رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

خداحافظی من از آرساکیا گیم (+دلایل)

Universe

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، Universe گفته است:

سلام به همه کسانی که دارید این پست را می خوانید من تصمیم گرفتم که از کامیونیتی (مجموعه) آرساکیا گیم خداحافظی کنم و برم من میخواستم این کار را در سال 2021 انجام دهم ولی با خود گفتم که صبر کنم ولی دیگه واقعا نمی تونم صبر کنم واقعا سرور تکراری شده این زیر چند تا دلیل براتون می نویسم که چرا انقدر سرور بی حال شده و پلیر ها کم شده: (حتما مطالعه کنید چون به اکثر موارد اشاره شده)

1. نبودِ Achievement ، یعنی یه سری ماموریت روزانه باشه که ما اونارو بریم که حوصلمون سر نره بعد که اون هارو تکمیل کنیم جایزه بهمون بده داخل  اکثر مجموعه ها این وجود داره نمیدونم چرا اینجا نیست!

این سیستم باعث میشه که ما ساعت ها سرگرم بشیم تا اون هارو تکمیل کنیم و جوایز ببریم و هیچوقت احساس بی هدفی نمی کنیم!

2. چهار راه خالی از پلیره ، سال 2020 جمعیت سرور آرساکیا گیم تا 600 پلیر رفته بود (خود بنده شاهد بودم) ولی الان جمعیت سرور در بین بازه 300 تا 400 پلیر است چرا کسی حرفی از این مورد نمیزنه؟ برای چی Safezone را از چهارراه برداشتید و CNN چهارراه را حذف کردید؟ بله درسته من هم میدانم که در سال 2020 در چهارراه افت FPS زیاد بود و ماشین ها با هم تصادف می کردند و خیلی مشکلات دیگر در چهارراه بود ولی خب این دلیل منطقی نیست که چهارراه به کلی حذف بشه و پلیری اونجا نباشه توی چهارراه کلی می گفتیم و می خندیدیم و همه دور هم بودیم چرا این جو دوستانه را خراب کردید؟ (منظور از حذف چهارراه حذف منطقه چهارراه از مپ نیست بلکه منظور حذف عواملی هستند که چهارراه را خالی از جمعیت کرد)

3. بد قولی ها ، چه بر سر پروژه Play your Life (PYL) آمد؟  چرا AG:SAMP منتشر نمی شود؟ چرا نسخه اندروید منتشر نمی شود؟ و هزاران چرای دیگر...

4. سرور آرساکیا گیم تعامل ندارد ، مجموعه آرساکیا گیم قدمت زیادی دارد ولی جای تعجب است که چرا تعدادی Content creator (تولید کننده محتوا در یوتیوب و ...) و استریمر رسمی ندارد ، باید با خیلی از مردم در شبکه های اجتماعی تعامل داشته باشیم و سرور را به افراد بیشتری معرفی کنیم پس چرا در ها را می بندید؟ و فکری برای این قضیه نمی کنید؟

5. بی هدفی و تکراری شدن ، شما اگر مدت خیلی زیادی داخل سرور بازی کنید (مثال : 3 سال) شما دچار بی هدفی می شوید یعنی نمی دانید که باید چیکار کنید همه چیز را تجربه کرده اید یعنی در استف عضو بودید یا تمام فکشن ها را رفتید یا بهترین ماشین ها را گرفتید و ... و آن وقت است که دچار بی هدفی می شوید و سرور برایتان خسته کننده می شود (به بیان دیگر: نمی دانید وقتی می آیید داخل سرور باید دقیقا چیکار کنید)

خیلی ها با آمدن جلوی پینتبال و پریدن از روی سکو های پینتبال وقت خودشون رو پر می کنند در حالی که این اصلا جذاب نیست! (باید خیلی بازی کنید تا این مورد را درک کنید کسانی که تازه وارد سرور شدند این موضوع شامل آنها نمی شود و شاید درک نکنند) و من سر این قضیه مورد 5 خیلی ناراحت و روان پریش شدم و در Paintball کار های عجیبی می کردم و حرف هایی می زدم که منطقی نبود و داشتم عقل خودم رو از دست می دادم (اون هایی که در پینتبال بودن در جریان هستند)

