Nicolay

LazyMag | رئیس پلیس San Andreas

85 ارسال در این موضوع قرار دارد

پشممممممممممممااااااااااااااااااااممممممممممممممم

عالی مینوازی ممد جان

خیلی قشنگگگگگگگگگگگگگگگگ بود و پر زحمت

  • هاها 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی بود، به به

این از همه ی مجله هات بهتر بود.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی بود محمد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی بود، مجله تأثیرگذار و اعتراضی!

 

نکات فنی جهت جذاب شدن خبرهای بعدی در این خصوص:

- بازدید ها معمولاً باید ساب لیدر هم باشن عجیبه نیستن (دو تا سرباز میبردی سید)

- برای جلسات محرمانه همیشه از درب سازمان مربوط عکس بگیرید و توی گزارش بنویسید "پشت درب های بستۀ [[اسم سازمان]]  صورت گرفت ..."

- چرا @ZombieRanger شام نداد؟ به شما ناهار ندادن؟ @Nicolay؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 دقیقه قبل، Nicolay گفته است:

با سلامی دوباره به خواننده های عزیز, بنده Nicolay هستم خبرنگار ارساکیا و این هفته با مجله جدیدی دیگر در خدمت شما هستم.

 

2023-08-23

Nicolay.png

 

همانطور که قولش رو داده بودیم مجله این هفته در رابطه با رئیس پلیس جدید ایالت San Andreas هست.

 

 

 

موضوع: دیدار و گفتگو با رئیس پلیس جدید ایالت San Andreas

 

درود بر شما.

در مورخه 2023/08/16 ساعت 16:34:29، ZombieRanger به سمت رئیس پلیس دپارتمانت ایالت San Andreas منصوب گردید.

 

در ابتدا به صورت خلاصه به معرفی ایشان می پردازیم.

j53339_IMG_20230822_113835_899.jpg

 

نام کاربری: ZombieRanger

تاریخ ثبت نام: 2015/09/14

سطح: 85

سازمان: پلیس دپارتمانت

درجه: رئیس (معادل "Leader")

 

عکس پرسنلی

o67723__.jpg

 

پس از برقراری یک تماس تلفنی با ایشان، به منزل او (House 59) جهت گفتگو و صرف شام دعوت شدم.

 

f10537_1._.jpg

i81106_2._.jpg

r522352_3._.jpg

 

🔹با عرض سلام و خسته نباشید خدمت رئیس پلیس محترم ایالت San Andreas، جناب ZombieRanger بهتون تبریک میگم.

"درود بر خوانندگان محترم خیلی سپاسگزارم محبت دارید."

خلاصه ای از سابقه و تجربه ی خود در سازمان های امنیتی، نظامی و انتظامی بگید.

"ابتدا از اولین ها خدمتتون عرض می کنم: اگر اشتباه نکنم اولین خدمت خودم رو سال 2016 در اداره تحقیقات فدرال به رهبری Rashidkhan و جانشین محترم ایشان Nord شروع کردم به مدت دو هفته، سپس برای اولین بار در اداره پلیس تحت هدایت Amirs به مدت سه هفته، سپس گارد ملی اگر اشتباه نکنم به رهبری Professionalx2 به مدت دو هفته، پس از آن اگر بخواهم خلاصه بگویم، به صورت متداوم بین سه سازمان ویژه به عنوان ممبر و لیدر جابجا می شدم و همچنان به همین صورت است."

🔹جناب رئیس، هم اکنون از اینکه به سمت رئیس پلیس ایالت San Andreas منصوب شده اید چه احساسی دارید؟

"بگذارید از ساعات منتهی به انتخاب شدن بنده به عنوان رئیس پلیس این ایالت شروع بکنم، بنده اصلا انتظار نداشتم که فکر انتصاب بنده به ذهن مسئولین محترم خطور کند، پس ابتدا با حس غافلگیری شروع شد، سپس حس استرس در زمان آزمون، پس از قبول شدن در آزمون احساس شادی، در لحظه ی انتصاب احساس نوستالژیک؛ باورم نمی شد که بیش از دو سال از آخرین ماموریت بنده به عنوان رئیس این اداره گذشته است."

