رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اتفاق وحشتناک برای سجعلی

MiladME

ارسال‌های توصیه شده

در 4 ساعت قبل، Meliva گفته است:

بخدا برا من یکی اهمیتی نداره منو تگ نکن توروقرآن:/

screenshot_20220109_015554_6jhe.jpg

راستش بعضی وقتا آدم‌ نمیدونه چی!

پس بهتره سکوت کنه!

(سس ماست بزن بمولا)

.?? ??? è ????, è ??? ???????.??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 156
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 6 ساعت قبل، MiladME گفته است:

هردستی بدی همون دس پس میگیری 

????

چه آدمای بی وجدانی??

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

راستش من سجعلی رو زیاد باهاش ملاقات مستقیمی نداشتم ولی دیدم که همیشه حامی پلیر ها بوده و سعی کرده تا حدودی به پلیر ها کمک کنه

این حسو خودم داشتم که دو سال زحمت یه کاری رو بکشی بعد یهو کل زحماتت نابود بشه

خیلیا فکر میکنن اره ادمین دیگه همه کاره سرور هست و میان میگن که چرا ادمینا کاری برامون نمیکنن!

در صورتی که ما دستمون از کارهای اکانتی و موارد غیره بستس

ایشالله که به عنوان یک دوست دورادور کمکی از دست من بر بیاد براش انجام میدم ایشالله که درست میشه

@SajAli با این همه ادمی که دوست دارن و پشتتن صد در صد اکانتتو پس میگیری فقط باید شواهد و مدرک ها رو بشه که ایشالله این اتفاق هم رخ میده

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mehrshadtunes1 گفته است:

اتفاقی که برای سجعلی افتاد 

مثله یک سیل اتفاق ناگوار بود  

که اعصاب هممونو بهم ریخت 

واقعا متاسفم که رسیدگی نمیشه به این جور موضوع ها آدم وقتی یک چیزی از خودش رو میکنه یکم که به چشم همه میاد خودش برای همه میگیره. 

خواننده معروف تی ام بکس با ۱ میل فالوور که داره هرموقع پی ام دادم جواب منو داده یا رفیقام بعد ما ۱ ماه تلگرام پی ام دادیم انگار نه  انگار 

#رسیدگی_نیست

خیلی تضمینی میگم تا چند وقت دیگه سرور از هم میپاشه و برای سمپ هیچ خرجی نکنید. 

این گیم پشتیبان نداره. 

#سجعلی_تو_تنها_نیستی♥️

@SajAli هرچی بشه ما پشتتیم نگران هیچ چیز نباش این همه سال زحمت کشیدی اینارو جمع کردی به اینجا رسیدی. همون طور که تو یه روز همش از دست رفت همشم تو یک روز بدست میاد. 

#سجعلی_تنهانیست 

مشتی بامعرفت 

درسته 

رفقای عزیز یادم رفت تگتون کنم

@HaTeD @Norvis @Farab @Anita @SajAli @Useless @EBIGHOST @Gorg @HajATA @InViSiBle @ZombieRanger @OddiN @Rasputin @BaSiLY @iMahan @iMahDi @EnDWaY @Rose @Patrick @ADiNA @Final @Shah @Reject @RudeBoY @RudeKid @SaeedAlpha @Parzival @KARiM @Mahi @Ostad @hoseyfi @Sardar @JanGi @Ricardo @Alireza1112 @llelouch @llPrincessll @RaaD @Post @Peep @MmdRF @erfan1384 @Aralya @Hydra @Leox @Original @Noghte @SirMehdi @MobinNeD @ArshiXo @Bnjamin @RevelaTioN @HardiN 

• دوست دارم که 1
  • ناراحت 4
لینک به دیدگاه

زندگی همینه امیدرضا هم اون همه برای ادمینیش زحمت کشید تویه یه روز یه به اصطلاح رفیق واسه اینکه خودش بمونه زیرشو کشید, بودیم دیدیم ولی کاری از دستمون بر نیومد, تویه دسته متوسط هر هفته حداقل  2 3 تا اکانت به اشتراک گذاشته میشه با بهونه اسکور مثبت کردن اموالشون تویه یک ثانیه صفر میشه  به اشتراک گذاشتن اکانت هم با خوده فرد هست. 

