارزش بازی کردن نداره برید به کار زندگیتون برسید?

ویرایش شده توسط Chvrsi
  • دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

می خواید شکایت رو رد کنید نمی خواد 1ماه دستو پا بزنید الکی تا تاییدش نکنید همون اول ردش کنید 

این همه آدمو برای چی منتظر گذاشتین؟ @SajjiLey @ArSaCiA @Meli

الان چرا یک ماه شکایتی که کل سرور منتظرش هست رو تایید نمی کنید؟ دلیلی جز این داره نمی خواید تایید شه؟

چکار می کنه برای شما دقیقا که حاضر نیستید بنش بدید؟

نمایش محتوا مخفی

@Martyn @Sanaka @DrEaMeR @OddiN @Supervisor @Fayez @iAdwin @AbbasMZ @MmdKabir @HUNTER1 @Tracer @Only @Mizox

@Aboll @TabahKar @AtrociduS @Flame @PoOcH @iMammad @Arm1N @TheVisage @DoNaLd @RoBerT @SuperMaN @Gibson @Andro @Learning @LoverBoy @GnGsTeR @GodWorld @iSpicy @AghaSiBiL @TKinteR @SpiD @Spider @Cocaine @CoCaiN   @Inverse

@AtaTurk  @Blank @TAURIEL @ImmoraL @Peaceless @Elone @Useless @Parshan @Seyedalii @MarSeL @MarSoN @TheHeRo @lordreza @RealSina @Professor @Proofessor  @Dihan @sorfi @Scorpro @HamedBhn @UserName @Feu @FeuDal @LeytoM @BiHan

@AliAgent @AdmBoT @Ryzen @Alarm @Markeloff @FerB @Alireza @Aone @Rasputin @itsashkani @Sharden @Lynch @Cpt @Frenzo

@Rutten @2NoGhTe @VisuaL @Holyevil @Yasinabarsaji @Vince @Daddy @ViruZ @Mohammadhadi @Mohammad @Rainy @Nate @Palycity @MashruB @LukeCage @HaftKhat @PabloEscobar @DeaTShoT @FrozenThrone @Brutalest @MohammadMahaN @EverGod @EverGanG @QwE @Rony @LordMeysam @Nigga @Capsule @Ezza @Toma @NoThinG @Original @DisTanCe @Iranian @Rezzaa @Horny @Radical @Amiiir @VaFa @VioletSiegel @SaLiOne @SaLii @EnDWaY @JinX @LanskySiegel @PANDORA @Panda @RoseRain 

@Nuclear @Farab @special76 @HamidCPT @Saba @HajKorush @QUARTz @AToMiX @MaSiH @CaKe @BAsil @SenioR @Nicolay @VaNiTaS @Wilson @Wilsent @MILADemon @FeLFLi @Gisu @SinaHarD @404 @313 @Olden @Youni @Alpacino @Maichael @Jail

@AsTro @Astroid @iMahDi @DaTe @DrDep @HaJiGaN @Sepehr @ReVeN @Sorena @NoTNeVeR  @Noghte @ThiS @FeaRLeSS @RudeKid @Defender @TheNinja @BardiaRs @BeYoNDeR @MartyR @Piece @iMoBiN @Dnis @iMParTiaL @NabZ @LuTi @Abuse @Ravin @HaajAqA @YouRFatheR @Taziyane @Jazebe @Whiskey @hoomansa @Rogers @Yousef @Tiory @CalaCe @LajBaZ @Puck

@Ghadimi @ShahidShodi @RealMehranTV @0STAD @Dani @Hajreza @ImMahdi @ImMaybe @Abol4azl @Exit @Rezza @iAmirAbbas @MohammadEhsaN @HajAbdollah @Chyste @WonderFul @LiN @Muerta @Act @NeverLived @Arda @TheVisage 

داوشم همون پست شکایتت هم واسش آبی شد ازش ماهی بگیره از وقتی وارن گرفتیم دیگه از فروم زده شدیم انگار مدیریت خصومت داشت با ما که حتی پست استعفامونو شو نمیکرد :/

این انگار سود مالیش واسه سرور بیشتر به بهم ریختن سرور میچربه ولش این نیز بگذرد همیشه چیزی رو یه روال نمیمونه :)

در 2 ساعت قبل، Dnis گفته است:

حالا منتظر وارن های فروم باشید میان بهتون وارن میدن??

