رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاداتی برای اقلیت های انتظامی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

همونطوری که خبر دارین @Ali برای آپدیت جدید در حال جمع آوری پیشنهادات برای اقلیت ها و سرور هست و جلسه ای در بین لیدر های اقلیت ها گذاشته شد که لیدر FBI بخاطر دلایلی جلسه رو زودتر ترک کرد که نشد پیشنهادی بده.

بد نیست ماهم در این زمینه سهمی داشته باشیم.

پیشنهاد اول در مورد معلق کردن مجوز افراد توسط PD هستش که چون راهی نداره اطلاع رسانی کنه به FBI (در لحظه) شخص Q/ میده و تا زمانی که بتونه مجوز بگیره بیرون نمیاد پیشنهاد من اینه که معلق شدن مجوز ها هم در چت برای دیگران بره

مثال:

.Officer XXX Has suspended XXX's Materials/Weapons/Driving/Flying License

به این شکل FBI برای گشتن شخص سریعتر و بهتر میتونه اقدام کنه.

پیشنهاد دوم در مورد Respawn شدن ماشین های اقلیت ها توسط سرور هستش.

گاهی شده در حال رسیدگی به Wanted باشید و مجبور بشین از ماشین پیاده شین و موقع برگشت ببینید جا تره و بچه نیست،نظر من اینه که سیستم به شکلی شه که در زمان Respawn توسط سرور وسایلی که در 5 دقیقه پیش داخلش کسی بوده Respawn نشه.

پیشنهاد سوم در مورد استفاده از MS/ با وسایل نقلیه شخصی هستش.

در سال 2020 انجام این حرکت FW به همراه داشت ولی در زمان سوپروایزر قبلی این حرکت مجازات شد ولی اگر بدون CU/ شخص بازداشت بشه مجازات داره.

جوری که @Ali به من گفت در صورتی که دیدی نقصی در قوانین فروم هست در بخش پیشنهادات اعلام کن که یکی از اهداف من بررسی مشکلات نیروی انتظامی و پیشنهادات دور همه.

نقص این قانون اینجاست که این دستور جزو دستورات M/ هستش که به معنی بلندگو هستش و طبیعتا بلندگوهای پلیس بر روی ماشین های خدمت نصب هستند و استفاده از بلندگو روی ماشین شخصی امکان پذیر نیست.

دو راه حل داریم

یا M/ فقط با ماشین های خدمت مجازات باشه و بدون ماشین خدمت نشه M/ داد یا اینکه برای استفاده از M/ بدون ماشین خدمت مجازات تعیین شه.

البته در حالت پیاده میشه در نظر گرفت که افسر پلیس به جای بلندگو داره از گلوش استفاده میکنه.

پیشنهاد چهارم در مورد اضافه شدن محل Arrest/ در شهر SF هست.

انتقال مجرم از شهر SF به LV یا LS زمانبر و ریسک داره چون ممکنه یکی از دو طرف Crash یا TimeOut بشه. فقط هم محل Arrest/ اضافه شه چون اگه نیروهای انتظامی بخوان تو SF زنده شن دیگه Rob بیش از حد سخت میشه.

پیشنهاد پنجم در مورد اتفاقاتی هست که بعد سرقت های موفقیت آمیز از بانک میفته.

نظر من اینه یک سیستم به سرقت از بانک اضافه بشه که بعد اینکه سرقت تموم شد افرادی که در طول Rob شناسایی نشدن توسط FBI شناسایی بشن میشه اتفاقات و سناریو هایی اضافه شه که اگه اتفاق بیفته شناسایی رو برای FBI آسون تر یا دشوار تر کنه.

مثلا بشه اشخاص رو با استفاده از آزمایش Ballistic شناسایی کرد که مربوط به گلوله های شلیک شده هستش که اگه گلوله ای شلیک نشه این آزمایش رو نشه انجام داد.

یا آزمایش DNA با استفاده از موی افراد که با پوشیدن ماسک هایی که سر رو هم بپوشونه نشه انجامش داد.

یا استفاده از دوربین های بانک یا پرسش از کارکنان که اگه صحبتی توی بانک صورت نگرفته باشه یا از ماسک هایی که کل صورت رو بپوشونه استفاده شه نشه این کار رو کرد.

