MobinNeD

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  219
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  14

آخرین بار برد MobinNeD در June 24

MobinNeD یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

165 حرفه ای

درباره MobinNeD

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 09/21/2001

آخرین بازدید کنندگان نمایه

2702 بازدید کننده نمایه
 1. MobinNeD

  با سلام. دوست عزیز @Arrash کاش قبل اینکه اینجا به عنوان شاهد پست بزارید یه سری به قوانین عمومی سرور بزنید که میگه: فکر خودتون بهتر میدونید که دادن آدرس سایتی که فروشنده سرور تیم اسپیک هست و خودش سرور تیم اسپیک داره مجاز نیست چون اصلا هیچ ربطی به مجموعه نداره! اینم بهتر میدونین که سرور آرساکیا هیچ سرور تیم اسپیکی نداره! فکر کنم دیگه فهمیده باشید که این سایت اصلا ربطی به مجموعه نداره! در ضمن حساب سایت های آپلود از این مسائل جداست خودتونم بهتر میدونین! یا حق!
 2. MobinNeD

  با سلام. دوست عزیز اولا اینو بگم که قوانینی رو که به ما دادن که بخونیم و بهشون عمل کنیم اصلا چنین قانونی نبود و ندیدیم. حالا اگه آقای شایان منیجر قبلی این قانون رو گذاشتن که دقیقا مال 7 ماه پیش بوده نه تنها بنده بلکه خیلی از دیگر اعضای تیم کارکنان از این بی خبر بودیم چون من ازشون پرسیدم و تقریبا از چند نفری که پرسیدم هیچکدوم خبر نداشتن در ضمن عزیزم مطمئن باش اگه این حرف یه قانون به حساب میومد از 7 ماه پیش تا الان چندین بار قوانین عوض و یا ادیت شده و حتما @Ali یا @Kelton میتونستن این رو به قوانین عمومی سرور یا قوانین دسته متوسط اضافه کنن ولی نکردن! در ضمن دوست عزیزم مطمئن باش اگه میدونستم این کار مشکل ایجاد میکنه یا یک قانونه که نباید این کارو کرد حتما اکانت های مولتیمو از این دو اقلیت بیرون میکشیدم. بسیاری از ادمین ها و لیدر ها میدونستن که مولتی های من توی این دو اقلیت هستند و هیچ عکس العملی نشون ندادن که حتی بگن این کار اشتباهه و یا .... . بازم میگم که اگه مدیریت بخوان من میتونم برای دوتا اکانت مولتیم درخواست خروج از اقلیت رو بزارم و از اقلیت ها خارجشون کنم. یا حق!
 3. MobinNeD

  با سلام. مدارک به مدیریت ارسال میشه! یا حق!
 4. MobinNeD

  با سلام. من چندین بار هم گفتم که طبق قوانین عمل میکنم و با اینکه قوانین دسته متوسط رو چندین بار خونده بودم ولی باز هم دوباره یه نگاهی کردم واسه اطمینان که اصلا اینجور قانونی رو ندیدم!!! لطفا مطالعه کنید! و طبق این قانون از @Kelton تقاضا دارم که با ایشون برخورد کنن. یا حق.
 5. MobinNeD

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ : از 2019/07/18 به میتینگ نمیرسم باشگاه دارم! - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ به میتینگ نمیرسم باشگاه دارم!
 6. MobinNeD

  +بسته شد!
 7. MobinNeD

  +بسته شد!
 8. MobinNeD

  با سلام خدمت شاکی محترم @JangJo. شما شکایت خودتونو پس گرفتید بنابراین شکایت شما رد شد! اما ما مسئول رسیدگی به رفتار هلپر @Agent هستیم! هلپر مورد نظر @Agent به علت صحبت های طعنه دار و توهین آمیز یک تذکر جدی دریافت خواهند کرد که در صورت تکرار SV دریافت خواهند کرد! +بسته شد!
 9. MobinNeD

  با سلام خدمت شاکی محترم @GodViper. قضاوت اینکه آیا ایشون به صورت عمد و یا تصادفی به ماشین صدمه زدن کار سختیه ولی با این حال هلپر مربوطه @DinOrD باید حواس خودشنو جمع میکردند که همچنین حادثه ای پیش نیاد! شکایت شما پذیرفته شد! هلپر مربوطه @DinOrD یک تذکر جدی دریافت میکنند و در صورت تکرار SV دریافت خواهند کرد! +بسته شد!
 10. MobinNeD

  عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی: 18 • اسم واقعی: مبین • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: ادم خوبیم • روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3-4 • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): معلوم نیست ساعتش • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدر بودم • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): جای خوبیه و پر درامد • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قبلا تجربش کردم • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟6 - 7
 11. MobinNeD

  با سلام خدمت شاکی محترم @GodViper. لطفا مدارک واضح تر و شفاف تری قرار دهید. هلپر مورد نظر @DinOrD 24 ساعت زمان برای دفاع از خود دارند!
 12. MobinNeD

  با سلام خدمت خدمت شاکی محترم @MaTriX. در مدارک ارسال شده چیزی معلوم نیست و بنا برا قانون شکایت شما رد شد. موفق باشید! + بسته شد!
 13. MobinNeD

  با سلام خدمت شاکی محترم @JangJo. طبق مدارک ارسال شده توسط هلپر @AlBeRT ، ایشون اخطار داده بودن که در صورت به هم ریختن نظم اونت برای بار اول کشته میشید و برای بار دوم از اونت کیک میشید و شما هم /Gro نزدید بار اول کشته شدید و پس از جوین دوباره باز هم /Gro نزدید و این بار کیک شدید! بنابراین شکایت شما رد شد! موفق باشید! +بسته شد.
 14. MobinNeD

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بله - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ خسته شدم دیگه - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: خوب
 15. MobinNeD

  طبق گفته ی مدیریت عمل کردم! وقتی که یک بار بهمون گوش زد کردن که چکار کنیم اگرم که نباشن ما طبق گفتشون عمل میکنیم! من وقت زیادی واسه جواب دادن به شکایت بی مورد شما ندارم. توضیحاتو دادم به مدیریت و بزودی تصمیم میگیرن