رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم شدن در امد NG

ارسال‌های توصیه شده

در 13 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

جلسه مشترک

در اولین فرصت چشم 

اما مشکل اینه که یسریا منطقی حرف نمیزنن 

الان اگر این وانتد اشتراکی بشه حتی برای خود NG هم مفیده 

نه دیگه وانتدی کلیر میشه نه دیگه NG نیاز داره کل روزو Collab باز کنه 

تازه وانتد Bank Robbery و Jail Break رو هم فقط برا خودش میشه واقعا نمیدونم برا چی مخالفن 

بخدا ما خِیر و صلاح خودتونو میخوایم 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 155
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در ۱ ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

در اولین فرصت چشم 

تازه وانتد Bank Robbery و Jail Break رو هم فقط برا خودش میشه واقعا نمیدونم برا چی مخالفن 

درسته+

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

اینم پیشنهاد خوبیه چون متأسفانه الان بعد از مطلع شدن بچه های گارد ملّی نظرات کاملاً متفاوتی دیده میشه، از لیدر های National Guard و FBI درخواست دارم بعد از برگزاری یک جلسه مشترک نتیجه رأی گیری و جلسه را در این تاپیک ارسال نمایند تا مشخص شود که آیا نیاز به ایجاد تغییری در این زمینه مشترکی شدن وانتد های Biz Robbery و حالا مشکلی که در این تاپیک پست اول مطرح شده هست یا خیر و به چه صورت.

@AbbasMZ

@Nigga

یک راه حل دیگه هم هست

هر وانتدی که 5 دقیقه گذشته و بهش رسیدگی نشده اتوماتیک با FBI مشترک بشه اینطوری رسیدگی به وانتد های در حال پاک شدن یکی از وظایف FBI میشود که تاثیر خیلی مثبتی دارد

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

درود @ZombieRanger عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

با سلام

اشتراکی شدن وانتد biz robbery از نظر بنده با شرایطی که @ZombieRanger فرمودند واقعا عالیه 

در 3 ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

اقلیت گارد ملی به اعضای فعال نیاز داره و اعضای اقلیت از نظر بنده در زمان حال چنان فعال نیستند

و از نظر من با active شدن اعضای گارد ملی مشکلات حال و بر طرف می شود

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 39 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

یک راه حل دیگه هم هست

هر وانتدی که 5 دقیقه گذشته و بهش رسیدگی نشده اتوماتیک با FBI مشترک بشه اینطوری رسیدگی به وانتد های در حال پاک شدن یکی از وظایف FBI میشود که تاثیر خیلی مثبتی دارد

به نظرم این یک پیشنهاد جداست و ایجاد یک تاپیک جدید لازم هست.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، faty1 گفته است:

با درود فراوان به تمامی دوستان 

بنده در خصوص پیشنهادی که جناب آقای @SuperMaN دادن موافقم و از طرفی از طرف خودم میگم که اشتراکی شدن یا نشدن این بیز راب ها در واقع چون یک سیستم جدید هست نیازمند به تغییر هست تا ...

به طور مثال چند نمونه از تغییراتی که روی سیستم بیز راب اعمال بشه که هم به سود دو طرفه NG , FBI و همچنین خود بازیکنان میشه 

1_ امکان استفاده از سلاح سرد که باید حتما (Knife) باشه . استفاده بشه که اگر از سلاح سرد استفاده کنن این در صورت لو رفتن بیز راب این وانتد برای FBI بره در غیر این صورت برای NG. 

2_  (در برخی از مواقع بات در داخل بیز نباشد) و شما باید در خود بیز را باز کنید سپس از گاوصندوق دزدی کنید که در این صورت میتوان بعد خروج دزد از بیز برای FBI سمپل درست کرد تا آنها هم بتوانند به جای wkill به وظیفه اصلی خود برسند .

3_ می توان بیز راب رو 1 یا 2 نفره کرد که اگر 2 نفره بود دیگر نیازی به هک گاوصندوق نباشه بلکه خود بات بتواند با صلاح گرمی که از قبل در بیز داشته به آنها شلیک کرده که سمپل درست کرده یا با آنها همکاری کنه ولی بعد خروج آنها سریعا به پلیس گذارش شود و این نوع از گذارشات برای NG  باشد

و درصورت کشته شدن 1 نفر روب فیل شده کسی که کشته شده توسط NG و کسی که توانست فرار کنه به دست FBI دستگیر بشه .