🔹جناب رئیس، برنامه ی شما برای پلیس دپارتمان چیست؟

"اساس رهبری اداره پلیس توسط قوانین لیدر، استف، دسته ویژه و قوانین داخلی تعیین شده است اما اجرای آنها به رهبر واگذار شده است. بنده در چهارچوب قوانین ماموریت خویش را به نحو احسن انجام خواهم داد. ادعا نمیکنم که در این ماموریت 100 درصد موفق و بی نقص عمل خواهم کرد اما موارد بسیار مهمی در اولویت قرار دارند که یقین دارم می توانم در آن تاثیر زیادی بگذارم:

1. افزایش میزان قانون ترس بودن پرسنل اداره پلیس

2. افزایش سطح کیفی پرسنل اداره جهت جلوگیری از متواری شدن مجرمین

3. افزایش رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی"

🔹برای جلسات هفتگی و تمرینات پرسنل چه برنامه ای دارید؟

"همانگونه که خدمتتون عرض کردم سه مورد قانون ترس، جلوگیری از پاک شدن ستاره های تحته تعقیب و مقابله با جرایم راهور در اولویت بنده قرار دارند بنده از فرصتی که قانون تحت عنوان جلسه و تمرین در اختیار ما قرار داده هست در جهت اجرای آن اهداف استفاده خواهم کرد."

🔹در کدام بخش از سازمان های امنیتی، نظامی و انتظامی ضعفی وجود دارد؟

"در مورد نقاط ضعف در گارد ملی و اداره تحقیقات فدرال نظری ندارم جز آنچه که به اداره پلیس مربوط باشد، فقط می توانم بگویم امیدوارم آن سازمان ها در جلوگیری از پاک شدن ستاره ها با ما همکاری لازم را داشته باشند.

اما در باب نقاط ضعف اداره پلیس اول به پایین بودن سطح کمی و کیفی اداره پلیس می پردازم. همانگونه که قبلا خدمت موسس محترم عرض کردم متاسفانه همیشه افرادی در اداره پلیس حضور دارند که پس از اتمام جلسه هفتگی در طی حدود 2 ساعت اکتیویتی خود را سبز می کنند و بلافاصله پس از سبز شدن آن Off Duty کرده یا از بازی خارج شده و تا آخر هفته هیچگونه بازدهی مفید نخواهند داشت. راه حلی که بنده به ایشان پیشنهاد دادم آن بود که اکتیویتی را روزانه کنند نه هفتگی، زیرا اداره پلیس، سازمانی است که به حضور و فعالیت متداوم و روزانه ی سربازان، درجه داران، افسران و فرماندهان آن نیاز دارد. همچنین فعالیت اجباری Take و Suspend به همراه درآمد از آنها اضافه شود.

تاکنون اداره پلیس در رسیدگی به تخلفات رانندگی ضعیف عمل کرده است البته پرسنل را نمیتوانم سرزنش کنم، زیرا قوانین تخلفات راهنمایی و رانندگی نیاز به بروز رسانی دارند، متاسفانه تا زمانی که مبلغ جریمه های سنگین برای تخلفات تعیین نشود پرسنل اداره به برخورد با جرایم مهمی مثل رانندگی در جهت خلاف نخواهند پرداخت، هم اکنون غالبا فقط با سرعت غیر مجاز [به دلیل سنگین بودن مبلغ جریمه ی آن نسبت به دیگر تخلفات] برخورد می شود. به موسس پیشنهاد می دهم که برای تمامی تخلفات رانندگی، قایقرانی، پرواز، اسلحه، متریال بار اول حتما Ticket با مبالغ سنگین تعیین شود زیرا Take و Suspend علاوه بر اجباری نبودن آنها درآمدی برای اداره ندارند، فقط دردسر، درگیری لفظی و شکایت را به همراه دارند و تاکنون ضرر اعمال آنها بیشتر از سود آنها بوده و می باشد. همچنین تخلفات توقف غیر مجاز، ایست غیر مجاز، صحبت با تلفن در هنگام رانندگی و ... اضافه شوند. بهتر است بگویم وقتش رسیده که قوانین تمامی گواهینامه ها Reform شوند.

