Mary

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  1308
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  39

آخرین بار برد Mary در September 6

Mary یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

759 استاد امتیاز

درباره Mary

 • درجه
  HaRley Qu!Nn
 • تاریخ تولد 08/28/1997

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Maryam

آخرین بازدید کنندگان نمایه

11746 بازدید کننده نمایه
 1. Mary

 2. Mary

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خبرنگاران زحمت کش 2020-09-18 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ برنده ____________________________________________________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار لفظی دریافت کردند _______________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار اقلیت دریافت کردند - ________________________________________ نکات مهم: 1. لطفاً جهت گرفتن عکس های خود خلاقیت به خرج دهید. 2. برای مخفی کردن چت های خود هنگام گرفتن عکس دو بار دکمه ی F7 را بفشارید. 3. چنانچه دسترسی قرار دادن عکس خود را ندارید، درخواست مرخصی برای آن روز قرار دهید. 4. کسانی که درخواست مرخصی آن ها قبول شده نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند. 5. کسانی که روز اول خود را در اقلیت سپری میکنند نیازی به قرار دادن عکس روزانه ی آن روز را ندارند. 6. کسانی که عکس محیط کاربری خود را قرار ندهند و فرم را به درستی پر نکنند؛ عکس روزانه آن ها نادیده گرفته خواهد شد. ««« مهلت ارسال تصاویر از ساعت 00:00 الی 00:00 »»» نکته: این زمان ممکن است "در شرایط خاص" به تعویق بیوفتد. چنانچه عکس شما مخفی بوده و منتشر شود اخطار داده شده پس گرفته میشود.
 3. Mary

 4. Mary

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خبرنگاران زحمت کش 2020-09-17 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ برنده ____________________________________________________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار لفظی دریافت کردند _______________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار اقلیت دریافت کردند ________________________________________ نکات مهم: 1. لطفاً جهت گرفتن عکس های خود خلاقیت به خرج دهید. 2. برای مخفی کردن چت های خود هنگام گرفتن عکس دو بار دکمه ی F7 را بفشارید. 3. چنانچه دسترسی قرار دادن عکس خود را ندارید، درخواست مرخصی برای آن روز قرار دهید. 4. کسانی که درخواست مرخصی آن ها قبول شده نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند. 5. کسانی که روز اول خود را در اقلیت سپری میکنند نیازی به قرار دادن عکس روزانه ی آن روز را ندارند. 6. کسانی که عکس محیط کاربری خود را قرار ندهند و فرم را به درستی پر نکنند؛ عکس روزانه آن ها نادیده گرفته خواهد شد. ««« مهلت ارسال تصاویر از ساعت 00:00 الی 00:00 »»» نکته: این زمان ممکن است "در شرایط خاص" به تعویق بیوفتد. چنانچه عکس شما مخفی بوده و منتشر شود اخطار داده شده پس گرفته میشود.
 5. Mary

 6. Mary

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خبرنگاران زحمت کش 2020-09-16 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ برنده ____________________________________________________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار لفظی دریافت کردند _______________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار اقلیت دریافت کردند ________________________________________ نکات مهم: 1. لطفاً جهت گرفتن عکس های خود خلاقیت به خرج دهید. 2. برای مخفی کردن چت های خود هنگام گرفتن عکس دو بار دکمه ی F7 را بفشارید. 3. چنانچه دسترسی قرار دادن عکس خود را ندارید، درخواست مرخصی برای آن روز قرار دهید. 4. کسانی که درخواست مرخصی آن ها قبول شده نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند. 5. کسانی که روز اول خود را در اقلیت سپری میکنند نیازی به قرار دادن عکس روزانه ی آن روز را ندارند. 6. کسانی که عکس محیط کاربری خود را قرار ندهند و فرم را به درستی پر نکنند؛ عکس روزانه آن ها نادیده گرفته خواهد شد. ««« مهلت ارسال تصاویر از ساعت 00:00 الی 00:00 »»» نکته: این زمان ممکن است "در شرایط خاص" به تعویق بیوفتد. چنانچه عکس شما مخفی بوده و منتشر شود اخطار داده شده پس گرفته میشود.
 7. Mary