4_ در خصوص 2 نفره شدن بیز راب اگه فردی که تیر خورده توانست بات را با (اسپری) بکشد زنگ خطر به صدا در نیاید و اگر با سلاح گرم کشت زنگ خطر به در بیاید سپس بعد کشتن بات فردی که بات را کیل نکرده به گاوصندوق رفته و با دریل سوراخ کرده که در این صورت زنگ خطر به صدا در نمیاد یا می توانند از  C4 استفاده کنند که بلافاصله زنگ خطر میخود  سپس پول جمع می کند و این کار را با سرعت  spaice  زدن انجام دهد یا به صورت عادی بعد enter پول به صورت خودکار برداشته شود که اگر در حالت مخفی از بیز خارج شوند وانتد نمی گیرند تا اینکه راب وین شه یا سمپل توسط FBI جمع آوری بشه که در این صورت وانتد برای FBI  میشه و در غیر این صورت وانتد NG  خواهد بود یا (اگه بخواهیم با انصاف باشیم دیگه بعد از بین رفتن سمپل دیگه وانتد نگیرند :) ) و در روش پر سر و صدا که با صلاح گرم بات را کیل یا از C4 استفاده کنند در جا وانتد NG  خواهد بود .

5_ در مورد 2نفره شدن بیز راب که ماموری RAM/ بزنه وانتد از نوع درگیرکننده بشه و وانتد NG  میشه و در مورد RAM/ زدن در مواقعی که راب 1 نفره است هم به نظرم FBI باشه بهتره بازم خودتون میدونید .

بهم گفتن بزرگ ترین دروغی که گفتی چی بود؟ 

گفتن حالت چطوره ؟ 

منم میگفتم حالم خوبه :) 

خوش حال میشم نظر شما رو بشنوم :)  

@ArSaCiA

@Vince

@Supervisor

@TheExpert

@BuTleR

@Semtex

نظرت خیلی خوبه ولی یسری ویرایش هم لازم داره شایدم نداشته باشه اگه دوستان سمته برنامه نویس بازی بهش بپردازن و حتی موسس 

اولیش موضوع  Knife اینکه مجوز اینو اگر بدن تو گان شاپ یا مثل راب بانک وقتی استارت میکنی اسموک میده اونجا اینم همونطور بهت چاقو رو بده 

و همچنین اگر یه نفر میکشی با چاقو خونش میوفته زمین این میتونه یه سمپل اضافی برای اف بی ای باشه و همچنین درامد که با رسوندن خون بات و یا پیدا کردن اثر انگشت رو سلاح سرد 

اون رو به نزدیک ترین بیمارستان برسونن طرف وانتد ان جی شه 

2 و 3 و 4 موردی ندیدم 

ولی 5 باز میشه همون بحث اشتراکی انجی و اف بی ای فرقی نمیکنه با جمله بندی 

با نظریه @ZombieRanger 

موافق هستم در صورت کم شدن تایم  یا اگر نشد وانتد 4 به 3 تبدیل شد که چند صفحه قبل گفتم اشتراکی بشه و یه تایمی رو پلیر انجی داشته باشه بره دنبال وانتد و رسیدگی کنه 

انجی تو سخترین حالتش بوده چیزی که دوستانی که قبل تر از من تو این فکشن بودن و صحبت راجبش میکردن  و الان رو بهترین حالتشه و کمی سختی از روش برداشته شده اگرم کمی ممبر ها فعالیت ببرن بالا تر همه چیز درست میشه 

باز خودتون میدونین طوری نشه که فکشن انجی بزور یچیزی رو بدست بیاره همینطوریشم کمی سختی هست 

از راب و جیل واسه همه ی پلیر ها اکتیویتی بدست نمیاد یسری از پلیر ها با همین بیز ها میتونن اکتیویتیشون سبز کنن میخوای اکتیویتی بزنی یه فکشن دیگه وارد میشه و کیل میکنه 

C-7 هم نیست که بگیم دخالت در کار همکار یه وانتد C-6 عه باید به هر طریقی کیل بشه و چه بسا اون پلیری که هنگام راب  2 تا فکشن رم میدن میریزه سرش و در نهایت باعث رقابت بین فکشن ها میشه و هرکی سریع تر رسید !

