رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تست محدودیت سنی برای انجام بازی

ارسال‌های توصیه شده

بنظرم نامردیه این کار، خیلی چیزا به سن و سال نیست، من خودم توی سرور ادمایی میبینم که شخصیتشون از بچه های ۵ساله کمتره، یارو با صدای کلفت پشت مایک داره صدای هیولا در میاره?، یاد دادن قوانین پیش پا افتاده در ابتدای ورود خیلی ضروری تره، بجای اینکه اول گواهینامه بهشون بدیم اون هلپر قوانین ساده مثل استفاده ی درست از میکروفون و ادرس انجمن رو معرفی کنه

با پیشنهادت مخالفم چون افراد زیادی مثل @Arshiyam دیگه نمیتونن بازی کنن?

• هاها 1

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در در ۱۴۰۲/۴/۱۱ در 08:52، G0DFATHER گفته است:

** به نام خدا **

با سلام خدمت تمامی بازیکنان عزیز AG دوستان متأسفانه در حال حاضر بعضی از بازیکنانی که به تازگی وارد مجموعه شدن اصلا صلاحیت انجام بازی رو ندارن ، و در مواردی علاوه بر اینکه قوانین رو نمیدونن ، حتی چت کردن به صورت فارسی و فینگلیش رو بلد نیستن و این موجب اختلال در روند GamePlay میشه.

پیشنهادی دارم که شاید این مشکل رو برطرف کنه ، پیشنهاد من اینه که در زمان Register سرور از بازیکن چند سوال بپرسه:

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

3.? Aya mituni in matn ro bekhuni

4.Benevis Arsacia:

5.? Server iranie ya khareji

بعد از اینکه این سوالات پرسیده شده و بازیکن به انها پاسخ داد ، Warn برای ادمین ها بره و اونها جواب ها رو بررسی کنن ، اگر جواب های غیر منطقی داده شده بود با Register موافقت نشه و اگه درست بود موافقت بشه و بازیکن اکانتش ساخته بشه

ممنون میشم نظراتتون رو بگید دوستان

@G0DFATHER

نظره بنده + هستش

اگر arsacia.ir رو خونده باشید نوشته که ورود عضو زیر 14 سال ممنوع هستش.

خیلی رک و راست.

به فکر اون هلپر باشید که با لانچر اومده و نمیتونه چت های فارسی یارو رو بخونه

بعد با اون وضعیت باید جوری که نمیفهمه یارو حتی چی میگه بهش کمک کنه.

نظرم اینه که هلپر 3 هم بتونه موافقت کنه با رجیستر که البته مطمئن نیستم زیاد از این مورد چون ممکنه سو استفاده شه

ولی خب

خیلی منطقیه

ویرایش شده توسط RealMehranTV
  • ناراحت 1

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sepehr گفته است:

۵ساله کمتره، یارو با صدای کلفت پشت مایک داره صدای هیولا در میاره

حق+

در ۱ ساعت قبل، Sepehr گفته است:

پیشنهادت مخالفم چون افراد زیادی مثل @Arshiyam دیگه نمیتونن بازی کنن

از اونجایی ک ادم وفاداریم حرفت درسته چون تو مجبوری بری منم به خاطر تو میام??

• هاها 1

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

خیلی پیشنهاد حق و جالبی بود البته بچه ها مزیت های خودشونم دارن 

بنظرم طبق حرفای بچه ها موقع رجیستر سن رو بپرسه و بشه wolrd این دودسته 14+ و14- رو جدا کرد خیلی خوب میشه نمیدونم شاید غیرممکن یا خیلی سخت باشه ولی در هرصورت هر کی با رده سنی نزدیک تر به خودش بهتر ارتباط برقرار میکنه 

یا مثله حرف یکی از دوستان ببریمشون sf 

ولی یه چیزی امثال داوشم @HamedBhn

(AqA_HameD) دیگه ب چ انگیزه ای پلی بدن ???????

• هاها 1

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۱ در 19:22، G0DFATHER گفته است:

** به نام خدا **

با سلام خدمت تمامی بازیکنان عزیز AG دوستان متأسفانه در حال حاضر بعضی از بازیکنانی که به تازگی وارد مجموعه شدن اصلا صلاحیت انجام بازی رو ندارن ، و در مواردی علاوه بر اینکه قوانین رو نمیدونن ، حتی چت کردن به صورت فارسی و فینگلیش رو بلد نیستن و این موجب اختلال در روند GamePlay میشه.