6. سیستم های شغلی کم و خیلی ساده هستند ، ما انتظار داریم که سیستم های شغلی به کلی بروز شوند. من برای درک بهتر مثال هایی برایتان می زنم: مثلا سیستم قطع کردن چوب و تبدیل آن به چوب بسته بندی شده و فروش آن یا مثلا سیستم استخراج نفت از پالایشگاه LV و فروش آن یا مثلا سیستم قصابی و ... اینها است که جذابیت داره و پلیر ها ساعت ها سرگرم می شن تا کسب درآمد کنند ولی اینکه شما در آپدیت ها فقط اسکین اضافه کنید (یا مثلا یک سیستم Bid/ فقط اضافه کنید) هیچگونه جذابیتی ندارد شما باید به صورت اساسی یک اپدیت خوب و رضایت بخش منتشر کنید.

7. هلپر ها به فکر اکتیویتی هستند نه به فکر پیشرفت مجموعه ، به صورت کلی هر کس که وارد استف می شود هدفش این است که با زدن اکتیویتی سریع تر ادمین شود در حالی که این اشتباه است. یک هلپر باید به پیشرفت مجموعه آرساکیا گیم فکر کند باید با نهایت تلاش پلیر های تازه وارد را راهنمایی کند ، باید در جلسات نکاتی را بگویند که سرور برای پلیر ها جذاب تر شود نه اینکه راجبه نحوه جواب دادن به Helpme/ سوال کنند باید هدف تمام هلپر ها فقط و فقط یک چیز باشد: ''پیشرفت آرساکیا گیم و رضایت پلیر ها''

واقعا دیگه حوصله نداشتم پلی بدم مورد شماره 5 خیلی منو اذیت می کرد و با روان من بازی می کرد  این ها بود دلایلی که من دیگه نمیخواهم در آرساکیا گیم بازی کنم که البته دلایل بیشتری هم بود که به آنها اشاره نشد. امید است که موسس محترم مجموعه ، @ArSaCiA این تاپیک را نگاه کنند و پاسخی دهند چون من به نمایندگی از تمام پلیر هایی که از سرور رفتند و تمام کسانی که خسته شده اند این پست را ارسال کردم چون هیچ کس صدایش در نمی آمد دیگه منو داخل سرور نمی بینید ، شاید بعد ها یه روزی اومدم که اونم بستگی داره تغییری ایجاد بشه یا نه ، خدانگهدار موفق باشید ?

@ArSaCiA @Alireza @ORTEGA @Feu @Meli @BourBoN @Markeloff @Nate @RoseRain @LiN @Forget @RudeKid @Elijah @SaLiOne @Nietzsche @Aone

@Rasputin @Kentish @iArash @MarSeL @Qaribe @MaSiH @iKamyar @Radan @TheSolo @Shayawn @Brutalest @iliya @Iranian @DeatShot @SlimShady 

@Asli @NesT @HerBan @Olden @Horny @Hoody @Life @Aliherfei @AliK2 @Aralya @HamidRezaK @iCeT  @Nigga @RevelatioN @Fadaei @404 

@Owj @Hide @Proofessor @Palycity @MILADemon @Elone @ElmiraKamrani58 @SinaHarD @WorstPlayer @Wagner @Holyevil @NotoriousLorD @SiahSefid

@Atomix @ZedBazii @Qaribe @iAziz @Ellery @CoRe @Lazyboy @Iranian @SajAli @Sanaka @Panda @Sepehr @AliAgent @Forrest @MwM @Tiory @Beigi

@Original @PabloEscobar @AbbasMZ @MmdRF @hoomansa @Blade @Dihan @iJavad @TheProPheT @UnBreakable @CaKe @TOR @Danir @Roya @Alpachino @Mohana @OmidGH @Omid @And @Soldier @Rony @Umbrella234 @sped @scopi @iErfaN @Fru @iMahDi @Inverse @Ezza @Noghte @Arda

و ...

