رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم شدن در امد NG

ارسال‌های توصیه شده

در 5 دقیقه قبل، AbneR گفته است:

سوتونم شما یا رشتت انسانیه یا مبالغه کردن رو خوب بلدی.‌‌..

(شایدم اصلا توضیحات ما خونده نشد و فقط دوس داری حرف خودت به کُرسی بشینه)

این همه نکته و مشکل درباره این ماجرا اشاره شد؛ چون یک کلام اون آلارم بنده خدا حرف از سمپل زد کلا رو همون زوم کردی و فقط همینو بُلد کردی تا بحث رو به کناره ببری؟

خیلی خوشگل مشکلات این قضیه گفته شد و امیدوار بودم حداقل افرادی مثل شما (دارای سابقه بیشتر و رنک بالاتر) بجای بحث بیای راهکار ارائه کنی...

راهکارش مشخصه عزیز! روزی چند تا JB وین میشه؟ روزی چندتا Bank Robbey وین میشه؟!

آیا جز اینه که کار اصلی NG، جیل و بانکه؟ 

دقیقا حرفایی که به من نسبت میدین رو خودتون دارید انجام میدید :) بلاخره بقول اون دوست عزیز، کسی از پول زیاد بدش نمیاد...

شاید NG اهمیتی به اکتیویتی هایی که هدر میره نده، ولی فکشنی مثل FBI که میانگین اکتیویتی + حقوق ممبراشد 300 , 400 هست، قطعا قدر این وانتدا رو‌ میدونن.... قرار نیست چیزی هم از NG کم بشه! کافیه برید رو‌ این دو موردی که گفتم تمرکز کنین و وانتدایی که هر روز Clear میشن رو با همکاری FBI پیگیری کنین! دقیقا همونطوری که میگین، FBI سمپل نرسونه راب بانک Win میشه.

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 155
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 4 دقیقه قبل، CoolBoy گفته است:

عمو محمد کسی که در حال حاضر NG هست نمیاد بگه مشترک شه چون به ضررشه ولی باید منطقی فکر کنیم.

والا داداش، هدف اینه، بالانس کافی تو همه فکشن های دسته ویژه باشه.. کسی فکشن رو به اسمش نزدن که بیاد نظر یک طرفه بده.... بلاخره اونا هم فردا میان FBI و به حرف من میرسن....

والا داداش همینکه تعداد پاترول NG کم شد و زمانش از ۱۰ دقیقه شد ۶ دقیقه و یکسری اپدیت های مختلف رو پیشنهادش همون تایمی که NG بودیم دادیم... بچه ها شاهدن ممبرا تا روز میتینگ درگیر یه دونه وانتد کیل بودن تا سبز بشن...

دیگه چی میخواین اینقدر ناشکری نکنین

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، AbneR گفته است:

سوتونم شما یا رشتت انسانیه یا مبالغه کردن رو خوب بلدی.‌‌..

(شایدم اصلا توضیحات ما خونده نشد و فقط دوس داری حرف خودت به کُرسی بشینه)

این همه نکته و مشکل درباره این ماجرا اشاره شد؛ چون یک کلام اون آلارم بنده خدا حرف از سمپل زد کلا رو همون زوم کردی و فقط همینو بُلد کردی تا بحث رو به کناره ببری؟

خیلی خوشگل مشکلات این قضیه گفته شد و امیدوار بودم حداقل افرادی مثل شما (دارای سابقه بیشتر و رنک بالاتر) بجای بحث بیای راهکار ارائه کنی...

راهکار اینه ک Rob Biz مشترک شه وقتی میگی مشترک کنید میان میگن سمپل ناموسا شما رو xd

NuMber One Family

Wizardry.png

حقو وِلِش اَدَب فَداش ...

لینک به دیدگاه

دوستان محترم لطفاً هر ادعایی دارید آن را به‌طور مستند بیان کنید.

از آنجایی که در این تاپیک هیچ مدرکی مبنی بر Clear شدن وانتدهای NG در زمان غیرفعال بودن Collaboration، همچنین تاثیر منفی وانتدهای Biz Robbery روی عملکرد NG بر Jail و Bank ارائه نشده، نتیجه می‌گیریم همه ادعاهای شما به کل

بی‌اساس است.

(اگر مدرکی دارید لطفاً موارد مذکور را در آن به‌طور شفاف نشان دهید)

اما حالا من می‌خوام با مدرک به شما نشون بدم که با وجود راب بانک، وانتدهای Biz Robbery، تایم جیل‌بریک و FTP، حتی با وجود تعداد کمی از ممبرهای NG، این فکشن وظیفه خود را به خوبی انجام داده:

1. در این عکس مشهود است که راب بانک صورت گرفته و یک عدد وانتد Biz Robbery هم وجود دارد (در تایم جیل‌بریک)

addd22_23ApplicationFrameHost-kRY6FTjP51.png

2. راب فیل می‌شود و تعداد وانتدهای Biz Robbery هم افزایش می‌یابد:

fbec22_23ApplicationFrameHost-nF0HMYADBN.png

3. با این وجود، جیل‌بریکر توسط عضو ان‌جی کشته می‌شود:

d67e22_23ApplicationFrameHost-D628VPhOe0.png

a19a22_23ApplicationFrameHost-D3Owafe5kU

4. رابرها شروع به FTP می‌کنند:

5d3c22_23ApplicationFrameHost-BtTH161xmB.png

5. وانتدها با زحمات اعضا جمع می‌شوند:

5dae22_23ApplicationFrameHost-M71O7VTxSl.png

1e1922_23ApplicationFrameHost-RtqXNVGgRr.png

@ArSaCiA اگر به این نتیجه رسیدید که وانتد Biz Robbery رو مشترک کنید، قبل از آن بخش Jail Management از Cop App را به شکل لیست وانتدها ویرایش کنید، بعد از پانیش، میکروفون زندانی را قطع کنید، کول‌دان بانک‌پاترول را کمتر کنید و به مشکلات NG بپردازید وگرنه هیچ یک از اعضای NG راضی به اشتراکی شدن این وانتد نیستند.

پیشنهاد فرعی بنده:

کسی که از تجارت دزدی می‌کند، قبل از اینکه مجرم دزدیِ خود را با موفقیت به پایان برساند، آن فرد وانتد C-7 و مخصوص FBI دریافت می‌کند، اگر او دزدی خود را با موفقیت به پایان رساند، وانتد C-7 تبدیل به C-6 می‌شود و مختص به NG خواهد شد.

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alarm گفته است:

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

همینطور که اقای @AbneR فرمودند با مشترک شدن وانتد بیز راب با FBI هماهنگی از دست میره و این امکان وجود نداره که در چته D/ با دوستان FBI هماهنگ شویم, من با اشتراک شدن وانتد بیز راب با FBI مخالف نیستم ولی سردرگمی ایجاد میشه که خیلی بد میشه

بجای اینکار بهتره که Sample به اکتیویتی FBI برگرده 

از اونجایی که وقتی راب استارت میشه Runner به صورت خودکار Jammer میگیره و تا زمانی که تمامی Robber ها Exit ندادن Jammer فعال میمونه, NG بیش از حد نیازمنده GetSample فکشن FBI میشه پس بهتره Sample برگرده به اکتیویتی FBI ولی با Paycheck بیشتر از قبل و برای Frisk کمی paycheck در نظر بگیریم اینطور هم FBI به مقدار حقوق مد نظر میرسه و هم NG با کمک Sample راب های بیشتری رو میتونه Fail کنه 

دوستان نظراتتون رو بگیر @SuperMaN @Supervisor @Nigga @BuTleR @iKiarash @AmirHessaM @Semtex @Expert @PadZahr و بقیه ....

داداش شما میگی مخالف نیستی بعد هم میخوای برا ما سمپل بیاری هم وانتد بیز راب برای ما نشه؟ عالی 

علاوه بر اون بنظرم تایم پاک شدن وانتد رو کمتر کنید

چون برای ماکه فرق نداره پلیر ۵ وانتد باشه یا ۶ 

علاوه بر اون بازیکن اگر بخواد فرار کنه مدط زمانه بیشتریو باید بگذرونه

PadZahr.png

لینک به دیدگاه

نقل قول
در 15 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

تا این لحظه بنا بر نظرات بازیکنان عزیز تصمیم بر اشتراکی شدن وانتد Biz Robbery بین دو اقلیت FBI و NG گرفته شده، در صورتی که دیگران مشکل ندارند به خصوص اعضای کنونی اقلیت گارد ملی ( @Nigga ) این تغییر اعمال گردد.

در 12 ساعت قبل، Nigga گفته است:

بهتره نظر همه بچه های National Guard رو بدونیم که یه موقع یکی از بچه ها ناراحت نشه و همه شریک باشن توی این تصمیم.

@iNViSiBIe @DeaDHerO @SuperMaN @ForgeT @ViCtiM @Alarm @ImmoraL @BAsil @Scorpro @Vince @IAshkan

@AbneR @MohammadMahaN @Champion @TheMachine 

نظرم منم منفیه.

چونکه ما به وانتدامون میرسیم. 

اف بی ای هم بهتره فقط داخل راب کمک کنه و تمرکز بیشتری داشته باشه.

در 12 ساعت قبل، Robert گفته است:

PD اینجا چی میشه؟ درسته پیدی نمیرسه به ارست ولی پیدی ام اینجا حق و حقوقی داره

NG باید هر هفته پی چک 1میلیون در بیاره ما با 100 تا ارست 40 تا وانتد کیل 500ک گیرمون بیاد؟!

اصلا منطقی نیست 

چندین بار حقوق NG رو افزایش دادید PD جیکش در نیومد ولی ایندفعه دیگه اینطوری نیست.

پی دی که خوابه دیروز هرچه C-11 میدادم اصلا معنیش رو هم نمیدونست.

حداقل FBI به C-8 هاش اهمیت میده که این خوبه.

و بیشترین وانتدی هم دیدم کلیر شده برا PD بوده.

لینک به دیدگاه

آقا مهراد گل، حرف شما متین، ولی اصل قضیه رو متوجه نشدی گلم، اینم در نطر بگیر روزی چندتا فول هک میزنن بانک رو و چندتا JB وین میشه گلم :)

@BuTleR میخوای توام ممبرای FBI رو بیار نظر بدیم ?

در 45 دقیقه قبل، SuperMaN گفته است:

پیشنهاد فرعی بنده:

کسی که از تجارت دزدی می‌کند، قبل از اینکه مجرم دزدیِ خود را با موفقیت به پایان برساند، آن فرد وانتد C-7 و مخصوص FBI دریافت می‌کند، اگر او دزدی خود را با موفقیت به پایان رساند، وانتد C-7 تبدیل به C-6 می‌شود و مختص به NG خواهد شد.

ولی در کل این پیشنهاد خوبیه ❤️ مثلا ۴ وانتد C-6 و ۳ وانتد C-7. من با این پیشنهاد موافقم @ArSaCiA اینجوری به نفع پلیرا هم میشه

ویرایش شده توسط Supervisor

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

توی این تاپیک هر کسی به منافع خودش فکر میکنه ولی بزارید یه تصمیم عقلانی بگیریم

1- اینکه چرا درامد اقلیت National Guard باید از بقیه اقلیت ها بیشتر باشه؟ 

هر فکشنی درامد خودش رو نصبت به کار هایی که میکنه میگیره 

PD درامدش از وانتد های 1 و 2 هست و همینطور تیکت هاش 

FBI درامدش از وانتد کیل وانتد 3 4 و همینطور Frisk 

NG درامدش از Rob Bank, FTP, Jail Break biz robbery 

نصبت به HQ NG که همش شن و ماسه هست با FCR بچه ها باید JB بگیرن 

پس میبینیم که چقدر فرق هست بین اقلیت ها و همه لایق احترام هستن و از کاری که انجام میدن باید تشکر کرد.

2- اشتراکی شدن وانتد Biz robbery 

هر فکشنی باید با وانتد خودش سر و کله بزنه یکی باید وانتد 1 و 2 بگیره یکی Frisk بده یکی سمپل برداره یکی Rob و JB رو بگیره پس باید هماهنگ باشن 

هماهنگی بین بچه های اقلیت National Guard بسیار زیاد هست ممبر های NG همیشه باهم تیم هستن و وانتد هارو با هماهنگی میزنن 

3- اگه وانتد ها اشتراکی بشه هماهنگی و نظم NG چی میشه ؟

هم زمان با تیم NG چنتا از دوستان FBI هم به سراغ اون وانتد میرن پس در حال حاضر نظر من ( - ) هست چون 18 ممبر کافیه برای 4 تا وانتد 

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم ?

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

ولی اصل قضیه رو متوجه نشدی

اصل قضیه چیزی جز بالانس مبلغ دریافتی هر فکشن در هفته نیست که من خودم با این مورد کاملاً موافق هستم، اما شما در تلاشید تا از یک سری چیزها بزنید تا به مبلغ بیشتر برسید

شما در تلاشید تا با اشتراکی کردن وانتد Biz Robbery مبلغ بیشتری دریافت کنید اما در آخر این موضوع باعث افزایش کینه و دشمنی بین اقلیت FBI و NG خواهد شد و در اون صورت قطعاً تمرکز کاپ بیشتر از الان روی این وانتد گذاشته خواهد شد و همه چیز بدتر از اوضاع کنونی خواهد شد

در 20 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

اینم در نطر بگیر روزی چندتا فول هک میزنن بانک رو و چندتا JB وین میشه

با احترام فرمایش شما رو قبول دارم، اما لطفاً مبالغه نکنید و از فرمایشاتتان مدرک ارائه دهید که در اون زمان Collaboration گارد ملی غیرفعال بوده

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، SuperMaN گفته است:

با احترام فرمایش شما رو قبول دارم، اما لطفاً مبالغه نکنید و از فرمایشاتتان مدرک ارائه دهید که در اون زمان Collaboration گارد ملی غیرفعال بوده

همون تایمی که داشتم این پیام رو مینوشتم، هم SF راب شد هم تایم JB بود همه داشتن فرار میکردن و هم وانتدای بیز راب داشت پاک میشد ولی Collab NG خاموش بود....

و... بقیه تایما رو بگذریم :)

آقا مهراد گل حداقل تو فراموش نکن، من اونقدری واسه بهبود NG زحمت کشیدم که آقای موسس داشت من رو Suspend میکرد از Cop....

بلاخره فکشن برای شخص و اشخاص خاصی نیست، همین شما ها هم فردا میاین یه فکشن دیگه، نظرتون برمیگرده! ( @Vince درست میگم ؟ ? ) پس بهتره جوری تصمیم گرفته بشه، فردا گذرتون به فکشن دیگه افتاد، اونموقع ناراحت نشید...

ویرایش شده توسط Supervisor

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Champion گفته است:

پی دی که خوابه دیروز هرچه C-11 میدادم اصلا معنیش رو هم نمیدونست.

طبقه گفته های @EnDWaY کد C-11 مختص PD میباشد!

مخفی کننده

C-11 باطل کردن گواهینامه ID فلان برای 3 ساعت

کجای قانون نوشته شده که این کد رو میتونن FBI NG بدن؟

با اینکه شما نمیتونستید C-11 بدید بنده گفتم مدارکتون رو در فروم برای بنده ارسال کنید

میاین پیشه من میگین چرا ایدی میدی؟!

عجیبه!

در 7 ساعت قبل، Alarm گفته است:

زمانی مه NG وانتد کیلشو به زور و کلی تایم پلی سبز میکرد ولی PD تو دو روز سبز میکرد هم دنبال بالانس کردن بودین؟

که*

حتی اون زمان هم شماها حقوقتون از ما بیشتر بود!

خیلی جالبه همجوره به شما داره بها داده میشه باز در حال زدن تاپیک و نارضایتی هستید!

منم میدیدم هر هفته دارم 1 میلیون پی چک میگیرم میومدم مخالفت میکردم xD

در 7 ساعت قبل، MmdPheonix گفته است:

ببین داداش اگه با حقوق NG مشکل داری تا واست کامل توضیح بدم که چرا  NG حقوق بیشتری میگیره من به عنوان کسی که NG نرفته دارم سختی های NG رو میبینم داخل PD شما میرید Jail Patrol میدید؟ یا وانتد 6 هارو وانتد کیل میکنید ؟ من دیدم NG از اینور مپ تا اونور مپ واسه اکتیویتی وانتد کیل رفته بود که آخرش هم کشته شد و در آخر با اشتراکی شدن وانتد بیز NG با fbi موافقم

1. بحث بین اعضای دپارتمنت هست!
  2. هیچکس قصد کم کردن حقوق NG نیست!

PD همجوره خودشو نشون داده خوشبختانه NG هرموقع Collab رو برای JB باز کرده کمتر پلیری تونسته JB وین کنه!

---------------------------------------------------------------------------------

@ArSaCiA چرا باید همیشه به NG بها داده بشه؟!

چرا اقلیت PD رنک 1 باید با HPV-1000 دنبال NRG-500 Infernus و... که سرعتشون +180km هست بیوفته؟!

چرا Cool Down تیکت یا Speedc/ اینقدر زیاده؟! (2دقیقه کافیه)

پیشنهادات:

/Ticket خودکار بشه! (برای سرعت زیاد لول رو خودش محاسبه کنه) 

سیستم تمرین مثله Meeting باشه و سره ساعتی که لیدر انتخاب کرده استارت و بعد از 30 دقیقه استاپ بشه!

برای هر Arrest/ مبلغ 950$ پی چک به شما بده!

همونجور که NG برای Bankpatrol/ پی چک دریافت میکنه!

در زمانی که یک پلیر برای فرار از پلیس از Maverick Shamal و... استفاده میکنه و رنک بالایی وجود نداره برای دستگیری مجرمین  Hydra برای تمامی رنک ها باز و قابل استفاده بشه!

و بعد از مردن اون مجرم برگرده به حالت قبلی!

زمانی که یک مجرم از Lamborghini استفاده میکنه و رنک بالایی برای دستگیری اون مجرم در سرور حضور نداره بصورت موقت Rank +1 بتونه از Police Lamborghini استفاده کنه!

بعد از اینکه شما اون مجرم رو دستگیر یا کشتید 1 دقیقه فرصت تعویض ماشین خود دارید در غیر این صورت اون ماشین حذف میشه

@Olden @TigerMasteR @ZombieRanger @Sanaka @Omid @AbbasMZ @HoxeiN @Iranian @Wicked 

ممنون میشم ممبرای PD نظرشون رو در رابطه با پیشنهادات داده ارائه بدن.

!!!!این پیشنهادات مختص PD میباشد!!!!

لطفا ممبرای اقلیت های دیگه نظر خودشون رو ارائه ندن.

تشکر بدرود

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Robert گفته است:

منم میدیدم هر هفته دارم 1 میلیون پی چک میگیرم میومدم مخالفت میکردم xD

صلواته اساسین پسند ???

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Robert گفته است:

در زمانی که یک پلیر برای فرار از پلیس از Maverick Shamal و... استفاده میکنه و رنک بالایی وجود نداره برای دستگیری مجرمین  Hydra برای تمامی رنک ها باز و قابل استفاده بشه!

و بعد از مردن اون مجرم برگرده به حالت قبلی!

زمانی که یک مجرم از Lamborghini استفاده میکنه و رنک بالایی برای دستگیری اون مجرم در سرور حضور نداره بصورت موقت Rank +1 بتونه از Police Lamborghini استفاده کنه!

قبلا همینجوری بود، با C-15 میتونستی ماشین رنک بالاتر رو برداری و واقعا چیز به جا و خوبی هم بود، الان هم جای خالیش حس میشه 

البته برای افزایش پیچک PD همونجوری که قبلا هم توی همین تاپیک گفتم (خودمم ازش استفاده میکنم) SpeedC/ گذاشتن و تیکت دادنه که میتونه یه تعادل ایجاد کنه، SpeedC در برابر BankPatrol 

و دوستانی هم که بحث سمپل رو پیش کشیدن، شما Fail کن باش ما سمپل میرسونیم 

ویرایش شده توسط AbbasMZ

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

آقا مهراد گل حداقل تو فراموش نکن، من اونقدری واسه بهبود NG زحمت کشیدم که آقای موسس داشت من رو Suspend میکرد از Cop...

بر منکرش لعنت داداش 

در 40 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

همون تایمی که داشتم این پیام رو مینوشتم، هم SF راب شد هم تایم JB بود همه داشتن فرار میکردن و هم وانتدای بیز راب داشت پاک میشد ولی Collab NG خاموش بود....

و... بقیه تایما رو بگذریم

این مورد رو از رنک بالای آنلاین گله‌مند باشید

خودم هر زمان آنلاین بودم سعی کردم این مورد رخ نده و اگر وضعیت از کنترل خارج شد Collaboration رو فعال کردم

در 2 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

در ادامه این پیشنهاد، اگر مامور FBI به فرد قبل از وین کردن راب وانتد Running داد، وانتد C-6 شده به کل مختص به FBI شود

در 41 دقیقه قبل، Robert گفته است:

منم میدیدم هر هفته دارم 1 میلیون پی چک میگیرم میومدم مخالفت میکردم

رامتین جان حرف شما درست، اما درنظر داشته باشید که در کل 4-5 نفر از اعضا مبلغی حول و حوش 1 میلیون دریافت می‌کنند، من خودم و خیلی دیگر از اعضا اکتیویتی کمتری می‌زنیم، پس این ملاک درستی نیست

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، SuperMaN گفته است:

رامتین جان حرف شما درست، اما درنظر داشته باشید که در کل 4-5 نفر از اعضا مبلغی حول و حوش 1 میلیون دریافت می‌کنند، من خودم و خیلی دیگر از اعضا اکتیویتی کمتری می‌زنیم، پس این ملاک درستی نیست

مهراد داداش خودت میدونی که هیچ بهایی به PD داده نمیشه ولی باز NG طلبکاره

حتی اگر حقوقشون بشه 1.5 میلیون باز میان تاپیک میزنن 

با هر هروشی از جمله ساخته نقشه Cp و هزاران روش برای فیل کردن راب ها باز طلبکارن که چرا رانر Jammer داره!

دوستان NG میخواین راب شد تلپورتتون کنیم دمه بانک؟!

رانر رو بیاریم جلویه NG بگیم بزنین!

دیگه چی میخواین؟!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Robert گفته است:

مهراد داداش خودت میدونی که هیچ بهایی به PD داده نمیشه ولی باز NG طلبکاره

با هر هروشی از جمله ساخته نقشه Cp و هزاران روش برای فیل کردن راب ها باز طلبکارن که چرا رانر Jammer داره!

دیگه چی میخواین؟!

20 روش از هزار روشو بگو 

گله مند نیستیم من که تا R3 NG رفتم تاحالا حقوق بالای 700k یا 800k نگرفتم و میانگین حقوق 400k هست ولی اگه میخاین درامد PD هم بیاد بالا پس پای NG رو وسط نکش 

من دو طرفه نگاه میکنم و تعصبی نظر نمیدم, بیز راب باید بینه NG و FBI مشترک بشه ولی هماهنگی از بین میره 

در ۱ ساعت قبل، Robert گفته است:

بحث بین اعضای دپارتمنت هست!

شما هم یه تاپیک بزن برای بالانس کردن PD با NG 

اونجا بچه گل کاپ میان نظراتشونو میگن

در 2 ساعت قبل، PadZahr گفته است:

داداش شما میگی مخالف نیستی بعد هم میخوای برا ما سمپل بیاری هم وانتد بیز راب برای ما نشه؟ عالی 

یکم با دقت بخون 

گفتم مخالف نیستم وای هماهنگی از بین میره, پس اگه بخاد وانتد بیز راب مشترک شه من موافقم 

در راجبه به سمپل یه پیشنهاد بود و برای بالانس شدن FBI با NG منطقی تره چون در چت D/ نمیشه هماهنگی لازم رو برای وانتد بیز با دوستان FBI برقرار کرد

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

@Alarm @AbneR @DeaDHerO
با کمال احترام برای دوست های عزیز، ولی الان آوردن بحث سمپل FBI به اینجا دقیقا چه معنی داره؟
باز این متنی که نوشتم رو بخونین! :

بعضی از دوستان یجوری صحبت میکنن که انگار همیشه قراره تو NG بمونن! و میان یجوری لجبازی میکنن که آدم نمیدونه چی بگه...

منطق:" اگه قراره وانتد اشتراکی بشه، پس سمپل به FBI برگرده =| "

خب که چی؟ چه فرقی به اصل قضیه داره؟ مگه همین الانش FBI سمپل نمیزنه؟ لطفا بحث رو به حاشیه نبرید و به این متنی که گذاشتم هم دقت کنین.

برای هماهنگ شدن بین فکشن ها این پیشنهاد اومده و مورده بعدی وقتی شما رنک بالاها آن نیستید رنک پایینترتون اهمیت نمیده که انگار سمپلی ریخته شده یا نه ۲ ۳ مین بعد از وین شدنه راب سمپلو می‌رسونن نظرتو با دقت دیدم به نظرت هم احترام می‌زارم ولی از نظر من  باید اکتیویه سمپل برگرده که هم تایما بیاد بالا هم یکی از اولویت ها سمپل باشه چون رانرها نو فرایند میشند تا یه مدتی باید از پلن هایه دیگه استفاده کنیم 

باز هم دمت گرم فوربیدن جان تشکر❤️?

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Robert گفته است:

آخه بحث اینجاست که ما هیچ تاپیکی نزدیم، این تاپیک توسط آقای S3mtex محترم ساخته شده

در 23 دقیقه قبل، Robert گفته است:

روش‌های شما منسوخ شده، Checkpointها به طور کامل شانسی هستند و مبدا و مقصد چک‌پوینت‌ها مشخص نیست

توضیحات کامل توسط بنده داده شد، من دیگه صحبتی درباره این موضوع ندارم، 

فقط:

در 2 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

اگر به این نتیجه رسیدید که وانتد Biz Robbery رو مشترک کنید، قبل از آن بخش Jail Management از Cop App را به شکل لیست وانتدها ویرایش کنید، بعد از پانیش، میکروفون زندانی را قطع کنید، کول‌دان بانک‌پاترول را کمتر کنید و به مشکلات NG بپردازید

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Robert گفته است:

با اینکه شما نمیتونستید C-11 بدید بنده گفتم مدارکتون رو در فروم برای بنده ارسال کنید

عجیبه!

داش پی دی خوابه سالی یه بار یه ساسپند میده همش به فکر پی چکن

اگه میخواست واقعا خودشو نشون بده میرفت اینایی که هی با ماشین کرم میریزنو ساسپند می کردن

بعدشم تو به جا اینکه بری الکی دور دور میتونی بری ساسپند بدی

یا هم میتونید برید وانتداتونو بگیرید که هی کلیر نشن.

بعدشم میگی حقوقتون کمتره و اینا داش تو PD نمیخوای که هواپیما بسازی فقط وانتد 1 2 هارو میگیرید.

من از موقعی میام گیم باید JB و BP و Wkill و بگیرم و همشم میگیرم.

بعدشم درست نیست PD و NG با هم مقایسه کنی.

در 1 ساعت قبل، Robert گفته است:

عجیبه!

بعدشم هیج جا فروم نگفته اگه ما تویه D/ کده C-8 بدیم FBI باید بره فریسک کنه اما FBI حداقل شعور اینو داره کارشو انجام بده.

لینک به دیدگاه

آقا حقوق PD رو افزایش بدید یا به قول دوستان واسه هر Arrest یه paycheck  بذارید.

لازم به ذکره که ما داریم اینجا زحمت میکشیم تو نمیدونی چه بلایی سر ما اومده...

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده به عنوان یکی از با سابقه ترین اعضای گارد ملی با اشتراکی شدن درجه تحت تعقیب "Biz Robbery" کاملاََ مخالفم و تنها طبق شرایطی که  @SuperMaN گفتند ممانعتی ندارد

در 3 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

پیشنهاد فرعی بنده:

زیرا ما در چت اقلیت هماهنگ هستیم و به صورت کامل تمامیه wanted هارو در کمترین زمان رسیدگی می کنیم و زمانی اشتراکی شه این هماهنگی از بین می رود

همچنین دوستان PD و FBI شما دنبال اکتیویتی یا pay check اگر بودید به wanted های Police department که Collaborationشون به صورت شبانه روز باز است رسیدگی می کردید

لطفا بجای دنبال بهبود سازی سرور، دنبال تخریب سرور نگردید.

@ArSaCiA حالا که خیلی علاقه دارید به مشکلات دسته ویژه رسیدگی کنید کمی از مشکلات مهم دسته ویژه و گارد ملی بگم:

1- زمانی فردی به عنوان نگهبان در حیاط زندان حضور دارد (در وقت هواخوری زندانی ها) طبق قوانین خودتون حق نداره یکجا بایستد و روی یک نفر کلیک کنه

خوب خیلی ها هستند که اقلیت گارد ملی با اینکه می دانند این فرد قراره از زندان فرار کنه اما نمی توانند زیاد بروند سمتش، چون مجازات میشوند 

و زمانی طرف به Area69 spawn می شوند نگهبانی که در حیاط حضور دارد باید 45ثانیه صبر کنه تا alarm بیاد که از زندان فرار کرده تا spawnشه Area69 و توی این 45ثانیه فرد حداقل 1km فاصله گرفته و هیچکس نمی تواند با وسایل نقلیه ای همانند FCR-900 به فردی که حداقل 1km فاصله گرفته از area69 برسه.

راه حل:

یک دستور بیاد مثال "ReportJB ID/" که زمانی نگهبانی که در حیاط متوجه میشه یک نفر از زندان فرار کرده از این دستور استفاده کنه و در صورتی که بدرستی واقعا JB داده wanted شه و نگهبان حیاط spawn شه Area69 و در صورتی اشتباه بوده ID برای نگهبان Error بده، این پرسه تنها برای اینه که زودتر بتونیم به فرد برسیم

2- گاهاََ برای تمامیه افراد دسته ویژه پیش اومده که مجرمی سوار وسایل نقلیه ای همانند "Lamborghini و Shamal" باشند و به دلیل اینکه رنک بالایی در آن اقلیت حضور ندارد یا آنلاین نیست بخاطر یک مجرم مجبور به باز کردن Collaboration شدن تا اقلیت های دیگه به کمکشون بیان.

راه حل:

یک دستور برای اعضای دسته ویژه اضافه شه که این دستور همانند Togcollab/ تنها بالاترین افراد آنلاین در اقلیت بتوانند از این دستور استفاده کنند که مجرمی سوار وسایل نقلیه ای همانند "Shamal و Lamborghini" شده اند با دستوری برای مثال "Collabhelp ID/" که باعث میشه این مجرم اشتراکی شه برای تمامیه اقلیت های ویژه

و در اخر @ArSaCiA تحت تاثیر حرف 2نفر که فقط دنبال منافع خودشونن که بیشتر پول گیرشون بیاد قرار نگیرید، و اگر واقعا دنبال رسیدگی به مشکلات دسته ویژه هستید به اینگونه موارد رسیدگی کنید.

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ForgeT گفته است:

با سلام

بنده به عنوان یکی از با سابقه ترین اعضای گارد ملی با اشتراکی شدن درجه تحت تعقیب "Biz Robbery" کاملاََ مخالفم و تنها طبق شرایطی که  @SuperMaN گفتند ممانعتی ندارد

زیرا ما در چت اقلیت هماهنگ هستیم و به صورت کامل تمامیه wanted هارو در کمترین زمان رسیدگی می کنیم و زمانی اشتراکی شه این هماهنگی از بین می رود

همچنین دوستان PD و FBI شما دنبال اکتیویتی یا pay check اگر بودید به wanted های Police department که Collaborationشون به صورت شبانه روز باز است رسیدگی می کردید

@ArSaCiA حالا که خیلی علاقه دارید به مشکلات دسته ویژه رسیدگی کنید کمی از مشکلات مهم دسته ویژه و گارد ملی بگم:

1- زمانی فردی به عنوان نگهبان در حیاط زندان حضور دارد (در وقت هواخوری زندانی ها) طبق قوانین خودتون حق نداره یکجا بایستد و روی یک نفر کلیک کنه

خوب خیلی ها هستند که اقلیت گارد ملی با اینکه می دانند این فرد قراره از زندان فرار کنه اما نمی توانند زیاد بروند سمتش، چون مجازات میشوند 

و زمانی طرف به Area69 spawn می شوند نگهبانی که در حیاط حضور دارد باید 45ثانیه صبر کنه تا alarm بیاد که از زندان فرار کرده تا spawnشه Area69 و توی این 45ثانیه فرد حداقل 1km فاصله گرفته و هیچکس نمی تواند با وسایل نقلیه ای همانند FCR-900 به فردی که حداقل 1km فاصله گرفته از area69 برسه.

راه حل:

یک دستور بیاد مثال "ReportJB ID/" که زمانی نگهبانی که در حیاط متوجه میشه یک نفر از زندان فرار کرده از این دستور استفاده کنه و در صورتی که بدرستی واقعا JB داده wanted شه و نگهبان حیاط spawn شه Area69 و در صورتی اشتباه بوده ID برای نگهبان Error بده، این پرسه تنها برای اینه که زودتر بتونیم به فرد برسیم

2- گاهاََ برای تمامیه افراد دسته ویژه پیش اومده که مجرمی سوار وسایل نقلیه ای همانند "Lamborghini و Shamal" باشند و به دلیل اینکه رنک بالایی در آن اقلیت حضور ندارد یا آنلاین نیست بخاطر یک مجرم مجبور به باز کردن Collaboration شدن تا اقلیت های دیگه به کمکشون بیان.

راه حل:

یک دستور برای اعضای دسته ویژه اضافه شه که این دستور همانند Togcollab/ تنها بالاترین افراد آنلاین در اقلیت بتوانند از این دستور استفاده کنند که مجرمی سوار وسایل نقلیه ای همانند "Shamal و Lamborghini" شده اند با دستوری برای مثال "Collabhelp ID/" که باعث میشه این مجرم اشتراکی شه برای تمامیه اقلیت های ویژه

و در اخر @ArSaCiA تحت تاثیر حرف 2نفر که فقط دنبال منافع خودشونن که بیشتر پول گیرشون بیاد قرار نگیرید، و اگر واقعا دنبال رسیدگی به مشکلات دسته ویژه هستید به اینگونه موارد رسیدگی کنید.

حق +

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ForgeT گفته است:

ک دستور برای اعضای دسته ویژه اضافه شه که این دستور همانند Togcollab/ تنها بالاترین افراد آنلاین در اقلیت بتوانند از این دستور استفاده کنند که مجرمی سوار وسایل نقلیه ای همانند "Shamal و Lamborghini" شده اند با دستوری برای مثال "Collabhelp ID/" که باعث میشه این مجرم اشتراکی شه برای تمامیه اقلیت های ویژه

نظرم درمورد این پیشنهاد ++++++ هست که خودمم یه بار مطرحش کردم

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

با سلام

با اشتراکی شدن وانتد Biz robbery مخالفم

دلیل: درحال حاضر یک ممبر NG میتونه C-0 بده و با بقیه ممبر ها تیم بشه که در این صورت به راحتی وانتد ها کیل میشن و لازم نیست Collab رو باز کنیم

البته پیشنهادی که @SuperMaN دادن هم منطقیه و این وسط یه چیزی هم به FBI میرسه

AriaMehr.png
:acigar:

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ForgeT گفته است:

با سلام

راه حل:

راه حل:

داداش چه حقی بود گفتی بقدری حق بود که با نظرت موافقت کردم

There are only two genders

Men and Woman

AmuMehdi.png

Mmdpheonix.png

modern-warfare2-ghost.gif

لینک به دیدگاه

• Mohny قفل شد و باز شد در موضوع

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...