رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بیکاری توی سرور-این قسمت: National Guard

ارسال‌های توصیه شده

درود

سرور خیلی خسته کننده شده از توی 4 راه چرخیدن بی دلیل بازیکنان مشخصه.

یراست میرم سر اصل مطلب:

گارد ملی وانتداش خیلی کمه و 80درصد ساعات بازی ما بیکاری چرخیدنه! عواملی که باعث نابودی این اقلیت شده اند:

1-نصف شدن تعداد سرقت از بانک به دلیل نیاز داشتن بازیکنان به 20 عدد Rob Point که قبلا 10 بود!

2-وانتد نگرفتن سارقین بانک که واقعا نمیدونم چرا این چیز مزخرف اضافه شده!

3-خراب شدن اکثر Rob ها در حضور NG که باعث شده هیچکی جرعت نکنه جلوی ما راب بزنه و همه موقعی که NG نیست راب میزنن!

4-وانتد نگرفتن سارقین بانک حتی در صورت Fail شدن راب!

5-فریز شدن موقع ورود به بانک که میتونید با تغییر Interiror به بانک اصلی خود بازی این مشکل رو حل کنید! ما برای حمله به داخل بانک حداقل به 5 مامور احتیاج داریم!

6-حذف شدن Punish/ از گزارش کار در صورتی که کمتر از Frisk و Ticket گیر میاد!

7-وانتد کم

8-وانتد کم

9-وانتد کم

10-وانتد کم

شما میتونید فقط با یه تغییر تمام مشکلات رو حل کنید و اون وانتد گرفتن تمامی رابر ها بعد از اتمام کارشونه! 

امیدوارم یه سری به قسمت گزارش باگ و پیشنهادات و انتقاداتی که پایه های سرور هستن بزنید بدجور خاک خورده!

• دوست دارم که 8
  • مرسی 5
  • ناراحت 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Aliمنم واقعا با این موضوع موافقم. سیستم قبلی ROb خیلی بهتر و سرگرم کننده تر بود. واقعا باید یه فکری بشه برای وانتد های NG 

ویرایش شده توسط LaNaYa
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت سینای عزیز. @ZombieRanger

مرسی از این تاپیکتون واقعا دقیقا حرف دل همه رو گفتی چه اونایی که مثل من تو NG بودن و چه اونایی که هستن و افرادی که تو این اقلیت سابقه داشتن!
من هم با نظراتت موافقم همچنین حرفای دوستم سجاد جان @CTMSajjad هم خالی از لطف و ارزش نبود.

در واقع اقلیت National guard یکی از اساسی ترین و مهم ترین اقلیت در دسته ویژه و همچنین مهم ترین اقلیت در برابر بررسی به تمامی مشکلات و هرج و مرج های داخل بازی هست!
امیدوارم که مدیریت مجموعه یه برنامه ای به این مشکلات از قبیل مواردی که ذکر شد و مواردی که قراره ذکر بشن داشته باشه.

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

منم عضو گاردملی هستم و در مدتی که تو اقلیت بودم همه ی مشکلاتی که دوستانم ذکر کردن رو حس کردم.
و امیدوارم هرچه زودتر مشکلات برطرف بشن.

.AghaMaMaD..png      

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام 
@ALI و @Shayan

بنده به عنوان یه عضو از اقلیت گارد ملی با نظر اقای @ZombieRanger   کاملا موافق هستم.
با اپدیت های جدید سرور  اقلیت گارد ملی به یک اقلیت خیلی بی استفاده تبدیل شده! 

حتی همون راب هم حداقل باید 6   7  نفر بود تا با وارد شدن به بانک (لود طولانی نقشه بانک)  بشه لاقل 1 یا 2 نفر جون سالم بدر ببرن و بتونن یکیو بکشن 
اونم زمانی که راب هست (ترس رابر ها از فیل شدن) موقعی میذارن که NG زیاد انلاین نباشه و NG ناچار میشه از بقیه اقلیت های دپارتمان درخواست کمک کنه 
علنا به خاطر مشکلات وانتد های NG رو گاهی اوقات PD VA FBI  استفاده میکنند لطفا به حال این موضوع فکری کنید!