استفاده از آزمایش رد تایر ماشین که اگه پلیس محل گذر وسیله رو نبینه نشه انجامش داد.

یا نابود کردن دوربین توسط سارقین روند تحقیقات رو مختل کنه.

و کلی آزمایش دیگه..........

اما برای این کار باید اسم سارقین مخفی بشه که نشه شناسایی کرد.

این هم بشه اکتیویتی Investigate برای FBI و در هر سرقت یک نفر بتونه تحقیقات رو انجام بده.

اگه در این مورد پیشنهادی دارین حتما ارائه کنین.

پیشنهاد ششم در مورد ایجاد تنوع در اقلیت PD هستش

با اضافه شدن سیستم سرقت از مغازه های کوچک و سپردن آنها به PD قطعا این اقلیت از حالت کسالت آور فعلی خودش در میاد. و اگر سرقت موفقیت آمیز بود با بررسی دوربین و پرس و جو از مغازه دار توسط خود PD شناسایی انجام شه.

در مورد روند شناسایی توسط FBI و PD چه در سرقت بانک چه مغازه باید با @Ali بحث بشه که معلوم شه چه سیستمی مناسبه که این نظر رو هم برای پلیس هم سارقین بالانس کنه.

پیشنهاد هفتم در مورد وظایف اقلیت NG هستش

وظایف NG هم تنوع زیادی نداره. اگر @Ali با پیشنهاد پنجم موافقت کنه میشه بررسی سیستم امنیتی و دوربین های بانک رو به وظایف NG اضافه کرد.

مورد تحقیقات رو حتی برای JB هم میشه بکار برد که باید توسط خود NG انجام بشه.

استفاده از سیستم بررسی بانک از راه دور هم میتونه کمک کنه مثلا NG یا FBI این گزینه رو بزنه و ببینه کسی توی بانک جواب نمیده و میره برای بررسی بانک.

اینا پیشنهادات فعلی منه اگه نقصی داره یا پیشنهاد جدید دارین حتما اعلام کنین

@Ali @mohhamadhadi @Dolphin @Somyri @imArash @Gibson @Rasputin @Toofan @SaLiOne @EBi @Alireza @Markeloff @HurtHeart @HardiN @DeFiNiTiVe @MiladME @ZombieRanger @Aone @iErfaN @Forget @Olden @iMahDi @Danir @ImDanger @ORTEGA @MwM @Atiyee @hoomansa @sadman @RoseRain @CaKe @FcPoker @SFC @RealSlimShady @After @Soli @OddiN @Leox @Omid @Harir @EnDWaY @Reject @Kentish @TigerMasteR @Sepehr @Hydra @PainT @Lazyboy @SajAli

ویرایش شده توسط OmidGH
  • دوست دارم که 14
  • مرسی 3
  • هاها 1

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهادات کاملا خوبی بود امیدوارم عملی بشن ??

- 𝐿𝒾𝒻𝑒 𝒾𝓈 𝒶𝓃 𝒶𝒸𝒸𝒾𝒹𝑒𝓃𝓉 𝓌𝒾𝓉𝒽 𝓈𝑒𝓋𝑒𝓇𝒶𝓁 𝓋𝒶𝑔𝓊𝑒 𝒻𝑜𝓇𝓂𝓈 -

Kentish.png

Metatron.png

Monty.png

- 𝐿𝒾𝒻𝑒 𝒾𝓈 𝒶𝓃 𝒶𝒸𝒸𝒾𝒹𝑒𝓃𝓉 𝓌𝒾𝓉𝒽 𝓈𝑒𝓋𝑒𝓇𝒶𝓁 𝓋𝒶𝑔𝓊𝑒 𝒻𝑜𝓇𝓂𝓈 -

لینک به دیدگاه

پیشنهادات واقعا عالی و بی نقص بودن
امیدوارم هر چه سریعتر بررسی بشن

.Sometimes everything is in its place, but you are not in the place you must be

لینک به دیدگاه

پیشنهادی که دادی من راضی هستم ولی...

یک جانبه داری پیشنهاد میدی بنظرم، چون اینهمه پیشنهاداتی که گفتی بیشترش برا PD و FBI بود.

NG بنظر من دوربین های مداربسته رو چک کنه بهتره و تحقیقات هم سپرده شه به FBI.

