رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

وضعیت نابسامان اقلیت های انتظامی

ارسال‌های توصیه شده

در 37 دقیقه قبل، Radan گفته است:

سلام و عرض اعتراض

مشکل اینه که پلیر فقط چند ساعت برا خودش وقت میزاره اکتیویتیشو تکمیل میکنه و دیگه فعالیت نمیکنه.

اکثر اقلیت ها خصوصا دسته ویژه به حضور روزانه و تمام وقت ممبراش نیاز داره: به نظر من اضافه شدن فعالیت و اکتیویتی روزانه میتونه برای بهبود این وضعیت کمک کنه.

اقلیت های مهم سرور که 24 ساعت روز با مجرمین سروکار دارن ممبرای به شدت فعالی نیاز  دارن که متاسفانه تعداد ممبرای فعال و اکتیو تو هر اقلیت به 2 یا 3 نفر ختم میشه و بقیه ممبرا رو تو جلسات هفتگی مشاهده میکنیم.

جدا از اینکه ورود اکانت مولتی به دسته ویژه ممنوعیتی نداره و ممبری که عضو اقلیت دسته ویژه س همزمان داره تو چندتا اقلیت دیگه هم فعالیت میکنه.

این کار واسه افرادی که تایم ندارند بد میشه بعضی ها فقط یک یا دو ساعت در روز آنلاین هستند بعضی ها هم یک روز در میان ولی تایم کمی که دارن واسه فکشن می گذارند چون کمتر وقت بزارند نمی توانند اکتیویتی کامل کنند و با آمدن اکتیویتی روزانه فقط کار آنها مشکل میشه.

مشکل اصلی ما آنهایی هستند که فعال هستند و تایم خوبی دارند ولی 20 درصد وقتشون هم واسه فکشن نمی گذارند و این با اختیارات دادن به لیدر و ساب لیدر ها حل میشه. گاهی اوقات رنک بالاهایی که مورد اعتماد لیدر هستند می توانند از برخی اختیارات (البته با اجازه لیدر) برای duty کردن ممبر و اکتیویتی زدن استفاده کنند.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 16 ساعت قبل، EnDWaY گفته است:

من خودم قطعا ی زمان ممبر هارو که Duty نبودن رو مجبور میکردم که C-3 کنن و چون ممبر کم بود اینطوری میشد

مجازات گوش ندادن به حرف مقام بالاتر از اخطار اقلیت گرفته تا اخراج از اقلیت با 80 تنبیه اقلیت

اگه اعضاء کم بود حتما از این کد استفاده کن و اگه گوش ندادن مجازات کن و قبلش با علیرضا هماهنگ کن چون من قبلا استفاده میکردم محدودیتی نداشت

(C-3 #EnDWaY) از این دستور در چت باکس اقلیت ان جی R/ استفاده کنید و اگر به حرف شما گوش ندادند حتما آنها را مجازات کنید

@Alireza

امیدوارم علیرضا جان

این چیزایی که میگی مال قبل این بود که یک بنده خدایی بیاد NG

از وقتی اون بنده خدا اومد دیگ لیدر اجازه نداره همچین کارایی انجام بده

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 18 ساعت قبل، Gibson گفته است:

این چیزایی که میگی مال قبل این بود که یک بنده خدایی بیاد NG

از وقتی اون بنده خدا اومد دیگ لیدر اجازه نداره همچین کارایی انجام بده

امین اسم نیار که الان تعلیق میشیم ????

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

سلام مجدد به همه عزیزان

@ArSaCiA داری میبینی که افراد زیادی که هم دوره من یا قدیمی تر از من هستن و حتی افراد تازه وارد با حرف های من موافقن.

بعد از ورود برادر کوچکترت به NG تصمیم گرفتی این قانون رو اضافه کنی که بازهم میگم قانون معیوبی نیست ولی به درستی اجرا نمیشه.