و بحث بعدی در مورد وسایل اقلیت: 
وانتد های NG   همه 5 و 6 هستند که اینگونه افراد میل بیشتری به فرار کردن دارن و کسی که رنک 1 NG باشه  هیچ وسیله ای نمیتونه برداره یا استفاده کنه که بدرد تعقیب و گریز بخوره 
لاقل توی وسایل مورد استفاده NG یه تجدید نظر کنید 
وقتی که مجرم سوار SHAMAL شه و لیدر یا رنک بالا تر NG حاضر نباشه  ولیدر و رنک بالاتر های FBI VA PD اجازه استفاده از HYDRA رو ندن اون وانتد چی میشه؟!  اونم برای PD  و FBI? 

کلا NG کارش به هم ریخته 
من 4 روزه به این اقلیت وارد شدم  اگر یک هفته 10 روز هم بشه بازم نمیتونم با این وضعیت وانتد 25 اکتیویتی خودم رو تکمیل کنم!!!!!
قوانین NG  و کارش نیاز به تجدید نظر داره
باسپاس

**روزي روزگاري اهالي يه دهكده تصميم گرفتند تا براي نزول باران دعا كنند, در روز موعود همه مردم براي مراسم دعا در محلي جمع شدند و تنها يك پسر بچه با خودش چتر آورده بود و اين يعني ايمان

لینک به دیدگاه

باسلام خیلی گارد ملی خسته کننده شده و اصلا نمیشه Myactivity/ جم کرد اگر هم از بانک دزدی شه شاید اگه ان هارو بکشیم حداقل 3 4تش میشه کشت لطفا رسیدگی کنید و با حرفتی @ZombieRanger

موافق. لطفا رسیدگی کنید اقای علی  @Ali

ویرایش شده توسط aminghgh40
  • مرسی 1

AminGhgh40       

AminGhgh40                                          

AminGhgh40                      

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود
NG جز یکی از اقلیت های دسته ویژه هستش که برای رسیدن به این اقلیت باید سختی ها و سابقه اقلیت های پاک و خوبی داشته باشی 
و کسی که میاد ng  واقعا حقش نیست که حقوق هفتگیش از همه اقلیت های دیگه کمتر باشه 
اخه برای رنک 1  واقعا 20 از توهین هم بدتره
علاوه بر اینکه اصلا وانتد نیست 
مشکل مپ بانک اصلا نمیذاره رابر زد 
قوانین رابر بیرون بانک که نمیشه اونها رو کشت هم بدتر کرده اینو 
کسی که راب میزنه و دزدی میکنه رو لاقل بعد از تمام شدن راب همه وانتد بگیرن 
اینطوری واقعا NG رو نابود کردید 
@Ali @Meli @Shayan @BiHan @همه 

تشکر از @ZombieRanger برای ایجاد این تاپیک واقعا مفید و کاربردی بود.

• مرسی 2

‏وقتے عادت دارے با هر ڪسے دردودل ڪنی،

درست مثل اینه ڪه بهشون یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدے تا
هروقت هرجور خواستن ازش استفاده ڪنن

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامی مجموعه آرساکیا

بنده درسته عضوی از گارد ملی یا بهتره بگم سابقه پلیس بودن هم نداشتم ولی از نظر من کمترین اکتیویتیِ این فکشن به علت اینه که RPها از ۱۰ تغییر یافته به ۲۰ و اصلا خوب نیست

خیلی قوانینه سختی وجود داره تو این فکشن بهتره این فکشن رو مثه واقعیت طراحی کنیم

و اگر خواستید راهپیمایی ۲۲ بهمن اعضای گارد ملی راه بندازید تو سرور طوری باشه که عضوی داخل این فکشن باشه و رازی باشه