پیشنهادی دارم که شاید این مشکل رو برطرف کنه ، پیشنهاد من اینه که در زمان Register سرور از بازیکن چند سوال بپرسه:

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

4.Benevis Arsacia:

بعد از اینکه این سوالات پرسیده شده و بازیکن به انها پاسخ داد ، Warn برای ادمین ها بره و اونها جواب ها رو بررسی کنن ، اگر جواب های غیر منطقی داده شده بود با Register موافقت نشه و اگه درست بود موافقت بشه و بازیکن اکانتش ساخته بشه

ممنون میشم نظراتتون رو بگید دوستان

@G0DFATHER

کاملا باهات موافقم +

کسی که میخواهد مثل خورشید بدرخشد اول باید مثل خورشید بسوزد. [ آدولف هیتلر ]

lord_reza_laxley.png

𝓶𝔂 𝓫𝓻𝓸𝓽𝓱𝓮𝓻

MMD_KABIR.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، LordMeysam گفته است:

@SMaRTy میخوان بندازنت بیرون ??

چرا فشار میخوری 5 روز بن شدیا گریه نکن 

بعدشم من 15 سالمه فشار نخور، unban شدی بیا کارت دارم باز باید بزنم تو اون سرت گریه کنی ??

در در ۱۴۰۲/۴/۱۲ در 23:34، Fayez گفته است:

بله بعضی حتی سنشون اینقدر کمه که حتی میخوای یادش بدی باز هم درک نمیکنه

بازیکنان ۱۴+ ؟?

همین الانشم هرکی ریجستر کرده بین ۱۰ تا ۱۲ سال هستش

من یادمه تعدادی بازیکن اشخاصی را که وارد میشدن میگرفتن بهشون فوش یاد میدادند(میزاشتن اون فوش ها رو به خودشون بدن) بچه ۸ ساله اومده سرور

یارو ادمین میاره به بچه فوش یاد میده تا جلو ادمین بگه

به بچه میگن بگو من (جند*) بهت ماشینمو میدم 

@ArSaCiA بعد از اومدن AG:SAMP ۵۰ از پلیر های روزانه به بازی پیوستن که همشون بچه هستند

بنظرم SF رو بهش امکانات بدیم و بعدش بدیمش به این بچه ها

زمان ورود به بازی از شما سوال شه 15+ هستید یا 15- ؟

هرکی زد بالای ۱۵ سال در LS سپاون شه و هرکی گفت 15-

در SF سپاون شه

البته محروم کردن بچه ها از بازی کار اشتباهیه 

من حقیقتش یک بچه رو در ۱۰ سالگی اورودم ارساکیا الانم ۱۲ سالشه شاخ شده در سرور

@ArSaCiA این بازیکن که اشاره کردم با این سن کمش بیشتر ۱ ملیون تومن از شما حمایت مالی کرده

باید به فکر همه ی بازیکنان باشیم و هیچ وقت میان دیگران فرق نزاریم

ناموسن تو پیشنهاد نده :|

اگه ایظور بود که LV نبود

مخالفم

همینطوری خوبه اونارو Mute/ میزنیم دیگه اگه هم دوست داشتید گوش بدید

پیشنهاداتون بنظر من خوب نیس

شاید اون که سنش 15- یا 14- هست با دوستش که سن 16+  دوست باشه بعد چطور با هم تاب بخورن؟

به اینشم فکر کنید

الان نیاین بگید Call/ شاید بخوان با ماشین و.... تاب بخورن 

وحتی اونی که میگه چند سالته

مثلا مینویسه 19 ولی 12 سالشه

? NiGhT WalkerS ?

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، SMaRTy گفته است:

بعدشم من 15 سالمه فشار نخور، unban شدی بیا کارت دارم باز باید بزنم تو اون سرت گریه کنی ??

ناموسن تو پیشنهاد نده :|

اگه ایظور بود که LV نبود

مخالفم

همینطوری خوبه اونارو Mute/ میزنیم دیگه اگه هم دوست داشتید گوش بدید

پیشنهاداتون بنظر من خوب نیس

شاید اون که سنش 15- یا 14- هست با دوستش که سن 16+  دوست باشه بعد چطور با هم تاب بخورن؟

به اینشم فکر کنید

الان نیاین بگید Call/ شاید بخوان با ماشین و.... تاب بخورن 

وحتی اونی که میگه چند سالته

مثلا مینویسه 19 ولی 12 سالشه

حداقل برا استف باشه دیگه الان Helpers/ بزن خندت میگیره?

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، TaK گفته است:

نمکدون?

• ناراحت 1

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

0bcb04_24InShot-20240405-013411587.gif

لینک به دیدگاه

خب دوستان تمام حرف های اکثرایت منطقی هستش ! 

