رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ازدواج اجباری

ارسال‌های توصیه شده

آپدیت 0.1.4:

برای جلوگیری از ازدواج با اکانت مولتی،ازدواج با اکانت زیر لول 10ممنوع شود.

طرفین عقد ازدواج می‌توانند هر شرطی که مخالف با مقتضای عقد مزبور نباشددر ضمن عقد ازدواج یا عقد لازم دیگر بنمایند مثل اینکه‌ شرط شود هر گاه شوهر در مدت معینی غائب شده یا ترک انفاق نموده،که پس از اثبات تحقق شرط در محکمه و صدور حکم قطعی از فرد طلاق بگیرد.

هر یک از زن و شوهری که قبل از عقد طرف خود را فریبی داده اگر ثابت شود در صورت خواست فرد فریب خورده شخص مجازات شود.

تعیین منزل زن با شوهر است مگر خلاف آن از قبل شرط شده باشد.(این مواقعی است که زن خونه اجاره ایی دارد.اگر خونه را خریده باشد میتواند در خونه خود زندگی کند و شوهر در خانه خودش.)

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۴/۱ در 14:17، 83mehrdad83 گفته است:

آپدیت 0.1.4:

برای جلوگیری از ازدواج با اکانت مولتی،ازدواج با اکانت زیر لول 10ممنوع شود.

طرفین عقد ازدواج می‌توانند هر شرطی که مخالف با مقتضای عقد مزبور نباشددر ضمن عقد ازدواج یا عقد لازم دیگر بنمایند مثل اینکه‌ شرط شود هر گاه شوهر در مدت معینی غائب شده یا ترک انفاق نموده،که پس از اثبات تحقق شرط در محکمه و صدور حکم قطعی از فرد طلاق بگیرد.

هر یک از زن و شوهری که قبل از عقد طرف خود را فریبی داده اگر ثابت شود در صورت خواست فرد فریب خورده شخص مجازات شود.

تعیین منزل زن با شوهر است مگر خلاف آن از قبل شرط شده باشد.(این مواقعی است که زن خونه اجاره ایی دارد.اگر خونه را خریده باشد میتواند در خونه خود زندگی کند و شوهر در خانه خودش.)

داداش وقتی تو یه پست داخل این تاپیک تگ نکنی کل فروم رو اینطوری میشه که ۸ ۹ روزه هیچ پستی داخل این تاپیک نیست 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Original گفته است:

داداش وقتی تو یه پست داخل این تاپیک تگ نکنی کل فروم رو اینطوری میشه که ۸ ۹ روزه هیچ پستی داخل این تاپیک نیست 

عیبی نداره مهم اینه ما پیشنهادمون رو میدیم?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اپدیت 2.0.0 پیشنهاد:

-به اقلیت مدیک یک قسمت اضافه شود به نام ازمایشگاه که در اونجا حدودا 2دقیقه طول میکشه و باید از دو طرف ازمایش بگیرن.

-اکتویتی این کار مانند وار ها در دسته متوسط اختیاری هست.

-به دلیل کم بودن درخواست سرویس،جایزه در ازای ازمایش برابر خواهد بود با 2عدد سرویس مدیک.

-اشخاصی که در کمتر از 3روز بیشتر از 10بار مواد مخدر مصرف کرده باشند ازمایشان مثبت باشد و نتواند ازدواج کند.

-فرد باید به مدت 1روز به مقدار کمتر از 5عدد استفاده کند تا در ازمایش مجدد منفی باشد.

-در صورتی که ازمایش هر دوشخص منفی بود میتوانند ازدواج کنند.

-اشخاص میتوانند به صورت غیر قانونی با یکدیگر ازدواج کنند که نیاز به خرید مدرک جعلی از شخص ماشین دزد هستند.(برای فعال شدن این شغل)

-FBI در صورتی که فرد فروشنده این مدارک و یا شخص خریدار با این مدرک یافت کنه میتواند 3وانتد بدهد.

لطفا قبل از انتقاد پییشنهادات قبلی هم مطالعه کنید چرا که باهم کامل می شوند.