 8. Mary

  شرمنده لپ تاپم سر تعمیره... تحویل بگیرم میزنم گیفتون رو...
 9. Mary

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خبرنگاران زحمت کش 2020-09-15 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ برنده ____________________________________________________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار لفظی دریافت کردند _______________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار اقلیت دریافت کردند ________________________________________ نکات مهم: 1. لطفاً جهت گرفتن عکس های خود خلاقیت به خرج دهید. 2. برای مخفی کردن چت های خود هنگام گرفتن عکس دو بار دکمه ی F7 را بفشارید. 3. چنانچه دسترسی قرار دادن عکس خود را ندارید، درخواست مرخصی برای آن روز قرار دهید. 4. کسانی که درخواست مرخصی آن ها قبول شده نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند. 5. کسانی که روز اول خود را در اقلیت سپری میکنند نیازی به قرار دادن عکس روزانه ی آن روز را ندارند. 6. کسانی که عکس محیط کاربری خود را قرار ندهند و فرم را به درستی پر نکنند؛ عکس روزانه آن ها نادیده گرفته خواهد شد. ««« مهلت ارسال تصاویر از ساعت 00:00 الی 00:00 »»» نکته: این زمان ممکن است "در شرایط خاص" به تعویق بیوفتد. چنانچه عکس شما مخفی بوده و منتشر شود اخطار داده شده پس گرفته میشود.
 10. Mary

 11. Mary

  • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی: 23 • اسم واقعی: مریم • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خودمم • روزانه چقدر بازی می کنید؟ به قدر کافی • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 21:00 - 3:00 • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: نداشتن علاقه برای ادامه • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): رنگِش قشنگه • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکر نمیکنم • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ زیاد
 12. Mary

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خبرنگاران زحمت کش 2020-09-14 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ برنده ____________________________________________________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار لفظی دریافت کردند _______________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار اقلیت دریافت کردند - ________________________________________ نکات مهم: 1. لطفاً جهت گرفتن عکس های خود خلاقیت به خرج دهید. 2. برای مخفی کردن چت های خود هنگام گرفتن عکس دو بار دکمه ی F7 را بفشارید. 3. چنانچه دسترسی قرار دادن عکس خود را ندارید، درخواست مرخصی برای آن روز قرار دهید. 4. کسانی که درخواست مرخصی آن ها قبول شده نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند. 5. کسانی که روز اول خود را در اقلیت سپری میکنند نیازی به قرار دادن عکس روزانه ی آن روز را ندارند. 6. کسانی که عکس محیط کاربری خود را قرار ندهند و فرم را به درستی پر نکنند؛ عکس روزانه آن ها نادیده گرفته خواهد شد. ««« مهلت ارسال تصاویر (24 ساعت) تا قبل از ساعت 00:00 شب »»» نکته: این زمان ممکن است "در شرایط خاص" به تعویق بیوفتد. چنانچه عکس شما مخفی بوده و منتشر شود اخطار داده شده پس گرفته میشود.
 13. Mary

 14. Mary

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خبرنگاران زحمت کش 2020-09-13 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ برنده ____________________________________________________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار لفظی دریافت کردند _______________________________________________________________________________ کسانی که به دلیل قرار ندادن عکس اخطار اقلیت دریافت کردند - ________________________________________ نکات مهم: 1. لطفاً جهت گرفتن عکس های خود خلاقیت به خرج دهید. 2. برای مخفی کردن چت های خود هنگام گرفتن عکس دو بار دکمه ی F7 را بفشارید. 3. چنانچه دسترسی قرار دادن عکس خود را ندارید، درخواست مرخصی برای آن روز قرار دهید. 4. کسانی که درخواست مرخصی آن ها قبول شده نیازی به گذاشتن عکس روزانه ندارند. 5. کسانی که روز اول خود را در اقلیت سپری میکنند نیازی به قرار دادن عکس روزانه ی آن روز را ندارند. 6. کسانی که عکس محیط کاربری خود را قرار ندهند و فرم را به درستی پر نکنند؛ عکس روزانه آن ها نادیده گرفته خواهد شد. ««« مهلت ارسال تصاویر (24 ساعت) تا قبل از ساعت 00:00 شب »»» نکته: این زمان ممکن است "در شرایط خاص" به تعویق بیوفتد. چنانچه عکس شما مخفی بوده و منتشر شود اخطار داده شده پس گرفته میشود.
 15. Mary