نقطه ضعف دیگر قانون ترس نبودن برخی از پرسنل اداره است که البته یقین دارم با پشتیبانی مسئولین محترم می توانم به این مورد رسیدگی و با متخلفین در چهارچوب قوانین برخورد کنم. یکی از بهترین ویژگی های سرور آرساکیا حاکمیت قانونی آن است، حاکمیت استبدادی وجود ندارد. از دیگر مشکلات فکشن می توانم به سوء استفاده از اکانت مولتی جهت اشغال فضای بسیار محدود تعیین شده در فکشن اشاره کنم که معتقدم حداقل به علت پایمال شدن حقوق متقاضیانی که قصد ورود به فکشن دارند باید ممنوع شود، همانگونه که در گذشته ممنوع بود، هر بازیکن باید یک سهم فکشن داشته باشد"

🔹نظرت در رابطه با گارد ملی و اداره تحقیقات فدرال چیست و چه انتظاری در همکاری با آن ها دارید؟

"تنها درخواستی که از گارد ملی و اداره تحقیقات فدرال دارم همکاری با این اداره جهت جلوگیری از پاک شدن ستاره های تعقیب است."

🔹کدام بخش از اداره پلیس باید ترمیم شود؟

"فعلا اولویت بنده ارتقاء سطح وظایف ابتدایی این اداره هست. نحوه جلوگیری از متواری شدن مجرمین، مقابله با تخلفات راهنمایی و رانندگی و سطح اطاعت از قوانین باید در سریع ترین زمان ممکن به قول شما 'ترمیم' شوند."

🔹به عنوان رئیس پلیس ایالت San Andreas از مسئولین و موسس چه انتظاری از نیروهای مسلح دارید؟

"از مسئولین جز پشتیبانی از اجرای قوانین انتظاری ندارم اما از موسس محترم انتظار بروز رسانی و Reform نمودن قوانین داخلی اداره پلیس به خصوص اضافه کردن Ticket های سنگین برای تمامی تخلفات (برای بار اول) رو دارم."

🔹ایا از فعالیت اعضای خود رضایت دارید؟

"هنوز برای قضاوت آنها زود است."

🔹از کسری بودجه فعلی برای این اداره بگید؟ یا واقعا کسری بودجه حقیقت دارد؟

"بله متاسفانه فساد گسترده در زمان شهرداری جناب Rasputin اداره پلیس را با کسری بودجه مواجه کرده است به نحوه ای که اداره نمیتواند تخت خواب آسایشگاه، میز و صندلی و کامپیوتر مورد نیاز را تامین کند. در نتیجه برخی از اتاق های اداره کاملا خالی و غیر قابل استفاده ی مفید هستند. گارد ملی به یک باشگاه بدنسازی جهت استفاده ی خود و زندانیان مجهز است اما به دپارتمان پلیس لوازم ورزشی تعلق نگرفته است. 

🔹در خصوص درخواست های عضویت جدیدی که به آن ها پاسخ دادید و از بین هفت نفر تنها یک نفر قبول شدند! دلیل رد بقیه چی بود؟

"ملاک رسیدگی به درخواست عضویت عرف نیست بلکه قانون است، اگر در گذشته لیدرها درخواست عضویت رو فیلتر قوانین و فرمایشات موسس عبور نمی دادند به من ربطی ندارد"

 

بعد از مصاحبه بدون اینکه بهم شام بده! به سمت محل خدمت وی "مقر دپارتمان پلیس" واقع در Pershing Square جهت انجام یک بازدید شبانه و سر زده حرکت کردیم.

 

f20806_.jpg

 

ایشان پس از کامل کردن وضعیت ظاهری خود، از عناصر نگهبان پاسدار و دژبان بازدید به عمل آوردند.

k20323_1.__.jpg

 

صحنه زیبای احترام رئیس پلیس به نگهبانان.

 

 i273327_2.__.jpg

i557905_3.__.jpg

 

البته اعتراض سربازان وظیفه به وضعیت نابسامان آسایشگاه [که حتی یک عدد تخت خواب در آن موجود نمیباشد] قابل نادیده گرفته شدن نبود. پرسنل وظیفه ضمن اشاره به جمله ی معروف "سرباز زینت کشور است" درخواست پیگیری نمودند.

 

وضعیت نابسامان آسایشگاه مقر دپارتمان پلیس

رئیس پلیس: "متاسفانه سربازان ما بر روی زمین میخوابند!"

g29857_.jpg

البته تا بحث کمبود وسایل و تجهیزات مطرح بود به اتاق های پر از خالی دیگر هم سر زدیم. 

 

اتاق اول به گفته ی رییس پلیس زمانی قرار بر این بود که تجهیزات بدنسازی در آن قرار بگیرد اما تاکنون این امر صورت نگرفته است.