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • مؤسس

به دلیل اینکه آنلاین گیمینگ برای جنس مونث به خصوص در ایران عرف نیست تنها با ساخت همسر مجازی با هوش مصنوعی می تونیم مشکلتونو حل کنیم! اگر موافقید در رابطه با اینکه چجوری باشه و چیکار کنه بحث کنید تا انجامش بدیم. (پیشنهاد جالب = راه حل جالب تر)

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۳/۲۴ در 20:30، 83mehrdad83 گفته است:

طرح ازدواج اجباری!

ببین من خودم عاشق ازدواجم ولی دختر واقعی تو سرور کمه اونایی هم که واقعی هستن میرن با لول بالای 50 و میلیاردرا?

ما هم که فقط حسرت میخوریم?

من خودم یه مدته دنبالشم ولی همه با لول بالای 50 و میلیاردرا هستن منم که میمونم.

درخواست:اگه تمایل دارید فقط کافیه به من تو پیامک یه . بفرستید من خودم میام.

خجالت کشیدم بعضیا رو تگ کنم?

❤️

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۱/۸ در 06:55، Ali گفته است:

به دلیل اینکه آنلاین گیمینگ برای جنس مونث به خصوص در ایران عرف نیست تنها با ساخت همسر مجازی با هوش مصنوعی می تونیم مشکلتونو حل کنیم! اگر موافقید در رابطه با اینکه چجوری باشه و چیکار کنه بحث کنید تا انجامش بدیم. (پیشنهاد جالب = راه حل جالب تر)

یک سیستمی داشته باشه مثل نسخه آفلاین که گرو استریتی ها رو G میزدی ازت دفاع بکنه یک سری حرف های احساساتی بزنه جونش کم بشه 

اگه مرد ۱۰دقیقه بعد اسپاون بشه وانتد بگیره و اینکه بهش بگی برونه خیلی محشر میشه

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

باسلام

اومدم پیشنهاد ویژه به سرور بدم امیدوارم آقایان @Ali و @Mohny از پیشنهاد خوششون بیاد?

موضوع:طرح ازدواج اجباری!

قانون اول: ابتدای دوره ازدواج اختیاری ۱۷ لول و انتهای آن ۲۸ است و اگر کسی ازدواج نکرد باید ازدواج اجباری داشته باشد.

قانون دوم: اگر کسی بعد از لول ۲۸  از ازدواج امتناع کرد از او ربع درآمد کسب و کار و صنعت یا مالیات از تجارت او گرفته می‌شود و به آنها که می‌خواهند ازدواج کنند و گرفتار فقر هستند داده می‌شود.

قانون سوم: اگر فرد در این دوره لولی ازدواج نکرد اگر بی ماشین بود، ماشین او مجانی است و اگر مشکل  بزرگ تری داشت از ازدواج او امتناع شود و اگر مشکل او حل شد و ازدواج نکرد باید تمام هزینه‌های ازدواج یک زوج را پرداخت کند.

قانون چهارم: اگر پس از دوره ازدواج اختیاری فرد ازدواج نکرد از او در مناصب Staffو دسته ویژه و دسته ملایم و کارهای کلیدی بیش رنک از 2نتواند داشته باشد.

قانون پنجم: اگر صاحبان مشاغل و کسب و کار به تعداد تعیین شده از جوانان که در دوره ازدواج اختیاری هستند چه دختر باشد و چه پسر وام خودکفایی و ازدواج بدهند از دو تا سه سال معاف از هرگونه مالیات و یک عدد از مجازات های او از UCPپاک می‌شوند.

قانون ششم: کسی که لول او بالایی چهل است و خونه ندارد اگر به لحاظ جسمی و مالی، شرایطش را داشته باشد موظف است که با توجه به توانایی‌های او از یک تا سه تا از  ماشین های سرور خرید کند و یکی از آنها را به نام همسر خود بزند ولی اگر توان خرید ندارد باید هزینه اجاره کردن ماشین رو روزانه بپردازد.(همسر(زن)باید تنها یک ماشین بخرد و به نام شوهر خود کند.)