در رابطه با کلاب هم وقتی یه کلاب انه حتی 24 ساعت خب میتونین رسیدگی کنید تو قوانین هم هست قرار نیست سر همو ببریم قراره کمک هم کنیم 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ForgeT گفته است:

قلیت گارد ملی به اعضای فعال نیاز داره و اعضای اقلیت از نظر بنده در زمان حال چنان فعال نیستند

و از نظر من با active شدن اعضای گارد ملی مشکلات حال و بر طرف می شود

مایل به برگزاری تمرین اکتویتی؟ 

در 2 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

یک راه حل دیگه هم هست

بسی حق بود 

باعث میشه انجی هم بیشتر شور و اشتیاق داشته باشه برا وانتد زدن 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

درود راب بیز ی نفره خوبه و هیچ تغیری ایجاد نشه

اینجور ک شما میگی اسپری کنه و نمیدونم با دریل بزنه مگه میخوایم بانک کشاورزی بزنیم همینجور ک هست عالیه

ویرایش شده توسط PokerS

NuMber One Family

Wizardry.png

حقو وِلِش اَدَب فَداش ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

چرا تاپیک جدا؟ به‌ نظر من پیشنهاد خوبیه و می‌تونه مشکل اساسی مطرح شده تو همین تاپیک رو برطرف کنه

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

@ArSaCiA ما در این تاپیک دنبال حل مشکل دسته ویژه هستیم خوب پیشنهاد به این جذابی دادند چرا یک تاپیک دیگه لازم باشه؟

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

داش

شما اصلا نمیخواد نظر بدی!

به فکشن National Guard با اینکه Rob Biz هم بهش اضافه شده ولی Activity هاش همچنان هم کمه.

بلند پرواز باش!

آسمان متعلق به هیچکس نیست!

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 2 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

چرا تاپیک جدا؟ به‌ نظر من پیشنهاد خوبیه و می‌تونه مشکل اساسی مطرح شده تو همین تاپیک رو برطرف کنه

چون این فقط محدود به وانتد Biz Robbery نیست و این پیشنهاد برای خیلی از وانتد های دیگر هم مناسب هست و پیشنهاد خوبی هست، درسته که به مشکل این تاپیک کمک میکنه اما راه حل اصلی دیگری باید پیدا بشه برای مشکل این تاپیک.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ArSaCiA گفته است:

چون این فقط محدود به وانتد Biz Robbery نیست و این پیشنهاد برای خیلی از وانتد های دیگر هم مناسب هست و پیشنهاد خوبی هست، درسته که به مشکل این تاپیک کمک میکنه اما راه حل اصلی دیگری باید پیدا بشه برای مشکل این تاپیک.

میتوانیم به Biz Robbery آن را محدود کنیم.

در موارد دیگر میتوانیم در تاپیک های دیگر راجبش بحث کنیم فعلا در حال حاضر مشکل ما تنها Biz Robbery نیست و در آمد زیاد NG نسبت به FBI و PD است.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

عزیز

هر کدوم از اعضای department کاره خودشونو دارن!
Police Department
کارش اینه که به نظم شهر های LS و LV و SF رسیدگی کنه که کسی در لاین مخالف نره یا با سرعت
Federal Bureu Of Investigation اگه درست نوشته باشم...
کارش اینه که مردم رو بگرده و مواد غیر قانونی مثل
Drugs و Gun و Materials بدون مجوز رو بگیره و وانتد بده به شخص

و البته در بانک ها هم DNA میگیره از شخص

National Guard
کارش اینه که به Rob Bank و Rob Biz
و Jail رسیدگی کنه

الان شما فرض کن همه اینا قاطی شن

خیلی بد میشه نه؟
الان شما میگی Rob Biz برای PD و FBI بشه اونجا PD میخواد جریمش کنه دقیقا؟ یا FBI میخواد وسط اون همه شلوقی Frisk کنه شخص رو؟
یه حرفی بزن که با منطق جور در بیادش این سه تا اقلیت های Department عین یه ساعت میمونن الان فرض کن اون یکی قطعه ی ساعت بره تو یه جایه دیگه ساعت خراب نمیشه؟

در در ۱۴۰۲/۵/۲۱ در 02:22، LordMeysam گفته است:

به دلیل اینکه میخوام برم NG نظرم (-) است.

دقیقا منممم

ویرایش شده توسط Narutouzumaki

بلند پرواز باش!

آسمان متعلق به هیچکس نیست!

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Narutouzumaki گفته است:

داش

شما اصلا نمیخواد نظر بدی!

