رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Arsacia GanG

Syd

ارسال‌های توصیه شده

ادیت زیبا و تقریبا بدون نقص بود اما میتونست موزیک بهتری روش گذاشته شه موزیکش اصلا ربطی به ویدیو نداشت اما کار حرفه ایی و زیبایی بود.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنازم عالییی❤️🔥

𝕲𝖔𝖗𝖌 𝕿𝖊𝖆𝖒 𝕬𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖔𝖓 𝕿𝖔𝖕           

a13614_24AdmBoT-Cover.gif                                                          Mohamad.png        

a13614_24AdmBoT-Cover.gif                                                                          

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، FriendOfGod گفته است:

@Epic هم اونجا حاضر بود😂❤️

آیدی فرومشو نداشتم متاسفانه مرسی از یادآوری😂❤️

1 ساعت قبل، Abolfaazl گفته است:

عالیی👌🏻🔥

لیدر مدیک باشههه؟!🫦😂

1 ساعت قبل، Opener گفته است:

حرف نداشت عالی  

ادامه بده 

چپیک چپیک 👏

عزیزه دلی❤️‍🔥

۱ ساعت قبل، TheExpert گفته است:

ادیت زیبا و تقریبا بدون نقص بود اما میتونست موزیک بهتری روش گذاشته شه موزیکش اصلا ربطی به ویدیو نداشت اما کار حرفه ایی و زیبایی بود.

خیلی ممنونم از نظر خوبت، تا جای ممکن سعی شده ویدیو با موزیک و متنش هماهنگ شه ولی خب ایشالا در ویدیو بعدی این نقص هم جبران میشه😉❤️

11 دقیقه قبل، Elone گفته است:

بنازم عالییی❤️🔥

سلام ممد🙂😂💖

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Syd گفته است:

آقا دوباره سلام😂

متاسفانه تاپیک قبلی مشکل فنی خوردیمو گشت ارشاد فروم کردمون تو گونی و تاپیک هاید شد!

و مجبور شدم یه تیکه از موزیک رو سانسور کنم و مجددا تاپیک رو ارسال کنم...  19ce27_24download-3-.jpg

امیدوارم از دیدن ویدیو لذت ببرید❤️

https://uploadkon.ir/uploads/669c27_24Arsacia-Tizer.mp4

با تشکر ویژه از دوستانی که در ساخت این ویدیو همراهی کردن 3>

@Mortezaa @DoNaLd @FriendOfGod @Perspolis @Fayez @Mehrdad1385 @Fail @None @AkbarGta @Elone 

ممنون میشم اگه از ویدیو خوشتون امد نظراتتون رو در میون بگذارید. (بعضیا مجددا😂❤️)

@Ali @Kamyab @Mohny @SFC @Toofan @Meli @Facism @ORTEGA @Seyedalii @Abolfaazl @Rika @GodWorld @Ara @LasTBroke @Vazir @Supervisor @Rasputin @iliya @Omid @Dnis @Alarm @AliSm @ZakhareAsli @DrEaMeR @Alonso @View @MohammadMahaN @Hamester @ElmiraKamrani58 @iSpicy @SuperMaN @Blank @BlackArch @LiN @AbneR @EnDWaY @FBI @OddiN @iKamyar @Sorena @Iranian @Hos3ein3 @XFaCToR @AqaMamad @AliAgent @Martyn @iNViSiBIe @Parshan @OmidGH @Shahrooz @Flame @iTaha @Dalu @Farab @AmirVortlu @Pokers @Javad @TheExpert @DrDep @Noise @Spoke @Opener @Rotex @Nicolay @AbbasMZ @DawN @Exile @HajAbdollah @Spartan @Nuclear @hamidreza1234 @Thony @Cry @Dragon1 @ArmouR @Champ @Dawat @FunnyBoY @LOREN @Momojaja @BuTleR @Gerye @KasraOsati @LoverBoy @MmliX @ProAlit @Sepehr @SiNER @WhalteR و بقیه دوستان ....

عالی بود همچین ویدئو ای تو ذهنم بود ولی کسیو نداشتم کمکم کنه❤️😂

Vanil.png

17f312_24ijtcoecyuhftxex-1710281503523.g

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، Hamester گفته است:

عالی بود همچین ویدئو ای تو ذهنم بود ولی کسیو نداشتم کمکم کنه❤️😂

پس از این به بعد اگه کمک خواستی من هستم😂❤️

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

لینک به دیدگاه

خیلی هم قشنگ و زیبا و بدون نقص 😍❤️

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Syd گفته است:

آیدی فرومشو نداشتم متاسفانه مرسی از یادآوری😂❤️

خواهش میکنم

مجرمم تگ میکردی😂

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، AmirMamad گفته است:

خیلی هم قشنگ و زیبا و بدون نقص 😍❤️

چاکر اقا ممد عزیز🤩❤️

35 دقیقه قبل، FriendOfGod گفته است:

خواهش میکنم

مجرمم تگ میکردی😂

مجرم که خودمم مومن😔😂

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Syd گفته است:

آقا دوباره سلام😂

متاسفانه تاپیک قبلی مشکل فنی خوردیمو گشت ارشاد فروم کردمون تو گونی و تاپیک هاید شد!

