BiHan

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  643
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  7

آخرین بار برد BiHan در July 16 2019

BiHan یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

181 حرفه ای

درباره BiHan

 • درجه
  The Fallen Lin Kuei
 • تاریخ تولد 09/13/1950

آخرین بازدید کنندگان نمایه

5613 بازدید کننده نمایه
 1. BiHan

  @hajheshmattt درخواست شما تأیید شد. @ariaaria درخواست شما تأیید شد. @par3a شما شامل پیشنیاز های ورود نمی باشید، درخواست شما رد شد. (نداشتن مقام 2 دسته متوسط) @themeg درخواست شما بدلیل حضور در اقلیتی دیگر رد شد. @salek درخواست شما تأیید شد.
 2. BiHan

  با سلام، زمان جلسه بعدی روز چهار شنبه تاریخ 2020-08-12 ساعت 16:30 می باشد. عدم حضور در جلسه هفتگی باعث دریافت نکردن حقوق و دریافت FW می شود. همچنین توجه داشته باشید که در هفته پیش رو تمرینی برگزار نخواهد شد.
 3. BiHan

  @McLaReN درخواست مرخصی شما تأیید شد.
 4. BiHan

  @mehraccc13 درخواست مرخصی شما تأیید شد.
 5. BiHan

  با سلام، @metti استفاده از Hydrolic طبق قوانین داخلی اقلیت ما دارای 500$ جریمه می باشد. مدرک ارسالی از طرف ایشان مورد تأیید می باشد و استفاده شما از Hydrolic نشان می دهد. شکایت شما رد شد.
 6. BiHan

  @DarkSky درخواست شما تأیید شد. @Rame درخواست شما تأیید شد. @Pooya053 درخواست شما رد شد، شما دارای Detective Skill 5 نمی باشید. @MaTe درخواست شما تأیید شد. @metti درخواست شما تأیید شد. @jumpshot درخواست شما تأیید شد. @mahdi2005 درخواست شما تأیید شد. @RezaORTEGA درخواست شما تأیید شد.
 7. BiHan

  @htf1398 با سلام، در رابطه با شکایت اولتان متأسفانه از طریق اسکرین شات نمیتوان تشخیص داد که این شخص به سمت شما می آمده یا شما به سمت ایشان میرفتید. اگر مدرک محکم تری دارید که این موضوع را ثابت کند (مانند فیلم) قرار دهید. در رابطه با شکایت دومتان با توجه به مدارک شما در پیاده رو رانندگی می کردید که شامل مسدود سازی مجوز می شود. شکایت دومتان رد شد.
 8. BiHan

  @SamaNBrave درحال بررسی @hossein484 متأسفانه قانونی برای ویس چت نمی باشد و این کار برای افراد شهروند و یا عضو اقلیت مجازات پذیر نمی باشد. @Aryaw با توجه به مدرک قرار داده شده شما در جمع وانتد ها بودید و به نفعتان بود که از آنجا دور شوید. شکایت شما رد شد.
 9. BiHan

  با سلام، زمان جلسه بعدی روز چهار شنبه تاریخ 2020-08-05 ساعت 16:30 می باشد. عدم حضور در جلسه هفتگی باعث دریافت نکردن حقوق و دریافت FW می شود.
 10. BiHan

  @Amino درخواست شما رد شد، شما در اقلیت دیگری حضور دارید. @GodKinG درخواست شما تأیید شد. @Caps درخواست شما تأیید شد. @Mahler درخواست شما تأیید شد. @Amirhoossein درخواست شما تأیید شد. @amir35 درخواست شما رد شد، شما محروم می باشید. @DarkSky با اطلاعات کاربری جدیدتان مجددا درخواست دهید. @yousefe418 درخواست شما تأیید شد. @zara درخواست شما رد شد، شما در اقلیت دیگری حضور دارید. @TiTawN درخواست شما تأیید شد. @HamidRezaK متأسفانه شما مقام 2 در دسته های ملایم و متوسط را نداشته اید. می توانید در پیام خصوصی انجمن این موضوع را توضیح دهید. @Gloomy درخواست شما تأیید شد. @matinmh224 درخواست شما تأیید شد. @Pooya053 درخواست شما رد شد، شما دارای Faction Punish می باشید. @Mighty عکس اطلاعات کاربریتان را بصورت لینک شده قرار دهید. @HajAta درخواست شما تأیید شد. @Kiya درخواست شما تأیید شد. @FieRy درخواست شما تأیید شد. @EBHAM13 رنک 2 دسته ملایم شما با توجه به تاریخچه تان رد قابل قبول نیست، در پیام خصوصی انجمن می توانید این موضوع را توضیح دهید. قابل توجه افراد تأیید شده: برای رعایت عدالت بین افراد با تجربه و افراد تازه وارد، زمانی که فضای خالی اقلیت به حداقل دو عدد برسد به افراد برای تست ورود به اقلیت اطلاع می دهیم (از طریق SMS). هرچه تعداد درخواست ها بیشتر باشد شانس ورود یک نفر کمتر خواهد بود. این ویژگی های شماست که می تواند شما را از بقیه افراد متفاوت سازد. در صورت وجود سوال از طریق SMS پاسخگو می باشم. از طریق سایر روشها (نظیر PM، Goto، Teleport، Call و غیره) پاسخی دریافت نخواهید کرد. سعی بر این می باشد افرادی که پیشتر در صف ورود به اقلیت می باشند اولویتمان باشند، بنابراین قبل از اطلاع دادن به افراد جدید، این افراد فرصت خواهند داشت تا اعلام آمادگی کنند.
 11. BiHan