به زندان هم دوربین مداربسته اضافه بشه هم کمک بزرگیه!

پیشنهاد چهارم که صد درصد درسته.

پیشنهاد دوم هم در مورد Respawn آره کمه زمانش ببرن بالا خوب میشه.

?❤ امیدواریم پیشرفتی حاصل بشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

سلام ممنون برای تگ مطالعه کردم و موافق این تغییرات هستم,

یک سری نظراتی هم راجب به پیشنهادتون دارم به شرح زیر:

در 2 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

•  به نظرم نباید برای همه بازیکنان اطراف بره این اخطار فقط برای کاپ ها بره به صورتی هم که با بقیه اخطار ها متفاوت باشه (از نظر رنگ) که باهم دیگه قاطی نشه 
در 2 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

• این مورد فقط قسمت ماسک نظر من رو جلب کرد که جوری باید ست کنن رابر ها که کل صورت رو بپوشونه فقط یک ماسک پشت سر یا بالای چهره نباشه
  • راجب قسمت های دیگه اکتیویتی یا فعالیت این اقلیت رو زیاد میکنه ولی خب ترس میندازه برای بازیکنانی که میخوان راب بزنن و خب نیازمند عملکرد خیلی درست و دقیق دارن برای اینکار

در کل پیشنهادات مفیدی بود ممنون @OmidGH

1_hnix.png

⚘⤙————————————❀?❀————————————⤚⚘

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

ششم در مورد ایجاد تنوع در اقلیت PD هستش

با اضافه شدن سیستم سرقت از مغازه های کوچک و سپردن آنها به PD قطعا این اقلیت از حالت کسالت آور فعلی خودش در میاد. و اگر سرقت موفقیت آمیز بود با بررسی دوربین و پرس و جو از مغازه دار توسط خود PD شناسایی انجام شه

اینو من کامل با جزئیات پیشنهاد کردم عالیه

لینک به دیدگاه

کاملا صحیح و بجا هست پیشنهادات.

? 

Ebi.png

⚠️⚠️

ـــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ـ۸ـہـ۸ـــہـ۸ـــ.???????????ـــ۸ـہـ۸ـــہـ۸ــــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ــ

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

با سلام

همونطوری که خبر دارین @Ali برای آپدیت جدید در حال جمع آوری پیشنهادات برای اقلیت ها و سرور هست و جلسه ای در بین لیدر های اقلیت ها گذاشته شد که لیدر FBI بخاطر دلایلی جلسه رو زودتر ترک کرد که نشد پیشنهادی بده.

پیشنهاد اول در مورد معلق کردن مجوز افراد توسط PD هستش که چون راهی نداره اطلاع رسانی کنه به FBI (در لحظه) شخص Q/ میده و تا زمانی که بتونه مجوز بگیره بیرون نمیاد پیشنهاد من اینه که معلق شدن مجوز ها هم در چت برای دیگران بره

مثال:

گاهی شده در حال رسیدگی به Wanted باشید و مجبور بشین از ماشین پیاده شین و موقع برگشت ببینید جا تره و بچه نیست،نظر من اینه که سیستم به شکلی شه که در زمان Respawn توسط سرور وسایلی که در 5 دقیقه پیش داخلش کسی بوده Respawn نشه.

در سال 2020 انجام این حرکت FW به همراه داشت ولی در زمان سوپروایزر قبلی این حرکت مجازات شد ولی اگر بدون CU/ شخص بازداشت بشه مجازات داره.

جوری که @Ali به من گفت در صورتی که دیدی نقصی در قوانین فروم هست در بخش پیشنهادات اعلام کن که یکی از اهداف من بررسی مشکلات نیروی انتظامی و پیشنهادات دور همه.

نقص این قانون اینجاست که این دستور جزو دستورات M/ هستش که به معنی بلندگو هستش و طبیعتا بلندگوهای پلیس بر روی ماشین های خدمت نصب هستند و استفاده از بلندگو روی ماشین شخصی امکان پذیر نیست.

دو راه حل داریم

یا M/ فقط با ماشین های خدمت مجازات باشه و بدون ماشین خدمت نشه M/ داد یا اینکه برای استفاده از M/ بدون ماشین خدمت مجازات تعیین شه.