و خب میگیم این بچه چطور این بازی رو نصب میکنه کاری نداره که فک و فامیل و ....  چرا ؟ چون طرف بتونه رفرال جمع کنه و مزیت های خودش  اگرم بگیم دیگه خودش بلده نصب کنه تونسته بیاد که هیچی

در رابطه با اسپاون هم نظر بسیار عالیه  اینکه توی SF  اسپاون بشن  و یکسری جاب ها تو sf قرار بگیره تا این نیو پلیرا سن کم بتونن کار کنن و کلن چیزهایی که در LS وجود داره یک نمونش در منطقه SF قرار بگیره  و همچنین بتونن بازی رو یاد بگیرن  و هم منطقه SF یک شهر ساکت نمیشه و قابل استفاده 

چرا باید تو یه منطقه فقط DS باشه !  و جاب ها تو یه منطقه  

و متاسفانه میگم که فقط فقط به شهر منطقه اول یا همون LS بها داده میشه وگرنه نه LV شلوغه و نه SF 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۱ در 19:22، G0DFATHER گفته است:

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

4.Benevis Arsacia:

سطح بی محتوا بودن این مطلب به شدت بالاست

دوست عزیز طرفی که تونسته رجیستر کنه بنظرت اینارو نمیتونسته بخونه؟! اگر اینارو نتونه بخونه که چی وایسه نگاش کنه؟! 

چون شما توسط بعضی از بچه ها مورد ضرب و ستم قرار گرفتید دلیل نمیشه بخاطر همچین موضوع پیش پا افتاده ای همچین حرکتی بزنند برای سرور، و بازی ای که بچه ها داخلش شراکت نداشته باشند به چه دردی میخوره دیگه افراد بزرگتر چه کاریه بیان اینجا بازی کنند میرن زندگیشونو میکنن، مگه بچه ها حق بازی کردن ندارند؟؟ شماهاهم یه زمانی بچه بودید اگر تو بچگی اتفاقی براتون افتاده و عقده کردید دلیل نمیشه روی این بیگناهان خالیش کنید،

در کل تا نوبی هم نباشه پرو هم نیست

موفق باشید.

???? ??? ????? ??? ??? ??? ??????? ???  ???? ?????
                          ??? ???????? ????? ??? ???? ??? ????

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۲ در 23:34، Fayez گفته است:

@ArSaCiA این بازیکن که اشاره کردم با این سن کمش بیشتر ۱ ملیون تومن از شما حمایت مالی کرده

یا عیسی مسیح

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۴ در 10:05، TaK گفته است:

ناموسا اینو راست گفتی بنازم

• هاها 1

? NiGhT WalkerS ?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۴ در 10:36، SMaRTy گفته است:

من 5 روز بن شدم تو 7 روز 

بنه من با تو فرق داشت ?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۵ در 11:44، LordMeysam گفته است:

من 5 روز بن شدم تو 7 روز 

بنه من با تو فرق داشت ?

من که همش با اکانت SMARTY PLAY میدادم تو که نیستی برنم تو سرت xD

? NiGhT WalkerS ?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۶ در 15:10، SMaRTy گفته است:

من که همش با اکانت SMARTY PLAY میدادم تو که نیستی برنم تو سرت xD

اکانت زیاد دستمه Rylai Allireza Calibre بشین سر جات شکلاتتو بخور

لینک به دیدگاه

• مؤسس

درود.

تست های ذکر شده هیچکدام سن فرد را اثبات نمی‌کنند بلکه فقط اثبات کننده سطح معلومات از جمله بلد بودن فنگلیش می‌باشند، بنده افراد "معمولی" زیادی را می‌شناسم که در رده سنی بین 16 تا 28 سال هستند اما فنگلیش یا بلد نیستند یا ناقص بلدند. حتی این اواخر مورد عجیبی دیدم که یک فرد ایرانی و فارسی زبان، زبان انگلیسی را به خوبی بلد بود اما فنگلیش او بسیار ضعیف بود. خیلی موارد داشتیم که بازیکنان بعد از ورود به بازی تازه فنگلیش یاد گرفتند یا فنگلیششان کامل شد.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

درود.

تست های ذکر شده هیچکدام سن فرد را اثبات نمی‌کنند بلکه فقط اثبات کننده سطح معلومات از جمله بلد بودن فنگلیش می‌باشند، بنده افراد "معمولی" زیادی را می‌شناسم که در رده سنی بین 16 تا 28 سال هستند اما فنگلیش یا بلد نیستند یا ناقص بلدند. حتی این اواخر مورد عجیبی دیدم که یک فرد ایرانی و فارسی زبان، زبان انگلیسی را به خوبی بلد بود اما فنگلیش او بسیار ضعیف بود. خیلی موارد داشتیم که بازیکنان بعد از ورود به بازی تازه فنگلیش یاد گرفتند یا فنگلیششان کامل شد.

سلام عزیزم 

FEnglish حتی نمیشه گفت یک زبانه که بگیم مردم بلدش باشن

من خودم 34+ سال میشناسم FEnglsih بلد نیست برادر من?