 

g20745_1.__.jpg

 

اتاق دوم که اتاق ملاقات با متهمین تحت بازداشت هست اما میز و صندلی و بوفه موجود نمیباشد

t121330_2.___.jpg

 

فردا صبح اول وقت، رئیس پلیس و جانشین ایشان به بازدید از قسمت های مختلف دپارتمان خود پرداختند

 

1. بازدید از نحوه رسیدگی به ارباب رجوع، ایشان بر اهمیت حفظ صف و ترتیب در رسیدگی به مراجعه کننده ها تاکید کردند. برخی از شهروندان از وضعیت نامطلوب رانندگی کامیون ها در منطقه ی Flint County شکایت کردند. 

 

b113140_1.__.jpg

 

2. بازدید از نحوه رسیدگی به پرونده های جنایی از جمله پرونده ی دو فقره قتل در ساحل سانتا ماریا که کاراگاه Frostmourne معتقد است به هم مربوط هستند و در هر دو صحنه پیروی از یک الگوی مشابه یافت شده است، ایشان به علت باز بودن و در جریان بودن پرونده به جزئیات بیشتری اشاره نکرد اما گفت هر لحظه ممکن است قتل سوم اتفاق بیافتد که در آن صورت به علت زنجیره ای شدن قتل ها، هدایت پرونده با اداره تحقیقات فدرال مشترک خواهد شد.

 

z25027_2._.jpg

 

3. احضار جانشین دپارتمان پلیس به دفتر فرماندهی: رییس پلیس در پاسخ به اینکه آیا قرار است شخص دیگری را جایگزین کند گفت "فعلا از جناب Snoopy انتظار دارم با قدرت به کار خود ادامه دهند"

 

q90394_3._.jpg

 

4. برگزاری کمیسیون امنیتی با حضور جناب سرهنگ Olden: بادیگارد ویژه ی رئیس پلیس با زبان بدن اشاره کردند که این جلسه محرمانه است و خبرنگاران اجازه ورود ندارند: Bieh/

 

u49463_4._.jpg

 

5. بازدید از وضعیت بازداشتگاه ها و گوش دادن به مشکلات متهمین: رئیس پلیس در پاسخ به اعلام عدم دسترسی مطلوب در زندان مرکزی به وکیل گفت این مشکل ربطی به اداره پلیس ندارد. وکلا و زندانیان می توانند جهت ملاقات با یکدیگر در چهارچوب قوانین با اعضای گارد ملی تماس بگیرند.

 

u45291_5._.jpg

 

وضعیت بد روانی یکی از بازداشت شده ها

 

w0420_5._______.jpg

 

اتاق مخصوص نگهبان بازداشتگاه

 

u6066_5.____.jpg

 

وضعیت نابسامان سلول ها و عدم دسترسی بازداشت شده ها به سرویس بهداشتی که به گفته ی رئیس پلیس "همزمان با شروع شهرداری آقای Rasputin توالت فرنگی از سلول ها جمع آوری شد"

فرد بازداشت شده با زبان تند گفت:

"Rasputin فلان فلان شده ی آفتابه دزد بیام بیرون با همین که دستمه خفت میکنم"

 

j068686_5.jpg

 

6. بازدید از کلاس آموزش، رئیس پلیس سوالات دانش نظامی از برخی از اعضای حاضر در تمرین پرسیدند که به نظر می رسید از جواب ها راضی نبودن.

 

b800443_6.____.jpg

 

7. بازدید از پروژه ی نصب دوربین: رییس پلیس بر اهمیت داشتن مدرک تاکید نمودند.

 

737904_7.______.jpg

o959143_7._______2.jpg

 

8. بازدید از وضعیت فنی خودرو های پلیس دپارتمنت، رئیس ضمن اعلام رضایت از وضعیت مطلوب پارکینگ اضافه کردند "خوشبختانه از نظر تامین خودرو و قطعات آن هیچ مشکلی نداریم."

 

y69810_8.______.jpg

 

9. بازدید شبانه و سر زده از پست پلیس راه: اعضای پلیس راه پس از اشاره به وضعیت نامطلوب رانندگی به خصوص در مناطق "Mulholland Intersection"، "Montgomery Intersection"، "Flint County" و سطح شهر ها، درخواست پیگیری رئیس در موضوع بروزرسانی جرایم راهور را ارائه دادند.