  توضیحات داده شده. شما شکایت میکنی و بر این تاکید می کنید که الزاما حق با شماست و ما در حقتون بی انصافی کردیم. توضیحات کامل رو دادم و روش کاری ما همین می باشد مگر اینکه تغییر کند که در پست های عضویت می نویسیم. شما هم میتونید همانند گذشته از طریق sms پیگیر باشید. SMS ها همیشه پاسخ داده می شوند و شما بخاطر SMS دادن رد نمی شوید.
 12. BiHan

  @Cuthbert درخواست استعفاء شما تأیید شد. از اینکه در این مدت ما را همراهی کردید بسیار ممنونم.
 13. BiHan

  @mrking23 درخواست مرخصی شما تأیید شد.
 14. BiHan

  سلام، شما از اولین افرادی بودی که تمام و کمال روش کار بهتون توضیح داده شده. شما از همان افرادی بودید که حتی در زمان 17/18 با اینکه به شما توضیح داده بودیم روش رو گفتید تست بگیرید. شما بسیار دیر اعلام کردید و نمی توانیم مدت بیشتری منتظر بمونیم چرا که افرادی که درخواست دادن همچنان از این شکایت دارند که چرا از ما تست گرفته نمی شود. اینجاست که بنده دلیلی ندارم برای دفاع از خودم و نباید وقتم رو هدر بدم درخواست های عضویت در طی چند روز : +درخواست های قبلی. شما فکر کنید بنده خلاف حرفم عمل کنم و این افراد رو معطل شما کنم که منتظر پیام شما باشم. قبلتر از شما هم افرادی درخواست قرار دادن و همین دلایل رو بهشون توضیح دادیم. ما منتظر شدیم این افراد اعلام آمادگی کنند از آنجایی که بهشون توضیح داده شده بوده که از طریق SMS پیگیری کنند و متأسفانه یا خوشبختانه این هیچ اعلام آمادگی نکردند و به افراد جدیدتر از طریق SMS اطلاع دادیم. (با عذرخواهی از این بازیکن، برای مثال بنده به بازیکن erfanX118 از طریق SMS اطلاع دادم). همونطور که شما خودتون رو به حق میدونید افراد دیگری هم هستند که خودشون رو به حق میدونن و اگر تستی از این اشخاص به هر دلیلی نگیریم، همانند شما شاکی می شوند. این افراد رو نمیشه به دلیل Slot 17/18 یا سایر دلیل ها از تستشون جلوگیری کرد چرا که واقعا دلیلی نداریم برای تست نگرفتن (همانطور که بالاتر توضیح دادم). وقتی من دلیلی برای توجیه تست نگرفتن نداشته باشم مطمئنا مجازات می شوم بنابراین من تشخیص دادم که به افراد جدیدتر فرصت داده شود. شما رد نشدید گفتم بدلیل تأخیر افراد دیگری رو ما دعوت کردیم که شما فقط در جواب میگید شکایت می کنم نمیگید دیر اومدم، افراد دیگری مثل من هم قصد ورود دارند و یا شاید این افراد مثل من بسیار پیگیر قضیه ورود به این اقلیت باشند. که امیدوارم در آینده به این موارد بیشتر فکر کنید و سپس قضاوت کنید.
 15. BiHan

  @Original باعث ناراحتی می باشد که یکی از اعضای با تجربه ما از پیشمان می رود. از حضور شما در این مدت ممنونم. درخواست شما تأیید شد.