رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چند شغل داشتن

Fazaei

ارسال‌های توصیه شده

در 30 دقیقه قبل، Johnson گفته است:

۴۰ نشدم ?

در 10 دقیقه قبل، FIRDOK گفته است:

آقا سلام

ممنون بابت تگ

موافقم فقط لول 40 یکمی زیادیه یزید?

منی که رسپکتام پرید

پ ن : بدون پرمیوم لول اپ نکنید مثل من پاره میشین?? 

?

FIRDOK فک کنم ۴۰ تا رسپکتت پریده??

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، Johnson گفته است:

شما اگه زندگی فعلی رو هم حساب کنی ما GPS داریم یعنی کلا نمیشه سیستم Find رو حذف کرد.

اها عزیزم شما هرکی توی دنیا می خوای در دسترستون هست برای پیدا کردنش؟

۲. برای خیلی طبیعی کردن بازی هم طبیعتا نمیان سیستم ارسال موقعیت فعلی با GPS روی موبایل رو بسازند.

عزیزم شما اصلا متوجه نیستی خودت داری چی می گی ما حرفی از GPS نه زدیم نه چیز دیگه ای

۱. اینجا گیمه، دنیای ریل نیست.

عزیزم کسی چنین حرفی میزنه که الان نیاد بالا ی همین حرفش مقایسه کنه بازی رو با واقعیت

۲. درسته برای طبیعی کردن بازی نیاز یکسری کارهاست، اما اینکه این سیستم حذف بشه رو مخالفم (-)

کسی حرف از حذف شدن detective نزد بلکه عوض شدن این شغل بود

۳. پلیر های زیادی وجود دارند که به سیستم Find و جاب Detective نیاز دارند، شما خودتون فکر کن یه سری پلیر تازه وارد LS اند و عده ای دیگه وسط LV، خوب آقا یکیشون میره یاد میگیره /Helpme چیه و خوب هلپر راهو رسم Detective شدن رو یادش میده، این میشه کمک حالش توی تموم لحظه هایی که پلی میده و به دوستاشم یاد میده و خب نیازی به حذف شدن این آپشن من نمیبینم.

عزیزم اگر لزومی داشته باشه که بره پیش رفیقش تماس می گیره با دوستش (زمانی این شغل محدود شه همراهش قاعدتا باید امکاناتی اضافه شه مثل اضافه شدن امکان پیامک کردن Location خود برای هر کسی) و دوستش Location خودش رو براش ارسال می کنه

۴. فکشن های دسته ملایم Taxi, Medic, SI (یا شاید NR یا TTC در برخی اوقات) همگی نیازمند رنک آپ با این شغل هستند و به نظر من اگر نباشه جذابیتی هم برای رنک آپ فکشن وجود نخواهد داشت.

عزیزم همینطور که در بالا پاسخ دادم قاعدتا اگر بخوان این سیستمی که گفتم عملی شه باید به همراهش امکانات دیگری اضافه شه مثل جایگزین کردن شغلی برای Detective جهت رنک اپ

و اینم خدمتتون عرض کنم TTC و NR شغل خودشون رو دارن و در هیچ مواقعی با شغل Detective رنک اپ نمی شوند

۵. ورودی به فکشن های دسته ویژه نیازمند این شغل روی اسکیل ۵ است و طبیعتا فکشن های ویژه هم نیازمند یه سری شرط برای پذیرش عضو هستند و همچنان این نظر رو دارم که کارایی این شغل مخصوصا روی اینگونه فکشن ها تاثیر زیادی خواهد داشت.

یکی از آسون ترین شغل هایی که می توان اسکیل 5 کرد شغل Detective هست حتی یک سطح 5 هم می تونه به راحتی اسکیل 5 شه و در ضمن بنده گفتم برای اشخاط پلیس و هیتمن در دسترس باشه

مخفی کننده

نظر من اینه که Detective باید اصلا محدود شه و فقط این شغل برای اشخاط پلیس و هیتمن در دسترس باشه.

و اینکه حرف محدودیت شغلی رو کلا من نزدم.

پیشنهاد من بر روی ۲ شغله بودن است.

کسی در مورد نظر شما این حرف رو نزد بلکه بنده در مورد نظر TheMaster صحبت کردم.

و در اخر لطف کنید قبل از پاسخ به هر پست، پستی که ارسال شده رو با دقت بخوانید

اگر درکش کردید در موردش صحبت کنید.

موفق باشید.

به همچنین

در ۱ ساعت قبل، Elone گفته است:

توی خیلی کار ها مشکل پیش میاد، اگه جایگزینی براشون داری هم بگو.

