Mary

پاسخ گوی شکایات
 • تعداد ارسال ها

  672
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  21

آخرین بار برد Mary در December 7

Mary یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

294 فروم باز

درباره Mary

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 08/28/1997

آخرین بازدید کنندگان نمایه

5500 بازدید کننده نمایه
 1. بعضیا یه جوری توی زندگی ‌بقیه کند و کاو میکنن که اگه ولشون کنی به آب میرسن.

 2. Mary

  بازیکن مربوطه به مدت دائم از سرور محروم شد. + بسته شد.
 3. Mary

  @URANUS دوست محترم شکایتی که انجام شده در باره ی تغییر شغل لیدر میباشد و در پست قبل از شما درخواست شد که اگر @djamer مشکل و یا شکایتی راجب FW خودشون دارند در یک پست شکایت جدید قرار بدن. شما میتونید در اون پست اظهار نظر کنید. این شکایت به شما مربوط نبوده و تقاضا میشود خود را خارج از این موضوع نگه دارید و با بحث های بی مورد از منحرف کردن شکایت به داخل شکایت دیگر و پیچیده کردن موضوع خودداری فرمایید.
 4. Mary

 5. Mary

  به دلیل منحرف شدن این شکایت دوباره این شکایت در دست بررسی قرار گرفت و ضمن عرض پوزش بابت اتلاف وقت از شما خواسته میشود به موارد پیشرو دقت کامل دهید و از منحرف کردن موضوع و وارد کردن یک شکایت دیگر در این شکایت خودداری فرمایید. لطفاَ برای این شکایت خود چنانچه مدرک کامل دارید که از فرد رنک بالاتر خود (۳-۴-۵)‌ اجازه گرفتید یک شکایت جدید ثبت کنید تا بررسی شود. و حتماَ از اینکه به لیدر گفتید از رنک بالاتر اجازه گرفتید و لیدر با آگاهی به این موضوع به شما FW‌ دادند مدرک ارسال کنید. شاکی محترم @djamer در رابطه با این شکایت لیدر مورد نظر حق دارن برای مدت کوتاهی شغل خودشون رو تغییر دهند و در اقلیت بالاتر از رنک لیدر نمیباشد و ضمن این امر ایشان نیازی به اجازه گرفتن از کسی برای تغییر شغل به مدت محدود ندارند: به دلیل انحراف موضوع و وارد شدن یک شکایت کاملاَ سوا به داخل موضوع و گیج شدن روند رسیدگی به شکایت از شما خواسته میشود چنانچه مدرکی مبنی بر اینکه لیدر مربوطه به مدت بیشتر از ۱ ساعت از شغلی جز شغل Mechanic استفاده کردند در این پست ارسال کنید تا لیدر مربوطه مجازات شوند. زیرا که مدارک تغییر شغلی که با گوشی گرفتید دارای تاریخ و زمان شفاف و واضح نمیباشند.
 6. Mary

  با سلام و احترام خدمت بازیکن محترم برای تغییر Resolution بازی خود به مسیر زیر مراجعه کنید: Options > Display Setup > Advanced > Resolution سپس با استفاده از دکمه نشانه چپ کیبورد خود Resolution را روی آخرین عدد قرار دهید و سپس Enter‌ کنید. لطفاَ در زیر همین پست ما در جریان نتیجه قرار دهید.
 7. Mary

  طبق مدارک ارسالی لیدر، فرد مورد نظر به دلیل داشتن شغل غیر قانونی برای بار اول طبق قوانین عمومی دسته ی ملایم یک اخطار لفظی و در صورت تغییر ندادن شغل سبب گرفتن FW‌ خواهند شد. با توجه به عدم دسترسی فرد مورد نظر به سیستم چنانچه پس از ورود به سرور اقدام به تغییر شغل نکنند FW دریافت خواهند کرد. با توجه به برخورد بجا لیدر شکایت شما رد شد! + بسته شد.
 8. Mary

  لطفاَ از شکایت بی مورد بپرهیزید. در صورت تکرار ناچاراَ مجازات خواهید شد. + بسته شد.
 9. Mary

  با سلام و احترام خدمت شاکی محترم کلمه مورد نظر شدت پایین و سانسور شده بوده و در این مورد مشمول مجازات نمیشود. +‌ بسته شد.
 10. Mary

