رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تست محدودیت سنی برای انجام بازی

ارسال‌های توصیه شده

در هم اکنون، ArSaCiA گفته است:

تکذیب می‌کنم.

یه تایم بگو به امام حسین موندم vps رو بگیرم یا نه!

''.§ ''▌ Proofessor▌ '' §.''

".".".". §Proofessor.png§."."."."

".".".§MrAlireza.png§."."."

".".§Magnet.png§."."

".§Ground.png§."

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 1 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

تکذیب می‌کنم.

هعی برادر یه عمره منتظر AG Samp ایم بیاد میگین میاد بزودی 

اما نمیااااااددددددد

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Cocaine گفته است:

جدا از این مایک اینا افرادی هستن سنین زیر ۱۳ ۱۲ سال مخصوصا برا هلپرا که واقعا دشواره 

فرد هلپر‌ مایک نداره و فردی که هلپ می داده فرد زیر ۱۳ ۱۲ سال میاد رو مایک میگه "مایک بده خارجی بلد نیستم" خب طبیعیه تو این سن خیلیا با زبان انگلیسی و حروفاشون اشنایی ندارند 

بسیار موافقم

+

بی نهایت چیز حقی گفتی

در در ۱۴۰۲/۴/۱۳ در 03:50، TheExpert گفته است:

نظرم ( - ) است.

هر مجموعه و گیمی نیاز به بازیکنان ضعیف تر و مبتدی تر هم نیازمنده.

شما میتوانید با خرید Premium Member با استفاده از دستور /Shop در /UCP اکانت خود را Premium کرده و این افرادی که دوست ندارید با اونها روبرو شوید رو /Mute و /Block کنید.

شاد باشید.

سید اگر یه هلپر این شخص رو بلاک کنه

صد درصد شخص هلپ می میده یا ریپورت خب

توی هلپ می هم چیزی نمینویسه

ویس میده ما هم که میوت کردیم طرفو شاید خیلی وقته

بیایم الکی ببندیم هلپ می رو یا اینکه بریم چک کنیم ببینیم بلاکه یا نه در بیاریم یارو رو

مخصوصا اگه زیاد n بده

در 5 ساعت قبل، NoTNeVeR گفته است:

هیچکدوم هم هدست ندارن صداها تو همه این به اون میگه بابا اون یکی داد میزنه مامان اصلا عجیبه تو میای به نیو پلی گیم یاد بدی همه میوفتن دنبالت باهم مایک میدن هلپمی وایسا?????

ما هلپرا چه گناهی کردیم آخه?

گناهمون هلپر شدنه ?

اگه یه ادم معمولی بودیم میتونستیم میوت و بلاک بدیم راحت

ولی خب کاری که خودم همیشه میکنم

میوت میدم تو بریف

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

علت اینکه خیلی از افراد سن پایین بد رفتاری دارن رفتار خود شماهاست که با شخص مثل حیوان رفتار می کنید تا انسان پس 

نمی دانم چرا تعجب دارید از این موضوع.

خیلی هاشون درسته از اول افراد بدی هستند اما خیلی ها هم به دلیل رفتار شما تغییر کردن!

به عنوان مثال شخصی رو به خاطر صداش تمام مدت مسخره می کنید بعدا انتظار دارید باهاتون خوب رفتار کنه؟

اول خودتون با اونا درست برخورد کنید بعد اونا مثل آدم باهاتون رفتار نکردن بیاید راجب محدودیت سنی صحبت کنید.

با این پیشنهاد مخالفم.

در 13 ساعت قبل، RealMehranTV گفته است:

سید اگر یه هلپر این شخص رو بلاک کنه

صد درصد شخص هلپ می میده یا ریپورت خب

توی هلپ می هم چیزی نمینویسه

ویس میده ما هم که میوت کردیم طرفو شاید خیلی وقته

بیایم الکی ببندیم هلپ می رو یا اینکه بریم چک کنیم ببینیم بلاکه یا نه در بیاریم یارو رو

مخصوصا اگه زیاد n بده

عذر میخوام ولی شما که همش هلپمی یا بریف نیستید به خاطر 5دقیقه هلپمی هم مشکل دارید؟

اصلا اگه نمی خوای کمک بدی خب برای چی هلپری؟

خب کمکش نده مشکلی نیست دو روز دیگه همون مثل آدم رفتار نکرد هم مشکلی نداشته باش!