این فکشن در این احوال کنونی اش فقط ۱مورد مزایا داره

۱.اسکین نسبتا خوبه اعضای مرد

• چی چی 1
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

واقعا یه زمان گارد هیچ وقت جا نداشت که عضوش بشی تا خالی میشد سریع پر میشد ولی الان هم بیکاری زیاده تو گارد هم کسی دیگه بهش اهمیتی نمیده رسیدگی بشه لطفا این گارد ، گارده حتی پارسالم نیست چه برسه به سال های قبل تر 

گارد جزوه سخت ترین اقلیت هاس که هرکسی نمیتونه عضوش بشه این واقعا حقش نیست که هم بیکار باشن اعضای این اقلیت هم حقوقه نسبتا کمی به کارش داشته باشه 

ویرایش شده توسط Mobin
لینک به دیدگاه

سلام والله ما هم بیکاریم خیلی حوصله سربر شده فکشن

نا حقیه چون کلی باید وقت صرف کرد تا یه وانتد توی سرور پیدا شه

وقتیم وانتد میاد انقدر بین اعضا رقابت هست که همه هجوم میبرن سمت وانتد اخرشم فقط نصیب 1نفر میشه.

پیشنهادم اینه که سیستم راب قبلی هم در کنار راب جدید باشه و در امد اون یکمی کمتر از اسمارت و بیگ بنگ باشه تا هم پلیر ها با تعداد کم  بتونن راب بزنن و هم اونایی که از پیچیدگی سیستم راب جدید سر ر نمیارن!

به امید روزی که مشکلات حل شده باشن.

• مرسی 1

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

سلام 

ای کاش در کنار این سیستم جدید اون سیستم قبلی هم فعال بود و /Punish هم همچنان جزء گزارش کار بود!

این اقلیت یکی از بهترین اقلیت های سرور بود ولی متسفانه الان حالش خوب نیست!

امیدوارم رسیدگی بشه!

ممنون از @ZombieRanger بخاطر این تاپیک مفید.

• مرسی 1

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

درود

اول از همه با توجه به اینکه بیشتر از 5 ماه هست که به قسمت پیشنهادات و انتقادات و گزارش باگ و کلا قسمت مشکلات رسیدگی نشده، درخواست میشه تیم محترم مدیریت (@Ali) یه نیم نگاهی به این قسمت داشته باشن، چون پیشنهادهای واقعا خوبی توسط بازیکنان نوشته شده که هرکدوم در هرچه بهتر شدن سرور میتونن کمک کنن.

در مورد موارد مطرح شده ی اینجا، همچنین در topic قبلی شما (Bank Heist) تعدادیشون صحیح و تعدادی غلط هستند که به توضیحشون می پردازیم.

مورد اول تغییر نیاز بودن به 20 عدد Rob Piont به جای 10 و بالا کردن price آن، بسیار آپدیت مناسبی بوده. بدلیل اینکه 20 RP به سادگی به دست نمیاد و کسانی که عضو crew هستند بیشترین دقت و بیشترین توان خودشون رو در Rob میذارن و همچنین مستحق پاداش بیشتر هستند. و هم اینکه ریسک 6000 ثانیه رفتن به jail درصورت بروز مشکل هست و اصولا هیچکس حاضر نیست بخاطر مبلغ 10.000$ این ریسک رو قبول کنه. و اینکه اگر مبلغ بالاتری در ازای 10 RP بدست بیاد بازهم unbalance هست و منطقی نیست.

مورد دوم در topic قبلی (Bank Heist #4) توضیح داده شد که اولا این یک بازی هست و همیشه در بازی یک طرف برنده و یک طرف بازنده هستند و لزوما نباید همیشه پلیس برنده ی داستان باشه. همچنین در دنیای واقعی هم روزانه تعداد زیادی دزدی از بانک صورت میگیره و سارقین بدون اینکه شناخته بشن فرار میکنن.

