رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل شماره اکانت ها

LajBaZ

ارسال‌های توصیه شده

در 7 دقیقه قبل، AmirMahdi گفته است:

پرونده قضائی

فکر کن بخاطر ارساکیا پرونده قضایی درست شه بعد تو مجموعه «اقای قاضی» نمایش ازش بسازن بعدا. 

فقط بازیگر اساسین 

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 16 ساعت قبل، LajBaZ گفته است:

به نام یزدان پاک با سلام 

مشکلات زیادی برای اکنت های ما در بازی هست من فقط یکی از این ها رو می خوام باز گو کنم

مشکل این هست که ما نمی توانیم شماری اکانت را تقیر دهیم من یه فکر به ذهن من امد که این هست که ما می توانیم به استفاده از چند روش میتوانم کار کوچکی کنیم که بتوانیم شماره ی اکانت را تقیر دهیم

-1 روش اول اینه که ما میتوانم که با یک تا دو بار بتوانیم شماره ی اکانت رو تقیر دهیم فقط برای 1 تا دو بار که بعد از این 1 تا دو بار دیگر نمیشه تقیر داد و ( یک بار هم کافی هست)

-2 روش دوم اینه ما میتوانم با محدودیت گذاری میتوانیم شماره ی اکانت را تقیر دهیم مثال هر 30 یا 60 روز یک بار یا دو بار بشه شماره اکانت رو تقیر داد

-3 روش سوم ما میتوانم برای همیشه بشه شماره ی اکانت رو عوض کر  و با تایید همان شماره ی اصلی اکانت تقیر داد (ولی همه ی روش ها باید با تایید شماره ی تقییر دهیم ) 

-4 و روش چهارم اینه که شما می توانید با سطح یا همون Level بازیکن در نظر بگیرید و مثال برای Level +25  یا 30 اینطور نا عدالتی هم صورت نمیگیره و در پایین عرض کردم که یک مجازات سنگین در نظر بگیرید

(و حالا من میگم چون نفراتی که بازی یا  CMD های بازی رو بلد نیستن و و نفراتی که از این CMD سو استفاده میکنن یک مجازات سنگین براشون در نظر بگیرید)

و من با شخص جناب جناب اقای موسس @ArSaCiA صحبت کردم و درباره ی این موضوع گفت و گو کردیم و عرض کردن که شاید پنجاه پنجاه هست ولی این موضوع واقعا مهم هست و همه ی دوستان و

بازیکنان با این موضوع واقعا رازی هستن و همه میدانن که نظر اخر را جناب اقای علی جان میگن ولی لطفا دربارش تصمیم بگیریم چون واقعا مهم هست 

ولی در اخر  لطفا در باره ی نظر ها یک جلسه بین مدیران بگیرید یا یک رای گیری در قسمت UCP بزارید تا ببینید که بازیکنان نظر هارو بگن و شاید راه کار های خوبی داشته باشن 

و با تشکر از دوست عزیزم مهدی جان @AmirMahdi  بابته کمک کردن مرسی

لطفا نظرات خود را در همین تاپیک بگیر شرمنده از اون هایی که تک نشدن

بدرود

++

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

نظرم + هست

بنده فکر می‌کنم مخالفان این موضوع و همچنین مجموعه صرفاً جهت حفظ امنیت اکانت‌ها و جلوگیری از خرید و فروش‌ها مخالفت می‌کنند

نظری که من قبلاً هم داده بودم این هست که تغییر شماره تلفن ثبت‌شده فقط توسط مسئولین و مدیریت سرور انجام شه تا موارد امنیتی اکانت‌ها رعایت شه

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، LajBaZ گفته است:

قلط

پشمام ?? داداش کلاس چندمی؟? واقعا برام سوال شد بی شوخی ?