  با سلام و احترام خدمت شاکی محترم باعرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی به شکایت بازیکن مربوطه @GSSaeed ۲۴ ساعت مهلت تغییر نام کاربری اکانت مورد نظر را دارا هستند در صورت عدم امکان تغییر نام و یا رد شدن آن توسط بازیکن مجازات محرومیت دائم به دنبال خواهد داشت.
 11. Mary

  با سلام و احترام خدمت شاکی محترم لطفاَ پوزش بنده رو به دلیل مشکل پیش آمده پذیرا باشید. مسئول رسیدگی به این شکایت @Jigsaw بودند که قرار بر این بود پیگیری لازمه را با فرد مذکور انجام دهند و بنده تا حد الامکان حق دخالت در کار مسئولین دیگر را از خود سلب میکنم. درموارد این چنینی با توجه به اینکه سطح فعلی فرد حتی زمانی که شما از او شکایت کردید بیشتر از ۵ بوده است از بازیکن مربوطه خواسته خواهد شد که نام کاربری خود را تغییر دهند که به دلایلی مثل نداشتن Gold کافی و خرابی برخی خطوط همراه اول برای ثبت و خرید طلا (Gold) امکان خرید Gold برای بازیکن ممکن است به طول بینجامد. با توجه به اینکه مسئول رسیدگی به شکایت مربوطه از اول من نبودم و در جریان نیستم که این روند تغییر اسم به چه مرتبه ای رسیده است من در سدد تلاش برای برقراری ارتباط با مسئول شکایت و یا حتی بازیکن مربوطه بودم اما متآسفانه به هیچ کدام از آن ها برای صحبت دست پیدا نکردم. به دیدگاه شما رسیدگی به شکایتی که من از اول روند آن حضور نداشتم ممکن است کم کاری بنده به شمار برود که من نهایت پوزش خود را در این باره از شما میطلبم. شکایت شما باز بوده و درحال پیگیری میباشد. در صورت حضور فردی که از او شکایت کرده اید در سرور و دریافت اخطار از اینجانب برای تغییر نام کاربری (به دلیل اینکه اطلاعی از مسئول اصلی در مورد اینکه به فرد مهلت دادند یا خیر در دست نیست) اقدامات لازم انجام خواهد شد. از صبر شما مشکریم.
 12. Mary

  با عرض پوزش بابت تاخیر جوایز ارسال شد.
 13. Mary

  یکشنبه ۱:۴۰ دقیقه شب به دلیل نداشتن عکس روزانه در روز شنبه که بایستی تا ۰۰:۰۰ شب قرار میدادین FW و ساعت ۲۳:۴۸ دقیقه همان روز با اختلاف ۲۱:۲۰ ساعت به دلیل نداشتن عکس روزانه در روز یکشنبه FW دریافت کردید. شما هرشب موظف به قرار دادن عکس روزانه تا ۰۰:۰۰ شب آن روز هستید. آیا هنوز به اشتباه خود پی نبرده و سعی در انحراف موضوع دارید؟
 14. Mary

  • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی: ۲۲ • اسم واقعی: مریم • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، فعال، سخت کوش، پرتلاش، دلسوز ، با ادب، درون گرا، احساساتی، قابل اعتماد، تابع قوانین، پر انرژی، دارای روابط عمومی بالا، با دقت، دارای حافظه ی ماهی، منطقی، با سواد، با استعداد • روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۱۰ الی ۱۲ ساعت • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۲:۰۰ تا ۰۴:۰۰ • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این اقلیت • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اقلیت خوبی میباشد. علاقه ی زیادی به این اقلیت دارم و میخواهم خرج و مخارج زندگیم رو از این راه تأمین کنم و به بازیکنان دیگر نیز از این راه کمک کنم و همینطور ارتقای مهارت خبرنگاری • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ استعداد، آگاهی کامل از این اقلیت و کاملاَ مناسب با ویژگی های اخلاقیم • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ هر ۱۵ الی ۳۰ دقیقه
 15. Mary

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بله - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ تجربه یک اقلیت دیگر و ارتقا دادن Skill - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: لیدر خوبی بودن.