البته در حالت پیاده میشه در نظر گرفت که افسر پلیس به جای بلندگو داره از گلوش استفاده میکنه.

انتقال مجرم از شهر SF به LV یا LS زمانبر و ریسک داره چون ممکنه یکی از دو طرف Crash یا TimeOut بشه. فقط هم محل Arrest/ اضافه شه چون اگه نیروهای انتظامی بخوان تو SF زنده شن دیگه Rob بیش از حد سخت میشه.

نظر من اینه یک سیستم به سرقت از بانک اضافه بشه که بعد اینکه سرقت تموم شد افرادی که در طول Rob شناسایی نشدن توسط FBI شناسایی بشن میشه اتفاقات و سناریو هایی اضافه شه که اگه اتفاق بیفته شناسایی رو برای FBI آسون تر یا دشوار تر کنه.

مثلا بشه اشخاص رو با استفاده از آزمایش Ballistic شناسایی کرد که مربوط به گلوله های شلیک شده هستش که اگه گلوله ای شلیک نشه این آزمایش رو نشه انجام داد.

یا آزمایش DNA با استفاده از موی افراد که با پوشیدن ماسک هایی که سر رو هم بپوشونه نشه انجامش داد.

یا استفاده از دوربین های بانک یا پرسش از کارکنان که اگه صحبتی توی بانک صورت نگرفته باشه یا از ماسک هایی که کل صورت رو بپوشونه استفاده شه نشه این کار رو کرد.

استفاده از آزمایش رد تایر ماشین که اگه پلیس محل گذر وسیله رو نبینه نشه انجامش داد.

این هم بشه اکتیویتی Investigate برای FBI و در هر سرقت یک نفر بتونه تحقیقات رو انجام بده.

با اضافه شدن سیستم سرقت از مغازه های کوچک و سپردن آنها به PD قطعا این اقلیت از حالت کسالت آور فعلی خودش در میاد. و اگر سرقت موفقیت آمیز بود با بررسی دوربین و پرس و جو از مغازه دار توسط خود PD شناسایی انجام شه.

در مورد روند شناسایی توسط FBI و PD چه در سرقت بانک چه مغازه باید با @Ali بحث بشه که معلوم شه چه سیستمی مناسبه که این نظر رو هم برای پلیس هم سارقین بالانس کنه.

وظایف NG هم تنوع زیادی نداره. اگر @Ali با پیشنهاد پنجم موافقت کنه میشه بررسی سیستم امنیتی و دوربین های بانک رو به وظایف NG اضافه کرد.

استفاده از سیستم بررسی بانک از راه دور هم میتونه کمک کنه مثلا NG یا FBI این گزینه رو بزنه و ببینه کسی توی بانک جواب نمیده و میره برای بررسی بانک.

@Ali @mohhamadhadi @Dolphin @Somyri @imArash @Gibson @Rasputin @Toofan @SaLiOne @EBi @Alireza @Markeloff @HurtHeart @HardiN @DeFiNiTiVe @MiladME @ZombieRanger @Aone @iErfaN @Forget @Olden @iMahDi @Danir @ImDanger @ORTEGA @MwM @Atiyee @hoomansa @sadman @RoseRain @CaKe @FcPoker @SFC @RealSlimShady @After @Soli @OddiN @Leox @Omid @Harir @EnDWaY @Reject @Kentish @TigerMasteR @Sepehr @Hydra @PainT @Lazyboy @SajAli

با نظرت موافقم امید و عالیه ایشالا عملی بشه ❤️

« Ah shit, here we go again »

Parshan.png

Snoopy.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با پیشنهاد های پنجم و هفتم نمیدونم که مربوط به ان جی می شود موافقم چون این مورد که یک دوربین برای بانک اَد داده بشه خیلی خوب هس و  ان جی ها هم بصورت حضوری و غیر حضوری به بانک ها دسترسی داشته باشند

پیشنهاد های خوبی بود اُمید جان موافقم

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

پیشنهاداتت خوبن ولی یکجورایی کاره دزد بانک ها سخت میشه همین الانشم بانک نمیزنن اینکه بیاد دیگه هیچی

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

سلام مجدد و ممنون بابت نظرات

در 11 ساعت قبل، Harir گفته است:

به نظرم نباید برای همه بازیکنان اطراف بره این اخطار فقط برای کاپ ها بره به صورتی هم که با بقیه اخطار ها متفاوت باشه (از نظر رنگ) که باهم دیگه قاطی نشه 

این سیستم وارن برای چیزهایی هست که انجامش داخل خود گیم Anim خاص خودشو نداره مثل Frisk/ و CU/ یا Pay/  اینم مثل اوناست و اینکه پلیرهای اطراف ببینن که مجوز ها معلق میشن جو روانی مناسبی ایجاد میکنه و اقتدار پلیس رو بیشتر میکنه 

در ۱ ساعت قبل، EnDWaY گفته است:

با پیشنهاد های پنجم و هفتم نمیدونم که مربوط به ان جی می شود موافقم چون این مورد که یک دوربین برای بانک اَد داده بشه خیلی خوب هس و  ان جی ها هم بصورت حضوری و غیر حضوری به بانک ها دسترسی داشته باشند

بررسی غیرحضوری بانک کارو برای Robber ها خیلی سخت میکنه پس باید به شکلی بشه NG با بانک تماس داشته باشه و اگه کسی جواب نداد بره برای بررسی حضوری که اگه سرقت در جریان باشه کشف بشه.

دوربین باشه برای بررسی های بعد سرقت توسط FBI

این مورد فقط قسمت ماسک نظر من رو جلب کرد که جوری باید ست کنن رابر ها که کل صورت رو بپوشونه فقط یک ماسک پشت سر یا بالای چهره نباشه

اگه بخواد سیستم جوری شه که ماسک حتما Set بشه ساخت سیستمش سخته،فقط جوری بشه که کلاه کش (Balcava) تو لیست ماسک هایی بره که آزمایش DNA رو غیر ممکن کنه

راجب قسمت های دیگه اکتیویتی یا فعالیت این اقلیت رو زیاد میکنه ولی خب ترس میندازه برای بازیکنانی که میخوان راب بزنن و خب نیازمند عملکرد خیلی درست و دقیق دارن برای اینکار

این پیشنهادات عملی شه باعث میشه سارقین استرس Fail شدن سرقتشون رو نداشته باشن و فقط نگران شناسایی شدنشون بعد سرقت باشن البته اگه با سیستم فعلی در طول سرقت نمونه خونشون توسط FBI به بیمارستان نرسه.

در 12 ساعت قبل، Beigi گفته است:

به زندان هم دوربین مداربسته اضافه بشه هم کمک بزرگیه!

دوربین ها به محیط اطراف زندان اضافه میشه تا اگه کسی موفق به فرار شد توسط FBI شناسایی بشه ولی مثل سیستم فعلی اکتیویتی شناسایی برای FBI و اکتیویتی بازداشت برای NG باشه

____________________________________________________________________________________________________________

خب عزیزان پیشنهادات داده شد الان وقت نقد و بررسی قوانین اقلیت های انتظامی رسیده

نقل قول

شما مجاز به انتشار بحث‌های موجود در چت دسته‌ها و اقلیت نیستید (چیزی که در r/ و یا d/ است باید در آن بماند!) (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP)

در مورد این قانون حرف دقیقی از اینکه چه مواردی باید مخفی بمونه گفته نشده،درسته در حال حاضر گفته شده فقط مسائل محرمانه مربوط به اقلیت ولی کمی شفاف سازی بد نخواهد بود.

نقل قول

اگر کسی به شما حمله کرد، ابتدا مدارک و شواهد مورد نظر را جمع آوری کرده و سپس اقدام به دفاع از خود کنید.

این مورد در قوانین نیروی انتظامی بی معنی هستش مگر اینکه منظور دفاع از خود در مقابل نیروهای یاغی باشه.

نقل قول

شما مجاز به ایجاد مزاحمت در هنگام جلسات، تمرین ها و سایر کارهای مهم در حال انجام نیستید.

در این بخش برای این کار مجازاتی تعیین نشده

نقل قول

فقط افراد با رنک +3 میتوانند تمرین برگزار کنند.