قانون هفتم: هرکس در این دوره ازدواج کرد و اکانت بزرگ‌تری ندارد که به اقلیت خدمت کند استخدام رسمی اقلیت دولتی می‌شود و همچنین یک دختر اگر اکانت بزرگ‌تر(حتی اکانت خود) ندارد که به اقلیت خدمت کند شوهر او معاف از مالیات و سربازی تا زمان پایان حیات ازدواج است.

قانون هشتم: کسی که در دوره ازدواج اختیاری ازدواج کرد اگر فقیر بود به او در نزدیک‌ترین محل سکونت HQ در شهر خود زمینی یا منزل مسکونی یا مغازه‌ای برای کسب و کار که قابل برگشت باشد از طرف دولت‌ و حکومت داده می‌شود.

قانون نهم: کسی که در دوره ازدواج اختیاری و قبل از ۲۸ سالگی ازدواج کرد و صاحب 2 ماشین شد از مالیات معاف می‌شود و یارانه بیشتری از دولت‌ها دریافت می‌کند.(این مورد با پول حاصل از خرید گلد به دست نمیاید و حتما باید با پولی که از کار انجام شده به دست امده خرید شده باشد و ماشین هم از400هزار دلار گرون تر باشد.)

قانون دهم: کسی که بدون ازدواج به سفرهای خارجی (LV وSF ) می‌رود عوارض خروج بیشتری باید بدهد و اگر بدون عذر معقول همسر خود را با خود نبرد و یا در ساعت 12شب تا 5صبح ازدواج کند نصف دارایی‌های او برای همسر اول و فرزندان است.

قانون یازدهم: کارمندان اقلیت و Staff تنها به دلیل تحصیل علم در داخل یا خارج از LS تنها دو سال می‌توانند تأخیر در ازدواج داشته باشند.

قانون دوازدهم: گواهی گذراندن حداقل دو دوره رایگان «حقوق متقابل و مرتبط زن و شوهر» و «روش تعامل و آموزش رفتن به اقلیت » قبل از ازدواج اختیاری یا ازدواج اجباری باید توسط دختر و پسر ارائه گردد تا پنج درصد به وام ازدواج آنها اضافه شود.

امیدوارم از طرح خوشتون اومده باشه??

@Spartan @ZombieRanger @AliAgent @Evan @pouria0jm @SuperMAN @BuTleR @Ostad @Mary @AmyLee @NewT 

@Javi @Luciano @Cuthbert @Sobi @SaLVaDoR @Tahdid

@اونایی که یادم رفته?

@REXOR

خواهشن پینهاد بده که مفید باشه برا سرور نه از این پیشنهادای بدرد نخور.

هر روز یه پولی بده?

لینک به دیدگاه

به دلیل اینکه آنلاین گیمینگ برای جنس مونث به خصوص در ایران عرف نیست تنها با ساخت همسر مجازی با هوش مصنوعی می تونیم مشکلتونو حل کنیم! اگر موافقید در رابطه با اینکه چجوری باشه و چیکار کنه بحث کنید تا انجامش بدیم.

باحاله

اما تا همسر واقعی نگیریم آروم نمیگیگیریم

اگر موافقید در رابطه با اینکه چجوری باشه و چیکار کنه بحث کنید تا انجامش بدیم.

ما همسر واقعی میخوایم تو سرور اما بنظرم مثلا اگه با هوش مصنوعی ازدواج کنیم مراسم عروسی باحال داشته باشه.

بعد بریم ماه عسل?

همسرمونم اگه میشه براش یه اسکین جدا درست کنی

@Ali

در 22 دقیقه قبل، LoneMan گفته است:

بهش بگی برونه

آره باحاله

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

باسلام

اومدم پیشنهاد ویژه به سرور بدم امیدوارم آقایان @Ali و @Mohny از پیشنهاد خوششون بیاد?

موضوع:طرح ازدواج اجباری!

قانون اول: ابتدای دوره ازدواج اختیاری ۱۷ لول و انتهای آن ۲۸ است و اگر کسی ازدواج نکرد باید ازدواج اجباری داشته باشد.