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Omid گفته است:

جون این راه رو برای خرید و فروش اکانت برای بازیکنان تازه وارد یا قدیمی هموار می‌کند 

می‌توان مدت دار کرد مثلا سالی یه یا دو بار

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

با گرینه 3 به شدت موافقم

• دوست دارم که 1

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮                                                                                                                    𝓝𝓸 𝓸𝓷𝓮 𝓬𝓪𝓻𝓮𝓭 𝔀𝓱𝓸 𝓲 𝔀𝓪𝓼 𝓾𝓷𝓽𝓲𝓵 𝓲 𝓹𝓾𝓽 𝓸𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓶𝓪𝓼𝓴

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، LajBaZ گفته است:

1 روش اول اینه که ما میتوانم که با یک تا دو بار بتوانیم شماره ی اکانت رو تقیر دهیم فقط برای 1 تا دو بار که بعد از این 1 تا دو بار دیگر نمیشه تقیر داد و ( یک بار هم کافی هست)

یک بار هم کافیه

-2 روش دوم اینه ما میتوانم با محدودیت گذاری میتوانیم شماره ی اکانت را تقیر دهیم مثال هر 30 یا 60 روز یک بار یا دو بار بشه شماره اکانت رو تقیر داد

-

-3 روش سوم ما میتوانم برای همیشه بشه شماره ی اکانت رو عوض کر  و با تایید همان شماره ی اصلی اکانت تقیر داد (ولی همه ی روش ها باید با تایید شماره ی تقییر دهیم )

-

-4 و روش چهارم اینه که شما می توانید با سطح یا همون Level بازیکن در نظر بگیرید و مثال برای Level +25  یا 30 اینطور نا عدالتی هم صورت نمیگیره و در پایین عرض کردم که یک مجازات سنگین در نظر بگیرید

لول +40 باشه خوبه

حالا به فرض میگیریم که اقا شاید خرید و فروش با پوله واقعی انجام شد اون موقع موسس چجوری میتونه پیگیری اکانت هارو بکنه؟

کاری نداره یه چیزی مثل جستجوی اسم قدیمی بسازه ولی این جستجوی شماره قدیمی باشه یا همون HWID فقط برای "مدیریت" و "موسس" باشه 

+اینکه چیزی توی UCP اضافه بشه که بفهمیم 1 شماره تلفن روی چه اکانت هایی ثبت شده شاید من بخوام همون رو لول اپ کنم

در کل نظرم +ِ

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

Wolf.png     

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

شاید کسی که ۴ سال پیش ثبت نام کرده اون موقه شماره کسی دیگه ای بر روی اکانت ثبت کرده باشه و العان به هر دلیلی شمارش تغیر داده باشه و به مشکل بخوره ( این مورد درباره خودمم صدق میکنه)?

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AmirMahdi گفته است:

سلام، با دقت مطالعه کنید.

تحت هیچ شرایطی CMD برای این کار گذاشته نمیشه، بنده مخالفم.

چند تا سناریو که شخصاً طرح کردم رو بررسی کنید (سناریو شما عزیزان رو هم میبینیم محدودیت نداره):

1. با محدودیت اما همیشگی

در این سناریو شماره تلفن حساب کاربری می تواند به دفعات متعدد اما با محدودیت های معقول صورت گیرد.

محدودیت ها بازه های 14 روزه، 30 روزه، 60 روزه و 365 روزه را شامل می شوند. (با تاریخ میلادی).

توجه) قبل از هرگونه تغییراتی تمامی ضوابط و شرایط انجام چنین کاری قبل از انجام عملیات به صاحب حساب کاربری یا بیننده جاری (کسی که به عنوان شخص ثالث وارد حساب شده بدون هماهنگی یا با هماهنگی کامل) اطلاع داده می شود و اخطاری تحت عنوان عواقب قانونی این عمل صادر خواهد شد.  