• دوست دارم که 1

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

- مخالفم

اولا، سن یه عدد هست، مهم شعور و شخصیت ادم هاست.

بعدشم، اگر بخوایم منطقی حرف بزنیم این کار اصلا درست نیست.

هر شخصی با هر سنی که داره بلاخره ادم هست و دوست داره پلی بده.

این که بگیم بخاطر سن کم کسی رو از بازی کردن محروم کنیم یا یه کاری کنیم که طرف زده بشه بره، به نظرم درست نیست.

من خودم دیدم طرف سنش پایین بوده ولی الان به یجایی رسیده که فکرشم نمیکنید.

درسته بعضی ها یکم مشکل دارن ولی این مورد به سن ربطی نداره.

این بر میگرده به اموزشی که هلپر ها به پلیر های جدید میدن،  باید هلپر ها درست آموزش بدن که طرف درست بازی کنه.

همچنین :

سن آدما ربطی به سطح شعورشون نداره
همه ما دوروبرمون زیاد دیدیم از این آدمای به اصطلاح با تجربه و خیلی بیشعور.
بعضی وقتا نباید گول ظاهر آدما رو بخوریم، خیلی وقتا تو برخوردمون با افراد تو اجتماع به این نتیجه میرسیم که شاید سن یه سری از افراد بالاتر باشه ولی واقعا سطح درک و شعور پایینتری دارن.
‌‌
میگن آدم بیشعور مثل یه آدم مردست، کسی که میمیره خودش نمیدونه که مرده ولی بقیه میفهمن که اون مرده، آدم بیشعور هم همینطوره، خودش نمیفهمه که بیشعوره ولی اطرافیان دقیقا میفهمن.
‌یا حق

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با این مورد تقریبا مخالفم.
بچه های سن پایین سود بسیاری برای مجموعه دارن (اکثرشون).
مشکل اینکه فینگلیش یا تایپ کردن هم بلد نیستن مشکل بزرگیه (خودم توی مدت زیادی که هلپر و ادمین بودم چشیدم این درد رو) ولی این مورد در آپدیت های اخیر طی 6 ماه آینده یا کمتر (اضافه شدن زبان فارسی, English, FEnglish به بازی) حل خواهد شد.
قانون ممنوعیت برای بازیکنان زیر 14 سال هستش, درسته. ولی وقتی اولیای کودک و خود کودک علاقه ای به رعایت کردن ندارن (در صورت دونستن قوانین) نمیشه کاری کرد, کودک اطلاع دارد شاید موارد و کلمات و جملات ناپسند بشنود یا ببیند ولی تا وقتی اولیای کودک کنترلی روی کودک نداشته باشند مجموعه هم کمکی از دستش ساخته نیست.
پلیر ها خودشون تاثیر زیادی برای کنترل این موضوع دارن و کمک بزرگی میکنند اگر این موارد رو پیش یک کودک تکرار نکنن!
بیاید فکری کنیم که در روز 20 بازیکن -14 سال در سرور آنلاین هستن و بازی میکنند.

1-  5 نفر اونها از UCP خرید میکنند و در صورت نبود اونها احتمال نبود سود برای سرور هست (خرید بالای 500 هزارتومن).

2- کم شدن اکتیویتی هلپر ها و ادمین ها (اکثر مواردی که کمک میخوان کودک ها هستن)

3- کمبود اکتیویتی برای کاپ (اکثر اکتیویتی ها باز هم -14 هستند)

4- کمتر شدن فعالیت در سرور, قبیل از کمتر شدن خرید و فروش ماشین در سرور (تعدادی -14 هستند), کمتر فروش رفتن Bail, فرار از زندان کمتر (کمتر شدن اکتیویتی کاپ)

خیلی چیزهای دیگه هم هست...

برای جلوگیری از این موارد فقط نیازه که قبولشون کنید و باهاشون خوب رفتار بشه, مرسی❤️

• دوست دارم که 1

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

به عنوان مثال شخصی رو به خاطر صداش تمام مدت مسخره می کنید بعدا انتظار دارید باهاتون خوب رفتار کنه؟

من هیچوقت هیچ کسی رو برای صداش مسخره نمیکنم

اول خودتون با اونا درست برخورد کنید بعد اونا مثل آدم باهاتون رفتار نکردن بیاید راجب محدودیت سنی صحبت کنید.