این مورد از این نظر نقص داره که مشخص نیست خود رنک 3 رو هم شامل میشه یا نه گرچه رنک 3 در نظر گرفته شده ولی کمی شفاف سازی بد نیست

نقل قول

افراد با رنک +3 که قوانین را بشکنند، بعد از دریافت اخطار اقلیت در صورت تکرار آن قانون شکنی مشمول مجازات قرار می گیرند. (مجازات: Rank Down)

این مورد از این نظر نقص داره که گفته نشده از اشتباه قبلی چقدر باید بگذره که اگه همون اشتباه تکرار شه شخص تنزل درجه پیدا کنه.

یا باید برای این مورد زمانی معین شه یا سیستم Reason رو هم به Syntax دستور FW/ اضافه شه و در UCP درج بشه

نقل قول

شما نمی توانید شغل غیر قانونی ای داشته باشید (شغل وکیل هم ممنوع است) (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

این مورد قانون از این نظر ناقصه چون یه مامور نیروی انتظامی باید مدام کارآگاه باشه و مشاغل دیگه معنا نداره

دو کار میشه کرد یا مثل اقلیت مکانیک شغلی به جز کارآگاه مشمول مجازات بشه یا فقط در حالت انجام وظیفه داشتن شغلی جر کارآگاه مجازات داشته باشه

نقل قول

مکان‌های دولتی شامل محیط درونی و بیرونی Headquarter های اقلیت‌ های دسته ویژه و همچنین زندان می باشد.

در مکان‌های دولتی فقط اعضای دپارتمان‌ها، اعضای متقاضی تست ورود، مجرمان جهت دستگیری، وکیلان جهت آزادی افراد (نه تبلیغ کردن) و افرادی که توسط اعضای با رنک بالاتر با دلیل قانع کننده آورده شدند امکان حضور دارند.

این بخش قانون به این دلیل ناقصه چون در رابطه با نیاز به اجازه ورود تویط FBI و PD چیزی نوشته نشده و مدت خیلی زیادی سر این قضیه بحث و جدل بوده.

نقل قول

شما مجاز به استفاده از این دستور (به جز اعضای FBI با رنک +5) بر روی اعضای Hitman Agency, PD و NG بدون کسب اجازه آنها نیستید (مجازات: اخطار لفظی)
این دستور فقط میتواند توسط اعضای اقلیت FBI استفاده شود (قوانین داخلی اقلیت مربوطه را مطالعه کنید)

Ram/

این دستور فقط باید در زمانی که شما به دنبال مجرمی هستید و یا نیاز به گرفتن جان در یک تعقیب و گریز دارید استفاده شود (مجازات: اخطار لفظی)

در رابطه با قانون Frisk در HQ قبلا صحبت شده ولی از نظر من اینکه C-8 کسی توسط اعضای دپارتمان و حتی خود FBI کشف بشه و اعلام بشه اجازه Ram/ داده بشه

نقل قول

از شوکر میتوان بر روی مضنونینی که درجه تحت تعقیب دارند، یا افرادی که درجه تحت تعقیب ندارند (فقط در صورتی که همکاری نکنند یا جان سایر بازیکنان را به خطر بیاندازند) استفاده کرد (به هیچ وجه سوء استفاده نشود) (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

اگر مضنون حق تسلیم ندارد و یا تعداد مضنونین بیشتر از شماست شما میتوانید از شوکر بر روی آنها استفاده کنید (مجازات: Faction Warn)

در این مورد گفته شده اگر تعداد بیشتر باشه حق استفاده دارید ولی اگر تعداد مجرمین کمتر باشه ولی حق تسلیم نداشته باشن تکلیف چی میشه؟ کمی شفاف سازی بد نیست اما از اونجا که نوشته مضنون حق تسلیم ندارد فکر کنم یکی از دو مورد بالا باشه اجازه استفاده از شوکر صادر میشه

نقل قول

فقط اخطارهایی که به بازیکن مشخصی ارسال شده و توسط فرد دیده شوند معتبر هستند.

نکته: قوانین مربوطه بر روی افراد AFK قابل اجرا نیست.

