LearninG

ناظمان
 • تعداد ارسال ها

  137
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

21 عالی

درباره LearninG

 • گروه های دیگر ادمین های محیط کاربری,
  سرپرست لیدر ها
 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 09/21/1999

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Kamyab

آخرین بازدید کنندگان نمایه

753 بازدید کننده نمایه
 1. LearninG

  درود لیدر میتواند اشخاصی را که تجربه، لول، سابقه و ... بهتری دارند به فکشن دعوت کند. به علاوه اینکه این فکشن Slot خالی ندارد. چطوری ممکنه بدون Slot خالی لیدر از شما تست بگیره؟ لطفا در صورتی که پست عضویتتون توسط لیدر تایید شده صبور باشید تا لیدر برای تست گرفتن به شما مراجعه کند. شکایت شما رد شد. بسته شد.
 2. LearninG

  درود شکایتی که توسط Valhalla در بخش شکایت از اعضا صورت گرفته به تنهایی دلیل کافی برای FP80 شدن شما میباشد. توهین شدت پایین به یک پلیر برای چندبار متوالی. شکایت شما رد شد. بسته شد.
 3. LearninG

  درود @DeTriS اگر مدرکی هست ارسال کنید لطفا.
 4. LearninG

  درود شما به دلیل توهین مکرر و رفتار زشت و زننده به درستی کیک شدید. شکایت شما رد شد. بسته شد.
 5. LearninG

  شکایت شما تایید شد. به لیدر مربوطه اخطارهای لازم داده شد. بسته شد.
 6. LearninG

  ماشاالله
 7. LearninG

  برو بریم
 8. LearninG

  @RudeBoY لطفا اگر مدرکی دارید ارسال کنید.
 9. LearninG

  سلام و درود باید عرض کنم که داشتن شغل‌های غیرقانونی برای هیتمن مشکل دارد. و مامور هیتمن نباید شغل غیرقانونی داشته باشد. شکایت شما تایید شد. لیدر مربوطه یک AV دریافت کرد. بسته شد.
 10. LearninG

  سلام و درود. شکایت شما رد شد. Respect سطح بازیکن را تعیین میکند.
 11. LearninG

  سلام و درود دوست عزیز و گرامی جناب Royce شما خودتون عضو هیتمن بودید چرا دنبال لیدر و ساب لیدرید برای تست گرفتن از یک فرد دیگه؟ شوخی / توهین / اسپم / صحبت بی مورد (شخصی) / Caps Lock On (حروف بزرگ در چت اقلیت) مجاز نیست ( F/ ) ما در این کار جدی هستیم و هر کس که بخواهد به شوخی بگیرد از اقلیت به همراه 80FP اخراج خواهند شد. اگر هم قرار باشه پیگیر ممبرهای جدید باشید جاش توی چت F نیست. نکته‌ی بعد اینکه اولا لیدر برای @FerDinaND قبل از تمام این موضوعات لیست ممبرهایی که قراره ازشون تست گرفته بشه رو ارسال کرده و مورد تایید بوده. اگر هم که اینطور نبود لیدر مختاره با توجه به لیاقت افراد و تشخیص خودش از افراد تست بگیره. Hitman فکشن پر طرفداریه هرکس که Invite بشه قطعا میگن پارتی بازی بوده. در مورد بخش دوم شکایتتون هم که قبلا از ایشون شکایت شده و طبق مقررات مجازات شدند. FW شما کاملا درست بود به دلیل اینکه با وجود اینکه چندبار سابلیدر میگه الان نمیتونم تست بگیرم شما همچنان اصرار میکنید. FP80 هم که خودتون قطعا در جریان دلیلش هستید. شکایت شما رد شد. موفق باشید. بسته شد.
 12. LearninG

  سلام و درود شکایاتی که شما از اعضای فکشن کردید و به علت اشتباه ( گفتن که ساعت و تاریخ مشخص نیست. ) از طرف لیدر رد شده، در هر صورت رد می‌شد چون در هر دو مورد شکایات: مشخص نیست که مخاطب شخص شمایید یا خیر در یک مورد حتی بی احترامی ای صورت نگرفته البته که چون از هم فکشنی خود شکایت داشتید، باید به لیدر گزارش میدادید نه داخل شکایت فروم. شکایت شما رد شد.
 13. LearninG

  مدرکی اگر دارید که Helpme فعال داشتید برای بنده به صورت شخصی ارسال کنید تا رسیدگی بشه. FW که دریافت کردید درست بوده مگر آنکه هلپمی در همان لحظه برای شما فعال بوده باشد. شکایت شما رد شد. بسته شد.
 14. LearninG

  شکایت شما تایید شد. با لیدر خاطی برخورد خواهد شد. بسته شد.
 15. LearninG

  سلام و درود شکایت شما رد شد. موفق باشید. بسته شد.