دمت گرم که سینا چیزع خوبی بود
2-تهش تلخیه سینا هرجا بری زدع میشی همع همینن تو چند سالع پلی میدی 1-فارمر 2-پینتبال و... اینا دیگع واسه تو خستع کنندس ولی کسی کع تازه میاد چیزه جالبیع واسش
3-اگع هم دیگه نمیخای پلی بدی بدون ما همیشه به یادتیم ایدی سینا
4-ارزو خش بختی دارم واست:)

ـ‌ــɪ ʟᴏᴠᴇ ʟɪsᴛᴇɴɪɴɢ ᴛᴏ ʟɪᴇs ᴡʜᴇɴ ɪ ᴋɴᴏᴡ ᴛʜᴇ ᴛʀᴜᴛʜ ـــــ

KeDeR.png

• shadow_00.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 184
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 55 دقیقه قبل، Radan گفته است:

روزارو افقی ساعتارو کشتیم رفت

خیر پیش سینا جان

چرا بای نمیدی الان؟ خیلی هاتون میگین ارساکیا فلان بسان ولی باز +6 ساعت تایم پلی دارید.             خیلی هاتون اینجورید تقصیرم ندارید، کلی خاطره، پول و ماشینا....

لینک به دیدگاه

کاره خوبی کردی ایدی اینورس چون اینجا +9 ساعت تایم بزنی فقط وقت زیندگیتو هدر میدی میتونستیم به جاش 2 تا کتاب بخونیم یه چیزی یاد بگیریم

همه ی دلایل و نظرات عالی و منطقی هستن ولی کو گوش شنوا. @Arsacia

• دوست دارم که 1

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

@Universe

موفق باشی آیدی سینا

نظرات درسته و حتی @ArSaCiA تازه یک برنامه نویس جدید گرفته ولی هنوز AG:Samp درست نشده PYL درست نشده

نزدیک 1 ساله یا 2 سال آپدیت درست حسابی نداده واقعا آدم خسته میشه از سرور

@ArSaCiA

ببخشید این حرف میزنم یکم به فکر سرورت باش چرا همه بای میدن میدونم الان فصل امتحان های شماست حداقل الان تابستان یک فکری بکن به حال سرور

FaRZaD :)

KiNGDiDeBaN.png

لینک به دیدگاه

@Universe ممنون بابت مطالب مفیدت و حقیقت هایی که گفتی!

امیدوارم در مراحل زندگیت موفق باشی ستون

LuTi

LuTi.png

DeLoN

لینک به دیدگاه

@ArSaCiA تاپیک برای پیشنهاد ها زده ولی حتی نمیره ببینه پلیر ها پستی گذاشتن یا نه

فقط به پیشنهاد هایی توجه میکنه که باعث میشه پلیر ها کمتر و کمتر بشه

ما از زندگی واقعی اومدیم اینجا که حداقل یکم ارامش داشته باشیم ولی علی هر روز داره قیمت ها رو بالا پایین میکنه و چیز های جالبی که تو سرور بود رو برمیداره اولیش هم چهار راه و فیش بود

من همونم که ی روز                                                        میخواستم دریا بشم

شبو آتیش بکشم                                                              تا به فردا برسم

لینک به دیدگاه

@Universe

سینا جان

امیدوارم در تمامی مراحل زندگیت موفق باشی

LEGENDS NEVER DIE

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

0bcb04_24InShot-20240405-013411587.gif

لینک به دیدگاه

ارساکیا در سال 2020 خیلی پیشرفت داشت میکرد ولی خوب از اخرای سال 2020 رو به افت شد و این ادامه داره تا وقتی که AG:Samp بیاد که اگه اپدیت های خوبی داشته باشه رو به پیشرفت میره.

Oppenheimer.png

Bradley.png

تنها یک چراغ است که مرا هدایت می‌کند و آن چراغ تجربه است.