نیروی انتظامی آرساکیا دیگه مثل قبلش دارای نظم و ثبات نیست و شدیدا ضعیف شده و بی نظمی و بی سروسامانی داره جولان میده از سیستم جدید JB بگیر تا وضعیت فعلی FBI ما هیچ مشکلی با موارد دیگه نداریم و میتونیم خودمون رو تطبیق بدیم تنها مشکل ما اینه که نمیتونیم توی فکشن نظم ایجاد کنیم که در اقلیت NG بیشتر به چشم میاد.درسته تایم پلی شده ملاک ورود به دسته ویژه ولی شخصی که داره به دسته ویژه میپیونده باید بدونه که باید به رنک های بالاترش جوابگو باشه و ممکنه حرفی بزنن که خوشش نیاد،باید بدونه که باید بیشتر از سبز کردن اکتیویتی باید برای اقلیتش زمان بزاره،باید بدونه که به غیر خودش افراد دیگه ای هم توی نیروی انتظامی هستن که نسبت به اونها هم مسئولیت داره،باید بدونه که نظم و انضباط دو رکن مهم این دسته از اقلیت هاست و غیره.........

توجه داشته باشین برای منفعت اقلیت نباید منافع اکثریت تهدید بشه،امام علی (ع) در زمان تقسیم بیت المال حتی برای اقوام خودش هم استثناء قائل نمیشد و توی سهمشون تغییری ایجاد نمیکرد،اینکه بخاطر برادرت تغییری نامناسب توی قوانین بدی کاملا یه حرکت غیرحرفه ای به حساب میاد.

در نهایت از ما گفتن بود حالا شنیدن/نشنیدن با شماست

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

ولی بیشتر از همه به فکر NG باشید اوضاعش خیلی خرابه اگر فکری براش نشه دیگه کسی نمیمونه که تو NG باشه

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در در ۱۴۰۱/۳/۱۵ در 00:34، adwinazward گفته است:

ولی بیشتر از همه به فکر NG باشید اوضاعش خیلی خرابه اگر فکری براش نشه دیگه کسی نمیمونه که تو NG باشه

+++++++++
بسیار حققققق جناپ

• مرسی 1

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

از زمانی که سیستم Jail Break عوض شد NG دیگه NG نشد

زمانی هم که اکتیویتی Sample FBI زیاد شد و Rob کمتر FBI دیگه FBI نشد

زمانی هم که پلیر ها کمتر شدن و با سرعت با ماشیناشون از جلو رادار PB رد نشدن PD دیگه PD نشد

حاجی! حاله ی Cop خرابه

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

قوانین همشون مشکل دارن

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

نظرم + هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۲/۴/۲۶ در 10:49، Omid گفته است:

قوانین به تازگی تغییر کردند

نه سید هنوزم تغیری نکرده ?

@ArSaCiA  الله وکیلی یکسال گذشت نمیخوای تغییرو ایجاد کنی؟

https://s6.uupload.ir/files/agsa_3bka.png

https://uupload.ir/view/agsa_3bka.png

ویرایش شده توسط OmidGH
  • ناراحت 1

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

دادا یک جا دیگه آپلود کن این مشکل داره 

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۳/۱۱ در 17:16، OmidGH گفته است:

با سلام

از اونجا که بنظر میاد @ArSaCiA به بخش گفتگوی آزاد و پیشنهادات بیشتر اهمیت میدن تا بخش تیکت ها، این پیشنهاد اکنون در قالب پست ارائه میشود.

همونطوری که میدونین پیشنهاد من در مورد اصلاح برخی معایب قوانین نیروی انتظامی قبول شد و اضافه شدن و اصلاح چند قانون توسط خود موسس ابهامات و مشکلات زیادی رو در نیروی انتظامی سرور ما رفع کرد به حدی که تنها مرجع رسیدگی شکایات شده انجمن آرساکیا گیم.

در این مورد با سوپروایزر مجموعه صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم که هرقدر با ادمین ها و سرپرست ها که مجری قانون هستن حرف بزنم نتیجه ای نداره و این مشکل باید به گوش نویسنده قانون برسه.

در این قوانین قانونی به چشم میخوره که جوری که به نظر میاد به درستی توسط موسس تالیف نشده و باعث شده که بی نظمی در اقلیت های انتظامی جولان بده و احترام و کاربرد درجه و رنک به چت اقلیت و تمارین و جلسات محدود بشه و درجه فقط برای وسایل نقلیه بهتر،حقوق بالاتر و مجوز وکالت بکار بره.