به فکشن National Guard با اینکه Rob Biz هم بهش اضافه شده ولی Activity هاش همچنان هم کمه.

من کاری به در امد و پول یا تغییر در NG ندارم ولی اکتیویتی NG قبل راب بیز هم خوب بود پس داداش تو نظر نده

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 16:54، AbbasMZ گفته است:

در اولین فرصت چشم 

داش موضوع تاپیکو ببین  

ببین وانتد bizrob کم پیش میاد کلیر شه ولی دقت کنی میبینی بالای ۱۵ تا وانتد PD کلیر میشه 

اگه بحث دلسوزوندن بود pd الویتش بیشتره 

پس دنباله چی میمونه؟ مانی 

همچنان من معتقدم FBi بجای اینکه وانتد NG رو بگیره باید روی frisk پیچک بیاره 

منطقی باشین دیگ الان میگین خودت NG هستی داری طرف NG رو میگیری 

یه سوال دارم شما که دلسوزی روزی چند تا وانتد pd کلیر میشه؟

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Alarm گفته است:

وانتد bizrob کم پیش میاد کلیر شه

عزیزم دیروز وانتد 4 انجی شده بود وانتد 1 که اونم 1 دقیقه مونده بود ازش اگه PD نگفته بود کلیر میشد، بعد وانتد Biz Robbery کلیر نمیشه؟؟؟؟ تو کدوم سرور پلی میدی که وانتد کلیر نمیشه؟ 

در 8 دقیقه قبل، Alarm گفته است:

روی frisk پیچک بیاره

چشم، امر دیگه نداری؟ 

بحث اینه نه به وانتد Biz Robbery رسیدگی میشه نه به بانک نه درست و حسابی به Jail 

و ما هم پیشنهادمون اینه که برای رسیدگی بهتر NG به بانک و Jail وانتد Biz Robbery مشترک شه با FBI 

هم NG به کارش میرسه راحت هم مشکل PayCheck حل میشه 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

بحث اینه نه به وانتد Biz Robbery رسیدگی میشه نه به بانک نه درست و حسابی به Jail 

و ما هم پیشنهادمون اینه که برای رسیدگی بهتر NG به بانک و Jail وانتد Biz Robbery مشترک شه با FBI 

هم NG به کارش میرسه راحت هم مشکل PayCheck حل میشه 

عباس جان با نظرت مشکلی ندارم اتفاقا خیلی هم عالیه اما مشکل اصلی دسته ویژه برمیگرده به قوانین ناقص 

و گارد ملی تا قبل از اواخر 2021 که قانون بیاد زورگویی نکنید و اینا واقعا عالی بوده و اعضای فعالی داشته 

اما حالا اوضاع ما فرق کرده

با این حال ظهری من خودم با 5 6نفر از اعضا داخل سرور بودیم به تمامیه مجرمین Biz robbery - Bank robbery - Jailbreak رسیدگی کردیم

و از Bank robbery هایی که شد اکثرشون fail شدن

بطور کل قوانین درست شه تمامیه مشکلات ما هم حل میشه 

مشکل بزرگ گارد ملی هم کمبود ممبر هست و سلام

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ForgeT گفته است:

دقیقا چرا اصلا عضو جدید نمیارن من پست گذاشتم ولی لیدر از ۱۷ آگوست به اینطرف اصلا تست نگرفتن 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، faty1 گفته است:

دقیقا چرا اصلا عضو جدید نمیارن من پست گذاشتم ولی لیدر از ۱۷ آگوست به اینطرف اصلا تست نگرفتن 

2023-09-07 تاپیک جهت ارسال درخواست عضویت باز می شود

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ForgeT گفته است:

بطور کل قوانین درست شه تمامیه مشکلات ما هم حل میشه 

دقیقا همینه 

مشکل NG هم نه مشکل کل کاپ همینه، کمبود ممبر مفید 

قانون زورگویی هم قانون بدی نیستا ولی توی شرایط خاص نه برای همه شرایط 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 02:33، ArSaCiA گفته است:

اینم پیشنهاد خوبیه چون متأسفانه الان بعد از مطلع شدن بچه های گارد ملّی نظرات کاملاً متفاوتی دیده میشه، از لیدر های National Guard و FBI درخواست دارم بعد از برگزاری یک جلسه مشترک نتیجه رأی گیری و جلسه را در این تاپیک ارسال نمایند تا مشخص شود که آیا نیاز به ایجاد تغییری در این زمینه مشترکی شدن وانتد های Biz Robbery و حالا مشکلی که در این تاپیک پست اول مطرح شده هست یا خیر و به چه صورت.