1-1 احراز هویت FaceID، کدملی یا یک شناسه معتبر قانونی

جهت انجام عملیات می بایست از طریق FaceID، شناسه ملی (National Code) و یا یک شناسه معتبر قانونی که از طریق آن هویت افراد را می توان به صورت غیرمستقیم یا مستقیم از مراجع قضائی شناسایی و دریافت کرد، احراز هویت کرد. این روش نیازمند اتصال آرساکیا به درگاه قانونی یا دریافت سرویس G2G از سازمان مربوطه است یا توسط فن‌آوری یادگیری عمیق (Deep Learning) از طریق خود آرساکیا هویت صاحب حساب کاربری مشخص شود. این روش ممکن است با مخالفت مدیریت، بازیکنان یا توسعه دهندگان رو به رو شود. 

1-2 احراز هویت تنها با OTP

جهت انجام عملیات تنها نیاز است تا شماره تلفن جدید و قدیمی باهم به یکباره احراز شوند. این روش را می توان با استفاده از کد یکبار مصرف اعتبار سنجی انجام داد که در حال حاضر نیز در کنترل پنل کاربری برای ثبت شماره تلفن حساب کاربری مورد نظر صورت می گیرد. این روش در مقایسه با 1-1 از امنیت کمتری برخوردار است.

2. بدون محدودیت اما تنها یکبار

در این سناریو شماره تلفن حساب کاربری می تواند تنها یکبار تغییر یابد و هیچ محدودیتی برای آن از نظر زمانی وجود ندارد. موارد 1-1، 1-2 نیز در این روش صدق می کنند.

2-1 احراز هویت تنها با ارسال مدارک

با ارسال تیکت به یک دپارتمان که از قبل تعیین وظایف شده است، مدارکی که برای احراز هویت صاحب شماره تلفن استفاده می شود از قبیل عکس از اسناد سجلی یا کارت ملی پشت و یا غیره احراز هویت صاحب حساب کاربری (یا به نقلی بازیکن) صورت می گیرد. این روش زمان بر اما مطمئن است و از امنیت بالایی برخوردار است اما همچنان از نظر امنیتی از 1-1 پیروی نمی کند.

[ ! ] عواقب تغییر شماره تلفن (حتماً بخوانید) [ ! ]

حساب های کاربری در سرور دارای اطلاعات بسیار زیادی هستند که در صورت از دست رفتن، بازگردانی آنها سخت یا غیر ممکن است و عموماً از همۀ آنها تاریخچه به جا نمی ماند. مقدار پول، تعداد ماشین ها، اطلاعات ماشین ها و اطلاعات ریز و درشتی که اصلاً بازیابی آنها ممکن نیست و گاهاً از لحاظ شهودی شاید بتوان به آنها دست یافت. پیگیری چنین مطالبی مانند جرائمی همانند و هم تراز کلاهبرداری، دزدی و رخنه گری (Hack) است. چندی پیش یک عملیات Phishing با آدرس جعلی https://agsa.arsacia.ml صورت گرفت (بنا به اخبار) که نمونه ای از عملیات های مهندسی اجتماعی همسو با رخنه گری است. زمانی که کلاهبرداری یا جعل حساب کاربری یا مدارک یا نظیر این جرائم صورت می پذیرد، تنها اطلاعات قانونی شخص آدرس های IP است که با آن به سرور متصل شده و مهم ترین آنها صاحب حقیقی / حقوقی شماره تلفنی‌ست که روی حساب کاربری ثبت شده است. با تغییر شماره تلفن، سابقه شماره تلفن قبل ذخیره شده و شماره تلفن جدید نیز ذخیره می شوند. در صورتی که روش (2) در نظر گرفته شود، تمام شماره هایی که ثبت شده اند در صورت باز شدن پرونده قضائی یا اعمال ضوابط عمومی سرور دخیل هستند. این مشکل ممکن است باعث شود تا افرادی که به ناحق در دردسر افتاده اند پایشان به یک پرونده جرایم سایبری باز شود که موجب خراب شدن سابقه آنها و حتی نادآوری و مجازات به ناحق شود! از طرف دیگر اگر شماره تلفن های ثبتی در دیگر اکانت های اشخاص دیگر قبلاً ثبت شده باشند یا جدیداً ثبت شوند مشکل عظیمی را به وجود می آورد که در صورت مرجع قضائی به چنین مواردی وقت افراد بی اطلاع صرف اموری می شود که متخلفان انجام داده اند.

