JanSoN

لیدر های محیط کاربری
 • تعداد ارسال ها

  80
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

14 خوب

4 دنبال کننده

درباره JanSoN

 • درجه
  عضو پیشرفته
 • تاریخ تولد 09/16/1995

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  HaMeD

آخرین بازدید کنندگان نمایه

3636 بازدید کننده نمایه
 1. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات کاملا درسته.
 2. JanSoN

  • عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: • عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: • توضیحات: حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید. • شاهد ها: • مدرک/عکس یا فیلم: • عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: • عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: • توضیحات: حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید. لطفا بگید دلیل اینکه به بنده 3 بار /MZ دادند رو بگویند، که بنده در معرض خطر گرفتن وانتد Ignorning Cop قرار گرفتم. بنده با هلیکوپتر خود در بیرون از HQ بر زمین نشسته بودم و مزاحمتی برای کسی ایجاد نکردم، مزاحمت در صورتی ایجاد می شود که من از فنس های HQ رد شوم، لطفا بگید مدرک بدهند که من از فنس ها رد شدم و ایشون به بنده /MZ دادند. متشکرم. • شاهد ها: • مدرک/عکس یا فیلم: شکایت رو از جفتشون پس میگیرم.
 3. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات شما در تایم های باس با سمپ آنلاین میشید و در تایم های غیر از باس از لانچر استفاده می کنید. @Spartan عزیز میتونند لاگین های شمارو چک کنند که دقیقا در تایم های باس از سمپ استفاده می کنید و بلافاصله بعد از کشته شدن باس از بازی خارج میشید و با لانچر آنلاین می شوید. @Aminw 2 بار بر روی شما تلپورت کردند (با مدرک) و در 2 بار شما از بازی خارج شدید، بنده تالا ندیدم شما وسط باس زدن از بازی خارج شید، عجیبه یکم مدرک:
 4. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات @LockDown با درخواست مرخصی شما موافقت شد. نکته: اعضایی که اقدام به درخواست مرخصی می نمایند فقط مجاز به فعالیت حداکثر 1 ساعت در روز و یا sleep/ هستند، در غیر این صورت مرخصی آنها لغو خواهد شد.
 5. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات @Ehsan84m6 شکایت شما رد شد! دلیل: در آپدیت های اخیر سرور، اگر شما مضنون تحت تعقیب توسط گارد ملی نباشید، و گارد ملی شما را بکشد، شما به زندان نمی روید و از خانه احیا می شوید، همچنین اگر شما مضنون تحت تعقیب توسط گارد ملی باشید ولی مضنون فراری نباشید، باز هم اگر گارد ملی شما را بجای دستگیر کردن، بکشد، باز هم از خانه احیا می شوید، با توجه به حرف های گفته شده، کار گارد مربوطه صحیح بوده است. نتیجه: پس اگر شما بعد از کشته شدن توسط افسری، سر از زندان در آوردید، یقیناً آن افسر اجازه ی کشتنه شما را داشته است و جزو وانتدهای آن افسر هم بوده اید.
 6. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات @abolfazlvis درخواست استعفای شما قبول شد. ضمن عرض خسته نباشید به شما همکار گرامی، بابت تمام زحمت هایی که کشیدید صمیمانه از شما تشکر میکنم، شاد و سرزنده باشید، یا حق.
 7. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات @larosدرخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. @JohnShelby درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. @hessam212 درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. @reza1385 درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. موارد تست به شرح زیر می باشد: تعداد 10 سوال از قوانین عمومی سرور تعداد 15 سوال از قوانین عمومی دسته ویژه تعداد 10 سوال از قوانین داخلی گارد ملی تست تیراندازی و نبرد تک به تک با اسلحه های Deagle و M4 که برای قبولی باید دسته کم 50 درصده مقدار سلامتی حریف را ببرید. در صورت داشتن 3 اشتباه در رونده تست، شما رد خواهید شد. توجه: به دلیل تکمیل بودن ظرفیت، هنگامی که کسی از اقلیت برود، با کسی تماس گرفته می شود که دارای بهترین شرایط برای ورود اقلیت گارد ملی می باشد.
 8. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات شکایت توسط گزارش دهنده پس گرفته شد.
 9. JanSoN

  • عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: • توضیحات: هاستر محترم رو میبینیم که خودش داخله زندانه که هیچ، /gotobiz میکنه و 2 تا از دوستانش که در زندان بودند رو /gh میکنه تا با دستوره /clothes فرار کنند، و این کار رو هم کردند همچنین میبینید که به زندانی اسلحه هم دادند تا بنده رو بکشه. و همچنین میبینید که جناب EHSAN0111 هنوز تایم ملاقات نرسیده، داخل زندان داره رژه میره، ایشون هم /gh شده. بازیکن Amirhossein. که توسط افسر Tayler کشته شد، در سلول جناب هاستر بود، یعنی با 3 وانتد ایشون /gh شدن توسط هاستر، میبینید که چت Tayler داخله زندانه و 1 ثانیه قبلش هم بازیکن Amirhossein. توسط ایشون کشته شده. پ.ن: تنها دلیل ریپورت کردنم اینه که بهش میگم تو داخله زندان بودی اینجا چیکار میکنی؟ میگه ریپورت کردن گفتن goto کن، خب باشه. امیدوارم با توجه به این همه کار های غیرقانونی که کردند بیشتر از 2 روز از زمان هاستریشون کم شه. • مدارک (فیلم یا عکس):
 10. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات @Brigand درخواست استعفای شما قبول شد. ضمن عرض خسته نباشید به شما همکار گرامی، بابت تمام زحمت هایی که کشیدید صمیمانه از شما تشکر میکنم، شاد و سرزنده باشید، یا حق.
 11. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات @MrKing درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. @aminperfect درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. @MHT درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. @NewT درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. @REXOR درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. @Abner درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. موارد تست به شرح زیر می باشد: تعداد 10 سوال از قوانین عمومی سرور تعداد 15 سوال از قوانین عمومی دسته ویژه تعداد 10 سوال از قوانین داخلی گارد ملی تست تیراندازی و نبرد تک به تک با اسلحه های Deagle و M4 که برای قبولی باید دسته کم 50 درصده مقدار سلامتی حریف را ببرید. در صورت داشتن 3 اشتباه در رونده تست، شما رد خواهید شد.
 12. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات @mahsamasoumi شکایت شما رد شد! دلیل: در آپدیت های اخیر سرور، اگر شما مضنون تحت تعقیب توسط گارد ملی نباشید، و گارد ملی شما را بکشد، شما به زندان نمی روید و از خانه احیا می شوید، همچنین اگر شما مضنون تحت تعقیب توسط گارد ملی باشید ولی مضنون فراری نباشید، باز هم اگر گارد ملی شما را بجای دستگیر کردن، بکشد، باز هم از خانه احیا می شوید، با توجه به حرف های گفته شده، کار گارد مربوطه صحیح بوده است.
 13. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات جلسه این هفته ساعت 16:30 و در روز جمعه و در تاریخ 22/05/2020 برگزار خواهد شد، حضور تمامی همکاران گارد ملی در این جلسه الزامی، و در صورت غیبت با شما برخورد خواهد شد. نکته: تا 1 دقیقه قبل از شروع همگی حضور داشته باشند، در صورت تاخیر غیر موجه برخورد خواهد شد. توجه: همگی هنگام شروع جلسه C-2 باشند، در غیر این صورت برخورد خواهد شد. تمرینات در روز های چهارشنبه و پنجشنبه در ساعت 16 و جمعه در ساعت 14 برگزار خواهد شد، حضور شما در دسته کم 2 تمرین اجباری بوده و در صورت غیبت با شما برخورد خواهد شد.
 14. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات @reza1385 درخواست شما رد شد! شما در فرقه Paramedic حضور دارید. @Hamid567 درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. @Scarlet درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. موارد تست به شرح زیر می باشد: تعداد 10 سوال از قوانین عمومی سرور تعداد 15 سوال از قوانین عمومی دسته ویژه تعداد 10 سوال از قوانین داخلی گارد ملی تست تیراندازی و نبرد تک به تک با اسلحه های Deagle و M4 که برای قبولی باید دسته کم 50 درصده مقدار سلامتی حریف را ببرید. در صورت داشتن 3 اشتباه در رونده تست، شما رد خواهید شد.
 15. JanSoN

  با اهدای سلام و تحیات @AliBozorG درخواست شما رد شد! شما در فرقه Paramedic حضور دارید. @Scarlet درخواست شما رد شد! شما دارای Faction Punish هستید. @Ker98 درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. @Sami درخواست شما قبول شد! هنگامی که نوبتتان شد، با شما تماس گرفته می شود. موارد تست به شرح زیر می باشد: تعداد 10 سوال از قوانین عمومی سرور تعداد 15 سوال از قوانین عمومی دسته ویژه تعداد 10 سوال از قوانین داخلی گارد ملی تست تیراندازی و نبرد تک به تک با اسلحه های Deagle و M4 که برای قبولی باید دسته کم 50 درصده مقدار سلامتی حریف را ببرید. در صورت داشتن 3 اشتباه در رونده تست، شما رد خواهید شد.