جرأت نداشتن بازیکنان جهت اقدام به Bank Robbery در حضور حضور اعضای NG و خراب شدن اکثر Rob ها به دلیل unbalance بودن و برتری های بیشماری که اعضای department نسبت به اعضای crew دارند هست که باید balance بشه. ازجمله armor داشتن همه اعضای پلیس، نامحدود بودن تعداد پلیس هایی که اجازه درگیری دارن (از 4 تا 36) درصورتی که تعداد Gunner های crew به 4 محدود شده، بازگشت خیلی سریع اعضای پلیس بعد از مردن درصورتی که هریک از اعضای crew کشته بشه مستقیما 1 ساعت و نیم به زندان میره.

مورد freeze شدن هنگام ورود به بانک رو کاملا با شما موافق هستم و 5 ثانیه ثابت موندن هنگام ورود اصلا منصفانه نیست ولی از طرفی کوچک بودن محیط بانک هم برای اعضای crew بسیار دردسر آفرین هست و از انجایی که اولا اعضای پلیس دارای 100 عدد armor هستن و سخت تر میمیرن، همچنین کشته شدن هنگام درگیری اصلا براشون اهمیتی نداره و یک ثانیه بعد از مردن سریعا re-spawn میشن و به محل درگیری برمیگردن فکر کنم تقریبا مساوی و منصفانه میشه. درستش این هست که همزمان با تغییر فضای بانک (همچنین بزرگتر کردن محیط) و حذف freeze هنگام ورود، مرگ اعضای پلیس جریمه برای آنها داشته باشد مثل از دست دادن پول و یا عدم اجازه استفاده از دستور duty/ برای مدت مشخص مثل 10 یا 15 دقیقه. در این صورت اعضای پلیس حساب شده تر عمل خواهند کرد و لزوما مثل گوشت جلوی توپ وارد مهلکه نمیشن.

راجع به punish هم به نظرم نکته ی خوبی هست و میتونه دوباره اضافه بشه، البته به شرط اینکه زندانی های داخل زندان کارهای بخصوصی مثل گرفتن اسلحه از افراد خارجی که وارد محیط میشن و یا جابجایی مواد مخدر و یا شورش در زندان یا کارهای اینچنینی بتونن انجام بدن و اعضای گارد ملی صرفا فقط نقش باز و بسته کردن درب رو نداشته باشه و نقش اصلی یعنی محافظت از امنیت زندان رو ایفا کنه.

در پایان در مورد کم بودن تعداد wanted های NG همچنین کم بودن تعداد Bank Robbery هایی که در طول روز انجام میشود پیشنهاد میکنم سیستم Big Bang Robbery رو که میشه گفت از زمان بارگذاری آپدیت تا به امروز شاید 5 بار هم توسط بازیکنا انجام نشده تغییر بدین و شبیه به سیستم Rob قبلی کنید به این صورت که مثلا 4 نفر عضو crew بعد از ورود به بانک و کشتن کارکنان بدون اینکه Alarm به صدا در بیاد با استفاده از C4 درب های اصلی و Safe رو باز کنن و بعد از برداشتن پول از بانک خارج بشن. پس از خروج از بانک همزمان با به صدا درآمدن Alarm و اطلاع پیدا کردن اعضای پلیس از دزدی، هر 4 نفر 6 عدد wanted دریافت کرده و سعی در رسیدن به checkpoint مورد نظر میکنن. در این حالت علاوه بر اینکه نیاز به هیچ command خاصی نیست و runner وجود نداره کار دزدی خیلی ساده تر برای اعضای تازه وارد و کسانی که از هکری یا command ها اطلاع ندارن خواهد بود همچنین 4 نفر با 6 wanted وارد لیست suspect ها خواهند شد.