تنها چیزی که بعده 2 سال میتونم بگم اینه که به بهترین رفیق ها هم اعتماد نکنید, ذاتا خرابه

ویرایش شده توسط AmeriKKKasMostWanted
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1

𝙞𝘾𝙚𝘾𝙪𝙗𝙚 ,𝙩𝙝𝙚 𝙣𝙖𝙢𝙚 𝙬𝙞𝙡𝙡 𝙡𝙞𝙫𝙚 𝙞𝙣 𝙞𝙣𝙛𝙖𝙢𝙮

𝙖𝙨𝙠 𝙩𝙝𝙚 𝙮𝙤𝙪𝙣𝙜 𝙣𝙞𝙜𝙜𝙖 𝙬𝙝𝙤 𝙞𝙣𝙫𝙚𝙣𝙩𝙚𝙙 𝙀𝙖𝙯𝙮-𝙚

𝙒𝙚𝙨𝙩 𝙘𝙤𝙖𝙨𝙩 𝙗𝙞*𝙘𝙝 𝙔𝙚𝙖𝙝 𝙩𝙝𝙖𝙩𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙢𝙚

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Legacy.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/icecube.png

The Ruthless

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

دیگه در مورد این قضیه اول بگم که شدیدا ناراحت شدم،سجاد یه همشهری و دوست برای من بوده و هست و اینکه شاید دیگه تو سرور نبینمش خیلی منو آزار میده.

دوم به قول مردم منطقه ما دِگه خیلی گوشَش وایه که بیان اکانتتو بلند کنن و هزارتا کار بکنن،دوسال زحمتتو به فنا بدن و کسی کاری نکنه طرف که حتما نباید سوپروایزر باشه که اگه رمز اکانتش لو رفت و کاری کرد تعلیق نشه (یبار یکی از ادمین های لیدر ها سر لو رفتن رمز اکانتش تعلیق شد که فکر کنم خودش رمز داده بود که به بحث ما مربوط نیست)

سوم اینکه خونه سجاد توسط یکی از ادمین های سرور تاکید میکنم ادمین های سرور  خریداری شده رو به فال نیک میگیریم،شاید طرف خونه رو خریده که وقتی سجاد یه اکانت دوباره دست و پا کرد خونه رو بهش پس بده (البته با شناختی که از اکیپ ادمین مذکور دارم فکر نکنم این اتفاق بیفته)

چهارم بحث اینه که در حال حاضر سرور کسی رو نداره که بالاسرش باشه که به مشکل کمبود نیروی انسانی و اجباری نبودن SAR/ برای سوپروایزر و منیجر بر میگرده،توی یک سرور که هم اسم نمیبرم تبلیغ نشه و الان هم بگم که سرور SA-MP نیست که بگین نه اینجور سروری توی سمپ نیست و خودمم اونجا پلی ندادم و دارم توضیحات دوستانم رو میگم:

اونجا مثل اینجا نیست که یک منیجر یا سوپروایزر داشته باشه حدود 4-5 منیجر داره که در طول روز هستن و شما سرور رو بدون منیجر نمیبینی و اگه کسی بخاطر امتحانات و دلایل دیگه نشه بیاد جایگزین موقت خواهد داشت (البته RP بودن اونجا این قضیه رو اجبار میکنه ولی چون اینجا RPG هستش دلیل نیست نظم هم نباشه)،اما اینجا بخاطر اینکه افراد کمی صلاحیت منیجری و یا سوپروایزری رو دارن @Ali نمیتونه SAR/ رو برای این افراد اجبار کنه که اگه تایم نزنن مجازات بشن و این نبود صاحب سرور و منیجر خودش زمینه فساد رو در پشت پرده تیم ادمینی ایجاد کرده (از فروش Days In Staff با پول واقعی بگیر تا سوءاستفاده از رفرال) مگه فرق من لیدر/هلپر/ادمین 1 تا 5 با اون سوپروایزر یا منیجر چیه که اونا چون امتحان دارن کلا آنلاین نشن یا خیلی کم آنلاین شن ولی من باید 1:30 تایم بزنم که عزیزان استف میدونن تایم SAR/ به راحتی افزایش پیدا نمیکنه.