حق ??? میان مورد عنایت قرار میدن

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

از منیجری که شخص و شمار نمیدونه چیه چه انتظاری باید داشت؟

https://s8.uupload.ir/files/ag-sa-0003_gq51.jpg

در 3 ساعت قبل، Aone گفته است:

بعد جالب تر از این اقا رضا اینه که برای استریم بازی هم جایزه درنظر گرفته شده، خب اوکیه کار قشنگیه ولی اون استریمر میخواد بیاد چیو استریم کنه که هم خودش View بگیره هم کسیو جذب کنه؟

دعوا های جلوی Paintball؟

از شکایت های توی PV فروم؟

از تیم Staff هم که نمیشه استریم کرد قوانینش محفوضه

از فکشن هم بگیره که‌ چت فکشن لو‌ میده 80FP میشه

اگه‌ ادمین هم باشه Warn ادمینی لو میده دیموت میشه

خب الان از چی میشه استریم کرد یعنی؟!

درود این حرف شما درست هست ولی یه تنظیماتی هست که میزنی یه چیز میاد روی چتت هاید میکنه اونارو (توی OBS

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

لینک به دیدگاه

داش ول کن این سرور دیگه ارزششو نداره

من خودم چند سال پیش سر یک اونتی که قبول هم نشده بود بن شدم از چی حرف میزنی تو؟؟

بعد اینکه یه هفته گزشت و من آن بن شدم و اکانت پرمیومم پریده 

ملی خانوم تازه اومده ردش کرده!!

نایس

ویرایش شده توسط 0STAD

savaki.png

لینک به دیدگاه

سلام خدمت تمام دوستان و بازیکنان عزیز؛
آقا خودمونی میگم، در جریانم خیلیاتون شاکی هستید از این بازیکن، ولی فقط اینکه یک نفر شکایت کنه و بقیه برن زیر اون تاپیک حرفشو تایید کنن باعث نمیشه این برداشت رو داشته باشیم که این واقعا با همه اینطوریه، ی مثال براتون میزنم:
من سرپرستم، برای وظیفه ای که دارم یک سری مواردو بررسی میکنم و متاسفانه باید یک سری افراد رو تعلیق بدم...
از طرفی همین افراد خودشون دوستانی دارن و توی بکس هایی هستن...
زمانی که بحث و اختلافی پیش بیاد همون افراد + دوستاشون + اعضای بکسشون میان و نظر مخالفی نسبت به من میدن
وقتی فقط من 5 نفر رو مجازات کرده باشم در مقابل 5 تا بکس قرار میگیرم...
اینو گفتم که فقط منظورم رو متوجه بشید، اگه واقعا تعداد زیادی  هستید که از این بازیکن شاکین (مدارک یا توضیحات منطقی و کاملی هم دارید) بجای اینکه فقط زیر یک تاپیک جمع شید و تیکه بندازید به هم یا به اون طرف یا حتی به مدیریت، هرکدومتون یک تیکت ارتباط با سرپرست (نه شکایت) تیکت ارسال کنید و جداگونه توضیحات شخص خودتون و مدارک خودتون رو ارسال کنید

الان فقط از طرف یک نفر مدرک اومده ولی 50 تا شاکی تو این تاپیکه، متاسفانه تو کشور خودمونم همینه خیلی شاکی داریم ولی اکثرا فقط حرف میزنن عمل نمیکنن
لطف کنید هر کدومتون به نحوی که گفتم با من در ارتباط باشید، من الان 124 تا پیام دارم تو انجمن (طی سه روز) دیدن همشون زمان میبره ولی همونو تیکت ارسال کنید خیلی زودتر میتونم رسیدگی کنم...

ممنون که تا اینجاشو خوندید❤️

• دوست دارم که 2
  • مرسی 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...