Mimr3w

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  1173
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  66

آخرین بار برد Mimr3w در March 30 2019

Mimr3w یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

1029 استاد امتیاز

درباره Mimr3w

 • درجه
  Former Manager of RPG
 • تاریخ تولد 06/17/2000

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Mimr3w

آخرین بازدید کنندگان نمایه

24637 بازدید کننده نمایه
 1. Mimr3w

  به بازی MOBA میگین استراتژی؟ سخنی نیست...
 2. Mimr3w

  https://docs.microsoft.com/en-us/dotnet/api/system.io.ports.serialport.datareceived?view=netframework-4.7.2 using System; using System.IO.Ports; class PortDataReceived { public static void Main() { SerialPort mySerialPort = new SerialPort("COM1"); mySerialPort.BaudRate = 9600; mySerialPort.Parity = Parity.None; mySerialPort.StopBits = StopBits.One; mySerialPort.DataBits = 8; mySerialPort.Handshake = Handshake.None; mySerialPort.RtsEnable = true; mySerialPort.DataReceived += new SerialDataReceivedEventHandler(DataReceivedHandler); mySerialPort.Open(); Console.WriteLine("Press any key to continue..."); Console.WriteLine(); Console.ReadKey(); mySerialPort.Close(); } private static void DataReceivedHandler( object sender, SerialDataReceivedEventArgs e) { SerialPort sp = (SerialPort)sender; string indata = sp.ReadExisting(); Console.WriteLine("Data Received:"); Console.Write(indata); } }
 3. Mimr3w

  با سلام. بنده در اون زمان حاضر بودم و بر کار ادمین ناظر بودم، مشکلی وجود نداشت و دلیل دستوری که شما استفاده کردید مشکل داشت. موفق باشید. +بسته شد.
 4. Mimr3w

  با سلام. خیر، در این صورت لیدر نباید یک AV دریافت میکرد! اشتباه متاسفانه ممکن هست توسط هرکس انجام شود و ما برای مسائل اینچنینی مجازات کوچکی در نظر میگیریم تا نادیده گرفتن کلی زحمات فرد و AV! با این حال، با توجه به اینکه سرپرست تیم لیدرها برای راحتی شما و پس از اینکه خود لیدر به اشتباه خودش پی برده و درخواست تصحیح مجازات شما را کرده، این اقدام رو روی شما انجام دادن! آیا از پاک شدن 10FP خود توسط ادمین مربوطه ناراحت هستید؟ (دستور دیگری برای تصحیح مجازات شما برای ایشان در نظر گرفته نشده متاسفانه!) از اقلیت کنونی خود اخراج شده و 10FP دریافت خواهید کرد، پس از پاک شدن FPهای خود مجدداً به لیدر مربوطه برای ورود خود مراجعه کنید. @ZombieRanger نداشتن صلاحیت با این چنین موارد ثابت نخواهد شد، با این حال فعالیت ایشون رو تحت نظر قرار میدیم و در صورت ناکارآمد بودن تصمیم به انتقال ایشان مانند لیدر F.B.I. خواهیم کرد. با عرض پوزش بابت مشکلات ایجاد شده، +بسته شد.
 5. Mimr3w

  با سلام. شکایت شما تائید شده و با توجه به مدارک موجود، فرد مورد نظر Minigun داشته و از زمان HosterDays ایشان به دلیل سوء استفاده و دروغ گفتن در شکایت 10 روز کم خواهد شد. +بسته شد.
 6. Mimr3w

  با سلام. لیدر مربوطه به دلیل عملکرد ضعیف از رهبری این اقلیت به یک جایگاه دیگر منتقل خواهد شد. با عرض پوزش بابت مشکلات ایجاد شده، +بسته شد.
 7. Mimr3w

  با سلام. ما حق دخالت خود در هر اقلیتی را از خود سلب کرده بودیم، لیدر اقلیت موظف به رسیدگی به امور اقلیت در هر حالی خواهد بود و هیچکس حق دخالت در آن را نخواهد داشت. در نتیجه دادن FactionWarn توسط Aspirin یک اشتباه بود... با این حال ادمین مربوطه اخطار لفظی دریافت کرده و رسیدگی به وضعیت این بازیکن نیز به لیدر منتقل خواهد شد. با عرض پوزش بابت مشکلات ایجاد شده، +بسته شد.
 8. Mimr3w

  با سلام. با بررسی ما در رابطه با فایل Autoheal.cs، اظهارات شما در رابطه با مشمول بودن آن در یک Modpack ثابت شد! کارایی این مود برای اقلیت Paramedic بوده که افرادی که بر روی وسیله نقلیه G میکنند به صورت خودکار heal/ دریافت کنند! با این حال مود مربوطه از حالت تقلب خارج شده و به عنوان یک مود غیرمجاز شناخته می شود. در نتیجه شما در در روز 15 فوریه 2019 رفع محرومیت خواهید شد. (3 روز محرومیت) +بسته شد.
 9. Mimr3w

  شما با عضویت در بازی قوانین آن را هم پذیرفتید، این بند در قوانین وجود دارد یا خیر؟ مودهای غیرمجاز: مودهایی که باعث برتری نسبی شما نسبت به سایر بازیکنان شود [شامل Joypad (دسته بازی)] (مجازات: 3 روز محرومیت). شما مجاز به داشتن این مودها در سیستم خود نیستید، تا زمانی که ما آن را به عنوان یک تقلب (بالا را ببینید) شناسایی نکرده و این مودها در پوشه‌ی بازی شما نباشند. در صورتی مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد که مود مربوطه به عنوان تقلب شناسایی نشود، حالا Autoheal که نوعی تغییر دهنده HP شماست، بنا به مثال های تقلب: - نرم‌افزارهایی که به شما امکان تغییر جان، سلاح، سلامتی و زره می دهند (health hack، armour hack، weapon hack و...). به عنوان یک تقلب شناسایی می شود. در نتیجه قانون زیر برای آن اجرا می شود: شما مجاز به استفاده از آنها و یا حتی داشتن آنها در سیستم خود نیستید. (مجازات: 30 روز محرومیت).
 10. Mimr3w

  با سلام، به این مورد واقف هستیم که مود موجود در پوشه دانلود در بازی شما اجرا نمی شود! یک سوال از شما داریم: آیا در سیستم خود این فایل Autoheal.cs را داشتید؟
 11. Mimr3w

  با سلام، متاسفانه شواهدی برای مرخصی فرد مورد نظر در بخش کارکنان وجود ندارد!
 12. Mimr3w

  با سلام. با توجه به شواهد موجود، شکایت شما متاسفانه رد می شود. +بسته شد.
 13. Mimr3w

  با سلام. با توجه به اطلاعیه موجود در دسته متوسط، قرار بر توقف وارها تا زمان بروزرسانی جهت نظم بیشتر وارها بود. با این حال با درخواست لیدرها و مسئول مربوطه تلاش شد تا آن زمان وارها به شکل خارج از قاعده و بدون رسیدگی به شکایات آن (+عدم نیاز به فیلم برداری) و فقط و فقط مقابله با تقلب ها مانند سایر شرایط موجود در سرور با آن برخورد گردد. در نتیجه متاسفانه شکایت شما رد می شود، البته به لیدر مربوطه تذکرهای لازم داده خواهد شد. +بسته شد.
 14. Mimr3w

  با سلام. با توجه به قوانین موجود، کار ادمین اشتباه نبوده و شکایت شما رد می شود. +بسته شد.
 15. Mimr3w

  با سلام. با توجه به مدارک ارسالی و شواهد، شکایت شما متاسفانه رد می شود. +بسته شد.