و مورد پنجم اینه که سجاد جان خیلی ها اینو گفتن منم میگم تنها نیستی و نخواهی بود چه زمان استف چه زمانی که استف نبودم چه عاطفی چه مادی منو حمایت کردی و الان وقت جبرانه❤️

• دوست دارم که 1

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

@SajAli این اتفاق واقعا منو ناراحت کرد این واقعا دور از انصاف و نامردی که کسی رفیقته مثل یه غریبه باهات رفتار کنه و از پشت بهت خنجر بزنه

امیدوارم این مشکل پیش امده پیگیری شه و شما بتونی اموال خودت پس بگیری 

به امید روزی که تو این سرور خبری از این بچه بازی ها نباشه?

و خوب همون طوری که @OmidGH امیدوارم اون هوسی که توسط ادمین خریداری شده پس از حل مشکلات به شما بازگردانیده بشه

.

لینک به دیدگاه

اون خونه @SaLiOne از یه نظر میگم خوب کرد خرید

اون خونه نسبت به خونه های دیگه توی SF خیلی ارزون بود .و OpenGate داشت

موقع بک دادن خونه دست ادمین باشه نسبت به پلیر بهتر هست

بن شدن اکانت هم باید یه جوری دست فرد دیگه کوتاه میکردم هر چند همه اموال رو انتقال دادیم

ولی سره این قضیه خیلی ناراحت شدم و امیدوارم اموال  برگردونن

در 43 دقیقه قبل، AmeriKKKasMostWanted گفته است:

زندگی همینه امیدرضا هم اون همه برای ادمینیش زحمت کشید تویه یه روز یه به اصطلاح رفیق واسه اینکه خودش بمونه زیرشو کشید, بودیم دیدیم ولی کاری از دستمون بر نیومد

رفیق نیست که دشمن خونیه چیزی که سر خودمم اومد

ویرایش شده توسط Mahi

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

@OstadFaraz @Palycity @MiladME @Gameric @Mohammadhasan @SFC @ArshiXo @Rasputin @Shxyan @HurtHeart @SinAHarD @DareDare @BaSiLY @Atomix @StoneHeart @MILADemon @Pokers @Mahi @Lazyboy @OmidGH @RoseRain @seyDiliY @AbbasMZ @Christhand

دوستان دیدیم که همگی ما ابراز نگرانی کردیم از اینکه احتمالش هست دیگه SajAli رو نبینیم.

واقعا 70 میلیون money خودش چیز کمی نیست که از دست بره 

ایا از این رفقایی که الان برای SajAli این حرفا رو نوشتن در عمل هم همونطورن؟

کدوم یکی از شما هایی که الان اه ناله نوشتین و هی @SFC @Ali رو تگ کردین بیا درستش کن حاضرید هزینه ای متحمل بشید تا sajali برگرده؟ 

صادقانه بگم یکی از شما حاضر هست بره الان بخشی از پولشو transfer کنه بانک Sajali تا برگرده؟؟؟؟ 

همدردی شما به دردش نمیخوره دوستان کاش ما که ایشون رو رفیق  خودمون میدونیم الان همگی بخشی از اموال از دست رفته رو با دست خودمون نه Staff تامین کنیم (اگر رگ غیرت داشته باشید!) 

ویرایش شده توسط Aliherfei
لینک به دیدگاه

:|

Christhand.png

.ҳ̸Ҳ̸Ҳ̸ҳ. نـہ مثل خدا یـکتا نـہ مثل شیـطان مغرور .ҳ̸Ҳ̸Ҳ̸ҳ.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

@OstadFaraz @Palycity @MiladME @Gameric @Mohammadhasan @SFC @ArshiXo @Rasputin @Shxyan @HurtHeart @SinAHarD @DareDare @BaSiLY @Atomix @StoneHeart @MILADemon @Pokers @Mahi @Lazyboy @OmidGH @RoseRain @seyDiliY @AbbasMZ @Christhand

دوستان دیدیم که همگی ما ابراز نگرانی کردیم از اینکه احتمالش هست دیگه SajAli رو نبینیم.

