رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

وضعیت فکشن معلم

MiladME

ارسال‌های توصیه شده

به یک خدا جهت خلق لایسنس نیازمندیم ????????

... 

اگه خاطره ای در این باره دارین یا شماهم همین مشکل رو دارید لطفا بگید...

*ناگفته نمونه علی حرفه ای تا وقتی بیرون زندان بود کار همرو اون راه مینداخت*

@Ali @Meli @Alireza @SFC @ORTEGA @Anita @EBi @SajAli @Useless @Omid @OmidGH @Reyhane @WarCry @Mahi @Xline @HurtHeart @SentPowe @BiG @AmBerat @TheHeRo @OverGrown @Nikootine @sadman @Sobi @SinAHarD @KianRy @MwM @Olden @ORTEGA @WoW @Aone @Sami @Erfan @Owner @SaLiOne @Amino @AlmaS @Panda @AmiN @SWAT @Reza @RoseRain @Rose @CaKe @Harir @iErfaN @DarkHell @Sweet @iMatin @iSenatoR @Olden @Aliherfei @TigerMasteR @MaHaN @Mohammad @Lazyboy @iDark @RiPMoHammaD @Forget @Forrest @LastSurvivor @Mohana @Zack @JallaD @iSenatoR @Olden @OstadFaraz @AbbasMZ @arshiya @Arsalan @Gameric @MrRaBiN @Patrick @AminsVn @Palycity @HosiDark @Shxyan @MILADemon @MILADemone @MaSiH @ArshiXo @Amiiir @Payo @Pokers @FcPoker @Peep @OddiN @Guardian @Race @KimBerLy @Astroid @HaTeD @Norvis @ZombieRanger @Farab @EBIGHOST @Gorg @HajATA @iNViSiBIe @Rasputin @BaSiLY @iMahan @iMahDi @EnDWaY @Final @Shah @Reject @RudeBoY @RudeKid @SaeedAlpha @Parzival @KARiM @Mahi @Ostad @hoseyfi @Sardar @JanGi @Ricardo @llelouch @llPrincessll @RaaD @Post @Peep @MmdRF @erfan1384 @Aralya @Hydra @Leox @Original @Noghte @SirMehdi @MobinNeD @ArshiXo @RevelaTioN @HardiN

ویرایش شده توسط MiladME
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داش گوشی خودت خاموش بوده اشتب زدی -_-

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

............... 

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، MiladME گفته است:

... 

@Ali @Meli @Alireza @SFC @ORTEGA @Anita @EBi @SajAli @Useless @Omid @OmidGH @Reyhane @WarCry @Mahi @Xline @HurtHeart @SentPowe @BiG @AmBerat @TheHeRo @OverGrown @Nikootine @sadman @Sobi @SinAHarD @KianRy @MwM @Olden @ORTEGA @WoW @Aone @Sami @Erfan @Owner @SaLiOne @Amino @AlmaS @Panda @AmiN @SWAT @Reza @RoseRain @Rose @CaKe @Harir @iErfaN @DarkHell @Sweet @iMatin @iSenatoR @Olden @Aliherfei @TigerMasteR @MaHaN @Mohammad @Lazyboy @iDark @RiPMoHammaD @Forget @Forrest @LastSurvivor @Mohana @Zack @JallaD @iSenatoR @Olden @OstadFaraz @AbbasMZ @arshiya @Arsalan @Gameric @MrRaBiN @Patrick @AminsVn @Palycity @HosiDark @Shxyan @MILADemon @MILADemone @MaSiH @ArshiXo @Amiiir @Payo @Pokers @FcPoker @Peep @OddiN @Guardian @Race @KimBerLy @Astroid @HaTeD @Norvis @ZombieRanger @Farab @EBIGHOST @Gorg @HajATA @iNViSiBIe @Rasputin @BaSiLY @iMahan @iMahDi @EnDWaY @Final @Shah @Reject @RudeBoY @RudeKid @SaeedAlpha @Parzival @KARiM @Mahi @Ostad @hoseyfi @Sardar @JanGi @Ricardo @llelouch @llPrincessll @RaaD @Post @Peep @MmdRF @erfan1384 @Aralya @Hydra @Leox @Original @Noghte @SirMehdi @MobinNeD @ArshiXo @RevelaTioN @HardiN

داش کاری با موضوع ندارم دقیقا چقد وقتتو سر تگ کردن گزاشتی؟ 

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، MiladME گفته است:

خدا نصیب گرگ بیابون نکنه ولی NG بودم 1 شب Rob زده بودن و دیدم که [Duty/] بهم Gun نداد :| 

بد دردیه?

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MiladME گفته است:

به یک خدا جهت خلق لایسنس نیازمندیم

اشاره به بدبختی های کاپ در زمان های قدیم

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MiladME گفته است:

علی حرفه ای 

منم یه بار لجم گرفته بود کسی اس ای نبود منم سیویل بودم دیگه یکی پیدا شد 

خلاصه تست فلای وسطش کرش خورد من همینطور سواره مو بودم 

هیچی دیگه کل اس ای ریپورت داده بودن ای مو کجا رفته و منی که داشتم عشق و حال میکردم خندم گرفته بود ???

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

هیچی دیگه کل اس ای ریپورت داده بودن ای مو کجا رفته و منی که داشتم عشق و حال میکردم خندم گرفته بود ???

حتما نوب بودن چون از راه دور هم میشه استاپ کرد ???

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MiladME گفته است:

... 

همین دیشب بالای ساختمون FTP بود منم Fly license نداشتم، مجبور شدم از LS Tower با چتر 2 کیلومترو طی کنم :)

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 5 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

آها

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

:|

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ در 00:11، Olden گفته است:

همین دیشب بالای ساختمون FTP بود منم Fly license نداشتم، مجبور شدم از LS Tower با چتر 2 کیلومترو طی کنم :)

تو هوا نزدنت؟

Nervure.png

DR_jj.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Tormenta گفته است:

تو هوا نزدنت؟

نه یکیشونم زدم.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Tormenta گفته است:

یا علیی کیا بودن؟

دو تا بنده ی خدا.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...