رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

LazyMag | Los Santos Hostpital

Nicolay

ارسال‌های توصیه شده

آقا ممد همیشه در صحنه

مثل همیشه عالی

امیدوارم بخاطر زحماتتون یک پرایس ویژه براتون در نظر بگیرن

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توضیحات کامل و قابل فهم، بسیار عالی در نوشتار و تنظیم متن، پیگیریِ ریز جزئیات مجله و خلاقیت در ایده پردازی؛ خدا قوت و خسته نباشید?♥️

مجله شما تأیید شد.✅

به یادِ همه جاوید نامان، آنان که برای آزادی جان دادند...

لینک به دیدگاه

توی وار ها خیلی خالی میشه و عمو ممد که همیشه تاپیک هاش حرف دل مردمه عالی نواختی سید

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم ?

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nicolay گفته است:

با سلام خدمت بازیکنان عزیز, بنده Nicolay خبرنگار ارساکیا و این هفته با یک مجله دیگر در خدمت شما هستم.

2023-08-17

Nicolay.png

مجله این هفته ما در مورده بیمارستان لوسانتوس هست.

a3ff-gallery3.jpg

بیمارستان بزرگ سرور که خوب مسئولیت رسیدگی به تمامی مرگ و میر ها و انتقال آن ها به خانه یا HQ آن هاست, ولی بعضی مواقع به دلیل عدم رسیدگی کارگران Prods Center اختلالی در رسیدگی این بیمارستان به بازیکنان به وجود می اید.

بنده سعی کردم تنها تجارت ویژه و بزرگ بیمارستان رو با تجارت های ویژه دیگر مقایسه کنم.

a3ff-gallery4.jpg

اولین تجارت ویژه, Prods Center هست که تمامی تجارت ها به همین Prods Center بستگی دارند. خوب این عقلانی هست که این تجارت که Prods به بقیه تجارت ها میرساند

هیچ نیازی به Prods نخواهد داشت و به همین دلیل این تجارت به هیچ جایی وابسته نیست!

a3ff-gallery2.jpg

دومین تجارت ویژه, تجارت مخابرات سرور هست, این تجارت هیچ نیازی به کارگران Prodscenter ندارد!

مخابرات سرور به تمامیه [Call/] و [SMS/] ها رسیدگی میکند و تنها مخابرات کل سرور محسوب میشود.

a3ff-gallery-96.jpg

و اخرین تجارت ویژه, که شاید خیلی ها ندونن کجاست و یا کارش چیه!

این تجارت به نام مرکز بزرگترین HotDog فروشی سرور قرار گرفته, تمامیه درامد های دکه های کوچک HotDog به این تجارت فرستاده میشه. طبقه تحقیقاته بنده این تجارت به دسته بازیکن @BiHan است

صاحب بزرگترین تجارت که با Prods center رقابت میکند.

این تجارت به هیچیک از کارگران Prods center نیازی ندارد.

حالا یک نکته کوچیک و درخواستی که صاحب تجارت بزرگ بیمارستان لوسانتوس از من خواستند این هست که:

بیمارستان لوسانتوس باید مانند دیگر تجارت های بزرگ دیگر Prods آن نامحدود و به هیچیک از کارگران Prods Center نیازی نداشته باشد,

نظر تمامیه بازیکنان مورده احترام ماست, این تجارت شاید درامدی واسه کارگران Prods center باشد ولی بعضی مواقعه رسیدگی رو برای بیمارستان سخت میکند!

ممنون که مجله کوتاه بنده رو خوندید و امیدوارم لذت برده باشید.

مجله بعدی قراره با رئییس پلیس سرور باشد پس منتظر مجله بعدی ما باشید!

عالی بود مثل همیشه Nicolay عزیز.

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/XKasra_Morrison.png

فهمیدن زبون آدم نفهم سخت تر از یادگیری زبان انگلیسی و آلمانی و فرانسوی هست...

لینک به دیدگاه

مخاااالفم!اگه بیمارستان نباشه اونایی prods کار میکنن نونشون قطع میشه?

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Nicolay گفته است:

با سلام خدمت بازیکنان عزیز, بنده Nicolay خبرنگار ارساکیا و این هفته با یک مجله دیگر در خدمت شما هستم.

2023-08-17

Nicolay.png

a3ff-gallery3.jpg

بیمارستان بزرگ سرور که خوب مسئولیت رسیدگی به تمامی مرگ و میر ها و انتقال آن ها به خانه یا HQ آن هاست, ولی بعضی مواقع به دلیل عدم رسیدگی کارگران Prods Center اختلالی در رسیدگی این بیمارستان به بازیکنان به وجود می اید.

بنده سعی کردم تنها تجارت ویژه و بزرگ بیمارستان رو با تجارت های ویژه دیگر مقایسه کنم.

a3ff-gallery4.jpg

اولین تجارت ویژه, Prods Center هست که تمامی تجارت ها به همین Prods Center بستگی دارند. خوب این عقلانی هست که این تجارت که Prods به بقیه تجارت ها میرساند

هیچ نیازی به Prods نخواهد داشت و به همین دلیل این تجارت به هیچ جایی وابسته نیست!

a3ff-gallery2.jpg

دومین تجارت ویژه, تجارت مخابرات سرور هست, این تجارت هیچ نیازی به کارگران Prodscenter ندارد!

مخابرات سرور به تمامیه [Call/] و [SMS/] ها رسیدگی میکند و تنها مخابرات کل سرور محسوب میشود.

a3ff-gallery-96.jpg

این تجارت به نام مرکز بزرگترین HotDog فروشی سرور قرار گرفته, تمامیه درامد های دکه های کوچک HotDog به این تجارت فرستاده میشه. طبقه تحقیقاته بنده این تجارت به دسته بازیکن @BiHan است

حالا یک نکته کوچیک و درخواستی که صاحب تجارت بزرگ بیمارستان لوسانتوس از من خواستند این هست که:

بیمارستان لوسانتوس باید مانند دیگر تجارت های بزرگ دیگر Prods آن نامحدود و به هیچیک از کارگران Prods Center نیازی نداشته باشد,

نظر تمامیه بازیکنان مورده احترام ماست, این تجارت شاید درامدی واسه کارگران Prods center باشد ولی بعضی مواقعه رسیدگی رو برای بیمارستان سخت میکند!

عالی بود مملی

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

زیبا بود به به ?

در تاریخ بنویسید

مارو در اذان صبح اعدام می کنند

در اذان شب به گلوله می بندند

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

مثل همیشه بهترینی ?

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه واقعا آفرین ، ادامه بده ?

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Nicolay گفته است:

2023-08-17

Nicolay.png

a3ff-gallery3.jpg

a3ff-gallery4.jpg

a3ff-gallery2.jpg

a3ff-gallery-96.jpg

بنازم عجب مجله ای.

موافقم.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

عالی  داداش موافقم 

ویرایش شده توسط Sobi

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

DefenD.png

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

لینک به دیدگاه

سلام دادا والا حق میگی خودم دیدم مشکلات این بیز رو

✟ Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ ✟

Daddy.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...