این بند از قانون جهت اعمال زور و قدرت بی دلیل بر روی رنک های پایین تر تالیف شده و با قانون

در تضاده

الان یه سوال پیش میاد. کدوم حرف بهش گوش داده نشه مجازات داره جز چت فکشن و جلسات و تمرین؟

اگه قرار باشه ما فقط بر اساس قوانین انجمن عمل کنیم دستمون شدیدا توی ایجاد نظم و افزایش بهره کاری بسته میشه.

مثال: بانکی در وضعیت C-9 قرار داره و تمام اعضای FBI و NG در شهر مربوطه مستقر و در انتظار شروع سرقت هستند و در چت اقلیت هم اعلام میشه اما شخصی با وجود دیدن دستور بازهم به بانک نزدیک میشه و باعث کنسل شدنش و سوختن اکتیویتی دو تا اقلیت میشه(دیده شده که برای اینکه اشخاص نتونن از بانک سرقت کنن داخل بانک Chairsit/ زده)،به نظر شما همچین شخصی لایق مجازات نیست؟

شخصی سوار Shamal هست و ما با Hydra شخص رو متوقف میکنیم و HCU/ میزنیم ولی به شخص میگیم ماشین بیار به حالتی که انگار مارو ندیده به کار خودش ادامه میده.

شخصی چه از اقلیت خودمون چه اقلیت دیگه ای طرز صحبت نامناسبی داره و وقتی قانون بی احترامی به رنک بالاتر رو گوشزد میکنیم با جمله: داری زور میگی؟ راحت تهدید به FP80 میکنن

شما از افرادی که در سال 2020 و 2021 یا حتی زودتر که قبل ورود من به نیروی انتظامی بوده میتونین بپرسین که به چه خوبی نظم در اقلیت ایجاد میشده چون رنک های بالای اقلیت توانایی مجازات برای بی نظمی هارو داشتن.

ولی در حالت فعلی شخص رنک 5 نمیتونه به یه رنک 1 بگه بالای چشمت اَبرو عه چه برسه به چیزای دیگه.

نحوه اجرای این قانون باید اصلاح بشه به شکلی که اگر دستور یا حرف واقعا بیجا و غیر منطقی باشه (مثال: فلانی ماشین ندارم برام ماشین بیار، یا از شخصی خوشم نمیاد و عمدا شخص رو برای بررسی بانک از LS به SF میفرستم، یا چون شخص به فنون مقابله با سرقت بانک تسلط نداره بهش میگم HQ بمون و موارد زیاد دیگه ای که میتونه نمونه ای از اعمال قدرت بی دلیل باشه.) در بیاد تا کمی نظم به اقلیت های انتظامی برگرده و شاهد تنش بین اعضای اقلیت های انتظامی نباشیم. 

جلوگیری از زورگفتن خوبه ولی اگه زیاده روی شه مثل الان ارزش درجه رو کم میکنه و اگه کم بهش اهمیت داده شه باعث میشه درجات پایین تر از بازی زده بشن پس باید به حد اعتدال رسید.

عزیزانی که چه توی نیروی انتظامی هستین و چه نیروی بازنشسته هستین یا نیروی جدید خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم

@ArSaCiA@Alireza@ORTEGA@Nate@BourBoN@MiladME@PabloEscobar@AbbasMZ@Meli@OddiN@WarCry@Palycity@Ghelion@PioNeEr@HaajAgha@MobinNeD@Rasputin@Umbrella234@Toofan@Sweet@Universe@SWAT@VARTOLU@Meshki@Omid@Olden@Radan@WiD@SaLiOne@LiN@iArash@irving@EnDWaY@SiahSefid@Markeloff@EBi@RoseRain@KimBerLy@Lazyboy@Kentish@Nope@Leox@MaSiH@Hero@MohaNaa@Dihan@Forget@iErfaN@Harir

@ArSaCiA شاید بخاطر اینکه در رشته ادبیات و علوم انسانی درس خوندم نتونم با طراحی اسکین و پوستر خودمو تو دل جا بدم ولی اگه یک چیز هم از این رشته به خوبی یاد گرفته باشم همین تحلیل و انتقاده

عزیزانی هم که از قلم افتادن ببخشن جبران میشه حتما ?