فکر کن یه نفر هلپ می میده بهت میگه ادمین با زبون خوش بهش میگی عزیزم من هلپر نیستم

با ادمین کار داری بنویس /Report بعد اهمیتی بهت نمیده و حرف خودشو میزنه بعد میگه اینو بن کن بعد از اینکه اینو گفت میگه من انگلیسی بلد نیستم مایک بده

خب سید من مایک ندارم که بخوام بهش رو مایک توضیح بدم

مجبور میشم ببندم و انتقال بدم به یکی دیگه

الان که AG:SAMP اومده معمولا فارسی مینویسن خب ما که 98 درصدمون با موبایل زیاد نمیایم از تیم هلپر ها که بتونیم بخونیم خلاصه به زبان مصری میبینیم ?

عذر میخوام ولی شما که همش هلپمی یا بریف نیستید به خاطر 5دقیقه هلپمی هم مشکل دارید؟

5 دقیقه نیست جدیدا ها خیلی زیاد تر از 5 دقیقه شده بریف به کنار 

وقتی شب تو 2 ساعت 60 تا اکتیویتی میخوری بنظرت کمه؟

تایمش رو تکرار میکنم, 2 ساعت!

اونجوری نیستش که ما لم بدیم هلپ یکی دوتا هلپ می جواب بدیم دلیله اینکه من اینو گفتم این بود که اکثر موقع هایی که من تایم میزنم هلپر دیگه ای نیست

الانم سر همین موضوع منتظرم یه نقل قول بهم بدی عزیزم

اصلا اگه نمی خوای کمک بدی خب برای چی هلپری؟

همیشه به بازیکن ها کمک کردم و خواهم کرد

نظر بنده فقط در بعضی موارد خاص بود که ذکر شد

خب کمکش نده مشکلی نیست دو روز دیگه همون مثل آدم رفتار نکرد هم مشکلی نداشته باش!

حقیقتو میگم:

30 درصد میرن کلاهبرداری

40 درصد کم کم با سرور راه میان و فینگلیششون راه میوفته و کم کم یاد میگیرن

30 درصد دیگه هم همونطوری بالا میان (به طوری که از رجیستر تا الان که یارو لول 13 هست هنوز صدا مرغ در میاره یا الکی هلپ می میده)

منتظر پاسخ با ارزش شما هستم دوست عزیز

@iKamyar

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، RealMehranTV گفته است:

من هیچوقت هیچ کسی رو برای صداش مسخره نمیکنم

افراد زیادی هستن حالا شمارو نگفتم.

فکر کن یه نفر هلپ می میده بهت میگه ادمین با زبون خوش بهش میگی عزیزم من هلپر نیستم

با ادمین کار داری بنویس /Report بعد اهمیتی بهت نمیده و حرف خودشو میزنه بعد میگه اینو بن کن بعد از اینکه اینو گفت میگه من انگلیسی بلد نیستم مایک بده

خب سید من مایک ندارم که بخوام بهش رو مایک توضیح بدم

مجبور میشم ببندم و انتقال بدم به یکی دیگه

الان که AG:SAMP اومده معمولا فارسی مینویسن خب ما که 98 درصدمون با موبایل زیاد نمیایم از تیم هلپر ها که بتونیم بخونیم خلاصه به زبان مصری میبینیم ?

فکر چیه خودم هلپر بودم دیدم شده 4ساعت فقط با طرف سر اینکه 3تا چیز یادش بدم حرف میزدم. 

5 دقیقه نیست جدیدا ها خیلی زیاد تر از 5 دقیقه شده بریف به کنار 

وقتی شب تو 2 ساعت 60 تا اکتیویتی میخوری بنظرت کمه؟

تایمش رو تکرار میکنم, 2 ساعت!