درود با پیشنهاد و نظره شما بشدت موافقم 

۱ مورد هم خواستم بنده اضاف کنم 

یک لاگ مثله تاریخچه اسم در یوسیپی برای شماره تلفن تعریف بشه زمانی شماره تلفنتون رو شما عوض میکنید اونجا شماره قبلی رو بزنه

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

پیشنهاد تکراری اما خوب و کاربردی نظرم (+) هست.

ویرایش شده توسط sasan7m

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۲۳ در 00:13، CyberDyne گفته است:

تغییر*

راضی*

بگید*

تگ*

عوض کرد*

اکانت*

مجددا تغییر*

از نظر املایی فاصله نداره 

درباره ی*

@Arshiyam @Asir @LoverBoy شمام کمک کنید شاید من ندیدم دیگه

بذارید*

کمر دهخدا شکست.

در در ۱۴۰۲/۵/۲۳ در 00:24، CyberDyne گفته است:

غلط*

ایستاده *

چه ربطی داره، شما میتونی تاپیک خصوصی بزنی و حالا یا به موسس یا پشتیبان اطلاع بدی، اینکارو واست بکنن 

در غیر این صورت همه توانایی نظر گذاشتن دارن

بازم??

• هاها 1
لینک به دیدگاه

به شرطی که سوء استفاده ای نشه، موافقم

اگر در مقابلِ دین ما بِایستند،

ما در مقابل همه دنیای آنها خواهیم ایستاد،

و تا نابودی کامل آن‌ها، از پای نخواهیم نِشَست.

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، IRevenge گفته است:

موافقم در صورتی که خرید و فروش زیاد نشه

به جز خرید و فروش انواع سو استفاده هم میشه ❎☑️

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۲۳ در 16:25، CyberDyne گفته است:

فکر کن بخاطر ارساکیا پرونده قضایی درست شه بعد تو مجموعه «اقای قاضی» نمایش ازش بسازن بعدا. 

فقط بازیگر اساسین 

⁦:-|⁩

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

حالا خوبه داخل بازی من 3 بار بهت گفتم سعی کن غلط املایی نداشته باشی، بیا سوژه شدی:‌/

@LajBaZ

• ناراحت 1

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

اره اخر شب بود بعد کی میدونه من از 8 صبح تا 11 شب توی مغازه هستم

دیگه مغزم نمی کشید

@AmirMahdi

امیر اینا بجایی که بیان غلط املایی من رو بگین نمیان یه نظر بدن تا موسس یک نظری بده

ویرایش شده توسط LajBaZ
  • دوست دارم که 1

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━

if i Had A Pair Of Wings          i Would Fly Far Away✨

LajBaZ.png

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، IRevenge گفته است:

موافقم در صورتی که خرید و فروش زیاد نشه

بنده با نظر شما موافقم.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

مخالفم شماره اکانت باید ثابت باشه

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۲۳ در 00:04، LajBaZ گفته است:

به نام یزدان پاک با سلام 

مشکلات زیادی برای اکنت های ما در بازی هست من فقط یکی از این ها رو می خوام باز گو کنم

مشکل این هست که ما نمی توانیم شماری اکانت را تقیر دهیم من یه فکر به ذهن من امد که این هست که ما می توانیم به استفاده از چند روش میتوانم کار کوچکی کنیم که بتوانیم شماره ی اکانت را تقیر دهیم