 

i567559_9._.jpg

 

 

 10. در نهایت، پس از بازگشت از گشت شبانه به اداره با صحنه ای بسیار عجیب مواجه شدیم!

 

s707932_10._.jpg

 

پس از بررسی مشخص شد برخی از پرسنل اداره پلیس به علت کسری بودجه از بنری که برای لیدر سابق نصب شده بود جهت خوش آمد گویی به ZombieRanger استفاده کردند که البته ایشان احتمالا از ترس نژاد پرست خطاب شدن اعتراضی نکرد!

 

 

گالری: 

i47835__.jpg

 

یکی از اعضای اداره پلیس با در دست داشتن شیء مشکوک به یکی از اتاق های خالی اداره مراجعه و سپس در را قفل نمودند.

 

j78417__.jpg

 

در آخر یک تشکر ویژه از :

Desolator, Nima, Wise, Legend و Miss_Elmira

که در ساخت و عمل آوردن این مجله با ما همکاری کردند.

 

از اینکه مجله این هفته بنده رو خواندید بسیار متشکرم امیدوارم رئیس پلیس این ایالت همیشه سر زنده و سلامت باشند.

 

ممنون میشم نظرات خود را با ما به اشتراک بزارید.

  نمایش محتوا مخفی

@Tornaaado @ImmoraL @LajBaZ @CoolBoy @CalaCe @ElmiraKamrani58 @Oppenheimer @illuminati @Blank @Timothy @Supervisor @sell @MooN @Iranian @MohammadMahaN @AdmBoT @LORDMohammad @Kiya @LOR @iMahDi @AmirMahdi @BuTleR @Empyrium @313 @RealSlimShady @Syd @Exit @TheRespecT @mariooo @Szell @Omid @Ravin @Olden @RudeKid @ElleryBOy @Ellery @BaRBeD @FeaRLeSS @grandpa @Elone @TheMasTeR @ZombieRanger @ZombieScary @Raminam @AbbasMZ @NoTNeVeR @iNarges @Cartoon @West @Westeast @Rony @AliKurde @SajjiLey @Meli @ArSaCiA @amiiiir @FanTuM @ShahidShodi @BestRuner @Broker @AliAgent @Rasputin @iAdwin @Proofessor @matinmatin12 @SMaRTy @TheAmir @KiNgSiNa @iMParTiaL @iSpicy @sutunam @Pooriya @Nigga @TheHeRo @Mahy @Alphonse @Arjmand @LuTi @Hasbulla @SimonRanger @Alligator @Seyedalii @Alarm @Erfan @Toofan @View @Driscoll @404 @FIRDOK @BeYoNDeR @Inverse @Kentish @DoNaLd @Amirhesam @Automat @Vince @WaR @Gisu @Pokers @Leyt @iNViSiBIe @TheVisage @Johnson @BardiaRs @Aone @Tabriz @Cost @VaMpiE @Lynx @TheExpert @MehranS @Dash @Daddy @Ryzan @Alireza @Rutten @Jonesyy @PlayerSamp @VaNiTaS @Robby @Robert @M0rphine @Wise @Radical @LoverBoy @IRevenge @Capsule@MoreWhite @SalkhordeyeMariz @SeT @Steres @Cyber @CyberDyne @PANDORA @Nate @MmliX @Palycity @Gibson @iMoBiN @LiN @Markeloff @Nuclear @DrDep @iKamyar @BiBaL @AmirMehdi @FrozenThrone @VisuaL @EnDWaY @TheMachine @Neon @Arda @NabZ @Noise @Farab @IAshkan @DeaDHerO @ss2002g @PermenentLion @Martyn @ScoPe @AghaSiBiL @Mehrdad2002 @Semtex @DeaTShoT @STAlKER @FarbodMZ @AssassiN @BlackSide @Saleh @Armour @Dihan @Adriyan @Aliireza @Techno @Sobi @special76 @Puck @AbneR @SlimShady @ViCtiM @BlackNoir @hoomansa @ZakharAsli @MashruB @ForgeT @SuperMaN @RoseRain @DrEaMeR @Teacher @ramtin87 @Sopap @LukeCage @CigareSoorati @Daveli @SuTuN @AliAssassiN @Guardian @MartyR @ExTerMe @G0DFATHER @mohammadhosein @Raiiny @Astroid @Nikotin @PadZahr @Sepehr @Empty @Dnis @Danir @Aboll @Morteza8462 @BedlessFighter @SFC @Robinson @MaSiH @2NoGhTe @ORTEGA @Political @Cost @KasraOsati @TheWestSide @AtaTurk