اونجوری نیستش که ما لم بدیم هلپ یکی دوتا هلپ می جواب بدیم دلیله اینکه من اینو گفتم این بود که اکثر موقع هایی که من تایم میزنم هلپر دیگه ای نیست

الانم سر همین موضوع منتظرم یه نقل قول بهم بدی عزیزم

من وقتی خودم هلپر بودم خیلی وقتا کسی نبود. یک وقتایی ساعت 4صبح بریف داشتم ادمین نبود طرف نمی توانست چت بده هلپمی می داد تو چت هلپمی صحبت می کردیم. تازه زمان من اتفاقا همه دوست داشتن یکی صدا داشته باشه با صدا بهش توضیح بدیم همه با اندروید میومدن صدا هم نداشتن. الان اینجور که تو میگی برعکس شده خ.

حقیقتو میگم:

30 درصد میرن کلاهبرداری

40 درصد کم کم با سرور راه میان و فینگلیششون راه میوفته و کم کم یاد میگیرن

30 درصد دیگه هم همونطوری بالا میان (به طوری که از رجیستر تا الان که یارو لول 13 هست هنوز صدا مرغ در میاره یا الکی هلپ می میده)

خودم یکی میشناسم از رجیسترش تا الان که لول 15 فقط ازم هی سوال می پرسید یا کمک دیگه ای می خواست. الانم هلپر نیستم ولی بیاد تو بازی هلپ می خواد منم کمکش میدم.

خودم خیلی خوب میدونم سر کله زدن با اینا سخته ولی خب به خودت فکر کن اگه 11 سالت بود هیچی بلد نبودی کسی هلپ نمی داد چه حسی داشتی.

ویرایش شده توسط iKamyar

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

تکذیب می‌کنم.

3 ساله داری تکزیب میکنی یزیددد

لااقل بگو بعد از منتشر شدن، چقدر طول میکشه سمپ رو برداری؟! یا اصلا بگو برمیداری یا نه که ما فکر vps و پولمون باشیم

????'? ??? ??? ?? ???????? ??? ????????                                                           
?? ?? , ??? ???????? ??????? ?? ????? ??? ??????? ????? ?? ???? ? ?????? :))

Mohamad.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ⛓       ?      ⛓ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Elone.png

⛓️???? ????⛓️

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۲۲ در 20:20، GoodTime گفته است:

- مخالفم

اولا، سن یه عدد هست، مهم شعور و شخصیت ادم هاست.

بعدشم، اگر بخوایم منطقی حرف بزنیم این کار اصلا درست نیست.

هر شخصی با هر سنی که داره بلاخره ادم هست و دوست داره پلی بده.

این که بگیم بخاطر سن کم کسی رو از بازی کردن محروم کنیم یا یه کاری کنیم که طرف زده بشه بره، به نظرم درست نیست.

من خودم دیدم طرف سنش پایین بوده ولی الان به یجایی رسیده که فکرشم نمیکنید.

درسته بعضی ها یکم مشکل دارن ولی این مورد به سن ربطی نداره.

این بر میگرده به اموزشی که هلپر ها به پلیر های جدید میدن،  باید هلپر ها درست آموزش بدن که طرف درست بازی کنه.

همچنین :

سن آدما ربطی به سطح شعورشون نداره
همه ما دوروبرمون زیاد دیدیم از این آدمای به اصطلاح با تجربه و خیلی بیشعور.
بعضی وقتا نباید گول ظاهر آدما رو بخوریم، خیلی وقتا تو برخوردمون با افراد تو اجتماع به این نتیجه میرسیم که شاید سن یه سری از افراد بالاتر باشه ولی واقعا سطح درک و شعور پایینتری دارن.
‌‌
میگن آدم بیشعور مثل یه آدم مردست، کسی که میمیره خودش نمیدونه که مرده ولی بقیه میفهمن که اون مرده، آدم بیشعور هم همینطوره، خودش نمیفهمه که بیشعوره ولی اطرافیان دقیقا میفهمن.
‌یا حق

