LeyToM

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  460
 • حمایت مالی

  2,000 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد LeyToM در March 6

LeyToM یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

96 حرفه ای

11 دنبال کننده

درباره LeyToM

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 08/10/2003

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Leytom

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1857 بازدید کننده نمایه
 1. دیگه حوصله خودمم ندارم...

  1. Luciano

   Luciano

   غم چیه باوو بیا خودم حوصله بت میدم

    

  2. BASSOUR

   BASSOUR

   الهی بمیرم برات

 2. LeyToM

  تیکه بنداز ببینم خنک میشی؟ ظاهراً داری میسوخی الان، بسوخ
 3. LeyToM

  آقا لانچر اومده که، چیزی که نیمده آپدیتِ آپدیت.
 4. LeyToM

  "رقابت های اجباری دسته متوسط" 2020-04-01____________________________________________________________________________________________________________________________ ساعت 19:00 Grove Street Family VS Varios Los Aztecas Family Triads Mafia VS Los Santos Vagos Family ساعت 20:00 Grove Street Family VS Los Santos Vagos Family Varios Los Aztecas Family VS Triads Mafia ساعت 21:00 Grove Street Family VS Triads Mafia Los Santos Vagos Family VS Varios Los Aztecas Family 2020-04-02____________________________________________________________________________________________________________________________ ساعت 15:00 Grove Street Family VS Los Santos Vagos Family Varios Los Aztecas Family VS Triads Mafia ساعت 16:00 Grove Street Family VS Triads Mafia Los Santos Vagos Family VS Varios Los Aztecas Family ساعت 17:00 Grove Street Family VS Varios Los Aztecas Family Triads Mafia VS Los Santos Vagos Family نکته: حمله ی اول در تمام وار ها را دسته متوسطی سمت چپ لیست انجام میدهد (یعنی در وار های ساعت 15، Grove Street Family و Varios Los Aztecas Family حمله ی اول هستند) از زمان ذکر شده تنها 2 دقیقه وقت دارید Attack/ را بزنید در غیر این صورت حمله ی شما لغو میشود. شکایات و رسیدگی به تخلفات بعد از پایان وار انجام میشود. (شیوه ی شکایت به این صورت است که به بنده PM میدید و حتما باید فرد خاطی را نیز در PM اضافه کنید)
 5. LeyToM

  درسته اما بهتر نیست که وقتی Off Duty هستند وارن نیاد؟ فکر میکنم برای Drugs هم به همین شکل باشه.
 6. LeyToM

  - عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: - توضیح کامل باگ: باسلام، در مسابقات (Event) اگر برید کنارِ FBI و Tgun/ بزنید براشون وارنِ Keeping Weapons میره و میتونن در Event وانتد بدن. - قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): نیازی نیست. - توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): برید در Event و کنارِ FBI از دستوراتِ Tgun/ یا Throwguns/ یا Throwgun/ استفاده کنید.
 7. LeyToM

  • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی: 17 • اسم واقعی: جواد • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: بامرام، باشعور، دوستدارِ گیم، محصل، ورزشکار. • روزانه چقدر بازی می کنید؟ 8 ساعت • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ 14:00 تا 24:00 • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: زمان زیادی در فکشن بودم و خسته شدم. • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ چون فکشن خوبی میتونه باشه و علاقه دارم و بیشتر برای جلوگیری از دزدی دارم میام. • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم و تقریباً پولِ خوبی داره. • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ در طول بازی کردنم هر 15 دقیقه چک میشه.
 8. LeyToM

  **به مدت 2 ماه (2020/03/29 تا 2020/05/29) از ورود به دسته متوسط محروم میباشد**
 9. LeyToM

  منتظر آپدیت باش. @makhmal
 10. LeyToM

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بله - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ خستگی - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: عالیَن
 11. LeyToM

  - باتوجه به سخنِ فوندر این منطقه باگ نیست و تورف به شما برگردانده شد.
 12. LeyToM