قانون دوم: اگر کسی بعد از لول ۲۸  از ازدواج امتناع کرد از او ربع درآمد کسب و کار و صنعت یا مالیات از تجارت او گرفته می‌شود و به آنها که می‌خواهند ازدواج کنند و گرفتار فقر هستند داده می‌شود.

قانون سوم: اگر فرد در این دوره لولی ازدواج نکرد اگر بی ماشین بود، ماشین او مجانی است و اگر مشکل  بزرگ تری داشت از ازدواج او امتناع شود و اگر مشکل او حل شد و ازدواج نکرد باید تمام هزینه‌های ازدواج یک زوج را پرداخت کند.

قانون چهارم: اگر پس از دوره ازدواج اختیاری فرد ازدواج نکرد از او در مناصب Staffو دسته ویژه و دسته ملایم و کارهای کلیدی بیش رنک از 2نتواند داشته باشد.

قانون پنجم: اگر صاحبان مشاغل و کسب و کار به تعداد تعیین شده از جوانان که در دوره ازدواج اختیاری هستند چه دختر باشد و چه پسر وام خودکفایی و ازدواج بدهند از دو تا سه سال معاف از هرگونه مالیات و یک عدد از مجازات های او از UCPپاک می‌شوند.

قانون ششم: کسی که لول او بالایی چهل است و خونه ندارد اگر به لحاظ جسمی و مالی، شرایطش را داشته باشد موظف است که با توجه به توانایی‌های او از یک تا سه تا از  ماشین های سرور خرید کند و یکی از آنها را به نام همسر خود بزند ولی اگر توان خرید ندارد باید هزینه اجاره کردن ماشین رو روزانه بپردازد.(همسر(زن)باید تنها یک ماشین بخرد و به نام شوهر خود کند.)

قانون هفتم: هرکس در این دوره ازدواج کرد و اکانت بزرگ‌تری ندارد که به اقلیت خدمت کند استخدام رسمی اقلیت دولتی می‌شود و همچنین یک دختر اگر اکانت بزرگ‌تر(حتی اکانت خود) ندارد که به اقلیت خدمت کند شوهر او معاف از مالیات و سربازی تا زمان پایان حیات ازدواج است.

قانون هشتم: کسی که در دوره ازدواج اختیاری ازدواج کرد اگر فقیر بود به او در نزدیک‌ترین محل سکونت HQ در شهر خود زمینی یا منزل مسکونی یا مغازه‌ای برای کسب و کار که قابل برگشت باشد از طرف دولت‌ و حکومت داده می‌شود.

قانون نهم: کسی که در دوره ازدواج اختیاری و قبل از ۲۸ سالگی ازدواج کرد و صاحب 2 ماشین شد از مالیات معاف می‌شود و یارانه بیشتری از دولت‌ها دریافت می‌کند.(این مورد با پول حاصل از خرید گلد به دست نمیاید و حتما باید با پولی که از کار انجام شده به دست امده خرید شده باشد و ماشین هم از400هزار دلار گرون تر باشد.)

قانون دهم: کسی که بدون ازدواج به سفرهای خارجی (LV وSF ) می‌رود عوارض خروج بیشتری باید بدهد و اگر بدون عذر معقول همسر خود را با خود نبرد و یا در ساعت 12شب تا 5صبح ازدواج کند نصف دارایی‌های او برای همسر اول و فرزندان است.

قانون یازدهم: کارمندان اقلیت و Staff تنها به دلیل تحصیل علم در داخل یا خارج از LS تنها دو سال می‌توانند تأخیر در ازدواج داشته باشند.

قانون دوازدهم: گواهی گذراندن حداقل دو دوره رایگان «حقوق متقابل و مرتبط زن و شوهر» و «روش تعامل و آموزش رفتن به اقلیت » قبل از ازدواج اختیاری یا ازدواج اجباری باید توسط دختر و پسر ارائه گردد تا پنج درصد به وام ازدواج آنها اضافه شود.

امیدوارم از طرح خوشتون اومده باشه??

@Spartan @ZombieRanger @AliAgent @Evan @pouria0jm @SuperMAN @BuTleR @Ostad @Mary @AmyLee @NewT 

@Javi @Luciano @Cuthbert @Sobi @SaLVaDoR @Tahdid

@اونایی که یادم رفته?