سن تنها یه عدد نیست، بلکه سن دربرگیرنده سطح رشد فرد هم هست! فقط شخصیت فرد مطرح نیست! شخصیت فقط یکی از ابعاد قابل توجهه بازیکنه! سن به ما نشون میده که در چه سطحی از رشد قرار داریم. شما با بازی کردن یک بچه 9 ساله که هنوز حتی قدرت تفکر انتزاعی ندارد، تکمل شخصیتی ندارد، سواد کافی ندارد، به بلوغ ها نرسیده و همه چی را تقلید میکند چطور موافقید؟ آن هم در یک محیط آنلاین! که مورد سوء استفاده های سودجویان قرار خواهند گرفت و کلاهبرداری ها و تبر افزونی پیدا میکنند که منجر به یادگیری کلاهبرداری یا ضربه روحی آن بچه خواهد شد.
سن فقط وقتی یک عدد است که ما دو فرد 15 ساله و 20 ساله را در نظر بگیریم و میتوانیم بگوییم که فرد 15 ساله میتواند باشخصیت تر از فرد 20 ساله باشد، گرچه فرد 20 ساله قابلیت باشخصیت بودن را به صورت بالقوه دارا هست. اما این راجب فرد زیر 10 ساله که هنوز رشد شخصیتی کاملی ندارد را شامل نمیشود. شما دارید از آزادی بی قید و شرط بازیکنان از لحاظ سنی صحبت میکنید اما من میخواهم از واکسینه کردن سن بازیکنان صحبت کنم.
فردی که شخصیت دارد اما در رویه رول پلی اخلال ایجاد میکند فرقی با فردی که شخصیت ندارد اما به خوبی با رویه رول پلی آشناست فرقی ندارد.
در کشور آمریکا استفاده از شبکه های اجتماعی برای کودکان زیر 12 سال ممنوع شده با این حال آیا سن واقعا فقط یک عدد است؟
مطمعنم که شما نمیتوانید قبول کنید که یک بچه 3 ساله در محیط انلاین فعالیت کند با این حال آیا سن یک عدد است؟

از ورود افراد حداقل زیر 10 سال باید جلوگیری بشه گرچه این نظر شخصی بنده هست.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۴ در 01:24، Scorpro گفته است:

خیلی پیشنهاد حق و جالبی بود البته بچه ها مزیت های خودشونم دارن 

بنظرم طبق حرفای بچه ها موقع رجیستر سن رو بپرسه و بشه wolrd این دودسته 14+ و14- رو جدا کرد خیلی خوب میشه نمیدونم شاید غیرممکن یا خیلی سخت باشه ولی در هرصورت هر کی با رده سنی نزدیک تر به خودش بهتر ارتباط برقرار میکنه 

یا مثله حرف یکی از دوستان ببریمشون sf 

ولی یه چیزی امثال داوشم @HamedBhn

(AqA_HameD) دیگه ب چ انگیزه ای پلی بدن ???????

باو بخدا اگه بخوان این کارو بکنن بعضی ها میرن انجا تا بچه بازی کنن?

لینک به دیدگاه

پلیر سن پایین فقط داخل آرساکیا نیست که اینجوریه خیلی از فضاهای مجازی یا بازی ها هستند اصلا برای سن خاصی مناسب نیست شما برین یک بازی آنلاینی که سن بالا میخواد و ویس چت رو باز کنید میتونید چند تا پلیری که به صدا و طرز حرف زدن میشه فهمید که هنوز به سن اون بازی نرسیدن به هیچ عنوان نمیشه جلوی این موارد رو گرفت یک نفر به عنوان یک کودک میره بزرگ تر رو میاره و همین فرمی که شما میگی رو پر میکنه وارد سرور هم میشه ادمین هم هیچ کاریش نمیتونه بکنه سن واقعی رو فقط از روی شناسنامه میشه فهمید که اونم نمیشه شناسنامه این همه پلیر رو چک کرد که حالا میان شناسنامه فیک میدن بازم میخوان چیکار کنن? در کل نشدنیه این کار فضای مجازی همینه باید همین جوری که هست قبولش کنیم میدونم آزار دهندس شما هر موقع میخوای برو کنار اسپاون اولیه وایسا ببین چقدر پلیر دارن به هم فحش میدن کاریش نمیشه کرد به هر حال

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۲۲ در 00:05، NoTNeVeR گفته است:

هیچکدوم هم هدست ندارن صداها تو همه این به اون میگه بابا اون یکی داد میزنه مامان اصلا عجیبه تو میای به نیو پلی گیم یاد بدی همه میوفتن دنبالت باهم مایک میدن هلپمی وایسا?????