یاد دادن یک بچه از یاد دادن اونا هم سخت تره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

درود.

آرساکیا رسماً شده مهدکودک؛

طرف نشسته پشت مایک داره جیغ می زنه،

کلاً 1 دقیقه Civil Spawn وایسید دیوونه میشید بس صدا اکو می شه، باید یه فکری برا این موردا کرد درسته سرور نیاز به پلیر داره ولی این پلیرا دارن سطح سرورو میارن پایین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Leyt گفته است:

آرساکیا رسماً شده مهدکودک؛

طرف نشسته پشت مایک داره جیغ می زنه،

کلاً 1 دقیقه Civil Spawn وایسید دیوونه میشید بس صدا اکو می شه، باید یه فکری برا این موردا کرد درسته سرور نیاز به پلیر داره ولی این پلیرا دارن سطح سرورو میارن پایین

هیچکدوم هم هدست ندارن صداها تو همه این به اون میگه بابا اون یکی داد میزنه مامان اصلا عجیبه تو میای به نیو پلی گیم یاد بدی همه میوفتن دنبالت باهم مایک میدن هلپمی وایسا?????

ما هلپرا چه گناهی کردیم آخه?

اگر خواستی سرزمینت را آزاد کنی         

۱۰ گلوله در تفنگت بگذار،

۹ گلوله برای خائنين،آدم فروشان و جاسوسان

و تنها ۱ گلوله برای دشمنان کافیست!!!

Pishva.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 50 دقیقه قبل، Leyt گفته است:

طرف نشسته پشت مایک داره جیغ می زنه

ایجاد آلودگی صوتی به خصوص در اماکن عمومی ممنوع می‌باشد اما اگر بخواهید بگید از روی صدای میکروفون یک نفر تصمیم بگیریم که یک فرد سن پایینی دارد و باید برای همیشه محروم شود باز هم کار اشتباهی می‌باشد، شاید در آن لحظه شخصی که در حال بازی هست در کنار فردی دیگر نشسته باشد و نمی‌توان واقعاً متوجه این موضوع شد.

حتی از طریق صدا هم نمی‌توانیم این موضوع را تشخیص دهیم چون در برخی از موارد صدای بچه ها همانند صدای برخی از دختر ها هستند و حتی در بسیاری از کارتون ها دوبلور های شخصیت های پسر بچه در واقع دوبلور های دختر هستند.

• چی چی 1

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

حتی از طریق صدا هم نمی‌توانیم این موضوع را تشخیص دهیم چون در برخی از موارد صدای بچه ها همانند صدای برخی از دختر ها هستند و حتی در بسیاری از کارتون ها دوبلور های شخصیت های پسر بچه در واقع دوبلور های دختر هستند.

خب آیا برنامه ای برای جلوگیری از ورود افرادی که سن بسیار پایینی دارن رو دارین؟ قانون ممنوعیت زیر 14 چه میشود؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

ایجاد آلودگی صوتی به خصوص در اماکن عمومی ممنوع می‌باشد اما اگر بخواهید بگید از روی صدای میکروفون یک نفر تصمیم بگیریم که یک فرد سن پایینی دارد و باید برای همیشه محروم شود باز هم کار اشتباهی می‌باشد، شاید در آن لحظه شخصی که در حال بازی هست در کنار فردی دیگر نشسته باشد و نمی‌توان واقعاً متوجه این موضوع شد.

جدا از این مایک اینا افرادی هستن سنین زیر ۱۳ ۱۲ سال مخصوصا برا هلپرا که واقعا دشواره 

فرد هلپر‌ مایک نداره و فردی که هلپ می داده فرد زیر ۱۳ ۱۲ سال میاد رو مایک میگه "مایک بده خارجی بلد نیستم" خب طبیعیه تو این سن خیلیا با زبان انگلیسی و حروفاشون اشنایی ندارند 

امکان اضافه شدن قابلیتی باشه که بشه با زبان فارسی تایپ کرد و امکان خوندن چت فارسی داشته باشیم 

فقط AG Samp اندروید تا به الان از این قابلیت برخورداره و با لانچر خطی شبیه بر خط مصر باستان دیده میشه و نمیشه فهمید چی نوشته، تا اومدن AG Samp پیسی زمان زیادی میبره، اگر برای لانچر همین قابلیت جزئی رو اضافه کنید خیلی بهتر میشه تا قابلیت هایی مثل /rsup که باگ های عجیبی داره

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 31 دقیقه قبل، Dnja گفته است:

قانون ممنوعیت زیر 14 چه میشود؟

این برای خود بازیکنان می‌باشد و ما نمی‌توانیم سن را تشخیص دهیم.

در 28 دقیقه قبل، Cocaine گفته است:

تا اومدن AG Samp پیسی زمان زیادی میبره

تکذیب می‌کنم.

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...