با تشکر

ویرایش شده توسط Daenerys
  • مرسی 2

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

همچنان منتظر پاسخی هستیم...:)

گر چه دیگه برای ما و بازیکنان دیگه عادی شده!

"همین که هست" درست میگم؟!

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • هاها 1
  • ناراحت 1

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

واسه اینکه حوصله ی دوستان سر نره تا زمان پاسخ به این تاپیک توسط مدیران, پیشنهاد میکنم سری به این تاپیک و فیلم داخلش بزنید...

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

منم با نظر شما موافقم !B|

امیدوارم زودتر رسیدگی بشه چون واقعا تعداد وانتد ها پایین اومده !

@Ali @Shayan

- تشکر بابته پست خوبتون

• مرسی 1

Try and fail, but never fail to try 

Salatin.png

لینک به دیدگاه

بنده در زمانی که ادمین 5 بودم همزمان عضو اقلیت NG هم بودم. اون زمان که آپدیت سیستم جدید دزدی از بانک نیومده بود، بنده از شدت بیکاری و اینکه مجبور بودم 3 ساعت هرروز دور دور کنم عذاب می کشیدم. به همین دلیل از سرور رفتم. در حال حاضر که اعضای NG انقدر تعداد وانتد هاشون پایین اومده خیلی بدتر از گذشته هست. امیدوارم فکری بکنید.

• مرسی 1

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان و بچه های ArSaCia

خودم به شخصه قبل از این که وارد اقلیت National Guard بشم جزء Robber ها بودم و از وضعیت موجود خیلی راضی بودم . خیلی راحت از بانک میومدیم بیرون . 2 تا بوق واسه Cop ها می زدیم و میرفتیم سمت CP و تموم ( 40.000$) .

ولی الان که وارد این Faction شدم احساس میکنم این سیستم Rob و قوانینش بین Robber و اعضای NG بالانس نیستش . یعنی شما یک پلیر بی تجربه که فقط بتونه پشت موتور اعضای Crew دکمه G رو بزنه رو میتونین به عنوان Gunner با خودتون به Rob ببرین و هیچ مشکلی هم ایجاد نمیشه

ولی برای Fail کردن اون Rob نیاز به تعدادی فرد با تجربه هستش که در صورت وجودشون باز هم کار آسونی نیست ( با این قوانین بسیـــــار محدود کننده )

مهمترین Activity ما جلوگیری از Bank Robbery هستش و به این صورت میگذره : 

Rob استارت میشه و ما که معمولا 2 تا 3 نفر هستیم ( به لطف رسیدگی هایی که به این Faction شده و علاقه دوستان به عضویت و کار کردن توی این اقلیت) . یا باید از Ram/ استفاده کنیم و بریم تو و 5 ثانیه فریز شیم و یکی یکی بمیریم 

یا صبر کنیم اعضای Crew یکی یکی از بانک بیان بیرون و فقط نگاشون کنیم که سوار ماشین و موتوراشون میشن و میرن . میوفتیم دنبال Runner و می بینیم دوستان دیگشون میان و با ماشین میکوبن به ما و ما پرت میشیم رو زمین و Runner میره

ما چیکار میتونیم کنیم ؟ باید وانتد Ramming on cop car بدیم یعنی Wanted 1 در ازای موفق شدن Rob و بریم دوباره AFK توی 4راه

- حقیقتا خودتون در نظر بگیرین . گارد ملی در بانک بایسته و نتونه کسانی که از بانک دزدی کردن رو بزنه . چقدر هیجان انگیزه 

و با کلی بدبختی Activity هامون رو به حد نساب برسونیم تا آخر هفته 20.000$ حقوق بگیریم

مطمئنن اعضای Robber هم لذت آنچنانی از مراحل Rob نمیبرند ولی چون راه تقریبا ساده ای برای رسیدن به پول ( حدود 30 تا 40 هزار دلار که 2 برابر حقوق یک هفته ماست ) هستش اعتراض چندانی ندارن