  باسلام خدمت شاکی محترم و همینطور سرپرست گرامی، دررابطه با این باگ باید بگم که شما و اعضاتون تمرین بسیاری کردید که بتونید سو استفاده کنید از باگ و شاید اکثر افرادِ دسته متوسط به دنبال این سو استفاده نبوده اند! فکر نمیکنم وقتی که 5 نفرتون برید اون بالا کسی بتونه حتی برای یک ثانیه هم اونجا وایسته، اصلا کسی نمیتونه بیاد اون بالا و احتمالش 1 درصد هست که جواب بده. شما بعد از تمرین های مکرر این رو تونستید انجام بدید، اتفاقاً بنده یک فیلم تهیه کردم برای افرادی که تاحالا تمرین نکرده اند و نگاهی هم به حالو روز آن افراد بیاندازیم و ببینیم که واقعا به سختی میشه اینکارو انجام داد که متاسفانه یا خوشبختانه بنده موفق نبودم (از مدیریت خواهشمندم که حتماً فیلم رو تماشا کنند و یا خودشون برن و تست کنن که نمیشه واقعا براحتی رفت اون بالاو این یک باگ نقشه هستش): >>دانلود<< آیا شما به فکر دیگر موارد هم هستید؟ مثلا HeliBlade یا KamiKaze و ...، اگر هواپیما منفجر بشه چی؟ حتماً شکایتی هم دراین باره مطرح میکنید و میگید که Kamikaze کردن و یا Heliblade! بنده هم یک فیلم دراین باره تهیه کردم که هم نشاندهنده ی HeliBlade هست و هم Kamikaze: >>دانلود<< دوست عزیز بنده بهترین کار رو انجام دادم و این منطقه باگ هستش و کمتر کسی میتونه از این باگ عبور کنه، کلاً غیرعادی هست و بنده هم طرفدارِ عدالت هستم و نمیخوام ناعدالتی پیش بیاد، باز هم بنده تصمیم گیرنده نیستم و ادامه رو به مسئولِ گرامی میسپارم، اگر باگ نبوده باشه (که مطمئن هستم باگه) تورف به شما برگردانده خواهد شد، موفق باشید.
 13. LeyToM

  @Night درخواست شما برای رقابت با خانواده ی Triads Mafia پذیرفته شد. داشتن فیلم از وار برای همه الزامیست! استفاده از Buff مانعی ندارد. استفاده از Rep ممنوع است! از زمان ذکر شده تنها 2 دقیقه وقت دارید Attack/ بزنید در غیر این صورت حمله ی شما لغو میشود. شکایات و رسیدگی به تخلفات بعد از پایان وار انجام میشود. (شیوه ی شکایت به این صورت است که به بنده PM میدید و حتما باید فرد خاطی را نیز در PM اضافه کنید)
 14. LeyToM

  قرار نیست همه چیز رو با پول خرید که! یکم سختی بدید کار کنید، هرچیزی که میخوای راحت به دست نمیاد..
 15. LeyToM

  "نتایج رقابت های اجباری دسته ی متوسط" 2020/03/26____________________________________________________________________________________________________________________________ **ساعت 15:00** Grove Street Family به Los Santos Vagos Family حمله ای نکرد. Varios Los Aztecas Family به منطقه ی 26 که مالک آن Triads Mafia بود حمله کرد اما منطقه را فتح نکرد. **ساعت 15:30** Los Santos Vagos Family به منطقه ی 40 که مالک آن Grove Street Family حمله کرد و منطقه را فتح کرد. Triads Mafia به منطقه ی 24 که مالک آن Varios Los Aztecas Family بود حمله کرد اما منطقه را فتح نکرد. **ساعت 16:00** Grove Street Family به منطقه ی 33 که مالک آن Triads Mafia بود حمله کرد اما منطقه را فتح نکرد. Los Santos Vagos Family به منطقه ی 11 که مالک آن Varios Los Aztecas Family حمله کرد اما منطقه را فتح نکرد. **ساعت 16:30** Triads Mafia به منطقه ی 43 که مالک آن Grove Street Family بود حمله کرد و منطقه را فتح کرد. Varios Los Aztecas Family به منطقه ی 20 که مالک آن Los Santos Vagos Family بود حمله کرد و منطقه را فتح کرد. **ساعت 17:00** Grove Street Family به منطقه ی 38 که مالک آن Varios Los Aztecas Family حمله کرد اما منطقه را فتح نکرد. Triads Mafia به منطقه ی 45 که مالک آن Los Santos Vagos Family بود حمله کرد و منطقه را فتح کرد. **ساعت 17:30** Varios Los Aztecas Family به منطقه ی 36 که مالک آن Grove Street Family بود حمله کرد و منطقه را فتح کرد. Los Santos Vagos Family به Triads Mafiaحمله ای نکرد.