من با نظر امید جان کاملا موافقم

+

• دوست دارم که 1

Dihan.png

Orhan.png

>>> Mutsuz Oğul <<<

تورا بس منتظر ماندم ، اوتاندی لحظه لر منن

بدان دوست دارم ، اینان بو یاشلی گوزلردن

سفر از تو گذر از تو ، فقط یول گوزلمخ منن

فقط با یک نگاه تو ، اوچاردی غصه لر منن

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

دادا یک جا دیگه آپلود کن این مشکل داره 

آره دا رکب خورم 

AGSA.png

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۱ در 14:38، OmidGH گفته است:

آره دا رکب خورم 

AGSA.png

?

در در ۱۴۰۱/۳/۲۸ در 21:26، 0STAD گفته است:

چرا هرکی میره دسته ویژه میخواد اونجارو سروسامان بده؟?

یه زمانی miladme زخمیمون کرده بود

#just_fun

??

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

@AmirMahdi مردک گلابی این تاپیک مال 1-2 سال پیشه بیا رسیدگی کن بمولا

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

@AmirMahdi مردک گلابی این تاپیک مال 1-2 سال پیشه بیا رسیدگی کن بمولا

?

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
در در ۱۴۰۱/۳/۱۱ در 17:16، OmidGH گفته است:

رشته ادبیات و علوم انسانی

داداش یکی از معضلات مملکت اینه که به این مورد اهمیت داده نمیشه، نه فقط این بلکه سایر رشته ها

حرف شما درست هست و به عنوان یک بازنشسته دسته ویژه تماماً اون رو تأیید می کنم ولی از اونجایی که به حوزه هیچ توسعه دهنده ای این پیشنهاد نزدیک نیست بهتره تا مدیریت بررسی کنه. (+)

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

درسته این قانون یکمی اوضاع رو خراب کرده ولی خود بنده از وقتی این قانون اومده خیلی بهتر میتونم از فکشن لذت ببرم برای مثال یه زمانی بود ما تو PD بودیم رنک های بالاتر برای سو استفاده از این قانون میومدن مارو میکردن تو این اتاق کوچیک بقل Gate فکشن ها و میگفتن هر کسی خواست بره داخل باید براش /OG بزنی و در رو براش باز کنی این عین زور گویی بود در حال حاضر هم خیلی از قوانین رو بازیکنان دارن ازش سو استفاده میکنن و باید اصلاح بشه برای مثال یک قانونی داشته باشیم که شما در طول هفته بیشتر از 3 شکایت نمیتونید داشته باشید که یکم از زیرکشی بازیکنان کمتر بشه خیلی از قوانین مشکل دارن و خیلی قانون باید اضافه و ادیت بشه که یکیش همینی بود که من گفتم

@ArSaCiA

ویرایش شده توسط Guardian
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Guardian گفته است:

درسته این قانون یکمی اوضاع رو خراب کرده ولی خود بنده از وقتی این قانون اومده خیلی بهتر میتونم از فکشن لذت ببرم برای مثال یه زمانی بود ما تو PD بودیم رنک های بالاتر برای سو استفاده از این قانون میومدن مارو میکردن تو این اتاق کوچیک بقل Gate فکشن ها و میگفتن هر کسی خواست بره داخل باید براش /OG بزنی و در رو براش باز کنی این عین زور گویی بود در حال حاضر هم خیلی از قوانین رو بازیکنان دارن ازش سو استفاده میکنن و باید اصلاح بشه برای مثال یک قانونی داشته باشیم که شما در طول هفته بیشتر از 3 شکایت نمیتونید داشته باشید که یکم از زیرکشی بازیکنان کمتر بشه خیلی از قوانین مشکل دارن و خیلی قانون باید اضافه و ادیت بشه که یکیش همینی بود که من گفتم

@ArSaCiA

جلوگیری از زورگویی یه چیزه ناتوان کردن رنکای بالا تو ایجاد نظم یه چیزه که فعلا مورد دوم اتفاق افتاده

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

@Toofan مایل به رسیدگی و بررسی؟  ?

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

جالبه

علی: نخوندم دا

♕♕♕
Alonso.png
-----------------------------------------------------------------------
𝓣𝓱𝓮𝔂 𝓬𝓪𝓷 𝓷𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓫𝓻𝓮𝓪𝓴 𝓾𝓼 𝓭𝓸𝔀𝓷 𝓫𝓮𝓬𝓪𝓾𝓼𝓮 𝔀𝓮'𝓻𝓮 𝓰𝓸𝓵𝓭𝓮𝓝

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...