رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تست محدودیت سنی برای انجام بازی

ارسال‌های توصیه شده

** به نام خدا **

با سلام خدمت تمامی بازیکنان عزیز AG دوستان متأسفانه در حال حاضر بعضی از بازیکنانی که به تازگی وارد مجموعه شدن اصلا صلاحیت انجام بازی رو ندارن ، و در مواردی علاوه بر اینکه قوانین رو نمیدونن ، حتی چت کردن به صورت فارسی و فینگلیش رو بلد نیستن و این موجب اختلال در روند GamePlay میشه.

پیشنهادی دارم که شاید این مشکل رو برطرف کنه ، پیشنهاد من اینه که در زمان Register سرور از بازیکن چند سوال بپرسه:

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

3.? Aya mituni in matn ro bekhuni

4.Benevis Arsacia:

5.? Server iranie ya khareji

بعد از اینکه این سوالات پرسیده شده و بازیکن به انها پاسخ داد ، Warn برای ادمین ها بره و اونها جواب ها رو بررسی کنن ، اگر جواب های غیر منطقی داده شده بود با Register موافقت نشه و اگه درست بود موافقت بشه و بازیکن اکانتش ساخته بشه

ممنون میشم نظراتتون رو بگید دوستان

@G0DFATHER

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

موافقم.

متاسفانه نه تنها این بلکه اعضای دسته ملایم بخصوص معلم برای یک تست از این افراد خیلی اذیت و کلافه میشن.

یک بازی آن هم بازی ای که دارای محیط انلاین و تعامل با افراد حقیقیه به هیچ وجه مناسب یک فرد حداقل ۱۲ سال به پایین نیست! در حال حاضر تو کشور های جهان اول استفاده از گوشی و رسانه ها رو برای افراد زیر ۱۳ سال مناسب نمیبینن.

یک بازیکن زیر دوازده سال نه تنها تجربه بازی را ممکن است مختل کند بلکه مورد سوءاستفاده ی برخی افراد از جمله کلاهبرداران قرار خواهند گرفت که در نتیجه‌ی این یا کلاهبرداری را یاد میگیرند یا از لحاظ روحی آسیب میبینن و ممکنه اعتماد به نفسشون رو از دست بدند.

این دسته افراد به دلیل سن کم‌شان یقیناً مورد بی احترامی و فحاشی برخی افراد قرار خواهند گرفت که همچنان دو نتیجه مذکور را در پی خواهد داشت.

تدابیری بی‌اندیشید و افرادی که حددداقلللل زیر 10 سال هستند یا نوشتن بلد نیستند را از سرور محروم کنید. شما به این افراد با بن کردن ظلم نمیکنید بلکه لطف میکنید.

@ArSaCiA

ضمناً طبق قانون مجموعه افراد حداقل باید 14 سال سن را دارا باشند!

!𝑱𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒑𝒓𝒆𝒗𝒂𝒊𝒍, 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒂𝒚? 𝑩𝒖𝒕 𝒐𝒇 𝒄𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆 𝒊𝒕 𝒘𝒊𝒍𝒍! 𝑾𝒉𝒐𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒘𝒊𝒏𝒔 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒘𝒂𝒓 𝒃𝒆𝒄𝒐𝒎𝒆𝒔 𝒋𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆

Fleur.png

Dracul.png

Shaytan.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، G0DFATHER گفته است:

** به نام خدا **

با سلام خدمت تمامی بازیکنان عزیز AG دوستان متأسفانه در حال حاضر بعضی از بازیکنانی که به تازگی وارد مجموعه شدن اصلا صلاحیت انجام بازی رو ندارن ، و در مواردی علاوه بر اینکه قوانین رو نمیدونن ، حتی چت کردن به صورت فارسی و فینگلیش رو بلد نیستن و این موجب اختلال در روند GamePlay میشه.