و مجبور شدم یه تیکه از موزیک رو سانسور کنم و مجددا تاپیک رو ارسال کنم...  19ce27_24download-3-.jpg

امیدوارم از دیدن ویدیو لذت ببرید❤️

https://uploadkon.ir/uploads/669c27_24Arsacia-Tizer.mp4

با تشکر ویژه از دوستانی که در ساخت این ویدیو همراهی کردن 3>

@Mortezaa @DoNaLd @FriendOfGod @Perspolis @Fayez @Mehrdad1385 @Fail @None @AkbarGta @Elone 

ممنون میشم اگه از ویدیو خوشتون امد نظراتتون رو در میون بگذارید. (بعضیا مجددا😂❤️)

@Ali @Kamyab @Mohny @SFC @Toofan @Meli @Facism @ORTEGA @Seyedalii @Abolfaazl @Rika @GodWorld @Ara @LasTBroke @Vazir @Supervisor @Rasputin @iliya @Omid @Dnis @Alarm @AliSm @ZakhareAsli @DrEaMeR @Alonso @View @MohammadMahaN @Hamester @ElmiraKamrani58 @iSpicy @SuperMaN @Blank @BlackArch @LiN @AbneR @EnDWaY @FBI @OddiN @iKamyar @Sorena @Iranian @Hos3ein3 @XFaCToR @AqaMamad @AliAgent @Martyn @iNViSiBIe @Parshan @OmidGH @Shahrooz @Flame @iTaha @Dalu @Farab @AmirVortlu @Pokers @Javad @TheExpert @DrDep @Noise @Spoke @Opener @Rotex @Nicolay @AbbasMZ @DawN @Exile @HajAbdollah @Spartan @Nuclear @hamidreza1234 @Thony @Cry @Dragon1 @ArmouR @Champ @Dawat @FunnyBoY @LOREN @Momojaja @BuTleR @Gerye @KasraOsati @LoverBoy @MmliX @ProAlit @Sepehr @SiNER @WhalteR و بقیه دوستان ....

هزاربار دیدمش محشره حاجی ❤️❤️

خسته نباشی جیگر😘

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ElmiraKamrani58 گفته است:

@Syd

عالی بود👌❤️

خسته نباشید.

عزیزی، خیلی ممنون❤❤

58 دقیقه قبل، DrEaMeR گفته است:

💖👏

❤❤

3 دقیقه قبل، Kamyab گفته است:

خفنننن

سلطان خفن خودتی شیر اداتو در میاره😂

1 دقیقه قبل، Automat گفته است:

هزاربار دیدمش محشره حاجی ❤️❤️

خسته نباشی جیگر😘

عشق منی تو پسر❤❤

دلم واستون تو NR شده اینقدر🤌😂

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

لینک به دیدگاه

عالی🤌🏻

LoverGod.png

'صبر داشته باش. گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین‌ها برسی.:)🖤

━━━━━━──── ⇆ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ ㅤ↻️                            

لینک به دیدگاه

@Syd

بنازم داداش خیلی خفن شده

عشق کردم

دمت گرم 🥰

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، ISaeed گفته است:

عالی🤌🏻

مامامیااا ماماسیتا کاچلا❤️🤌

30 دقیقه قبل، None گفته است:

@Syd

بنازم داداش خیلی خفن شده

عشق کردم

دمت گرم 🥰

داداش داداش😍❤️‍🔥

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

لینک به دیدگاه

اینا چیه فقط اینف سال ۲۰۲۱🙂

''.§ ''▌ Proofessor▌ '' §.''

".".".". §Proofessor.png§."."."."

".".".§MrAlireza.png§."."."

".".§Magnet.png§."."

".§Ground.png§."

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Syd گفته است:

عشق منی تو پسر❤❤

دلم واستون تو NR شده اینقدر🤌

بمولا که داداشمی❤️

ولی دیگه NR جای ما نیست وقتشه جا رو برای تازه کارا باز کنیم و بریم قاطی باقالیا...

ویرایش شده توسط Automat

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، Proofessor گفته است:

اینا چیه فقط اینف سال ۲۰۲۱🙂

آخ گفتی !!

488f28_24AG-SA-0007.jpg

39 دقیقه قبل، Automat گفته است:

بمولا که داداشمی❤️

ولی دیگه NR جای ما نیست وقتشه جا رو برای تازه کارا باز کنیم و بریم قاطی باقالیا...

بده شییییش😂🤌

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

لینک به دیدگاه

این از کلیپ تبلیغاتی سرور بهتر بود😂👌

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

به به ادیت زیبا

ویرایش شده توسط CalaCe

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Syd گفته است:

گفتی

هعب زود گذشت

''.§ ''▌ Proofessor▌ '' §.''

".".".". §Proofessor.png§."."."."

".".".§MrAlireza.png§."."."

".".§Magnet.png§."."

".§Ground.png§."

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...