لینک به دیدگاه

ممنون @Universe که تگ کردی با تمام حرفات موافقم سال 2019 تا 2020 که تعداد هاستر ها بالا بود و قوانین محدودیت های زیادی ایجاد نمیکرد و تازه مایک امده بود و خیلی ها آزادی بیان داشتن و جو سرور یه جو دوستانه بود. 

منم الان بعد این همه سال دیگه کاری تو سرور ندارم و فقط میام 20h میزنم میرم که Biz و house نپره و فقط به خاطر رفیقم اینجا موندم @Kentish تا اونجایی هم که میدونم ۲ سال میشه دارن میگن Ply و AGSamp قراره بیاد و نمیاد 

ارساکیا با اوردن لانچر تعداد پلیر های زیادی کرد و رفت تو اوج چون اون موقع هیچ سرور سمپی قابلیت مایک دادن نداشت 

الانم اگه @ArSaCiA تکونی به خودش نده همین آش و همین کاسه 

کلا یکم سرور برای ما قدیمی ها تکراری و قدیمی شده تازه وارد هایی که میان استف فقط به فکر Days هستند که سریع بپرن برن ادمینی

و اینکه این سرور و ادمین هاش که میگین یه روزی ۶۰۰ جمعیت داشتیم من 700 نفر هم دیدم ولی همون 700 نفر الان ۳۰۰ نفرشون تعلییق شدن ....

تعلیق!!!!

تا چند روز دیگه اگه ما بای ندیم مطمئنا تعلیق میشیم...

به امید روزی که سرور بهتر شه و همچنین با تمام نظرات شما سینا جان و کسانی که اینجا نظر دادم موافقم

ویرایش شده توسط Lazyboy
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

به شدت باهات موافقم سینا جان
 با مواردی که گفتی کاملا موافقم خصوصا مورد 1 و 5 
از اینکه دیگه شما رو تو این مجموعه نخواهیم دید متاسفم، امیدوارم هرجا که هستی خوش باشی و موفق

Federal Bureau of Investigations

Brutalest.png

لینک به دیدگاه

ماهم تگ میکنیم شاید پست رو ببینه @ArSaCiA

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

آره داداش الان بعضیا مثل خودم میام سرور فقط بخاطر دوستام و نزدیکان بسیار ارزشمندمه وگرنه همینی که شما گفتی میشد و خیلی وقت پیش میرفتم،

اینجا هم چیزی به نام رقابت معنا دار نداره فقط جنگه.

ولی دلمون تنگ میشه برای خودت و میزت

@Universe

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

(((سمپ پلیر همیشگی آرساکیا ،میس المیرا)))

● تمام مواردی که دوست عزیزمون ذکر کرده بودن کامل و جامع و خلاصه ای از عمق نیازمندی های شدید اکثر پلیرها بود و بعنوان  پلیری که یکسال از اومدنم به  سرور"ArSaCiA "نمیگذره ,بارها با کمی و کاستی هایی مواجه شدم .

● چیزی که منو بشدت آزار میده اینه دیگه نمیتونم buylevel کنم ، قراره تا لحظه آخری که پلی میدم همون سطح بمونم

بنظرم اگه AG samp بیاد و محدودیت های که الان رو گزینه فعلی وجود داره برطرف بشه یکمی از مشکلات برطرف میشه .

پینت بال هم شده محل تجمع اشرار!  هرکی حوصله ش سر رفت میره اونجا یا درحال دعواس یا تیر اندازی یا توهین و فحاشی آدم جرات نمیکنه بره اونجا.

@Universe

سینای عزیز

بهبود شرایط فوق خواسته اکثر پلیرهای مجموعه س،امیدوارم در آینده ای نه چندان دور تمامی موارد ذکر شده برطرف بشه و دیگر شاهد رفتن کسی نباشیم.

با آرزوی بهترین ها برای شما?