کدوم یکی از شما هایی که الان اه ناله نوشتین و هی @SFC @Ali رو تگ کردین بیا درستش کن حاضرید هزینه ای متحمل بشید تا sajali برگرده؟ 

صادقانه بگم یکی از شما حاضر هست بره الان بخشی از پولشو transfer کنه بانک Sajali تا برگرده؟؟؟؟ 

همدردی شما به دردش نمیخوره دوستان کاش ما که ایشون رو رفیق  خودمون میدونیم الان همگی بخشی از اموال از دست رفته رو با دست خودمون نه Staff تامین کنیم (اگر رگ غیرت داشته باشید!) 

گلابی من وسجاد تو Real هم رفیقیم تو گیم نشه تو Real حاضرم براش همه کار بکنم همه چیز به SA-MP محدود نمیشه

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

گلابی من وسجاد تو Real هم رفیقیم تو گیم نشه تو Real حاضرم براش همه کار بکنم همه چیز به SA-MP محدود نمیشه

?

لینک به دیدگاه

میتونه به زندگی خودش بپردازه دیگه درگیری فکری نداره از یه طرفم سخته دل کندن

ویرایش شده توسط Sami

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Sami گفته است:

حرف راست واقعا
دل کندن سخته

ویرایش شده توسط Mahi

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Sami گفته است:

دقیقا منم همین نظرو دارم یه ادمایی مثل sajali هستن که با بودنشون یه سرور رو عالی میکنن

لینک به دیدگاه

سجاد یکی از بهترین کسای بود که توی گیم دیده بودم رفتار اخلاق واقعا خوبی داشت مثله ی داش واقعی رفتار میکرد

@SajAli امیدوارم مشکلت حل بشه داشی

PA PA PAAA

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

اگه بخواد چرا که نه?

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

من زیاد شخص مادی نیستم بخاطر همین هیچی ندارم فقط یه رنچر دارم و 100کا پول که همونم برا سجاد که اگه سجاد زیر پرو بال منو نگرفته بود به هیچ جا نمیرسیدم... 

در 27 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

70میلیون پول از دست رفته 

80 میل استن سی ان ان 50 میل استن هوس هست که هوس ارزش اصلیش تا هفتاد هشتاد میل هم میرسیده

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

بابت این اتفاق واقعاً ناراحت هستیم و امیدواریم هرچه سریع تر این مشکل حل شود. ما بار ها و بار ها نکات مهم امنیتی را به بازیکنان اعلام می کنیم اما باز هم متأسفانه برخی از بازیکنان گریبانگیر مشکلات امنیت اکانتشان می شوند و ما در اکثر مواقع نیروی کمکی کافی نداریم و طبق چیزی که در شرایط استفاده و قوانین عمومی آمده نمی توانیم در این زمینه به همه بازیکنان کمک کنیم بنابراین حتماً و حتماً تاپیک زیر را کلمه به کلمه مطالعه کنید تا به این مشکلات برنخورید:

برای آقای SajAli هم ما حتماً پیگیری خواهیم کرد و تمام تلاش خود را در بررسی جهت بازگردانی اکانت به همراه تمامی دارایی های از دست رفته خواهیم کرد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Ali گفته است:

با سلام.

بابت این اتفاق واقعاً ناراحت هستیم و امیدواریم هرچه سریع تر این مشکل حل شود. ما بار ها و بار ها نکات مهم امنیتی را به بازیکنان اعلام می کنیم اما باز هم متأسفانه برخی از بازیکنان گریبانگیر مشکلات امنیت اکانتشان می شوند و ما در اکثر مواقع نیروی کمکی کافی نداریم و طبق چیزی که در شرایط استفاده و قوانین عمومی آمده نمی توانیم در این زمینه به همه بازیکنان کمک کنیم بنابراین حتماً و حتماً تاپیک زیر را کلمه به کلمه مطالعه کنید تا به این مشکلات برنخورید:

برای آقای SajAli هم ما حتماً پیگیری خواهیم کرد و تمام تلاش خود را در بررسی جهت بازگردانی اکانت به همراه تمامی دارایی های از دست رفته خواهیم کرد.

