SajAli

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  454
 • حمایت مالی

  2,000 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  7

آخرین بار برد SajAli در September 18

SajAli یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

373 فروم باز

درباره SajAli

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 09/01/1998

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  SajAli

آخرین بازدید کنندگان نمایه

3227 بازدید کننده نمایه
 1. SajAli

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ (تاریخ باید میلادی باشد، مثال: از 2016/11/11 تا 2016/12/11): 2022/09/24 تا 2022/09/30 - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ به علت مشغله تحصیلی
 2. یعقوب لیث صفاری شبی هر چه کرد ؛ خوابش نبرد ، غلامان را گفت : 

  حتما به کسی ظلم شده ؛ او را بیابید. 

  پس از کمی جست و جو ؛ غلامان بازگشتند و گفتند : 

  سلطان به سلامت باشد ، دادخواهی نیافتیم . 

  اما سلطان را دوباره خواب نیامد ؛ پس خود برخاست و با جامه مبدل ، از قصر بیرون شد ؛ در پشت قصر خود ؛ ناله ای شنید که می گفت :

  خدایا : یعقوب هم اینک به خوشی در قصر خویش نشسته و در نزدیک قصرش این چنین ستم می شود ! سلطان گفت : چه می گویی؟ من یعقوبم و از پی تو آمده ام ؛ بگو ماجرا چیست؟ 

  آن مرد گفت : یکی از خواص تو که نامش را نمی دانم ؛ شب ها به خانه من می آید و به زور ، زن من را مورد آزار و اذیت و تجاوز قرار می دهد . سلطان گفت : اکنون کجاست؟ مرد گفت: شاید رفته باشد . شاه گفت : هرگاه آمد ، مرا خبر کن . 

  یعقوب سپس  آن مرد را به نگهبان قصر معرفی کرد و گفت : 

  هر زمان این مرد ، مرا خواست ؛ به من برسانیدش حتی اگر در نماز باشم . 

  شب بعد ؛ باز همان متجاوز به خانه آن مرد بینوا رفت ؛ مرد مظلوم به سرای سلطان شتافت . یعقوب لیث صفاری؛ با شمشیر برهنه به راه افتاد ، در نزدیکی خانه صدای عیش مرد را شنید ؛ دستور داد تا چراغ ها و آتشدان ها را خاموش کنند. آنگاه ظالم را با شمشیر کشت . پس از آن دستور داد تا چراغ افروزند و در صورت کشته نگریست ؛ پس ؛ در دم سر به سجده نهاد ، آنگاه صاحب خانه را گفت: 

  قدری نان بیاورید که بسیار گرسنه ام . 

  صاحبخانه گفت : پادشاهی چون تو ؛ چگونه به نان درویشی چون من قناعت توان کردن؟ 

  شاه گفت: هر چه هست ؛ بیاور . 

  مرد پاره ای نان آورد و از شاه سبب خاموش و روشن کردن چراغ و سجده و نان خواستن سلطان را پرسید ؛ سلطان در جواب گفت: 

  آن شب که از ماجرای تو آگاه شدم ؛ با خود اندیشیدم در زمان سلطنت من ؛ کسی جرأت این کار را ندارد مگر یکی از فرزندانم ؛ پس گفتم چراغ را خاموش کن تا محبت پدری ؛ مانع اجرای عدالت نشود ؛ چراغ که روشن شد ؛ دیدم بیگانه است ؛ پس سجده شکر گذاشتم . اما غذا خواستنم از این رو بود که از آن شب که از چنین ظلمی در سرزمین خود آگاه شدم؛ با پروردگار خود پیمان بستم لب به آب و غذا نزنم تا داد تو را از آن ستمگر بستانم . اکنون از آن ساعت تا به حال چیزی نخورده ام.