@REXOR

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

نظر من

_ 

هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

شما اومدی بازی کنی یا چیز دیگه ای کشف کنی؟??  نظرمم منفیه

• دوست دارم که 2
  • مرسی 2
  • هاها 1

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  
DrEaMeR.png
Zenit.png
   Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  

لینک به دیدگاه

نظر من

_ 

هست.

• مرسی 1

1f451.png AmiNPioneeR 1f451.png
acigar.gif   همیشه حق کسی رو با حق دیگری جبران نکنacigar.gif

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/HajiGan.png

لینک به دیدگاه

آقا این مسخره بازیا چیه ناموصا :/
اولا: کلا این ایده هیچوقت اجرا نمیشه چون شدنی نیست.
دوما: کلا بخوای جمع بزنی از کل پلیرایی که در حال حاضر پلی میدن فقط 50 تا 80 تا پلیر هست که دختر هستند. 
سوما: داخل سرور مشکلات خیلی مهم تری هست که باید @ArSaCiA باید بهش بپردازه.
پ.ن: لطفا ایده هایی بدید که منطقی باشه و بشه اجرا کرد.

در 7 دقیقه قبل، DrEaMeR گفته است:

چیز دیگه ای کشف کنی؟

فکر کنم کراشش تو آرساکیا پلی میده 
میخواد به کراشش برسه ?

نظر من

_ 

هست.

ازدواج آنها اضافه شود

ولی واقعا یه سوال
اینو از کجا آوردی؟
فکرکن علی بیاد وام بده ??
غیر از اینه؟ @ArSaCiA

• دوست دارم که 1

Gods Family
Atrocidus.png

لینک به دیدگاه

یادش بخیر اون زمان چقدر از این تاپیکای طنز میزدن بچه ها ? 

نظر بنده منفیست (-)

• مرسی 1

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

حالا ما یه چیزی اون زمان با توجه به شرایط اون زمان گفتم خودمم دیگه پیگیر نشدم؛ شما چرا یهویی جدی گرفتین????

اگه اون زمان هنوز بود نظر من مثبت بود ولی با توجه به گذشت ۲-۳سال از اون زمان و شرایط الان و هزینه های سنگینی که داماد بخاطر هزینه عروسی،لباس عروس،جهیزیه،مهریه،هزینه پوشاک بچه و ... متحمل میشه

نظر بنده نیز منفیست (-) ?

ویرایش شده توسط 83mehrdad83

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

حالا ما یه چیزی اون زمان با توجه به شرایط اون زمان گفتم خودمم دیگه پیگیر نشدم؛ شما چرا یهویی جدی گرفتین????

اگه اون زمان هنوز بود نظر من مثبت بود ولی با توجه به گذشت ۲-۳سال از اون زمان و شرایط الان و هزینه های سنگینی که داماد بخاطر هزینه عروسی،لباس عروس،جهیزیه،مهریه،هزینه پوشاک بچه و ... متحمل میشه

نظر بنده نیز منفیست (-) است?

Taxi_G بک نمیدی؟

• دوست دارم که 1

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، DoNaLd گفته است:

Taxi_G بک نمیدی؟

بعد کنکور انشالله

لینک به دیدگاه

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد منفی ( - ) هست. 
بازیکن برای تفریح و بازی کردن به بازی اومده نه اجبار برای ازدواج و گرفتن سود یا ضرر کردن از ازدواج.

ویرایش شده توسط Farab

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۲/۴ در 20:52، TaK گفته است:

ببین من خودم عاشق ازدواجم ولی دختر واقعی تو سرور کمه اونایی هم که واقعی هستن میرن با لول بالای 50 و میلیاردرا?

ما هم که فقط حسرت میخوریم?

من خودم یه مدته دنبالشم ولی همه با لول بالای 50 و میلیاردرا هستن منم که میمونم.

درخواست:اگه تمایل دارید فقط کافیه به من تو پیامک یه . بفرستید من خودم میام.

خجالت کشیدم بعضیا رو تگ کنم?

❤️

طنز بود سید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...