Mohny

توسعه دهنده
 • تعداد ارسال ها

  98
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  4

آخرین بار برد Mohny در November 3

Mohny یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

63 حرفه ای

درباره Mohny

 • درجه
  Community Supreme

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Mohny

آخرین بازدید کنندگان نمایه

2193 بازدید کننده نمایه
 1. Mohny

  با سلام. این مورد باگ نیست، قیمت نمایندگی در User Control Panel به منظور قیمت خریداری شده از نمایندگی هست (بر اساس Standard Price وسیله نقلیه). مرسی از گذارشتون، بسته شد.
 2. Mohny

  با سلام، طبیعتا باید به همین صورت باشد، این مورد باگ نیست. مرسی از گذارشتون. بسته شد.
 3. Mohny

  با سلام، گذارش تکراریست، همچنین این مورد باگ نیست. بسته شد.
 4. Mohny

  و یا توسط شخصی که به دستور afill/ دسترسی داشته، بنزین ماشین شما به مقدار مورد نظر تغییر یافته.
 5. Mohny

  با سلام، مشکلی که عرض کردید بررسی شد همچین باگی وجود ندارد، احتمالا Desync بودید، به هر حال مرسی از گذارشتون. بسته شد.
 6. Mohny

  با سلام. همیشه اعتماد به translators نمیتونه بیانگر یک مشکل باشه، در نتیجه باید قبل ثبت اشکال به موضوعات مختلف توجه بشه، مثل: - متن اخطار نمیتونه (غلط هست) در بیشتر از 1 خط نمایان بشه. - همیشه بیننده افراد دانا و آشنا به زبان خارجه نیستند. - منظور از یک پیام باید خلاصه، مفید و در عین حال واضح باشه. - منظور از یک اخطار و یا هشدار دقیقا چیه و به چه شکل باید به دریافت کننده در چه محیطی با چه طرز بیانی ارسال یا گفته بشه؟ با این حال ممنون از توجه و گذارشتون، موفق باشید. بسته شد.
 7. Mohny

  با سلام. معمولا از fish حتی برای جمع تعداد استفاده میکنن، مثل one fish or two fish اما fishes هم قابل استفاده هست و در مواقعی خاص از fishes استفاده میشه به جای fish و استفاده از fishes در زبان انگلیسی (اینگلیش) ایرادی نداره و برخلاف گفته شما غلط نیست. مرسی از گذارشتون. بسته شد.
 8. Mohny

  ' WINDOWS BASED SCRIPT : Simple prank message ' - Mohny [AG TEAM] dim dBu, dIc dBu = 5 ' buttons (can be changed between 0 and 5) dIco = 16 ' icon (can be changed by 16, 32, 48, 64, 4096) do dLol = MsgBox("Prank Message", dBu + dIco, "Window Title") loop
 9. Mohny

  @RamtinSniper HELP HIM
 10. Mohny

  ungraceful
 11. Mohny

 12. Mohny

  والا!
 13. Mohny

  با سلام و احترام. مرسی از گذارشتون، مورد گذارش شده باگ نیست، ولی بهینه سازی های مربوطه صورت گرفت. بسته شد. #9628
 14. Mohny

  با سلام و احترام. مرسی از گذارشتون، برطرف شد. بسته شد.
 15. Mohny

  به نظرم اگه، یک مکان ثابت قرار بدیم برای مزایده ها، و هر کسی قیمت پیشنهادیشو ثبت کنه، و اون لحظه مبلغ رو پرداخت کنه به صورت موقت (جهت جلوگیری از سو استفاده)، و هنگامی هم که یه مزایده شروع شد با OOC به همه اعلام بشه، فلان بیز، خونه، ... برای مزایده قرار گرفت، یا اینکه کلا این وظیفه یا مسئولیت به همراه نظارتش رو بدیم دست شهردار (mayor) که بنده خدا بیکارم نمونه. حالا یا به صورت پیشفرض یا توسط شهردار یک زمان برای فلان خونه مزایده گذاشته بشه که بعد از تموم شدن اون تایم بیشترین پیشنهاد، صاحب اون مال شه! که البته شهردار اگه بخواد مدیریت کنه این موضوع رو به جای OOC هنگام مزایده میتونه از دستوراتی مثل gov/ استفاده کنه، یا یک دستور خاص برای اخبار مزایده قرار داد. بعد از مزایده هم مبالغ پرداختی (به غیر از برنده)، برگرده به کسانی که شرکت کردن. پیشنهاد جالبی بود، بدک نمیشه!