 

هر مجله کیفیت به شدت بیشتری نسبت به قبلی دارع حرفی ندارم بدون نقص خسته نباشید

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بی نقص و عالی لذت بردم👌😍🔥

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عااااااالی بودش ادامه بده😂😂😂

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام به محمد جان عزیزم @Nicolay 

خسته نباشی خیلی مجله جالب، طنز، آموزشی بود باز هم خسته نباشی

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالیییی 😂

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقا عاااالی

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سید دستت طلا

عالی بود

مرسی بابت وقتی که گذاشتی برای ساخت این مجله

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی بود!

  • دوست دارم که 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Nicolay عالی اقا ممد خسته نباشی ❤️

بعدی مجله ای از وضعیت Mayor بده دا 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، Nicolay گفته است:

بادیگارد ویژه ی رئیس پلیس با زبان بدن اشاره کردند که این جلسه محرمانه است و خبرنگاران اجازه ورود ندارند: Bieh/

عالیی

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

@ZombieRanger

تک لیدر دسته ویژه

تنها کسی که حاضرم بخاطرش بک بدم از رنک ۱ شروع کنم😂

ویرایش شده در توسط Rasputin

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هم اکنون، Rasputin گفته است:

@ZombieRanger

تک لیدر دسته ویژه

تنها کسی که حاضر بخاطرش بک بدم از رنک ۱ شروع کنم😂

🧌ما داریم رحمت میکشیم

  • هاها 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هم اکنون، TheRespecT گفته است:

🧌ما داریم رحمت میکشیم

محسن رضایی پاشو بیا ۳میلو بزن تو حساب

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 ساعت قبل، Rasputin گفته است:

@ZombieRanger

تک لیدر دسته ویژه

تنها کسی که حاضرم بخاطرش بک بدم از رنک ۱ شروع کنم😂

شما توالتا رو ندزد مردم با چیزی که دستشونه خفت نکنن بک دادن پیشکش😂

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ادامه بده عالی بود

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Nicolay 

بسیار عالی و خلاقانه،درود بر شما.

واقعا ذهن خلاقی دارید،امیدوارم در کارهای بعدی هم مثل این کار موفق باشید.

  • دوست دارم که 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالیییی تو جلسه حتما تو برنده میشی

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

👍👌

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عرض خسته نباشید خدمت جناب @Nicolay

 

در 54 دقیقه قبل، AmirMahdi گفته است:

- بازدید ها معمولاً باید ساب لیدر هم باشن عجیبه نیستن (دو تا سرباز میبردی سید)

خودم خدمت که بودم یادمه بازدید کننده ها بیشتر وقت ها پخش و از هم جدا می شدن

 

در 50 دقیقه قبل، AmirMahdi گفته است:

- برای جلسات محرمانه همیشه از درب سازمان مربوط عکس بگیرید و توی گزارش بنویسید "پشت درب های بستۀ [[اسم سازمان]]  صورت گرفت ..."

هیچ کدوم از اتاقا در ندارن با شروع شهرداری جناب @Rasputin درها کنده شدن میگن ایشون باهاشون یه میز ناهارخوری بزرگ درست کرده

 

در 52 دقیقه قبل، AmirMahdi گفته است:

- چرا @ZombieRanger شام نداد؟ به شما ناهار ندادن؟ @Nicolay؟

شب دیر وقت بود ازش پرسیدم ناهار خوردی گفت اره .بسه دیگه، به قول بعضیا ممکن است روزی برسد که ما روزی یک وعده غذا بخوریم چه اشکالی دارد

 

در 14 دقیقه قبل، Rasputin گفته است:

@ZombieRanger

تک لیدر دسته ویژه

تنها کسی که حاضر بخاطرش بک بدم از رنک ۱ شروع کنم😂

سر راهت اون توالتا هم که دزدیدی برگردون واسه بازداشتگاهه خودمون هم استفاده می کنیم 

مواظب اون یارو باش الکی تهدیدت نکرد خطرناکه

ولی جدا از شوخی خیلی خوشحال میشم ❤️❤️❤️ 

 

تشکر ویژه از:

@Amiiir @ElmiraKamrani58 @Wise @FrozenThrone @Palycity

 

  • دوست دارم که 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری