رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم شدن در امد NG

ارسال‌های توصیه شده

در 17 ساعت قبل، Semtex گفته است:

اگر اکتیویتی NG کمتر  حقیق کمتر میگیره 

پس یعنی هم وانتدش اشتراکی بشه هم حقوقش کمتر بشه؟!

در 17 ساعت قبل، Semtex گفته است:

این رو قبول دارم اما وقتی شما برای یه وانتد لول ۱ مثلا 400$ میگیری الکی ارزش نداره وقت خودتو تلف کنی که بری وانتد Arrest کنی پس پیدی زیاد به وضیفه خودش عمل نمیکنه 

عزیز دلم شما تا به حال به اقلیت گارد ملی رفتی؟! میدونی چقدر سخته؟ به همین راحتی یک وانتد رو نمیکشن و ۴۰۰$ نمیگیرن که! وانتد هاشون فرار میکنن و رنک ۱ این اقلیت باید با پاتریوت یا FCR HPV1000 دنبال این وانتد بیوفته و تازه قرار نیست مثل PD بهش MS/ بده بلکه میکشتش! حالا میگیم که اقلیت PD هم همینکار رو میکنه، باید بگم که NG اقلیت خاصی هستش، حتی تعداد سوالات ورودش هم از بقیه ی فکشن های دسته ی ویژه بیشتره تا اونجا که یادمه!

پس نمیشه NG رو با بقیه ی فکشن ها مثل FBI & PD مقایسه کرد و تعادلی بین اینها برقرار کرد، برتر بودن NG به نظر من با وجود سختی ها و فشار هایی که روی ممبر ها هست در موقع دزدی از بانک، فرار از زندان، مدیریت زندان و همینطور جمع کردن و جلوگیری از دزدی های تجارت درست هستش و باید برتر باشه!

در 7 ساعت قبل، Fayez گفته است:

خب با سلام و درود

اینکه FBI حقوق نداره، به معنیه این نیست که ماهم باید اذیت بشیم!! بجاش یک راه حل برای FBI مطرح میکردید

مثال:  برگشتن Getsample و جایزه ی بسیار  زیاد ( هر یک  Getsample 10k به FBI بده) اینطور هم کاره ما راه میوفته هم کاره شما

و با توجه به اینکه راب بانک زیاد شده کاره سختی نیست

به شدت مخالفم

وانتد های ما یک وانتد عادی نیستند

اغلب باید با تعقیب و گریز مجرم را شکار کنیم و بنظرم تناسب با حقوق دریافتی داره

و در مورد اینکه صبر میکنید تا ما کیل کنیم، 

حرفتون به هیچ وجه صحت نداره

در اسرع وقت پیگیر وانتد ها میشیم

و در مورد اینکه میگید باید به بانک و Jail Break  ها بیشتر توجه کنیم

ما اگر زمانی در تعقیب وانتد ۴ تأخیر کردیم حتما به دلیله اینه که داریم به موارده فوق رسیدگی میکنیم

همچنین اگر نتونستیم Togcollab/ برای همین موجود هستش

به هر حال نظر بنده درباره ی پیشنهاد شما - میباشد

اگر مشکل پول و عدم تاثیر FBI هستش بنظرم Getsample  برگرده با جایزه ی 10k

راه حلش همینه اگر نیت تخریب  NG باشه که صحبت یچیز دیگست

با تمامی مواردی که شما گفتید موافقم و دقیقا سعی داشتم خودمم همین رو بگم، قبلا حتی ورود به NG از ورود به Hitman Agency هم سخت تر بود و هرکسی نمیتونست وارد بشه و این یکی از مواردی بودش که NG رو برتر و خاص میکرد و در حال حاضر هم میتونه به همین شکل باشه!

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 155
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 4 ساعت قبل، Farab گفته است:

پس یعنی هم وانتدش اشتراکی بشه هم حقوقش کمتر بشه؟!

عزیز دلم شما تا به حال به اقلیت گارد ملی رفتی؟! میدونی چقدر سخته؟ به همین راحتی یک وانتد رو نمیکشن و ۴۰۰$ نمیگیرن که! وانتد هاشون فرار میکنن و رنک ۱ این اقلیت باید با پاتریوت یا FCR HPV1000 دنبال این وانتد بیوفته و تازه قرار نیست مثل PD بهش MS/ بده بلکه میکشتش! حالا میگیم که اقلیت PD هم همینکار رو میکنه، باید بگم که NG اقلیت خاصی هستش، حتی تعداد سوالات ورودش هم از بقیه ی فکشن های دسته ی ویژه بیشتره تا اونجا که یادمه!

پس نمیشه NG رو با بقیه ی فکشن ها مثل FBI & PD مقایسه کرد و تعادلی بین اینها برقرار کرد، برتر بودن NG به نظر من با وجود سختی ها و فشار هایی که روی ممبر ها هست در موقع دزدی از بانک، فرار از زندان، مدیریت زندان و همینطور جمع کردن و جلوگیری از دزدی های تجارت درست هستش و باید برتر باشه!

اول از همه اینو بگم که من همه فکشن هارو تجربه کردم!

درسته که قبلا NG چون ار پی مورد نیاز برا راب فقط ۲۰ تا بود تعداد کمی به راب میرفتن و برای همین بیشتر وقتا اصلا راب زدن مشکل بود چون اون موقع کار NG فقط همون پاترول بود ۱۰دقیقه هم میرفتیم جیل تهش

اما از وقتی Biz Robbery امده و Rp مورد نیاز هم Rob Robbery هم Biz Robbery به ۱۰رسیده هم تعداد راب بانک ها زیاد شده  کنار Biz Robbery هم هست این اصلا به کنار مثلا LV راب میشه پشت سرش مثلا Ls هم راب میشه 

ما الان ۲شبه تا میایم LV بزنیم میبیتیم رابشون استارت شده و وانتد در صورتی سخته زدنش که شما دونبالش کنید با اون FCR HPV1000 اما معمولا این نکته رو هم باید بگیم درحال حاضر در تمام شهر های 

LS LV SF کاپ های اسپان چنج دارند که برتری به پلیر هایی که وانتد هستن دارند 

پس زدن وانتد راب بعد به اتمام رسیدن راب اون ها زدنشون کار سختی نیست مگر! در صورت FTP که معمولا خیلی کم اتفاق میوفته

قبلا NG وظیفه خواستی خودش داشت اتفاقا خوب هم عمل میکرد تا میومدیم بانک بزنیم یکی میومد Patrol میکرد راب کنسل میکردیم یا همیشه پشت در جیل ۴ ۵ نفر منتظر بودن که یه اکتیویتی گیرشون بیاد

اما خدایی الان اکتویتی مقدار زیادی براش ریخته به وظیفه اصلی خودش یعنی Patrol و Jb نمیچسبه بیشتر میره سراغ وانتد. 

البته منم میگم اگر خودم منم بودم میرفتم دونبال وانتد برامم مهم نبود بقیش

درحال حاضر حرف این برادر درسته در باره Sample اما بازم NG کارش زیاده و به تمام کار هاش نمیرسه و راب بانک ها بشدت راحت شدن 

بازم من پیشنهاد دادم خواستید منطقی نگاه کنید

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Semtex گفته است:

اول از همه اینو بگم که من همه فکشن هارو تجربه کردم!

درسته که قبلا NG چون ار پی مورد نیاز برا راب فقط ۲۰ تا بود تعداد کمی به راب میرفتن و برای همین بیشتر وقتا اصلا راب زدن مشکل بود چون اون موقع کار NG فقط همون پاترول بود ۱۰دقیقه هم میرفتیم جیل تهش

اما از وقتی Biz Robbery امده و Rp مورد نیاز هم Rob Robbery هم Biz Robbery به ۱۰رسیده هم تعداد راب بانک ها زیاد شده  کنار Biz Robbery هم هست این اصلا به کنار مثلا LV راب میشه پشت سرش مثلا Ls هم راب میشه 

ما الان ۲شبه تا میایم LV بزنیم میبیتیم رابشون استارت شده و وانتد در صورتی سخته زدنش که شما دونبالش کنید با اون FCR HPV1000 اما معمولا این نکته رو هم باید بگیم درحال حاضر در تمام شهر های 

LS LV SF کاپ های اسپان چنج دارند که برتری به پلیر هایی که وانتد هستن دارند 

پس زدن وانتد راب بعد به اتمام رسیدن راب اون ها زدنشون کار سختی نیست مگر! در صورت FTP که معمولا خیلی کم اتفاق میوفته

قبلا NG وظیفه خواستی خودش داشت اتفاقا خوب هم عمل میکرد تا میومدیم بانک بزنیم یکی میومد Patrol میکرد راب کنسل میکردیم یا همیشه پشت در جیل ۴ ۵ نفر منتظر بودن که یه اکتیویتی گیرشون بیاد

اما خدایی الان اکتویتی مقدار زیادی براش ریخته به وظیفه اصلی خودش یعنی Patrol و Jb نمیچسبه بیشتر میره سراغ وانتد. 

البته منم میگم اگر خودم منم بودم میرفتم دونبال وانتد برامم مهم نبود بقیش

درحال حاضر حرف این برادر درسته در باره Sample اما بازم NG کارش زیاده و به تمام کار هاش نمیرسه و راب بانک ها بشدت راحت شدن 

بازم من پیشنهاد دادم خواستید منطقی نگاه کنید

این هم در نظر بگیرید که در حال حاضر فکشن پر نیستش و در صورتی که پر بشه هم تعداد وانتد های مورد نیاز برای هر ممبر بیشتر میشه و هم ممبر ها بیشتر میشن و در اون صورت احتمالش هم هست کم بیاد!

میشه وانتد های بیزنس رابری رو با FBI اشتراکی کرد تا NG هم بتونه به کار های دیگش برسه و FBI هم فعالیت گیرش بیاد، نیازی نیست که درآمد NG رو کم کنید، انگار علاقه دارید بقیه ضرر کنن تا بتونن همگی باهم سود داشته باشن، لطفا طرز فکرتون رو عوض کنید، ممنونم.

+اشتراکی شدن وانتد های Business Robbery با اقلیت های FBI & NG پیشنهاد بهتری هست تا کمتر کردن درآمد NG!

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Farab گفته است:

این هم در نظر بگیرید که در حال حاضر فکشن پر نیستش و در صورتی که پر بشه هم تعداد وانتد های مورد نیاز برای هر ممبر بیشتر میشه و هم ممبر ها بیشتر میشن و در اون صورت احتمالش هم هست کم بیاد!

میشه وانتد های بیزنس رابری رو با FBI اشتراکی کرد تا NG هم بتونه به کار های دیگش برسه و FBI هم فعالیت گیرش بیاد، نیازی نیست که درآمد NG رو کم کنید، انگار علاقه دارید بقیه ضرر کنن تا بتونن همگی باهم سود داشته باشن، لطفا طرز فکرتون رو عوض کنید، ممنونم.

+اشتراکی شدن وانتد های Business Robbery با اقلیت های FBI & NG پیشنهاد بهتری هست تا کمتر کردن درآمد NG!

۱بار حرفم گفتم قرار نیست از مقدار کشته شدن وانتد که کم بشه وقتی وظیفه هاشون کم شه پول کمتر میگیرن نگفتم که مثلا در امدش بشه مثل PD ۱۰۰ کا ۲۰۰کا مثلا از متوسط ۱میل بشه ۷۰۰ اینا

و بهتره کلا Biz Robbery برای کلا FBI بشه

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Semtex گفته است:

۱بار حرفم گفتم قرار نیست از مقدار کشته شدن وانتد که کم بشه وقتی وظیفه هاشون کم شه پول کمتر میگیرن نگفتم که مثلا در امدش بشه مثل PD ۱۰۰ کا ۲۰۰کا مثلا از متوسط ۱میل بشه ۷۰۰ اینا

و بهتره کلا Biz Robbery برای کلا FBI بشه

موافقم عزیز بنظرم Rob biz  برا FBI بشه

NuMber One Family

Wizardry.png

حقو وِلِش اَدَب فَداش ...

لینک به دیدگاه

• مؤسس

این مشکل در صورت نیاز با اضافه شدن مقدار فعالیت های لازم ممکن است برطرف شود. در صورتی که اقلیت گارد ملی هم رضایت کامل دهند می‌توانیم Wanted Kill های Biz Robbery را برای هر سه اقلیت دپارتمان اشتراکی کنیم.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Vince گفته است:

اف بی ای بیکار باشه؟ 

اف بی ای از زمانی که سمپل ۰ شد بخور بخواب شده قبلا برا سمپل انقدر بانک چک میدادیم اما الان هیچکی حال رفتن به سمت بانک نداره 

وقتی اف بی ای سمپل نبره یعنی راب وین شده بدون چون کسی وانتد نمیگیره و اکثر رانر ها هم یاد گرفتن jammer بزنن 

بعد انقدری که وانتد ۱ ۲ ۳ هست تو کاپ اپ که نمیرن جمع نمیکنن که من انجی الان نباید ۲۰ تا اررست یا حتی بیشترم میتونستم نزدم چون انجی نیاز به اررست نداره 

این حرفت درست نیست ک بخور و بخواب شده عزیز شما حداقل در روز اگه ی نفر زرنگ باشه ۱۵۰ک حداقل میتونه در بیاره  وانتد کیل حسابشو کن چقدر  راب بیز و راب بانک میزنن و بنظرم این درستش نیست، نظرم اینه مشترک بشه.

در 5 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

این مشکل در صورت نیاز با اضافه شدن مقدار فعالیت های لازم ممکن است برطرف شود. در صورتی که اقلیت گارد ملی هم رضایت کامل دهند می‌توانیم Wanted Kill های Biz Robbery را برای هر سه اقلیت دپارتمان اشتراکی کنیم.

عزیز بنظرت گارد میاد موافقت کنه؟ منم بودم موافقت نمیکردم مگه بده روزی ۱۰۰ک راحت در میارن

NuMber One Family

Wizardry.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

بنظرم این که اقلیت NG قبول کنه یا نه درست نیستش چون کسی بدی خودش نمیخواد درحال حاضر فکشن FBI داره از بیکاری کار های NG رو انجام میده کلا روند اصلی کاپ از بین رفته

تو واقعیت هم هیچ وقت برای یه دزدی از بیزنس اینا ارتش نمیاد حل کنه در مواقع ضروری میان

معمولا همین افراد مثل Fbi وارد عمل میشن 

ویرایش شده توسط Semtex

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Semtex گفته است:

بنظرم این که اقلیت NG قبول کنه یا نه درست نیستش چون کسی بدی خودش نمیخواد درحال حاضر فکشن FBI داره از بیکاری کار های NG رو انجام میده کلا روند اصلی کاپ از بین رفته

تو واقعیت هم هیچ وقت برای یه دزدی از بیزنس اینا ارتش نمیاد حل کنه در مواقع ضروری میان

معمولا همین افراد مثل Fbi وارد عمل میشن 

??

اگه بخوایم حسابی حرف بزنیم باید مشترک شه.

یا حق

NuMber One Family

Wizardry.png

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

+

بهتر نیست اعضای گارد ملی با گذاشتن عکس اطلاعات کاربری از طریق UCP نظر خودشون (+ -) اعلام کنند؟

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

به عنوان یک عضو گارد ملی، با مشترک شدن این وانتد با FBI موافقم ولی PD در حدی وانتد زیاد داره که بسیاری از مواقع به دلیل تعداد زیاد آنها، از کنترل پلیس خارج و ستاره ها پاک میشوند. وانتد های PD در حدی زیاد هست که میخواستم تاپیک پیشنهاد تجزیه شدن PD به فکشن های LSPD ،SFPD و LVPD رو بزارم. هم اکنون PD حتی وقت Take و Suspend هم ندارد که اثر منفی بر روی خیابانها گذاشته است.

اگر وانتد های Rob رو با PD مشترک کنید به نظرتون یک ممبر اداره پلیس از بین وانتد پر درآمد و پر سود Robbery و وانتد 1 که در آستانه ی پاک شدن هست کدوم رو انتخاب می کنه؟ معلومه که دیگه وقتی برای وانتد های کم درامد نخواهد گذاشت و تمام وقتش رو برای وانتد Biz Robbery میگذارد.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Farab گفته است:

+

بهتر نیست اعضای گارد ملی با گذاشتن عکس اطلاعات کاربری از طریق UCP نظر خودشون (+ -) اعلام کنند؟

این پیشنهاد خوبی نیست که خودشون تایین کنن چون کسی بدی خودش نمیخواد بازم میگم

در 8 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

به عنوان یک عضو گارد ملی، با مشترک شدن این وانتد با FBI موافقم ولی PD در حدی وانتد زیاد داره که بسیاری از مواقع به دلیل تعداد زیاد آنها، از کنترل پلیس خارج و ستاره ها پاک میشوند. وانتد های PD در حدی زیاد هست که میخواستم تاپیک پیشنهاد تجزیه شدن PD به فکشن های LSPD ،SFPD و LVPD رو بزارم. هم اکنون PD حتی وقت Take و Suspend هم ندارد که اثر منفی بر روی خیابانها گذاشته است.

اگر وانتد های Rob رو با PD مشترک کنید به نظرتون یک ممبر اداره پلیس از بین وانتد پر درآمد و پر سود Robbery و وانتد 1 که در آستانه ی پاک شدن هست کدوم رو انتخاب می کنه؟ معلومه که دیگه وقتی برای وانتد های کم درامد نخواهد گذاشت و تمام وقتش رو برای وانتد Biz Robbery میگذارد.

بله پیشنهاد شما کاملا منطقی هست برا همین میگم که وانتد Biz Robbery کلا اختصاص داده بشه به FBI

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

منم با نظر @ZombieRanger کاملا موافقم، PD از لحاظ اکتیویتی مشکلی نداره و بهتره تمرکزش روی  Take و Suspend و وانتد هایی که Clear میشن باشه.

در عوض وانتد بیزراب که ۴ وانتد هم هست، مشترک بین NG و FBI باشه، همونطور که توی راب بانک با هم همکاری میکنن و تجربه‌ش رو دارن، تو این مورد هم میتونن با هم کار کنن.

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

به عنوانه یک عضو NG نظرم -

از دید یک بازیکن هم نگاه کنید

اگر در بیز وانتد شوید و ۲ فکشنه ویژه میتونند شمارو بکسند احتمال موفق بودنه سرقت شما چقدر میشه؟

من خودم روزی ۲۰ تا راب بیز fail میکنم

دیگه چه برسه به اینکه ۱۰ تا عضو دیگه بیان بالا سره این بنده خدا

احتمالأ اغلب ممبر های FBI بیشتر وانتد های و وظیفه های مارو دوست دارند تا وظیفه های خودشون

صبور باشید اقلیت پر بشه

بعدش بیینید کسی میتونه JB یا Rob یا Biz Robbery  بزنه یا نه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

من به عنوان ممبر قدیمی NG موافقم، همین شکل PD وقت سر خاروندن نداشت و وقتی که وانتد های مورد نیازش در اکتیویتی تکمیل میشد میرفت سراغ SpeedC & Suspend or Take و دوباره میرفت سراغ وانتد و اگر این وانتد فقط بین FBI & NG مشترک باشه بهتره.

در 6 دقیقه قبل، Semtex گفته است:

این پیشنهاد خوبی نیست که خودشون تایین کنن چون کسی بدی خودش نمیخواد بازم میگم 

به نظر من ممبر های زحمتکش گارد ملی صادق هستن و فقط به فکر خودشون نیستن و اگر واقعا تحت فشار باشن متوجه میشن و سعی میکنن تا باری از دوششون برداشته بشه!

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

به عنوانه یک عضو NG نظرم -

از دید یک بازیکن هم نگاه کنید

اگر در بیز وانتد شوید و ۲ فکشنه ویژه میتونند شمارو بکسند احتمال موفق بودنه سرقت شما چقدر میشه؟

دیگه چه برسه به اینکه ۱۰ تا عضو دیگه بیان بالا سره این بنده خدا

احتمالأ اغلب ممبر های FBI بیشتر وانتد های و وظیفه های مارو دوست دارند تا وظیفه های خودشون

صبور باشید اقلیت پر بشه

بعدش بیینید کسی میتونه JB یا Rob یا Biz Robbery  بزنه یا نه

منظور شمارو کامل متوجه نشدم من دارم میگم وانتد بیز فقط برای FBI باشه و اینکه راب بیز گونه ای نیست که بشینن پاترول کنن در زمانی که الارم میخوره یا فرد هک کردنش تموم شده از بیز رفته بیرون تازه وانتد میشه و تازه اون موقع کاپ میریزن بالا سرش

ویرایش شده توسط Semtex

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Semtex گفته است:

منظور شمارو کامل متوجه نشدم من دارم میگم وانتد بیز فقط برای FBI باشه و اینکه راب بیز گونه ای نیست که بشینن پاترول کنن در زمانی که الارم میخوره یا فرد هک کردنش تموم شده از بیز رفته بیرون تازه وانتد میشه و تازه اون موقع کاپ میریزن بالا سرش

خب باز هم حرفتون ایراد داره

نباید وانتد بیز رابری برای FBI باشه

خوده علی هم موافق نیست

دلیلش هم همه میدونن 

در مورد اشخاصی میگم که با سیستم هک آشنایی  ندارند

اگر اشتراکی بشه هیچ وقت راب بیز رو یاد نمیگیرند

همینجوری من تکی  Fail میکنم ( وقتی تو بیز هستند)

اشتراکی بشه دیگه به هیچ عنوان فرصت نمیکنند یاد بگیرند

اگر هم تنها برای FBI باشه ظلمه در حقه NG 

همونطور هم که @Farab گفت یک NG نمیاد پیشنهادی بده برای طمع و... چون در اول و اخر زحمت بیشتر بر دوش‌ ماست

بنظرم بجای اینکه بیایم رویه NG یا FBI نظر بدیم

رویه سیستم بیز رابری کار کنیم 

مثلا انواع مخلتف وانتد داشته باشه

یکی برای FBI یکی برای NG 

اگر صاحب مغازه کشتی تویه مغازه دیگه وانتد نمیشی ولی وانتده NG میشی

اگر فول هک زدی وانتد FBI 

حالا این مثال بود نظر دوستان هم مهمه

@Supervisor @ArSaCiA @ZombieRanger @Vince @Farab نظرتون چیه  بجایه اینکه برای NG و FBI پیشنهاد بدیم 

برای وانتد بیز رابری پیشنهاد بدیم که انواع مختلف داشته باشه که دیگه به بازیکن بستگی داشته باشه؟

ویرایش شده توسط Fayez
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

شاید به اندازه افراد سابقه دار PD تجربه این فکشن رو نداشته باشم ولی در حال حاضر طبق چیزی که داریم می‌بینیم فکشن PD بعضی از مواقع توی وانتدای خودش میمونه و نمیتونه جمع کنه و فکشن بسیار پر کاری هست و اگر قرار باشه وانتد بیز رابری بین 3 تا فکشن کاپ مشترک باشه رسیدگی به تمامی وانتد ها خیلی سخت میشه، پس اگر قرار بر مشترک شدن وانتد بیز رابری هست باید با FBI مشترک بشه 

و حالا خارج از این بحث و ازونجایی که موضوع تاپیک کم شدن درآمد هست، فکشن PD خارج از وانتد هایی که داره Ticket رو هم داره که تاثیر زیادی روی افزایش درآمدشون داره از یه طرف دیگه درآمد NG زیاد هست اما خیلی هم غیر منطقی نیست چون به هر حال زحمت هایی میکشن و باید یجوری جواب داده بشه این زحمت ها و اینکه NG هم اگر وانتد هاشو رسیدگی کنه و وانتدی نباشه دیگه BankPatrol رو هم دارن که اینم تاثیر خوبی داره روی درآمدشون، اما FBI در 80 درصد مواقع وانتدی نداره و باید Frisk بزنه تا بتونه خودش اکتویتی جور کنه و درآمدشو بیشتر کنه که ماشالله تقریبا از هر 50 Frisk شاید خیلی بشه چیزی در آورد بین 10 تا 15 نفرشون هست که چون الان تعداد پلیر های جدید زیاد شده اکثرا لول بالایی ندارن و پیچک بالایی هم نمیدن، و کل اینا رو گفتم که به اینجا برسم؛ یکی از راه های به تعادل رسوندن در آمد کاپ در کنار اشتراکی شدن وانتد بیز رابری بین NG و FBI، اضافه شدن پیچک برای Frisk هست

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۲۰ در 14:31، Semtex گفته است:

NG بیشتر به دونبال w-kill ها میرن و کسانی که به فرض Biz Robbery رفتن خیلی باید منتظر باشن که یه NG بیاد Arrest/ کنه

وانتدهای Biz Robbery از نوع C-6 هست

در جیل که هیچی من در زمانی که جیل میرم اصلا هیچ NG ای نمیبینم و بیشتر فکشن  FBI رو داخل زندان میبینم

ادعای شما مستند نیست و فقط در زمان‌های بسیار کمی که اعضای گاردملی آنلاین نیستند این مورد مشهود هست

از نظر من چون تعداد مقدار مورد نیاز RP برای راب زدن کم شده فکشن NG بیشتر سمت همون بانک + جیل رو مدریت کنه 

و وانتد های Biz Robbery یه وانتد مشترک برای FBI و PD باشه

من نمی‌دونم شما چطور از دو مشکل بالا همچین نتیجه‌ای رو گرفتید

همچنین متاسفانه موضوع تاپیک شما با عنوانش ارتباطی ندارد

حتی با توجه به صحبت‌های اعضای اقلیت FBI در این تاپیک، مشکل آنها مشخص نیست که درحال حاضر چه مشکلی در این فکشن وجود داره (سمپلتونم که 0 شد)

اگر مشکلتون میزان حقوق فکشن NG هست از @ArSaCiA تقاضی دارم میزان حقوق دو فکشن‌ دیگر Department رو به میزان معقولی افزایش دهند تا توازن برقرار شه

* همچنین وانتدهای Biz Robbery از آنجایی که C-6 شده در اکثر اوقات توسط گاردملی جمع می‌شوند و مشکلی در این بابت نیست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

ببخشید میگما ادم از وسط کوه رد شه کاپ میبینه انتظار نداشته باش وین کنه کسی

اینجوری که کاپ رو هر فکشن ۱۸ تا کردین در مجموع ۵۴ تا کاپ میشه که نمیشه وین کرد

یا این کارو میکنین وانتد ۳ بشه حق تسلیم هم باشه

''.§ ''▌ Proofessor▌ '' §.''

".".".". §Proofessor.png§."."."."

".".".§MrAlireza.png§."."."

".".§Magnet.png§."."

".§Ground.png§."

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Fayez گفته است:

زمانی که NG بودم، با ممبرا صحبت کرده بودیم که برای تشویق پلیرا به راب بانک، یکی درمیون بزاریم رابا وین بشه، ولی وقتی شما میای داخل بیز راب رو Fail میکنی، معلومه اون پلیر دیگه راب نمیزنه. این صحبتم ربطی به موضوع اصلی نداشت ولی خواستم بگم دیدگاها و تجربه ها با هم متفاوتن.

درمورد موضوع اصلی باید بگم:

وظیفه اصلی NG، راب بانک و زندان هست. من خودمم همین الان FBI ام و ناظر.

شما به عنوان یک NG چقدر به وظیفه اصلیتون عمل میکنن؟ هر روز میبینیم تعداد فوق العاده زیاد راب بانک و Jail break داره Win میشه، وقتی هم NG C-3 میدیم ناراحت میشید! NG همین الانش که بکوب چسبیده به راب بیز باز نمیتونه از پس همه‌ش بر بیاد و همون وانتد بیز راب هم Clear میشن!! 

پس بهتره راب بیزی که ۴ وانتد هم هست، مشترک FBI و NG باشه، که فکشنی مثل NG روی وظایف اصلیش تمرکز کنه و در کنارش درگیر راب بیز هم بشه.

شاید NG به وانتدای زیادشون اهمیت نده، ولی مطمئن باش FBI قدر وانتداش رو میدونه، چون اکتیوتی نداره.

@ArSaCiA

پ.ن: به هر حال در کنار درآمد خوبی که از قبل داشتید و الانم بیز راب برا NG شده، معلومه نظرتون منفیه. 

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

خیلی کم و خلاصه میگم NG اگه مقدار حقوقش زیاده واسه سختیه کارشه هر بار که C-3 میشه مستقیم یا باید بره JB یا Bankpatrol اینا بکنار و توان این رو داره که وانتد های خودشو جمع کنه پس اینکه مشترک شه با FBI رو میزاریم به کنار.

PD هم که فرصت نداره وانتدای خودشو پاک کنه.

و FBI، که دو روش میتونه حقوقشو افزایش بده 

۱- افزایش Paycheck برای Sample، اگه دوستانه FBI نباشن کم پیش میاد که راب Fail بشه پس افزایش Paycheck سمپل از ضروریات هست و پیشنهاد دوم اومدن Paycheck برای frisk، ولی باز بنظرم هر دو پیشنهاد عملی بشه اما Paycheck برای فریسک خیلی زیاد نباشه که بالانس حفظ بشه.

@Supervisor @Semtex 

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alarm گفته است:

خیلی کم و خلاصه میگم NG اگه مقدار حقوقش زیاده واسه سختیه کارشه هر بار که C-3 میشه مستقیم یا باید بره JB یا Bankpatrol اینا بکنار و توان این رو داره که وانتد های خودشو جمع کنه پس اینکه مشترک شه با FBI رو میزاریم به کنار.

PD هم که فرصت نداره وانتدای خودشو پاک کنه.

و FBI، که دو روش میتونه حقوقشو افزایش بده 

۱- افزایش Paycheck برای Sample، اگه دوستانه FBI نباشن کم پیش میاد که راب Fail بشه پس افزایش Paycheck سمپل از ضروریات هست و پیشنهاد دوم اومدن Paycheck برای frisk، ولی باز بنظرم هر دو پیشنهاد عملی بشه اما Paycheck برای فریسک خیلی زیاد نباشه که بالانس حفظ بشه.

@Supervisor @Semtex 

والا نمیدونم 

باید ببینیم علی جان چی میگه

@ArSaCiA @AmirMahdi

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه

• Mohny قفل شد و باز شد در موضوع

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...