  گر به دولت برسی ؛ مَست نگردی ؛ مَردی 

  گر به ذلت برسی ؛ پَست نگردی ؛ مَردی 

  اهل عالم همه بازیچه دست هوس اند 

  گر تو بازیچه این دست نگردی ، مَردی 

  1. نمایش دیدگاه قبلی  بیشتر 2
  2. MiladME

   MiladME

   کثرالله امثالکم ، عزم الله وجودکم ، احسن کما احسن الله علیک

  3. Mohammadhasan

   Mohammadhasan

   ز خاک آفریدت خداوند پاک

   پس ای بنده افتادگی کن چو خاک

   تواضع سر رفعت افرازدت

   تکبر به خاک اندر اندازدت

   به عزت هر آنکو فروتر نشست

   به خواری نیفتد ز بالا به پســت

  4. hoseyfi
 3. SajAli

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ (تاریخ باید میلادی باشد، مثال: از 2016/11/11 تا 2016/12/11): 2022/08/31 تا 2022/09/02 - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ سفر ضروری به شمال کشور
 4. بنظر من رویا باید شهردار بشه چون هرچی پول از زمان ریجسترش در آورده بود یه تنه رای خرید و با صدای مخملیش عاشقان جنس مخالف رو ترغیب بع رای دادن کرد. شیر مادر نان پدر حلالت پهلوون
 5. SajAli

  امیر عزیز مگه نمیدونی که مسئولین سرور کار های مهم تری دارن باید هر روز داخل فروم و بازی با همه کل کل کنن تا قدرتشونو به همه نشون بدن یا هر روز یه رابطه رو تموم کنن و رابطه جدید رو شروع کنن دیگه وقتی برای عملی کردن این پیشنهادات نمیمونه. لطفا از زیاد کردن بار مسئولین بپرهیزید زیرا کمرشان زیر این همه تحوّل خم میشود (حتی شما دوست عزیز).
 6. SajAli

  لعنتی این خوابای منه...
 7. SajAli

  سلطان های ایشون موجوده و اگر خواهان آنها باشند هر کدام را به قیمت 2.700.000 به ایشون بر میگردانیم در صورت تمایل عدد 1 را به پیام شخصی بنده ارسال کنید. با تشکر نمایندگی فروش اتومبیل های کارکرده راسپوتین و شرکا بجز بازیلی. جنس خریداری شده پس داده نمیشود لطفا در انجام معاملات خود دقت لازم را به عمل اورید. پ.ن: باز هم اگر اتومبیلی برای فروش داشتید با قیمت های قدیم مارا بی خبر نگذارید.ما اتومبیل شمارا نقداً خریداریم، تأکید میکنم نقداً خریداریم.
 8. SajAli

  بنده به عنوان وکیل و مشاور علی آقا در مسائل اقتصادی لازم میدونم خدمت شما عرض کنم که شما با مِیل و رضایت قلبی اقدام به فروش وسیله نقلیه خود کردید حتی ما توافق بر 4 میلیون ارز رایج بازی کرده بودیم ولی برای اینکه خدایی نکرده حق شما ضایع نشه 100 هزار دلار اضافه به شما پرداخت شد. هرچند که پس از کارشناسی رنگ متوجه شدیم شاسی های اتومبیل شما سالم نبوده وحتی گلگیر عقب تعویض شده بود اقدام به فسخ معامله نکردیم. وگرنه علاوه بر مقدار پرداخت شده به شما هزینه ای به عنوان اختلاف در اوصاف اعلام شده از شما گرفته میشد. در پناه حق.
 9. SajAli

  • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی: 17 • اسم واقعی: دانیال • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شرور ، پر رو، خرابکار • روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 00:00 تا 05:00 • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: انداختنم بیرون • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دکتر بازی دوست دارم، لیدرشم که نگمم • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ هرجا لیدرش دختر باشه برا من جای خوبیه • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3 مرتبه
 10. SajAli

  به قیمت استاندارد بخرش علی
 11. به جیسون خیانت کردی رفتی پروفایلتو راک ست کردی؟😂😂

  ای نابکار😁

 12. SajAli

  مات و مبهوت اسکین زیبای من شده بود
 13. SajAli

  شما ک تاج سری چشات قشنگ میبینه
 14. SajAli

  خیلی ممنون صفا جان کاش چت هارو مخفی میکردی اینطوری خیلی عکسای بهتری میشد. ولی در کل دمت گرم
 15. اگر منطق داشتید که صحبت‏‎ ‎‏می کردید؛ مباحثه می کردید. لکن منطق ندارید، منطق شما ترور است! منطق اسلام ترور‏‎ ‎‏را باطل می داند. اسلام منطق دارد؛ لکن با ترور شخصیتهای بزرگ ما، شخصهای بزرگ‏‎ ‎‏ما، اسلام ما تأیید می شود. در جنگ اقتصادی با این ملت نابود گردد @Rasputin با خفّت