بعضی دوستان رو میبینیم که هر روز با 3 یا 4 تا اکانت مولتی Rob هاشون رو میزنن و پول هاشون رو جمع میکنن و میرن . یه کار روزمره بدون هیجان خاصی

امیدوارم قوانین و سیستم Robbery جوری بهبود پیدا کنه که قوانین به صورت بالانس و مساوی بین 2 طرف این رویداد قرار بگیره که هر 2 طرف ( Cop و Robber ) هیجان و لذت کافی رو ببرن

بدرود

Caps.png

لینک به دیدگاه

درود

بیکاری در سرور فقط شامل گارد ملی نمیشود، بزودی با قسمت های جدید بیکاری در سرور که بزرگترین مشکل بازیکنان هست از بقیه ی اقلیت ها و حتی شهروند های بدون اقلیت حمایت خواهیم کرد.

بازیکنان عزیز همه ی ما به دنبال یک وضعیت برد-برد یا برنده-برنده در سیستم سرقت از بانک هستیم زیرا با این وضعیتی که الان هست کسانی که در گارد ملی حضور نداشتند درک نمیکنند که چقدر کل روز رو بیکار بودن، زدن اندک وانتد توسط هاستر ها، از جلوی چشم ما رد شدن سارقین بانک بدون اینکه اجازه داشته باشیم کاری کنیم، تحقیر شدن با کلمات توسط سارقین، سو استفاده ی سارقین با ندادن کیف به رانر ها، سو استفاده ی سارقین با حضور در Checkpoint قبل از دادن کیف، پاک شدن DNA بعد از 20 دقیقه، وانتد نگرفتن سارقین، دو برابر بودن درامد هر سرقت از بانک نسبت به حقوق هفتگی افسر گارد ملی، تعداد وحشتناک کم وانتد ها و ... چقدر سختی و ناراحتی برای گارد ملی دارد و ما در این سیستم یک بازنده ی تمام عیار هستیم.

پس بیاید همگی با پیشنهاد دادن یک وضعیت برد-برد که هم گارد ملی از این حالت افتضاح در بیاد و هم سارقین برنده بمونن به بهتر شدن سرور کمک کنیم.

نکته: قرار است تغییراتی در سیستم سرقت از بانک داده شود پس بهتره همگی در این نظرسنجی شرکت کنند.

من پیشنهاد میکنم:

1-زمان زندان وانتد ها تغییر کنه به

وانتد شش: 30 دقیقه، وانتد پنج: 25 دقیقه، وانتد چهار: 20 دقیقه، وانتد سه: 15 دقیقه، وانتد دو: 10 دقیقه و وانتد یک: 5 دقیقه-دلیل: زمان زیاد زندانی بودن که تغییر به این زمان ها باعث میشه بازیکنان بعد از زندانی شدن در سرور بمونن که به نفع همه هست.

2-سارقین بانک بعد از اتمام سرقت به هر حال 6 وانتد دریافت کنند.

3-تغییر تعداد Rob point لازم برای سرقت از 20 به 10

_____

از تمام کسانی که در این تاپیک نظر دادن تشکر میکنم و از همتون درخواست تازه ای دارم: پیشنهاد شما برای تغییر دادن سیستم سرقت از بانک به یک وضعیت برنده-برنده چیست و چجوری میتونیم به این دست آورد برسیم؟ @SajjadSXM @LaNaYa @AMIRabbas @AgHaPeSaR @Quit @Shahed @Raha @aminghgh40 @Rabbit @Hidden22 @ApeX @Mobin @Torna2 @samankhan @Daenerys @MrSaLaTiN @BullShark @AmooQannad

• دوست دارم که 2

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود

بیکاری در سرور فقط شامل گارد ملی نمیشود، بزودی با قسمت های جدید بیکاری در سرور که بزرگترین مشکل بازیکنان هست از بقیه ی اقلیت ها و حتی شهروند های بدون اقلیت حمایت خواهیم کرد.