@AbbasMZ

@Nigga

( + )

در در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 15:54، AbbasMZ گفته است:

در اولین فرصت چشم 

( + )

در در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 21:14، PokerS گفته است:

درود راب بیز ی نفره خوبه و هیچ تغیری ایجاد نشه

اینجور ک شما میگی اسپری کنه و نمیدونم با دریل بزنه مگه میخوایم بانک کشاورزی بزنیم همینجور ک هست عالیه

بله عزیزم بعد از که راب زدی برای هر Wanted 20 دقیقه صبر کن ببین کاپ هست یا نه?

در 22 ساعت قبل، Narutouzumaki گفته است:

اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

عزیز

هر کدوم از اعضای department کاره خودشونو دارن!
Police Department
کارش اینه که به نظم شهر های LS و LV و SF رسیدگی کنه که کسی در لاین مخالف نره یا با سرعت
Federal Bureu Of Investigation اگه درست نوشته باشم...
کارش اینه که مردم رو بگرده و مواد غیر قانونی مثل
Drugs و Gun و Materials بدون مجوز رو بگیره و وانتد بده به شخص

و البته در بانک ها هم DNA میگیره از شخص

National Guard
کارش اینه که به Rob Bank و Rob Biz
و Jail رسیدگی کنه

الان شما فرض کن همه اینا قاطی شن

خیلی بد میشه نه؟
الان شما میگی Rob Biz برای PD و FBI بشه اونجا PD میخواد جریمش کنه دقیقا؟ یا FBI میخواد وسط اون همه شلوقی Frisk کنه شخص رو؟
یه حرفی بزن که با منطق جور در بیادش این سه تا اقلیت های Department عین یه ساعت میمونن الان فرض کن اون یکی قطعه ی ساعت بره تو یه جایه دیگه ساعت خراب نمیشه؟

دقیقا منممم

عزیز شما خبر داری تو Cop چی مگذره شما دوست داری بعد از اینکه راب زدی برای هر وانتد 20 دقیقه صبر کنی شما اول Cop تجربه کن ببین 5 صفحه وانتد هست بعد اینو بگو!

در 21 ساعت قبل، LordMeysam گفته است:

من کاری به در امد و پول یا تغییر در NG ندارم ولی اکتیویتی NG قبل راب بیز هم خوب بود پس داداش تو نظر نده

مخالت هستم NG قبلا کمبوده وانتد کیل اگر دروغ میگم شما بگو @Supervisor ممد جان زمانه زیادی رو تو NG سپری کرده

در 15 ساعت قبل، Alarm گفته است:

داش موضوع تاپیکو ببین  

ببین وانتد bizrob کم پیش میاد کلیر شه ولی دقت کنی میبینی بالای ۱۵ تا وانتد PD کلیر میشه 

اگه بحث دلسوزوندن بود pd الویتش بیشتره 

پس دنباله چی میمونه؟ مانی 

همچنان من معتقدم FBi بجای اینکه وانتد NG رو بگیره باید روی frisk پیچک بیاره 

منطقی باشین دیگ الان میگین خودت NG هستی داری طرف NG رو میگیری 

یه سوال دارم شما که دلسوزی روزی چند تا وانتد pd کلیر میشه؟

چی بگم نمیتونم برم تو حرفه علی جان 

علی جان شما از قبل فعالیتت کم تره بعد ظهرا حدود ساعت 6 لیست وانتد ها رو نگاه کنید

در 14 ساعت قبل، ForgeT گفته است:

++

DaTe.png

ι leαrɴed ғroм тнe ѕeα тo drowɴ αɴyoɴe wнo weɴт тoo ғαr!

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، WaR گفته است:

مخالت هستم NG قبلا کمبوده وانتد کیل اگر دروغ میگم شما بگو @Supervisor ممد جان زمانه زیادی رو تو NG سپری کرده

بله قبول دارم حرفتو داداش، یادمه خیلی از ممبرا تا روز میتینگ درگیر یک وانتدکیل بودن، ولی خب از حق نگذریم بخاطر مبلغی که BankPatrol میداد باز هم وضعیت بهتری نسبت PD و FBI داشتن

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

• Mohny قفل شد و باز شد در موضوع

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...