اضافه شدن اینکه اگر شخص خودش رو عمدا به AFK بزنه هم میتونه کمی کار نیروی انتظامی رو آسون کنه

نقل قول

زمانی که یک مجرم را بازداشت میکنید همیشه باید او را cuff/ کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

درسته اینجا زده CU/ ولی آیا دستور HCU/ هم قبوله؟ کمی شفاف سازی بد نیست

نقل قول

فقط در مواقعی میتوانید آژیر وسیله نقلیه خود را روشن کنید و قوانین رانندگی را نقض کنید که مشکلی جدی پیش آمده باشد و یا دنبال یک مضنون باشید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

در دنیای واقعی بعد بازداشت مجرم و در راه انتقال به پاسگاه آژیر وسیله رو خاموش میکنن اینکه در محیط سرور هم باید به این شکل باشه یا نه مشخص بشه لطفا

نقل قول

اعضای اداره پلیس موظف به اجرای تمرینات روزانه هستند.

اینجا حرفی از پلیس فدرال یا گاردملی زده نشده و فقط به اداره پلیس اشاره داره، این مورد هم اصلاح بشه

@Ali @Markeloff

• دوست دارم که 2

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ در 18:49، OmidGH گفته است:

پیشنهاد چهارم در مورد اضافه شدن محل Arrest/ در شهر SF 

اینو قبول دارم

???'? ?? ????????????          And.png                    

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 16 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

بررسی غیرحضوری بانک کارو برای Robber ها خیلی سخت میکنه پس باید به شکلی بشه NG با بانک تماس داشته باشه و اگه کسی جواب نداد بره برای بررسی حضوری که اگه سرقت در جریان باشه کشف بشه.

دوربین باشه برای بررسی های بعد سرقت توسط FBI

موافقم

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

با سلام

مثال:

دو راه حل داریم

برای M/ مجازات تعیین شود چون اگه بخواد فقط رو خودرو های کاپ گذاشته بشه اونوقت من National Guard با LSPD برم تو جیل M/ بدم @OmidGH ؟ ???

• هاها 1

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

بسیار عالی??

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ در 10:23، OmidGH گفته است:

خب عزیزان پیشنهادات داده شد الان وقت نقد و بررسی قوانین اقلیت های انتظامی رسیده

با تشکر از نکاتی که به آن اشاره کردید، قوانین عمومی دسته ویژه بروزرسانی گردید و مواردی که گفتید آن مواردی که درست بودند و لازم به اصلاح داشتند در قوانین تصحیح گردید.

جایزه پیشنهاد قبول شده به اکانت شما واریز شد.

لینک به دیدگاه

اینو خیلی موافقم برای من داخل هیتمنم پیش اومده رفتم داخل یکیو بزنم اومدم بیرون دیدم لیدر FVR داده و منم همونجا که طرفو زدم موندم و کاری نمیتونستم انجام بدم بجز درخواست تاکسی که کسیم نبود در اون لحظه

اگه فعالیت Sample تبدیل بشه به وانتدی که با تحقیق و پرس و جو در راب به شخصی داده بشه توسط FBI هم نحوه بدست آوردنش راحت تر میشه هم اینکه دیگه FBI کسل کننده نیست و جذاب میشه اما به شرطی که وانتدی که میدین شما تایم زندانیش کمتر باشه چون اینجوری هیچکس نمیاد راب بزنه

این هم تقریبا پیشنهاد خوبیه که بدست اوردن Sample راحت تر میشه و وابستگی دپارتمنت بهم بیشتر میشه، واقعی تر به نظر بیاد

این وسط هم اگه برای مدیک هم بشه کاری کرد که بیشتر با دپارتمنت ارتباط داشته باشه، دسته ویژه به بهترین اقلیت های سرور تبدیل میشه

????????????????????????????????????
faraz.png
ostadfaraz.png

Coach.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ در 12:32، OstadFaraz گفته است:

اینو خیلی موافقم برای من داخل هیتمنم پیش اومده رفتم داخل یکیو بزنم اومدم بیرون دیدم لیدر FVR داده و منم همونجا که طرفو زدم موندم و کاری نمیتونستم انجام بدم بجز درخواست تاکسی که کسیم نبود

خب من با این خیلی موافق نیستم چون اگه زمان براش گذاشته شود می توان از آن سو استفاده کرد برای مثال یک نفر با bullet میره وانتد میزنه بعدش میره دم خونش برای این هم که اگه وانتد arrest چیزی بیاد بره بگیره چه کار می کنه؟ می‌ره هر دو دقیقه سوار ماشین میشه که ماشین respawn نشه.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...