-1 روش اول اینه که ما میتوانم که با یک تا دو بار بتوانیم شماره ی اکانت رو تقیر دهیم فقط برای 1 تا دو بار که بعد از این 1 تا دو بار دیگر نمیشه تقیر داد و ( یک بار هم کافی هست)

(و حالا من میگم چون نفراتی که بازی یا  CMD های بازی رو بلد نیستن و و نفراتی که از این CMD سو استفاده میکنن یک مجازات سنگین براشون در نظر بگیرید)

و من با شخص جناب جناب اقای موسس @ArSaCiA صحبت کردم و درباره ی این موضوع گفت و گو کردیم و عرض کردن که شاید پنجاه پنجاه هست ولی این موضوع واقعا مهم هست و همه ی دوستان و

بازیکنان با این موضوع واقعا رازی هستن و همه میدانن که نظر اخر را جناب اقای علی جان میگن ولی لطفا دربارش تصمیم بگیریم چون واقعا مهم هست 

ولی در اخر  لطفا در باره ی نظر ها یک جلسه بین مدیران بگیرید یا یک رای گیری در قسمت UCP بزارید تا ببینید که بازیکنان نظر هارو بگن و شاید راه کار های خوبی داشته باشن 

و با تشکر از دوست عزیزم مهدی جان @AmirMahdi  بابته کمک کردن مرسی

لطفا نظرات خود را در همین تاپیک بگیر شرمنده از اون هایی که تک نشدن

بدرود

پیشنهاد خوبیه و نظرم + هست اما فک کنم تکرایه!

اگر خواستی سرزمینت را آزاد کنی         

۱۰ گلوله در تفنگت بگذار،

۹ گلوله برای خائنين،آدم فروشان و جاسوسان

و تنها ۱ گلوله برای دشمنان کافیست!!!

Pishva.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما @LajBaZ عزیز.

با اضافه شدن این امکان تنها بازی ای که اکانت با شماره تبر نمیشه تبر میشه.

این بده.

راه های مبارزه با تبر شدن :

1_قانونی به سرور اضافه بشود که هرگونه دادن اجازه تغییر شماره بازیابی اکانت با یک HARDWARE ID دیگر ممنوع است و موجب بن پلیر می‌شود.

بنده نظر دیگری ندارم.

با تشکر.

نظر بنده به طور کل در رابطه با پیشنهاد تغییر شماره تلفن (+) هست.

در صورتی که مشکلاتی همچون تبر ازش جلوگیری بشود.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، vartoluYT گفته است:

با سلام خدمت شما @LajBaZ عزیز.

با اضافه شدن این امکان تنها بازی ای که اکانت با شماره تبر نمیشه تبر میشه.

این بده.

راه های مبارزه با تبر شدن :

1_قانونی به سرور اضافه بشود که هرگونه دادن اجازه تغییر شماره بازیابی اکانت با یک HARDWARE ID دیگر ممنوع است و موجب بن پلیر می‌شود.

بنده نظر دیگری ندارم.

با تشکر.

نظر بنده به طور کل در رابطه با پیشنهاد تغییر شماره تلفن (+) هست.

در صورتی که مشکلاتی همچون تبر ازش جلوگیری بشود.

با سلام مرسی از نظر خوبه شما دوست عزیز @vartoluYT

if i Had A Pair Of Wings          i Would Fly Far Away✨

LajBaZ.png

لینک به دیدگاه

خوبه 

ویرایش شده توسط Beniamintatari
اشتباه نوشتم کلا

LoSeArSiF.pngThe Monsters Were Never Under My Bed

Because The Monsters Were Inside My Head

I Fear No Monsters , For No Monsters I See

Because All The Time The Monster Has Been Me

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود، از پیشنهاد/انتقاد شما سپاسگزارم.

امکان تغییر شماره همراه وجود نخواهد داشت.

* در صورت امکان، ممکن است در آینده این اتفاق صورت گیرد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

ویرایش شده توسط Mohny

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...