رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تست محدودیت سنی برای انجام بازی

ارسال‌های توصیه شده

در 17 ساعت قبل، GnGsTeR گفته است:

با سلام
چه پیشنهاد مفید و قشنگی ارائه دادید، اما از آنجایی که معیار برای موسس سرور فقط و فقط بر این هست که پلیر رجیستر کنه و به باقی پلیر ها بپیونده، بنده ممکن نمیدونم این اتفاق بیوفته.
در کل پیشنهادتون عالی بود
موفق باشید.

حق

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

با سلام خدمت شما همراهان عزیز

بنده به شدت به این پیشنهاد موافقم!

اما این روشه شما فکر نکنم عملی بشه..

کلا باید از نو نوشته بشه این داستانه ریجستر.

@ArSaCiA

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۳۱ در 21:09، GnGsTeR گفته است:

با سلام
چه پیشنهاد مفید و قشنگی ارائه دادید، اما از آنجایی که معیار برای موسس سرور فقط و فقط بر این هست که پلیر رجیستر کنه و به باقی پلیر ها بپیونده، بنده ممکن نمیدونم این اتفاق بیوفته.
در کل پیشنهادتون عالی بود
موفق باشید.

درواقع ترافیک مصرفی مهمه 

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۱ در 13:12، FIRDOK گفته است:

به شدت موافقم با اومدن لانچر به اندروید با اینکه بسیار اتفاق خوبی بود اما سیل عظیمی از کسانی که سنو سال کمی دارن هجوم آوردن سمت سرور و احتمال بالا بیشترشون توی سرورای بی درو پیکر بودن ! شما فکر کن من یه بنده خدایی به اسم amyr1395 دیدم (نیک نیمو عوض کردم که برای اون بنده خدا دردسر نشه) که کاملا نان ار-پی پلی میداد و تایپم نمیتونست بکنه فینگلیشم حالیش نبود ! پدر منو با اتوبوبسش دراورد و مجبور شدم فرار کنم برم SF ? مخصوصا اعضای فکشن معلم از دست این افراد خیلی کلافه میشن من خودم یک سال پیش تو این فکشن بودم ادم اون زمان واقعا خسته میشد الان که جای خود داره ! 

و مشکل بعدی به نظرم برای کسانی هست که ماشین های سری Lowrider دارن ! خودتون که دردسر تیونینگ این سری ماشینا رو میدونید و خیلی هم تایم می‌بره و کسایی سنو سال کمی دارن (به جز تعداد خاصی از افراد که واقعا پلیر هستن با سن کمشون و براشون احترام قائلم) این چیزا رو نمیدونن میانو خرابکاری میکنن و ماشینو میفرستن هوا !

یعنی واقعا دلم پره ها ?

Sf؟

انجا به شما ناهار میدن؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۱ در 16:08، Rutten گفته است:

با سلام خدمت شما همراهان عزیز

بنده به شدت به این پیشنهاد موافقم!

اما این روشه شما فکر نکنم عملی بشه..

کلا باید از نو نوشته بشه این داستانه ریجستر.

@ArSaCiA

@Toofan با شماست

در در ۱۴۰۲/۴/۱۱ در 19:22، G0DFATHER گفته است:

** به نام خدا **

با سلام خدمت تمامی بازیکنان عزیز AG دوستان متأسفانه در حال حاضر بعضی از بازیکنانی که به تازگی وارد مجموعه شدن اصلا صلاحیت انجام بازی رو ندارن ، و در مواردی علاوه بر اینکه قوانین رو نمیدونن ، حتی چت کردن به صورت فارسی و فینگلیش رو بلد نیستن و این موجب اختلال در روند GamePlay میشه.