ما هلپرا چه گناهی کردیم آخه?

عزیزم شما هم خودت با Agsamp پلی میدی

?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۱ در 19:22، G0DFATHER گفته است:

** به نام خدا **

با سلام خدمت تمامی بازیکنان عزیز AG دوستان متأسفانه در حال حاضر بعضی از بازیکنانی که به تازگی وارد مجموعه شدن اصلا صلاحیت انجام بازی رو ندارن ، و در مواردی علاوه بر اینکه قوانین رو نمیدونن ، حتی چت کردن به صورت فارسی و فینگلیش رو بلد نیستن و این موجب اختلال در روند GamePlay میشه.

پیشنهادی دارم که شاید این مشکل رو برطرف کنه ، پیشنهاد من اینه که در زمان Register سرور از بازیکن چند سوال بپرسه:

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

3.? Aya mituni in matn ro bekhuni

4.Benevis Arsacia:

5.? Server iranie ya khareji

بعد از اینکه این سوالات پرسیده شده و بازیکن به انها پاسخ داد ، Warn برای ادمین ها بره و اونها جواب ها رو بررسی کنن ، اگر جواب های غیر منطقی داده شده بود با Register موافقت نشه و اگه درست بود موافقت بشه و بازیکن اکانتش ساخته بشه

ممنون میشم نظراتتون رو بگید دوستان

@G0DFATHER

اگه اینطوری بشه دیگه چی بخوایم

لینک به دیدگاه

با احترام نظر بنده ( - ) است.

• دوست دارم که 1

کاش قلبم درد پنهانی نداشت           
             چهره ام هرگز پریشانی نداشت

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۱ در 20:22، G0DFATHER گفته است:

** به نام خدا **

با سلام خدمت تمامی بازیکنان عزیز AG دوستان متأسفانه در حال حاضر بعضی از بازیکنانی که به تازگی وارد مجموعه شدن اصلا صلاحیت انجام بازی رو ندارن ، و در مواردی علاوه بر اینکه قوانین رو نمیدونن ، حتی چت کردن به صورت فارسی و فینگلیش رو بلد نیستن و این موجب اختلال در روند GamePlay میشه.

پیشنهادی دارم که شاید این مشکل رو برطرف کنه ، پیشنهاد من اینه که در زمان Register سرور از بازیکن چند سوال بپرسه:

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

4.Benevis Arsacia:

بعد از اینکه این سوالات پرسیده شده و بازیکن به انها پاسخ داد ، Warn برای ادمین ها بره و اونها جواب ها رو بررسی کنن ، اگر جواب های غیر منطقی داده شده بود با Register موافقت نشه و اگه درست بود موافقت بشه و بازیکن اکانتش ساخته بشه

@G0DFATHER

متاسفانه رفتار بعضی پلیر هایی که سن بیشتری دارن با این بچه ها خوب نیست و اکثرا فحاشی و کلاهبرداری صورت میگیره

البته بعضی وقتا واقعا میرن رو اعصاب بیمه میپرونن 

با ماشین میوفتن دنبالت هرجا میری میان به یکیشون میگم چرا افتادی دنبال من میگه به مولا ولت نمیکنم????

لینک به دیدگاه

با سلام
چه پیشنهاد مفید و قشنگی ارائه دادید، اما از آنجایی که معیار برای موسس سرور فقط و فقط بر این هست که پلیر رجیستر کنه و به باقی پلیر ها بپیونده، بنده ممکن نمیدونم این اتفاق بیوفته.
در کل پیشنهادتون عالی بود
موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۲۴ در 20:12، Dnja گفته است:

شما با بازی کردن یک بچه 9 ساله که هنوز حتی قدرت تفکر انتزاعی ندارد، تکمل شخصیتی ندارد، سواد کافی ندارد، به بلوغ ها نرسیده و همه چی را تقلید میکند چطور موافقید؟

قطعا بازی کردن کودک 9 ساله مشکل داره همونطور که https://arsacia.ir/tos/ گفته اما باید بپذیریم که مسولیت این مورد به پای خانواده کودکه که چطور اون رو بزرگ، تربیت و در مواقع این چنینی کنترل کرده باشه.

یک کودک برای این فضا مضر نیست اما این فضا برای یک کودک مضره!