لینک به دیدگاه

سینا جان  @Universe بسیار با حرف های زدی موافق هستم منی که حدودا ۸،۹ ماه هست اومدم که @Mohammadhasan بهم معرفی کرد اومدم اوایل شوق زیادی داشتم و آرزو داشتم یک NRG-500 داشته باشم ولی الان نه شوقی هست و ن چیزی 

من قدیمی نبودم ولی همونجور دوستان میگن قدیم سرور بهتره بوده امیداروم بازم مثل قبل بشه سرور 

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

درود بر شما سینا جان @Universe خاطره هایی که با تو دارم تا ابد تو ذهنم میمونه 

هرجا هستی موفق باشی دوست من.❤️

iD Taaj

ویرایش شده توسط iLOVEU
  • هاها 1

?‍♂️
GranDeuR.png

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Universe گفته است:

سلام به همه کسانی که دارید این پست را می خوانید من تصمیم گرفتم که از کامیونیتی (مجموعه) آرساکیا گیم خداحافظی کنم و برم من میخواستم این کار را در سال 2021 انجام دهم ولی با خود گفتم که صبر کنم ولی دیگه واقعا نمی تونم صبر کنم واقعا سرور تکراری شده این زیر چند تا دلیل براتون می نویسم که چرا انقدر سرور بی حال شده و پلیر ها کم شده: (حتما مطالعه کنید چون به اکثر موارد اشاره شده)

1. نبودِ Achievement ، یعنی یه سری ماموریت روزانه باشه که ما اونارو بریم که حوصلمون سر نره بعد که اون هارو تکمیل کنیم جایزه بهمون بده داخل  اکثر مجموعه ها این وجود داره نمیدونم چرا اینجا نیست!

این سیستم باعث میشه که ما ساعت ها سرگرم بشیم تا اون هارو تکمیل کنیم و جوایز ببریم و هیچوقت احساس بی هدفی نمی کنیم!

2. چهار راه خالی از پلیره ، سال 2020 جمعیت سرور آرساکیا گیم تا 600 پلیر رفته بود (خود بنده شاهد بودم) ولی الان جمعیت سرور در بین بازه 300 تا 400 پلیر است چرا کسی حرفی از این مورد نمیزنه؟ برای چی Safezone را از چهارراه برداشتید و CNN چهارراه را حذف کردید؟ بله درسته من هم میدانم که در سال 2020 در چهارراه افت FPS زیاد بود و ماشین ها با هم تصادف می کردند و خیلی مشکلات دیگر در چهارراه بود ولی خب این دلیل منطقی نیست که چهارراه به کلی حذف بشه و پلیری اونجا نباشه توی چهارراه کلی می گفتیم و می خندیدیم و همه دور هم بودیم چرا این جو دوستانه را خراب کردید؟ (منظور از حذف چهارراه حذف منطقه چهارراه از مپ نیست بلکه منظور حذف عواملی هستند که چهارراه را خالی از جمعیت کرد)

3. بد قولی ها ، چه بر سر پروژه Play your Life (PYL) آمد؟  چرا AG:SAMP منتشر نمی شود؟ چرا نسخه اندروید منتشر نمی شود؟ و هزاران چرای دیگر...

4. سرور آرساکیا گیم تعامل ندارد ، مجموعه آرساکیا گیم قدمت زیادی دارد ولی جای تعجب است که چرا تعدادی Content creator (تولید کننده محتوا در یوتیوب و ...) و استریمر رسمی ندارد ، باید با خیلی از مردم در شبکه های اجتماعی تعامل داشته باشیم و سرور را به افراد بیشتری معرفی کنیم پس چرا در ها را می بندید؟ و فکری برای این قضیه نمی کنید؟

5. بی هدفی و تکراری شدن ، شما اگر مدت خیلی زیادی داخل سرور بازی کنید (مثال : 3 سال) شما دچار بی هدفی می شوید یعنی نمی دانید که باید چیکار کنید همه چیز را تجربه کرده اید یعنی در استف عضو بودید یا تمام فکشن ها را رفتید یا بهترین ماشین ها را گرفتید و ... و آن وقت است که دچار بی هدفی می شوید و سرور برایتان خسته کننده می شود (به بیان دیگر: نمی دانید وقتی می آیید داخل سرور باید دقیقا چیکار کنید)

