Reject

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  444
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد Reject در December 5 2018

Reject یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

53 حرفه ای

درباره Reject

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 09/08/2001

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1645 بازدید کننده نمایه
 1. Reject

  @Gloomy با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @aghasina با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Rezajafariagkand درخواست عضویت شما رد شد، شما عضو اقلیت Taxi drivers هستید. @corsair با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Shayanak با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @ROG با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Head با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @MrHosi با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Makaveli با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @24deadshot24 با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @mrshv با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @DuZaKh با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Mohammad8080 با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Cancel با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Epsilon با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @f0restwOW با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @12dg34 درخواست عضویت شما رد شد، شما تنبیه اقلیت دارید. @RoGue درخواست عضویت شما رد شد، شما عضو اقلیت Paramedics هستید. توجه: درصورت هرگونه تماس با لیدر یا ساب لیدر، تست و درخواست عضویت شما نادیده گرفته خواهد شد! عناوین تست: 8 سوال از قوانین عمومی سرور، 7 سوال از قوانین عمومی دسته ملایم، 5 سوال از قوانین School Instructor و سوال از نحوه تست گرفتن هر کدام از لایسنس ها.
 2. Reject

  @GalacticBoy درخواست مرخصی شما پذیرفته شد.
 3. Reject

  @Pouria0JM شکایت شما پذیرفته شد و فرد خاطی مجازات شد. باتشکر از گزارش شما.
 4. Reject

  @AmirAP درخواست مرخصی شما پذیرفته شد.
 5. Reject

  بله متاسفانه اخلاقیات اشتباه ایشون هست و جزو روحیاتشه و قابل تعویض نیست این روحیه و خب اینم بازم تقصیر بنده نیست که کس دیگه یادش رفته بیاد از شما تست بگیره یا زنگ نزنه یا هرچی... من خودم تک به تک کسایی که توسط من اومدن به فکشن رفتم سراغشون و یا زنگ زدم (میتونید ازشون بپرسید) و اگر شما هم تو صف بودی حتما این کارو برات انجام میدادم ولی پستی که 1 ماه ازش گذشته، از نظر بند دیگه اعتبار نداره
 6. Reject

  @AMiREpiCure لیدریه من پارتی بازی نمیشناسه، از لیدری تاکسیشو تا لیدری PD رو گذروندم و پارتی بازی تو کارم نبوده (بماند که به خاطر هاستریم پاک شده تاریخچه اقلیتم) ولی کسایی که باید بشناسن میشناسن منو و نکته دوم اینکه وقتی یک ماه قبل پست گذاشتی از نظر لیدر جدیدی که میاد روی Si پست شما دیگه معتبر نیست، بنده به نوبت و به صف تست میگیرم (Amin1410, [AMD]Norin, OmidGH) و تمام کسانی که به تازگی اومدن Si... و خودم شخصا زنگ زدم یا رفتم پیششون و تستشون رو گرفتم. اون دیگه به من ربط نداره که سینا Expect لیدر قبلی یک ماه شمارو نگه داشته آب نمک و نیومده تستتو بگیره. بعدشم اصلا موضوع تاپیک چیز دیگه ای هست، شما شکایتی داری از بنده میتونی داخل بخش شکایت از لیدر ها اعلام کنی تا رسیدگی کنن چرا اینجا پای بنده رو میکشید وسط؟! یاعلی
 7. Reject

  @f0restwOW با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @FREESOULelias با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Paarthunax با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @ALirzwasaf با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Gloomy درخواست عضویت شما رد شد، شما کمتر از 14 سال سن دارید و فرم عضویت را به درستی پر نکرده اید. @SAMASSK با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. توجه: درصورت هرگونه تماس با لیدر یا ساب لیدر، تست و درخواست عضویت شما نادیده گرفته خواهد شد! عناوین تست: 8 سوال از قوانین عمومی سرور، 7 سوال از قوانین عمومی دسته ملایم، 5 سوال از قوانین School Instructor و سوال از نحوه تست گرفتن هر کدام از لایسنس ها.
 8. Reject

  @Abolfazl1384 درخواست مرخصی شما رد شد، ماه میلادی بیشتر از 31 روز ندارد و تاریخ اعلامی شما اشتباه است.
 9. Reject

  @RaHaMPoosty درخواست مرخصی شما پذیرفته شد.
 10. Reject

  @Sam3 درخواست استعفای شما پذیرفته شد و شما با 10FP از اقلیت اخراج میشوید، با تشکر از زحمات شما.
 11. Reject

  @amirohom3 شکایت شما پذیرفته شد و فرد خاطی به علت همراه داشتن اسلحه و نه شلیک به کسی یک AV دریافت کرد. باتشکر از گزارش شما.
 12. Reject

  @99mrbig99 با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @iNViSiBIe با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. توجه: درصورت هرگونه تماس با لیدر یا ساب لیدر، تست و درخواست عضویت شما نادیده گرفته خواهد شد! عناوین تست: 8 سوال از قوانین عمومی سرور، 7 سوال از قوانین عمومی دسته ملایم، 5 سوال از قوانین School Instructor و سوال از نحوه تست گرفتن هر کدام از لایسنس ها.
 13. Reject

  @SajiSaINtS با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Saeeed با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @OmidGH با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @24deadshot24 با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Kian81 با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @huntermana درخواست عضویت شما رد شد، شما عضو اقلیت Taxi Drivers هستید. @on1on با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @GalacticBoy با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Rezajafariagkand با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @Arshiyashams3897 با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. @danyal با درخواست شما برای عضویت در اقلیت School Instructors موافقت شد، آماده ی تست باشید. توجه: درصورت هرگونه تماس با لیدر یا ساب لیدر، تست و درخواست عضویت شما نادیده گرفته خواهد شد! عناوین تست: 8 سوال از قوانین عمومی سرور، 7 سوال از قوانین عمومی دسته ملایم، 5 سوال از قوانین School Instructor و سوال از نحوه تست گرفتن هر کدام از لایسنس ها.
 14. Reject

  @AHMAdmrz درخواست استعفای شما پذیرفته شد و شما با 10FP از اقلیت اخراج میشوید، با تشکر از زحمات شما.
 15. Reject

  سلام و عرض ادب بنده اگر توجه داشته باشید هاستر هستم و وقتی که هاستر 2 بودم، ظاهرا تنظیم شده بود روم که ریپورتی برام باز نشه و باز نمیشد (تمام هاستر ها) ولی از وقتی 1 شدم و به قولی از دوباره Makehoster شدم ریپورت برام باز میشه و ظاهرا تنظیم نکردند دوباره. و در کل هاستر ها وظیفشون ریپورت جواب دادن نیست و هاستری گرفتن که لذت ببرن از بازی و این سیستمه که به صورت رندوم یکی از ادمین هارو برای ریپورت انتخاب میکنه و من وظیفم نبوده به شما پاسخ بدم. اگر واقعا مشکلی و یا سوالی داشتید میتونستید همون لحظه دوباره ریپورت بدید تا همکاران جوابتونو بدن. بنده مشکلی با شما یا هرچیزی که فکر کنید ندارم که الکی ببندم ریپورت رو و تنها دلیلش توضیحات بالا بوده. و نکته ی اخر اینم در نظر بگیرید که این حرکت بنده در ساعت 18:10 در اوج شلوغی جلسه ی کارکنان و لحظه ی برگزاری و مرتب کردن توسط سرپرست (زمانی که بنده به غیر از وارن ها و چت های ادمینی هیچی نمیبینم) بوده. با تشکر