کودک 9 ساله ای هم هست که میاد داخل بازی کار میکنه یه ماشین میخره و برای خودش دور میزنه بدون اینکه به کسی آزار برسونه بعد یک ماه هم خسته میشه و از بازی میره!! 

تا وقتی که شخصی قوانین رو نقض نکنه ( حتی ندانسته ) مشکلی نداره اما بعد از نقض قوانین، چه 9 ساله چه 90 ساله باید باهاش برخورد بشه!

در در ۱۴۰۲/۴/۲۴ در 20:12، Dnja گفته است:

از ورود افراد حداقل زیر 10 سال باید جلوگیری بشه گرچه این نظر شخصی بنده هست.

درکل با نظر مواقم اما بخاطر خود کودک.

و در نهایت این هم در نظر بگیرید که جلوگیری از ورود این افراد سخت تر از چیزیه که فکر میکنید. هزاران بازی، وبسایت، شبکه اجتماعی هستند که تلاش کردند مخاطبان خودشون رو بالای 18 سال نگه دارن اما موفق نبوند.

• مرسی 1

کاش قلبم درد پنهانی نداشت           
             چهره ام هرگز پریشانی نداشت

لینک به دیدگاه

شما خودت 18 سالت بود تازه شروع به بازی کردن؟ منطق دازی اسن تو ذهنت؟

هر موقع با هر کسی درست رفتار کنی اون شخص هم با تو درست رفتار میکنه حالا چه مرد 80 ساله باشه چه پسر 1 ساله باشه

پ.ن: اگر با چیزی مشکل داری میتونی با یک روان شناس صحبت کنی, بدرود.

✟ Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ ✟

Daddy.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۲۲ در 18:53، iKamyar گفته است:

علت اینکه خیلی از افراد سن پایین بد رفتاری دارن رفتار خود شماهاست که با شخص مثل حیوان رفتار می کنید تا انسان پس 

نمی دانم چرا تعجب دارید از این موضوع.

خیلی هاشون درسته از اول افراد بدی هستند اما خیلی ها هم به دلیل رفتار شما تغییر کردن!

با این پیشنهاد مخالفم.

ساقی تو عوض کن داداچ ، من نگفتم بدرفتاری شده میگم وقتی طرف نمیتونه FEnglish بخونه ، نباید بازی کنه اصلا یک سالش باشه ولی سواد داشته باشه ، در ضمن بهتر نیست ، اول طرفتو بشناسی بد بیای بگی بد رفتاری نکن ، وجه منو خراب میکنی یا خودت ؟!

کی اینجا از من بدرفتاری دیده ؟

#جوگیر_نباشیم

#سیم_برقمان_را_قطع_کنیم

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

** به نام خدا **

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

4.Benevis Arsacia:

@G0DFATHER

به شدت موافقم با اومدن لانچر به اندروید با اینکه بسیار اتفاق خوبی بود اما سیل عظیمی از کسانی که سنو سال کمی دارن هجوم آوردن سمت سرور و احتمال بالا بیشترشون توی سرورای بی درو پیکر بودن ! شما فکر کن من یه بنده خدایی به اسم amyr1395 دیدم (نیک نیمو عوض کردم که برای اون بنده خدا دردسر نشه) که کاملا نان ار-پی پلی میداد و تایپم نمیتونست بکنه فینگلیشم حالیش نبود ! پدر منو با اتوبوبسش دراورد و مجبور شدم فرار کنم برم SF ? مخصوصا اعضای فکشن معلم از دست این افراد خیلی کلافه میشن من خودم یک سال پیش تو این فکشن بودم ادم اون زمان واقعا خسته میشد الان که جای خود داره ! 

و مشکل بعدی به نظرم برای کسانی هست که ماشین های سری Lowrider دارن ! خودتون که دردسر تیونینگ این سری ماشینا رو میدونید و خیلی هم تایم می‌بره و کسایی سنو سال کمی دارن (به جز تعداد خاصی از افراد که واقعا پلیر هستن با سن کمشون و براشون احترام قائلم) این چیزا رو نمیدونن میانو خرابکاری میکنن و ماشینو میفرستن هوا !

یعنی واقعا دلم پره ها ?

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...