خیلی ها با آمدن جلوی پینتبال و پریدن از روی سکو های پینتبال وقت خودشون رو پر می کنند در حالی که این اصلا جذاب نیست! (باید خیلی بازی کنید تا این مورد را درک کنید کسانی که تازه وارد سرور شدند این موضوع شامل آنها نمی شود و شاید درک نکنند) و من سر این قضیه مورد 5 خیلی ناراحت و روان پریش شدم و در Paintball کار های عجیبی می کردم و حرف هایی می زدم که منطقی نبود و داشتم عقل خودم رو از دست می دادم (اون هایی که در پینتبال بودن در جریان هستند)

6. سیستم های شغلی کم و خیلی ساده هستند ، ما انتظار داریم که سیستم های شغلی به کلی بروز شوند. من برای درک بهتر مثال هایی برایتان می زنم: مثلا سیستم قطع کردن چوب و تبدیل آن به چوب بسته بندی شده و فروش آن یا مثلا سیستم استخراج نفت از پالایشگاه LV و فروش آن یا مثلا سیستم قصابی و ... اینها است که جذابیت داره و پلیر ها ساعت ها سرگرم می شن تا کسب درآمد کنند ولی اینکه شما در آپدیت ها فقط اسکین اضافه کنید (یا مثلا یک سیستم Bid/ فقط اضافه کنید) هیچگونه جذابیتی ندارد شما باید به صورت اساسی یک اپدیت خوب و رضایت بخش منتشر کنید.

7. هلپر ها به فکر اکتیویتی هستند نه به فکر پیشرفت مجموعه ، به صورت کلی هر کس که وارد استف می شود هدفش این است که با زدن اکتیویتی سریع تر ادمین شود در حالی که این اشتباه است. یک هلپر باید به پیشرفت مجموعه آرساکیا گیم فکر کند باید با نهایت تلاش پلیر های تازه وارد را راهنمایی کند ، باید در جلسات نکاتی را بگویند که سرور برای پلیر ها جذاب تر شود نه اینکه راجبه نحوه جواب دادن به Helpme/ سوال کنند باید هدف تمام هلپر ها فقط و فقط یک چیز باشد: ''پیشرفت آرساکیا گیم و رضایت پلیر ها''

واقعا دیگه حوصله نداشتم پلی بدم مورد شماره 5 خیلی منو اذیت می کرد و با روان من بازی می کرد  این ها بود دلایلی که من دیگه نمیخواهم در آرساکیا گیم بازی کنم که البته دلایل بیشتری هم بود که به آنها اشاره نشد. امید است که موسس محترم مجموعه ، @ArSaCiA این تاپیک را نگاه کنند و پاسخی دهند چون من به نمایندگی از تمام پلیر هایی که از سرور رفتند و تمام کسانی که خسته شده اند این پست را ارسال کردم چون هیچ کس صدایش در نمی آمد دیگه منو داخل سرور نمی بینید ، شاید بعد ها یه روزی اومدم که اونم بستگی داره تغییری ایجاد بشه یا نه ، خدانگهدار موفق باشید ?

He'y

لینک به دیدگاه

درود سینا @Universe عزیز.

با حرفات کاملا موافقم.

خودمم دیگه حسو حال بازی کردن ندارم فقط میگم یه تایم سبز کنم و یه اکتیویتی بزنم برم.

هر جا که هستی موفق باشی. ?

امیدوارم این وضعیت هر چه سریع تر اوکی شه، دوباره برگردی و دور میزت بشینیم حرف بزنیم ??

• دوست دارم که 1

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

با سلام @Universe با حرف های شما دوست عزیز موافقم
اکثر دوستان که نظر دادند , و نظرشون مورد احترام هست ولی ...
از اعضای استف هستند جدا از پلیر های عادی و از شرایط راضی نیستند

با نهایت احترام میتونید استعفا بدید?

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

@Universe خدا نگهدار مرد همه چی تمام

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...