LearninG

ناظمان
 • تعداد ارسال ها

  423
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

74 حرفه ای

درباره LearninG

 • گروه های دیگر سرپرست
 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 09/21/1999

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Kamyab

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1738 بازدید کننده نمایه
 1. LearninG

  ثانیه به ثانیه وقت طلاست! صبوری کنید خبرهای خوبی تو راهه...
 2. LearninG

  اینهمه مارو به چالش کشید یه بارم به چالش بکشیدش
 3. LearninG

  درود اظهارات ادمین مربوطه درست بوده است. شکایت شما رد شد. بسته شد.
 4. LearninG

  @DeLon ما مدارک کاملی داریم که نشون میده شما با اکانت وارد بازی شدید و قصد فروش کامل اکانت رو داشتید اکانت شما آنبن نخواهد شد مگر با پرداخت خسارت.
 5. LearninG

  درود شکایت شما رد شد. چنین پستی وجود ندارد. برای فهمیدن علت پنهان شدن پست ها میتوانید در پیام خصوصی از ناظر مربوطه دلیل را بپرسید. بسته شد.
 6. LearninG

  درود شکایت شما تایید شد. هاستر مربوطه مجازات شد. آنبن شدید. بسته شد.
 7. LearninG

  درود شما به درستی بن شدید. شکایت شما رد شد. بسته شد.
 8. LearninG

  درود. شکایت شما تایید شد. فرد مورد نظر مجازات میشود. ادمین مربوطه هم توجیه و هم مجازات شدند. بسته شد.
 9. LearninG

  طبق مدرک ارسالی: شما به ایشان توهین کردید. شکایت شما رد شد. بسته شد.
 10. LearninG

  درود. @DarkLife اگر مدرکی هست ارسال فرمایید.
 11. LearninG

  درود مدرکی از گوتو مشاهده نشد. یکبار هم شما رو کشتن که نه DM محسوب میشه نه چیز دیگه ای و دستور 110 Call/ هم مورد استفاده قرار ندادید. شکایت شما رد شد. بسته شد.
 12. LearninG

  برندگان تاریخ 15-09-2020: رتبه اول: رتبه دوم:
 13. LearninG

  شکایت شما رد شد!! بسته شد.
 14. LearninG

  درود به نتیجه شکایت خود دقت کنید. بحثی از Turf نبوده. به عنوان شکایت خود دقت کنید. بحثی از Turf نبوده. طبق مدارک موجود، در چندین صحنه اعضای VLA عملی انجام دادند که مشمول مجازات Ajail بود اما توسط ادمین اعمال نشد که اگر اعمال میشد VLA با اعضای کمتری به رقابت ادامه میداد. با همان تعداد کامل اعضا، دسته متوسطی مربوطه ( VLA) امتیاز کمتری کسب کرده بود و اگر اعضا هم Ajail میشدند بعید به نظر میرسید که بتونه نتیجه رو برگردونه (بعید اما ممکن) اشتباه از ادمین وار بوده که عمل Stopwar رو انجام داده چرا باید Turf از دسته متوسطیی که امتیاز بیشتری در رقابت کسب کرده گرفته شود و به دسته متوسطیی با امتیاز کمتر داده شود؟ تنها یک راه برای تقسیم کردن Turf مربوطه وجود دارد آن هم برگزاری مجدد رقابت است که نه ضرورتی دارد و نه امکان پذیر است. ( پس Turf جابه‌جا نمیشود. ) دسته متوسطی مربوطه عملا در روزهای آتی برنده فستیوال خواهد شد و چنین پیگیری ای بابت 1 Turf منطقی به نظر نمی‌رسد مگر آنکه با قصد و غرض باشد. روند پاسخگویی به شکایت قبلی مقداری طول کشید و شما چنین مطلبی را ارسال کردید که نمایان نشد: همچنین توهین های متعددی که در سرور به بنده بابت این قضیه کردید که مدارک آن به صورت کامل موجود می‌باشد. اما ما به جای برخورد فقط به شما تذکر دادیم البته نتیجه‌ی شکایت قبل مستقیما زیر نظر @Ali و @Meli بوده و دلیل به طول انجامیدن آن هم همین بود! با توجه به موارد فوق نتیجه‌ی این شکایت کاملا مشخص می‌باشد و توضیحات اضافه هم فقط برای این بود که همگی در جریان اصل موضوع باشند و قضاوت کنند. یا حق.
 15. LearninG

  درود بله مدارک موجوده. شما به سرور توهین کردید. طبق تعریف انجمن از توهین های شدت پایین، توهین شما نه سانسور شده بود و نه در سطح کلماتی مثل:« احمق، خر، الاغ، کودن و...» بود. بلکه شدت بیشتری داشت. شکایت شما رد شد. بسته شد.