Mary

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  1490
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  41

آخرین بار برد Mary در October 21

Mary یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

823 استاد امتیاز

درباره Mary

 • درجه
  ℌ𝔞ℜ𝔩𝔢𝔶 𝔔𝔲𝔦𝔑𝔫
 • تاریخ تولد 08/28/1997

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Maryam

آخرین بازدید کنندگان نمایه

13288 بازدید کننده نمایه
 1. Mary

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ آره. - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ لیدر مربوطه (اژدها به قول خودشون) حواسش به یدونه اکتیویتی نداشتن تو میتینگ هست، ولی ابیوز هایی که تو هفته میشه، نه! ما حقمونه بخاطر 1 دونه FW بگیریم ولی حق بقیه نیست بخاطر 100 تا ابیوز مجازات بشن. وقتی طرف اینقدر آشکارا ابیوز میکنه و شکایتی ازش نمیشه یعنی کل فکشن اینکارو میکنن و فکشن بی صاحبه. - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: کم سن
 2. Mary

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بله - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ سن ورود به اقلیت + 14 هست ولی خیلی ها این 14 رو به دروغ میزنن و میان تو فکشن بعد میتینگ رو روز چهارشنبه ساعت 1 ظهر میذارن بالاخره آدم میخواد غذا درست کنه ناهار بخوره اقلیت شبیه مدرسه س. این همه تو هفته بیشتر از همه فعالیت میکنی و اکتیویتی میزنی بخاطر همین اتفاق روزی که باید رنک آپ بشی هم 14 روز از رنک آپ عقب میوفتی. - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: این دبستان دخترونه ای که ساختن رو بهتر اداره کنند بالاخره همه چیز فقط پر کردن فکشن نیست. کمیت ولی با کیفیت.
 3. آرزو میکنم حالت مثل ذاتت باشه... برو ببین دعات کردم یا نفرین...!

  1. Shxyan

   Shxyan

   هارمانم بابا نردی چاف چافم 😁

  2. Panda
 4. Mary

  • عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: • عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: • توضیحات: تا راب فکشن تموم شد من SprayCan دستمو Throw کردم ایشون از یجا سبز میشه به من تو <CP> وانتد میده!!!!!! • مدرک/عکس یا فیلم:
 5. Mary

 6. Mary

  مرسی از Feedback مرسی از Feedback مرسی از Feedback مرسی از Feedback من هرچیزی که بخوام رو در زندگی واقعیم دارم و تنها دلیلی که میام اینجا سرگرمیه. برای همین موقع بیکاریم استعداد هامو اینجا شکوفا میکنم مرسی از Feedback مرسی از Feedback
 7. Mary

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ (تاریخ باید میلادی باشد، مثال: از 2016/11/11 تا 2016/12/11): 2020-11-19 - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ امکان حضور در دزدی از بانکِ اقلیت رو ندارم.
 8. من تو باخت خودم طوری رفتار میکنم که تو به برد خودت شک کنی :)

  1. BuTleR

   BuTleR

   قبلا نزاشته بودیش؟ 

   یا جمله تاکیدی بر شخصه خاصه؟ 

  2. Mary

   Mary

   نه همینجوری قشنگ بود گذاشتم 😕

  3. Shxyan

   Shxyan

   شاعر پس از کشته شدن در وار اجباری 💥😀

 9. Mary

  خواهش میکنم + بسته شد.
 10. Mary

  وقت بخیر اگر دقیق بگید که چی میخواید خیلی راحت تر میشه کار کرد. نمونه سفارش درخواست شده آماده شد:
 11. Mary

  سفارش شما آماده شد. بفرمایین:
 12. Mary

  سفارش شما انجام شد. بفرمایین:
 13. Mary

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خبرنگاران زحمت کش 2020-11-16 _______________________________________________________________________________________________________________________ برنده ____________________________________________________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار لفظی دریافت کردند ____________________________________________________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار اقلیت دریافت کردند 2020-11-13 | 2020-11-14 | 2020-11-16 ________________________________________ نکات مهم: 1. لطفاً جهت گرفتن عکس های خود خلاقیت به خرج دهید. 2. برای مخفی کردن چت های خود هنگام گرفتن عکس دو بار دکمه ی F7 را بفشارید. 3. چنانچه دسترسی قرار دادن عکس خود را ندارید، درخواست مرخصی برای آن روز قرار دهید. 4. کسانی که درخواست مرخصی آن ها قبول شده نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند. 5. کسانی که روز اول خود را در اقلیت سپری میکنند نیازی به قرار دادن عکس روزانه ی آن روز را ندارند. 6. کسانی که عکس محیط کاربری خود را قرار ندهند و فرم را به درستی پر نکنند؛ عکس روزانه آن ها نادیده گرفته خواهد شد. ««« مهلت ارسال تصاویر از ساعت 00:00 الی 00:00 »»» نکته: این زمان ممکن است "در شرایط خاص" به تعویق بیوفتد. چنانچه عکس شما مخفی بوده و منتشر شود اخطار داده شده پس گرفته میشود.
 14. Mary

 15. Mary

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خبرنگاران زحمت کش 2020-11-15 _______________________________________________________________________________________________________________________ برنده ____________________________________________________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار لفظی دریافت کردند کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار اقلیت دریافت کردند 2020-11-13 | 2020-11-14 | 2020-11-15 ________________________________________ نکات مهم: 1. لطفاً جهت گرفتن عکس های خود خلاقیت به خرج دهید. 2. برای مخفی کردن چت های خود هنگام گرفتن عکس دو بار دکمه ی F7 را بفشارید. 3. چنانچه دسترسی قرار دادن عکس خود را ندارید، درخواست مرخصی برای آن روز قرار دهید. 4. کسانی که درخواست مرخصی آن ها قبول شده نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند. 5. کسانی که روز اول خود را در اقلیت سپری میکنند نیازی به قرار دادن عکس روزانه ی آن روز را ندارند. 6. کسانی که عکس محیط کاربری خود را قرار ندهند و فرم را به درستی پر نکنند؛ عکس روزانه آن ها نادیده گرفته خواهد شد. ««« مهلت ارسال تصاویر از ساعت 00:00 الی 00:00 »»» نکته: این زمان ممکن است "در شرایط خاص" به تعویق بیوفتد. چنانچه عکس شما مخفی بوده و منتشر شود اخطار داده شده پس گرفته میشود.