بازیکنان عزیز همه ی ما به دنبال یک وضعیت برد-برد یا برنده-برنده در سیستم سرقت از بانک هستیم زیرا با این وضعیتی که الان هست کسانی که در گارد ملی حضور نداشتند درک نمیکنند که چقدر کل روز رو بیکار بودن، زدن اندک وانتد توسط هاستر ها، از جلوی چشم ما رد شدن سارقین بانک بدون اینکه اجازه داشته باشیم کاری کنیم، تحقیر شدن با کلمات توسط سارقین، سو استفاده ی سارقین با ندادن کیف به رانر ها، سو استفاده ی سارقین با حضور در Checkpoint قبل از دادن کیف، پاک شدن DNA بعد از 20 دقیقه، وانتد نگرفتن سارقین، دو برابر بودن درامد هر سرقت از بانک نسبت به حقوق هفتگی افسر گارد ملی، تعداد وحشتناک کم وانتد ها و ... چقدر سختی و ناراحتی برای گارد ملی دارد و ما در این سیستم یک بازنده ی تمام عیار هستیم.

پس بیاید همگی با پیشنهاد دادن یک وضعیت برد-برد که هم گارد ملی از این حالت افتضاح در بیاد و هم سارقین برنده بمونن به بهتر شدن سرور کمک کنیم.

نکته: قرار است تغییراتی در سیستم سرقت از بانک داده شود پس بهتره همگی در این نظرسنجی شرکت کنند.

من پیشنهاد میکنم:

1-زمان زندان وانتد ها تغییر کنه به

وانتد شش: 30 دقیقه، وانتد پنج: 25 دقیقه، وانتد چهار: 20 دقیقه، وانتد سه: 15 دقیقه، وانتد دو: 10 دقیقه و وانتد یک: 5 دقیقه-دلیل: زمان زیاد زندانی بودن که تغییر به این زمان ها باعث میشه بازیکنان بعد از زندانی شدن در سرور بمونن که به نفع همه هست.

2-سارقین بانک بعد از اتمام سرقت به هر حال 6 وانتد دریافت کنند.

3-تغییر تعداد Rob point لازم برای سرقت از 20 به 10

_____

از تمام کسانی که در این تاپیک نظر دادن تشکر میکنم و از همتون درخواست تازه ای دارم: پیشنهاد شما برای تغییر دادن سیستم سرقت از بانک به یک وضعیت برنده-برنده چیست و چجوری میتونیم به این دست آورد برسیم؟ @SajjadSXM @LaNaYa @AMIRabbas @AgHaPeSaR @Quit @Shahed @Raha @aminghgh40 @Rabbit @Hidden22 @ApeX @Mobin @Torna2 @samankhan @Daenerys @MrSaLaTiN @BullShark @AmooQannad

سلام مجدد و تشکر ویژه از @ZombieRanger بابت این تاپیک خوبش.

پیشنهادات من:

1-

در در 11/21/2018 در 01:40، SajjadSXM گفته است:

من پیشنهادم همین هست که سیستم قبلی برگردونده بشه یا اگه امکان حذف سیستم کنونی نیست حداقل سیستم قبلی کنار این سیستم بیاد, منتها پول خیلی کمتری به سارقین بده و صرفا تعداد Wanted های گارد ملی مثل قدیم بشه.

2- بخش Smart Robbers به کلی حذف بشه. (چون در Big Bang افراد سارق وانتد دریافت میکنند)

3- بازگردانی سیستم قدیم دزدی که با 4 نفر و یک ماشین انجام میشد. (Rob/ جلوی درب بانک ها)

و ما همچنان منتظر پاسخ هستیم...