پیشنهادی دارم که شاید این مشکل رو برطرف کنه ، پیشنهاد من اینه که در زمان Register سرور از بازیکن چند سوال بپرسه:

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

4.Benevis Arsacia:

بعد از اینکه این سوالات پرسیده شده و بازیکن به انها پاسخ داد ، Warn برای ادمین ها بره و اونها جواب ها رو بررسی کنن ، اگر جواب های غیر منطقی داده شده بود با Register موافقت نشه و اگه درست بود موافقت بشه و بازیکن اکانتش ساخته بشه

@G0DFATHER

اگه به اسم بعضی از اینا دقت کنی میبینی مثلا نوشته ( mahdi1392) که خب . . .

کار به این موضوع ندارم که چجوری گیم رو اینستال کردن که معلوم نیست، قوانین بازی رو هم نمیتونن بفهمن که خوب به راحتی non-rp انجام میدن عکس چندتارو دارم

اینا ویس چت دارن و میتونن بین صحبت پلیر ها یه چیزایی بشنون که مناسب سنشون نباشه

نظرم در مورد این پیشنهاد مثبته.

• مرسی 1

parsa_1519.png  Parsa15194.png

همین، دنبال چی میگردی؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، G0DFATHER گفته است:

** به نام خدا **

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

4.Benevis Arsacia:

@G0DFATHER

خیلی خوبه

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

با اومدن AG:SAMP کامپیوتر چت فارسی برای اونایی که نمیتونم FEnglish چت کنن میاد و علی اساسین گفته که قراره متن های بازی یعنی مثلا ارور ها به ۳ دسته تقسیم شن فارسی ، انگلیسی و FEnglish 

لینک به دیدگاه

با همه موارد به جز مورد آخر موافق ام ادمین نباشه چی میشه؟ اگه ۱۰ تا پلیر یک دفعه رجیستر کنه همرو ادمین اکسپت کنه؟ سخته واقعا 

اما زیادی چیزه خوبی نیست این مورد همین الانشم کلی از پلیر ها همینا هستن فکر نکنم علی اینکارو بکنه بازم نمیدونم اگه بشه عالی میشه ولی

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

Abol.png

لینک به دیدگاه

https://arsacia.ir/tos/

همینطور که نوشته شده شرایط لازم برای بازی کردن سن حداقل 14 سال است اما در قوانین عمومی در این باره چیزی گفته نشده

تصمیمی در این مورد باید گرفته بشه

• مرسی 2

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

کاملا درسته، از وقتی کلاینت اندروید اومده افرادی وارد بازی شدن که بلد نیستن حتی یک متن فینگلیش رو بخونن

ویرایش شده توسط Original

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، G0DFATHER گفته است:

** به نام خدا **

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

4.Benevis Arsacia:

@G0DFATHER

موافقم +

OuTLawS For Ever

69b118_24InShot-20240318-180609331.gif 69b118_24InShot-20240318-180609331.gif

Crosby.png

b48318_24InShot-20240318-180600698.gif b48318_24InShot-20240318-180600698.gif

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aboll گفته است:

با همه موارد به جز مورد آخر موافق ام ادمین نباشه چی میشه؟ اگه ۱۰ تا پلیر یک دفعه رجیستر کنه همرو ادمین اکسپت کنه؟ سخته واقعا 

اما زیادی چیزه خوبی نیست این مورد همین الانشم کلی از پلیر ها همینا هستن فکر نکنم علی اینکارو بکنه بازم نمیدونم اگه بشه عالی میشه ولی

توی این شرایطی که گفتی ، بازیکن باید صبر کنه تا ادمین درخواست Register رو قبول کنه و این مورد کمتر 24 ساعت زمان میبره ، چون بلاخره یک ادمین آنلاین میشه

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، G0DFATHER گفته است:

** به نام خدا **

1.Esmet ro vared kon:

2.Chand salete:

4.Benevis Arsacia:

@G0DFATHER

کاملا موافقم باید یک فکری برای این موضوع کرد

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

سرور شده مهد کودک آرساکیا

+

ویرایش شده توسط Ravager
  • هاها 1

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، G0DFATHER گفته است:

توی این شرایطی که گفتی ، بازیکن باید صبر کنه تا ادمین درخواست Register رو قبول کنه و این مورد کمتر 24 ساعت زمان میبره ، چون بلاخره یک ادمین آنلاین میشه

حرف شما صحیح اما ببین خودتو بزار جای یک شخصی که داره دنبال یک سرور سمپ میگرده خداییش ۲۴ ساعت صبر میکردی برای رجیستر؟ مشخصه پلیر از آرساکیا زده میشه میره یک سروره دیگه این مورد به سرور خیلی آسیب میرسونه

با این مورد مخالفم.

ولی در کل با پیشنهادت موافقم که یه جوری بشه این پلیر هارو کنترل کرد.

• دوست دارم که 1

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

Abol.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Aboll گفته است:

حرف شما صحیح اما ببین خودتو بزار جای یک شخصی که داره دنبال یک سرور سمپ میگرده خداییش ۲۴ ساعت صبر میکردی برای رجیستر؟ مشخصه پلیر از آرساکیا زده میشه میره یک سروره دیگه این مورد به سرور خیلی آسیب میرسونه

با این مورد مخالفم.

اینم صحیحه

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Blank گفته است:

با اومدن AG:SAMP کامپیوتر چت فارسی برای اونایی که نمیتونم FEnglish چت کنن میاد و علی اساسین گفته که قراره متن های بازی یعنی مثلا ارور ها به ۳ دسته تقسیم شن فارسی ، انگلیسی و FEnglish 

بله بعضی حتی سنشون اینقدر کمه که حتی میخوای یادش بدی باز هم درک نمیکنه

در 10 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

همینطور که نوشته شده شرایط لازم برای بازی کردن سن حداقل 14 سال است اما در قوانین عمومی در این باره چیزی گفته نشده

بازیکنان ۱۴+ ؟?

همین الانشم هرکی ریجستر کرده بین ۱۰ تا ۱۲ سال هستش

من یادمه تعدادی بازیکن اشخاصی را که وارد میشدن میگرفتن بهشون فوش یاد میدادند(میزاشتن اون فوش ها رو به خودشون بدن) بچه ۸ ساله اومده سرور

یارو ادمین میاره به بچه فوش یاد میده تا جلو ادمین بگه

به بچه میگن بگو من (جند*) بهت ماشینمو میدم 

@ArSaCiA بعد از اومدن AG:SAMP ۵۰ از پلیر های روزانه به بازی پیوستن که همشون بچه هستند

بنظرم SF رو بهش امکانات بدیم و بعدش بدیمش به این بچه ها

زمان ورود به بازی از شما سوال شه 15+ هستید یا 15- ؟

هرکی زد بالای ۱۵ سال در LS سپاون شه و هرکی گفت 15-

در SF سپاون شه

البته محروم کردن بچه ها از بازی کار اشتباهیه 

من حقیقتش یک بچه رو در ۱۰ سالگی اورودم ارساکیا الانم ۱۲ سالشه شاخ شده در سرور

@ArSaCiA این بازیکن که اشاره کردم با این سن کمش بیشتر ۱ ملیون تومن از شما حمایت مالی کرده

باید به فکر همه ی بازیکنان باشیم و هیچ وقت میان دیگران فرق نزاریم

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۱ در 20:22، G0DFATHER گفته است:

+

اینو بیشتر هلپرا درک میکنن

در 10 ساعت قبل، Fayez گفته است:

درسته عرفان جان ولی بازیی که بدردشون بخوره..

