رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناقص بودن قانون/سواستفاده از قانون/درخواست رسیدگی و اصلاح مشکل

ارسال‌های توصیه شده

در 6 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

چه فرقی میکنه؟

بعضی مواقع وقتی فرد میگه تسلیم شوید و فرد میخواد Gکنه باگ های ایجاد میشه که امکانش نیست فرد تو ماشین Gکنه و قابل رفع هم نیست چون باگ بازیه.

مورد بعدی افراد نوب(تازه وارد منظورمه?)هستند که تازه اومدن و تجربه ندارن و وقتی پلیس میگه تسلیم شوید خودشون میگن ما تسلیم هستیم و نمیدونن که باید G کنن و همچنین سیستم دستگیر کردن بازی هم بر اساس واقعیت خواهد بود.

• دوست دارم که 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در هم اکنون، 83mehrdad83 گفته است:

بعضی مواقع وقتی فرد میگه تسلیم شوید و فرد میخواد Gکنه باگ های ایجاد میشه که امکانش نیست فرد تو ماشین Gکنه و قابل رفع هم نیست چون باگ بازیه.

مورد بعدی افراد نوب(تازه وارد منظورمه?)هستند که تازه اومدن و تجربه ندارن و وقتی پلیس میگه تسلیم شوید خودشون میگن ما تسلیم هستیم و نمیدونن که باید G کنن و همچنین سیستم دستگیر کردن بازی هم بر اساس واقعیت خواهد بود.

تو زندگی واقعی یارو رو بگن تسلیم شو بگه داداش من نووبم رحم کن ????????

درس عبرت میشه براشون همه ۱ بار اینجوری شدن تا حالا

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۲۵ در 12:39، 83mehrdad83 گفته است:

با سلام و درود

تو قوانین دپارتمان یک قانون هست به این شکل:

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

ادامه توضیحات

خب با توجه به این قانون گفته شده اگر برای وانتد های دیگر شکایت شد به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرن و شکایت خودکار رد میشه.

دقیقا مشکل اینجاس!

افراد زیادی در دپارتمان از این قانون سو استفاده میکنن و وانتد های الکی رو بهمون میدن.

الان تو بخش شکایت اعضای پلیس:یک نفر شکایت کرده از شخص  چرا که از دستور Ms/سواستفاده کرده و راحت 2وانتد میدن تا اکتویتی پر کنند یا ... .

همین شخص قبلا هم بنده شکایت کرده بودم ازشون و فیلم قرار داده بودم به این صورت که بنده وانتد 1بودم و خواستم تو ماشین ایشون Gکنم ولی ایشون دنده عقب میگرفتن تا بنده نتونم سوار ماشین شم و وقتی با فیلم هم حتی شکایت کردم با توجه به این قانون رد شد.

چرا کسی که 1وانتد داره باید الکی کنار ماشین واستاده باشه یا تو محل 60متری بدون حرکت واستاده باشه تا 2وانتد دیگه بگیره؟

مگه  این وانتد Runingیا همون فراری نیست؟

وقتی کسی بدون حرکت تو 1سانتری پلیس هست چرا باید وانتد 2فراری بگیره؟

راحت پلیس ها دارن با استفاده از این قانون مخصوصا وانتد های Runingو ... سواستفاده میکنن و اکتویتی خودشون رو پر میکنن،اگر هم شخصی پیدا بشه شکایت کنه رد خودکار میشه!

امروز دوباره این اتفاق افتاد برای من ولی به صورت دیگر:

من میخوام با Wanted 1 سوار ماشین بشم ولی اونجایی که این پلیسه واستاده باگه و G نمیشه کرد.

بهشم میگم برو اونور نمیشه سوار شد گوش نمیده و فقط میخوان اکتیویتی پر کنند.

چرا من باید با وانتد 1 وقتی کنار ماشین پلیسم تا بجای 5دقیقه 50دقیقه زندانی شم؟

این تنها مشکل من نیست و همه مشکل دارن و وقتی هم شکایت میکنن خودکار رد میشه.

لطفا لطفا به این قانون و دپارتمان که بعضی افرادشون سواستفاده میکنن رسیدگی کنید.

بنده منظورم این نیست که مثل قبل سیستم بشه که همه گزارش کار جمع کنن با عکس وفیلم وتحویل لیدر بدن ولی باید یک سیستم جدید یک اصلاحیه قانون جدید صورت بگیره!

مثلا میتونیم برای وانتد Runing اینطور سیستم رو طراحی کرد:

افرادی که تو نزدیکی 2متری ماشین هستند قابل دریافت وانتد Runing نباشند و یا قانونی طراحی کرد که برای این وانتد مدرک گرفته بشه شخص داره فرار میکنه و یا حتی اگر شخص یکجا در 20متری ماشین پلیس قرار داره و بی حرکت هست و سرعتش بالاتر از 4 نیست نتونه بدون دلیل و مدرک وانتد بگیره و Cuff کردن به دو صورت باشه:

مگه تو واقعیت پلیس با ماشین میاد کنار دزد میگه بشین بریم زندان :| ؟

پلیس از ماشین پیاده میشه حالا یا میپره رو دزد یا با تفنگ نشونه میگیره یا هم شوکر میزنه تا فرد بره و دستبند بزنه!

در هر صورت این فقط یک پیشنهاد برای اصلاح قانون و یا سیستم بود و اگر یک قانون بهتر(سیستم بهتر) به فکرتون رسید همینجا پیشنهاد بدید.

@Ali @Mohny @LearninG @Markeloff @BiHan @iNViSiBIe @AliBozorG @BuTleR @Mary @SuperMAN @Kiya @Original @Pouria0JM @Shxyan @DeLon @Cuthbert @GelofeN @LeyToM @Ostad @HadiNT @FerDinaND @Carroll @JanSoN @Luciano @Abner @DoNaLd @AmiirHosein @Wolfe @ReZaaw @AmyLee @OmGPlays @CaptainMahdi @Sabriel @دوستان دیگر...

اگه بخوایم به زندگی نزدیک تر کنیم بازی رو باید

حتی بی احترامی به افسر هم جرم داشه باشه و افسر بدون مدرک (و فقط شنیدن بی احترامی هایی که کردی بهش ) به همراه شاهد شما رو جریمه کنه 

زندگی واقعی سخته سخت این جور اسون نیست 

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

این مشکل رفع شده و برای وانتد Runing نیاز به داشتم مدرک است.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

مشکل رفع شده است

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...