Spartan

سرپرست
 • تعداد ارسال ها

  707
 • حمایت مالی

  5,000 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  8

آخرین بار برد Spartan در June 5

Spartan یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

218 فروم باز

درباره Spartan

 • درجه
  عضو حرفه ای

آخرین بازدید کنندگان نمایه

3796 بازدید کننده نمایه
 1. Spartan

  سلام دوست عزیز. مارو داخل کانال تلگرام دنبال کنین. آخریم اخبار رو داخل کانال تلگرام انتشار میدیم.
 2. Spartan

  سلام خدمت شاکی محترم. شکایت شما قبول شد. 1 روز از هاستریِ هاسترِ خاطی کسر شد. شما تصمیم گیرنده برای این مسائل نیستین. یک اخطار برای بی احترامی در شکایت دریافت کردید. +بسته شد.
 3. Spartan

  سلام خدمت شاکی محترم. شکایت شما به دلیل نداشتن TimeStamp/ رد شد. شکایت از تیم کارکنان باید دارای زمان و تاریخ دقیق باشد. +بسته شد.
 4. Spartan

  سلام خدمت شاکی محترم. مدارک هاستر @ZombieRanger کاملا واضح و تکمیل میباشد. شما نه یک بار بلکه 3 مرتبه وقتی گارد ملی به شما رسید و داشتین میموردین Relog کردین. شکایت شما رد شد. 1/3 اخطار برای شما بابت شکایت بی دلیل و الکی. +بسته شد.
 5. Spartan

  سلام خدمت شاکی محترم. خدا رو شکر شکایت از من باعث فعالیت خیلیا داخل فروم شد. ممنون از شما @MyOwnRules بابت شکایت. اکانت شما آنبن شد. به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود مجاز می باشد ولی در نظر داشته باشید چه صاحب اکانت باشد چه هر شخص دیگری که دسترسی به اکانتتان داشته از مجازات کم نمی شود، همچنین در نظر داشته باشید که برخی از اعمال وجود دارد که باعث می شود تمامی اکانت های یک فرد از بازی محروم شود و در صورتی که شما اکانتتان را در اختیار آن فرد قرار داده بودید اکانت شما هم به عنوان یکی از اکانت های آن فرد محسوب می شود و ممکن است مجازات بر روی اکانت شما به عنوان اکانت آن فرد هم اعمال شود (از اشتراک گذاری حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و افراد مسدود شده اطمینان کامل را حاصل فرمایید) به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و مسدودیت از دسته‌های متوسط ممکن است باعث محرومیت و مسدودیت حساب کاربری شما نیز گردد. +بسته شد.
 6. Spartan

  سلامی مجدد. شکایت شما رد شد، کار ادمین مربوطِ صحیح میباشد. تهدید ادمین (مجازات Warn) +بسته شد. داداش یک ساعت داری تهدیدش میکنی از هرچی دوست داری، داری میگی بعدش میای میگی وارن الکی؟
 7. Spartan

  سلام خدمت شاکی محترم. شکایت شما رد شد، کار هاستر مربوطِ صحیح میباشد. در زمانی که ادمین روی شما Goto میکنن و میگن چک پیسی شما حق اینکه Sleep کنی و AFK بشی بری روی اکانت دیگه ای رو نداری. +بسته شد.
 8. Spartan

  سلام خدمت شاکی محترم. شکایت شما پس از مدتی جستوجو و پیگیری قبول شد. ادمین مربوطِ از وار ادمین برکنار شد. +بسته شد.
 9. Spartan

  سلام خدمت شاکی محترم. شکایت پس گرفته شد. +بسته شد.
 10. Spartan

  سلام خدمت شاکی. شکایت شما قبول شد. اکانت شما هم اکنون فعال میباشد. ادمین مربوطِ اخطار های لازم را دریافت کرد. +بسته شد.
 11. Spartan

  سلامی مجدد. شکایت شما قبول شد. ادمین مربوطِ یک SV دریافت کردند. +بسته شد.
 12. Spartan

  سلامی مجدد. به دلیل اینکه لدمین @Arlan هیچ مدرکی ارسال نکردند، شکایت شما قبول شد. ادمین مربوطِ یک اخطار دریافت کردند. +بسته شد.
 13. Spartan

  سلام خدمت شاکی محترم. شکایت شما قبول شد. به ادمین @BuTleR اخطار های لازم داده شد. +بسته شد.
 14. Spartan

  سلامی مجدد خدمت شاکی محترم. شکایت شما رد شد. طبق مدارک ارسالی ادمین مربوطِ Slap دادن شما در اون لحظه نیاز بود. +بسته شد.
 15. عشق + اهمیت = مادر
  عشق + ترس = پدر
  عشق + کمک = خواهر
  عشق + دعوا = برادر
  عشق + اهمیت + ترس + کمک + دعوا + زندگی = رفیق …😘