پیشنهادی دارم که شاید این مشکل رو برطرف کنه ، پیشنهاد من اینه که در زمان Register سرور از بازیکن چند سوال بپرسه:

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

3.? Aya mituni in matn ro bekhuni

4.Benevis Arsacia:

5.? Server iranie ya khareji

بعد از اینکه این سوالات پرسیده شده و بازیکن به انها پاسخ داد ، Warn برای ادمین ها بره و اونها جواب ها رو بررسی کنن ، اگر جواب های غیر منطقی داده شده بود با Register موافقت نشه و اگه درست بود موافقت بشه و بازیکن اکانتش ساخته بشه

ممنون میشم نظراتتون رو بگید دوستان

@G0DFATHER

سلام و درود

ببینید بزار منطقی بگیم اول باید سیستم رجیستر درست کرد قبول ولی من خودم شخصا پسر عموم اوردم کلا 12 سالشه ولی میتونه FEnglish رو بخونه و حتی تایپ کنه شاید بعضی ها بلد باشن یا بلد نباشن نمیشه اینارو جدا کرد

ولی نظر بهتر اینه اول بازی هلپر بره با یک CMD بتونه یک لیست سوال FEnglish بده بهش مثل جمع تفریق به صورت FEnglish برای مثال Panj be alave shish chand mishe خوب مثال خوبیه اینطوری بهتر تا این سوال هایی گفتید اول کار پرسش بشه و  طرح بشه

ناظر فروم در صورت وجود مشکل هاید بشه حوصله وارن ندارم :|

ویرایش شده توسط DrDep

در تاریخ بنویسید

مارو در اذان صبح اعدام می کنند

در اذان شب به گلوله می بندند

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۲۲ در 00:29، ArSaCiA گفته است:

ایجاد آلودگی صوتی به خصوص در اماکن عمومی ممنوع می‌باشد اما اگر بخواهید بگید از روی صدای میکروفون یک نفر تصمیم بگیریم که یک فرد سن پایینی دارد و باید برای همیشه محروم شود باز هم کار اشتباهی می‌باشد، شاید در آن لحظه شخصی که در حال بازی هست در کنار فردی دیگر نشسته باشد و نمی‌توان واقعاً متوجه این موضوع شد.

حتی از طریق صدا هم نمی‌توانیم این موضوع را تشخیص دهیم چون در برخی از موارد صدای بچه ها همانند صدای برخی از دختر ها هستند و حتی در بسیاری از کارتون ها دوبلور های شخصیت های پسر بچه در واقع دوبلور های دختر هستند.

دوبلور هم بلاخره یک جایی صدای خودشو نشون میده بنظر شما همشون دوبلورن؟

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۱ در 19:22، G0DFATHER گفته است:

** به نام خدا **

با سلام خدمت تمامی بازیکنان عزیز AG دوستان متأسفانه در حال حاضر بعضی از بازیکنانی که به تازگی وارد مجموعه شدن اصلا صلاحیت انجام بازی رو ندارن ، و در مواردی علاوه بر اینکه قوانین رو نمیدونن ، حتی چت کردن به صورت فارسی و فینگلیش رو بلد نیستن و این موجب اختلال در روند GamePlay میشه.

پیشنهادی دارم که شاید این مشکل رو برطرف کنه ، پیشنهاد من اینه که در زمان Register سرور از بازیکن چند سوال بپرسه:

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

3.? Aya mituni in matn ro bekhuni

4.Benevis Arsacia:

5.? Server iranie ya khareji

بعد از اینکه این سوالات پرسیده شده و بازیکن به انها پاسخ داد ، Warn برای ادمین ها بره و اونها جواب ها رو بررسی کنن ، اگر جواب های غیر منطقی داده شده بود با Register موافقت نشه و اگه درست بود موافقت بشه و بازیکن اکانتش ساخته بشه

ممنون میشم نظراتتون رو بگید دوستان

@G0DFATHER

خیلی درسته یا میتونیم دوتا سرور ران کنیم که یک سرور برای افراد با سن پایین باشه.

در کل نظرم در مورد این پیشنهاد (+) است.

Bloody Mandem

162719768057831.gif

I think nothing is permanent

VENOM.png

CentralCee.png

Deady.png

ZaaKaaN.png

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پاسخ ها در صفحات قبل داده شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...