??

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali گفته است:

با سلام.

85 سالگیتو ببینیم

• هاها 1

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Ali گفته است:

تک داداشمی به مولا عشقیییییییی علی عشقی بخدا سجعلی استف نبود ولی اندازه 50 تا هلپر دس این تازه واردهارو گرفته و کمکشون کرده. 

ممنونم علی جان دمت گرم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Ali گفته است:

با سلام.

?❤️

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MiladME گفته است:

متاسفانه باخبر شدیم سجعلی یکی از رفقای با معرفت و اعضای گل سرور اکانتشون به تسلط یک شخصی دراومده که ایشون کل زندگیشون رو به باد داده. 

سجعلی پلیر قدیمی که عمرشو پای سرور گذاشته کلی خرج vps کرده و گلد خریده و کلی رفته باس و کار کرده که اخریا میخواست هایدرا بخره... 

متاسفانه صاحب cnn اس اف بود و هوس 987 هوس گیت دار معروف سرور به ارزش 80 میل. 

فکرشو بکن از 2018 بازی کنی یهو بیان تو اکانتت جلوی چشت هوست و بیزت رو سل بک بدن پولاتم آتیش بزنن و تو فقط تا تعجب نگاه کنی و اون چهار پنج سالی که جون کندی از جلو چشات رد شه... 

برای درک این موضوع زندگی خودمو میگم که داداشم چند شبه تصادف کرده و ضربه مغزی شده و افتاده کف خیابون (بیهوش) شاید باورتون نشه اما مردم به جای زنگ زدن به آورژانس و پلیس داشتن موتور داداشم و کفش داداشم و حتی قفل موتورش رو میدزدیدن و شخصی که ازش خون میرفته رو لخت میکردن...

مثل امام حسی لحظه ای که افتاده توی گودال ملت میومدن انگشت حضرت رو میبریدن تا انگشتر رو دربیارن... 

اینم وضعیت مشابه سجعلی

save_۲۰۲۲۰۱۰۸_۲۳۱۲۱۰_bwrh.jpg

save_۲۰۲۲۰۱۰۸_۲۳۱۲۰۰_ynyj.jpg

چقد این لحظه دردناکه?

تا الان این خبرها یه دستم رسیده... 

ملی هم چندین مدته توی تلگرام جواب هیچکسو نمیده الان وقتش نیست درمورد این مسئله حرف بزنم. 

سعی کنیم با زبان تلخ توی کامنت ها دل کسیو نشکنیم... 

@Ali @Meli @SFC @Alireza @Omid @OmidGH @Reyhane @WarCry @Mahi @Xline @HurtHeart @SentPower28 @BiG @AmBerat @Nikootine @sadman @TheHeRo @OverGrown @Sobi @SinAHarD @KianRy @MwM @depman @Olden @ORTEGA @WoW @Aone @Sami @Erfan @Owner @SaLiOne @DareDare @Amino @AlmaS @Panda @AmiN @SWAT @Rezaaa @RoseRain @CaKe @Harir @iErfaN @DarkHell @Sweet @iMatin @iSenatoR @Mohana @Lazyboy @iDark @RiPMoHammaD @Forget @Forrest @LastSurvivor @Mohana @Zack @JallaD @iSenatoR @Olden @Aliherfei @TigerMasteR @EBi @OstadFaraz @AbbasMZ @arshiya @Aarsalan @Gameric @Hazzard @MrRaBiN @Fadaei @Palycity @AminsVn @HosiDark @Shxyan @MILADemon @MaSiH @AmeriKKKasMostWanted @ArshiXo @Meliva @Amiiir @Payo @Pokers @FcPoker @Peep @OddiN @Guardian @Race @KimBerLy @Astroid 

خلاصه دل نبند که تهش تلخیه . با بچه مچه هم رفیق نشو . هردستی بدی همون دس پس میگیری 

واقعن ناراحت شدم ?خدا شفات بده امین?❤️

سکوتم از ترس نیست....?

مواظب نقشه های تو سرم باش.... ?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...