این بازی واسه بچه سن ها مناسب نیست

متاسفانه بعضی از پلیرا جاشون اینجا نیست، ولی نمی‌دونم چرا همچنان هستن، ماشینت میخوره بهشون، رو مایک کل جدابادتو می‌بندن به فحش ناموسی، ( یه گیم، ارزش اینکارا رو نداره ) خب اون بچه ای که اومده اینجا اینا رو بشنوه، پوشکش پر نمیشه؟

بچه ها یاد میگیرند!!!

@ArSaCiA این بازیکن که اشاره کردم با این سن کمش بیشتر ۱ ملیون تومن از شما حمایت مالی کرده

عرفانه گودرتمند ??

در 15 ساعت قبل، Ravager گفته است:

سرور شده مهد کودک آرساکیا

گشنگگ نواختی????

ویرایش شده توسط AMir11

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

وقتی اکثرشون FEnglish نمیفهمن فقط بازیو برای ما سخت تر میکنن پس کار درستیه

اومدیم یکم وقت بگذرونیم تو گیم چیل کنیم نه اینکه با چارتا بچه سروکله بزنیم بیشتر اعصابمون خورد شه

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

نظرم + هست 

در 15 ساعت قبل، Aboll گفته است:

با این مورد مخالفم.

خب داداش ببین علی میتونه یه پلاگین بنویسه که هرکی 14 به بالا بود و جواب هایی که از قبل تعیین شده که همرو درست جواب میدن و طرف 14 سال به بالا اوکی بود میتونه رجیستر کنه و تو شهر LS اسپان میشه اگه نه ریجستر میشه اما تو شهر SF اسپان میشه واقعا پلاگین خوبی میشه اگه علی این پلاگینو بنویسه چون واقعا نمیتونن فینگیلیش تایپ کنن و انگیلیسی بلد نیستن و به صورت فارسی تایپ میکنن (چون بیشترشون با اندرویدن) که واسه کسایی که با PC هستن اصلا نمیفهمن چی میگن امیدوارم نظر خوبی داده باشم

There are only two genders

Men and Woman

AmuMehdi.png

Mmdpheonix.png

modern-warfare2-ghost.gif

لینک به دیدگاه

نظرم ( - ) است.

هر مجموعه و گیمی نیاز به بازیکنان ضعیف تر و مبتدی تر هم نیازمنده.

شما میتوانید با خرید Premium Member با استفاده از دستور /Shop در /UCP اکانت خود را Premium کرده و این افرادی که دوست ندارید با اونها روبرو شوید رو /Mute و /Block کنید.

شاد باشید.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، TheExpert گفته است:

نظرم ( - ) است.

هر مجموعه و گیمی نیاز به بازیکنان ضعیف تر و مبتدی تر هم نیازمنده.

شما میتوانید با خرید Premium Member با استفاده از دستور /Shop در /UCP اکانت خود را Premium کرده و این افرادی که دوست ندارید با اونها روبرو شوید رو /Mute و /Block کنید.

شاد باشید.

سید شوما فقط دنبال زیر کشیدن نباش دیه

دیگه از Founder، مشهور تر شدی

اگه هم همه بخوان این افراد رو بلاک کنن

اینا برای چی باید بیان گیم؟ وقتی کسی باهاشون کاری نداره، خب میتونن برن GTA offline بازی کنن

شما خودت تصور کن که جایی میخوای بری که کسی بهت اهمیت نمیده، خب خیلی مسخره‌س، نری بهتره که

اینم بگم که خودشون هم اذیت میشن

طرف نه بلده FEnglish تایپ کنه، نه فارسی، لولش رو هم که نمیتونه بپرسه چجوری به 2 برسونه تا بتونه با وویس صحبت کنه

یارو نمیتونه ارتباط برقرار کنه، فقط هم خودش رو اذیت میکنه، هم بقیه رو ( بیشتر هلپرا رو ).

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۲ در 14:16، SuperMaN گفته است:

@SMaRTy میخوان بندازنت بیرون ??

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...