• مرسی 1

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

با سلامی دوباره

@ZombieRanger و سایر دوستان، حرف های شما کاملا منطقی و صحیح هستن. علاوه بر این که قسمت های خود بازی نیاز به رفع مشکلات و بهبود دارن، همچنین نیاز به بروز رسانی، اضافه شدن آیتم های جدید و کلا تغییر و پیشرفت داره. چون یک سیستم (مخصوصا یک game) وقتی دارای هیچ تغییرتحول و پیشرفت خاصی نباشه، بعد از مدتی کاملا تکراری و خسته کننده میشه مثل همین مورد Bank Robbery که در اوایل از جذابیت و هیجان بالایی برخوردار بود درحال حاضر صادقانه بگم با شغل Garbage Man یا Trucker فرق آنچنانی نداره. فقط دلیل اینکه بازیکنا سمت شغل ها نمیرن و سمت Rob میرن درآمد بالاش هست نه جذابیتش. و در سمت مخالفت وضعیت اعضای پلیس در مورد کم بودن کار برای انجام دادن همراه با محدودیت فراوان و حقوق کاملا مسخره کاملا مبرهن است و دیگه نیاز به توضیح من نداره!

در مورد بهتر شدن وضع سرور و مطرح کردن پیشنهاد از جمله سیستم rob، مدل wanted ها، زمان wanted ها و jail، مشکل freeze بانک و قسمت های دیگه شامل شغل سایر اقلیت ها، سیستم event های تکراری و بدون هیجان، مشکلات سیستم buff ها برای اعضای دسته متوسط و سایر بازیکنها و غیره، بینهایت پیشنهاد قابل مطرح کردن وجود داره.

ولی قبل از بررسی این موارد اول از همه باید به سوال مهمتر پاسخ داده بشه که آیا واقعا مطالب و نوشته های قسمت "پیشنهادات و انتقادات" و "گزارش باگ" قرار هست توسط مدیریت خوانده و بررسی بشن یا نه ؟ چون بنده به شخصه دیگه میلی به وقت گذاشتن و نوشتن مطلب جدید در این قسمت ها ندارم وقتی هیچوقت نمیخوان خونده بشن!

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

به نام خدا 

دوستان اگر وقتی که شما برای نوشتن کردید رو جمع بزنیم فکر کنم یه نیم ساعتی بشه درحالی که اگر این همه پیشنهاد های خوب توسط کسانی که میتوانند کاری کنند خوانده میشد حتی 5 دقیقه هم طول نمیکشید اگر این همه پیشنهاد و انتقاد خوانده میشد کمه کم باید یه بررسی میشود رو اینجا بنویسن که دله ما حداقل به وعده پوچ خوش باشه ولی کو کسی که باید بخونه ؟! 

واقعا جای تاسف هست که قسمت پیشنهادات و انتقادات خوانده نمیشه لطفا دل این همه پلیر رو به یه چیزی خوش کنید چرا هیچ کاری انجام نمیدید؟!

خیلی پلیر دارید که دارید یه کاری میکنید همین تعداد هم برن؟!

لینک به دیدگاه

با سلام. با توجه به مشکلات ارسالی در این بخش:

در بروزرسانی بعدی دزدی از بانک نیاز به 5RP خواهد داشت (مبلغ دزدی طبیعتاً به نسبت کمتر خواهد شد)

در هنگام ورود به بانک تا زمانی که آن مکان برای شما به صورت کامل بارگزاری نشود Damageای دریافت نخواهید کرد.

دستور Roblist/ برای افزایش تعداد دزدی ها نیز اضافه خواهد شد (لیست افرادی که میتوانید با آنها به دزدی بروید)

Punish از گزارش کار اقلیت گارد ملی حذف خواهد شد و با یک سیستم نظارت بر زندان جایگزین خواهد کردید.

در رابطه با حقوق کم و وانتدهای کم نیز لطفاً تا اعمال بروزرسانی بعدی و دیدن نتایج آن صبر به خرج دهید. مسلماً نتایج بهتری طرفین دریافت خواهیم کرد.

ویرایش شده توسط Shayan
  • مرسی 2

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...