امیدوارم در پاسخ به Johnson شما هم به جوابتون رسیده باشی

• دوست دارم که 1

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ForgeT گفته است:

اینم خدمتتون عرض کنم TTC و NR شغل خودشون رو دارن و در هیچ مواقعی با شغل Detective رنک اپ نمی شوند

یکی از آسون ترین شغل هایی که می توان اسکیل 5 کرد شغل Detective هست حتی یک سطح 5 هم می تونه به راحتی اسکیل 5 شه و در ضمن بنده گفتم برای اشخاط پلیس و هیتمن در دسترس باشه

نمایش محتوا مخفی

نظر من اینه که Detective باید اصلا محدود شه و فقط این شغل برای اشخاط پلیس و هیتمن در دسترس باشه.

کسی در مورد نظر شما این حرف رو نزد بلکه بنده در مورد نظر TheMaster صحبت کردم.

من با @ForgeT موافقم.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، FIRDOK گفته است:

آقا سلام

ممنون بابت تگ

منی که رسپکتام پرید

پ ن : بدون پرمیوم لول اپ نکنید مثل من پاره میشین?? 

من با مولتیم ۷۶۰ رسپک پرید چی؟

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Alarm گفته است:

??

https://www.uplooder.net/files/7eae7e34339ce947ec1d875fc377c9ad/f5ffa3f66328f3188ea4340e0782769d21473214-480p.mp4.html

• هاها 1

.".".''.§ ''▌ FaZaEI▌ '' §.''.".".

Fazaei.png

PVKING.png

Mψ Br⊕†hεr

MrCrack.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ForgeT گفته است:

و شغل هایی مثل Taxi , Medic  و TTC هم نیازی به این شغل ندارند برای service ها چون زمانی که سرویس قبول کنید چک پوینت فرد به طور خودکار میاد

این که شغل Detective در دسترس تمامیه افراد هست از نظر بنده یک نقص در یک زندگی واقعی مجازی هست.

@ArSaCiA

میخوام با یه چیزی حرفتو تایید کنم :)

واسه راب پلیس و رابر جفتشون همو فایند دارن و همو زیر نظر دارن این خودش خیلی منطق سمیه که دزد هم کارگاه باشه بدنبال کاپ? از این نظر خیلی موافقم باحرفت ولی خب سیستم جوریه واسه بقیه پلیرها بهم میریزه باید اساسی راجبش فکر کرد

دوستانی هم که حامی پلیرهای تازه وارد بودن اتفاقا این شغل های کاربردی زیاد بدرد اونا نمیخوره اونا بیشتر نیاز به پول و شغل هایی مثل راننده اتوبوس و نفت کشی دارن و سمت اونا میرن اتفاقی واسشون نمیوفته???

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ForgeT گفته است:

شغل هایی مثل Taxi , Medic  و TTC هم نیازی به این شغل ندارند برای service ها چون زمانی که سرویس قبول کنید چک پوینت فرد به طور خودکار میاد

تاکسی داره

طرف سرویس میده، من accept میکنم و میرم سمت چکپویت، اوکی

میگه "غلام رو find کن" من وقتی find ندارم، چه کنم؟

اصلا قانونه R2 گرفتن تاکسی، اینه که Skill شما در حاب، Detective، باید 5 باشه 

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Cartoon گفته است:

میگه "غلام رو find کن" من وقتی find ندارم، چه کنم؟

همینطور که در بالا پاسخ دادم سیستم ارسال Location باید اضافه شه همراه ایجاد این تغییر

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Automat گفته است:

سلام و درود

تشکر بابت تگ بنده!

ایده عالی و کاربردی اگر راهی برای سواستفاده باز نباشه خیلی ایده جالبی هست!

موفق باشید!

بنظر من میشه ازش سو استفاده کرد و همش Job change بدی

ویرایش شده توسط Armour
..
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Johnson گفته است:

با سلام و درود.

مثال (فقط شما هستید و کسی رو کنارتون ندارید):

وسط SF هستید و نیاز به "Detective" دارید در صورتی که در اون لحظه شما "Arms Dealer" هستید و یادتون رفته شغلتون رو در LS عوض کنید، طبیعتا یا باید دوباره تا LS رانندگی کنید و یا ریکانکت کنید، حالا این وسط خونه تون هم نزدیک تالار شهر نیست و در کل در دو گزینه 5+ دقیقه وقت شما رو میگیره.

قطعا همه در مواقع مختلف با این مشکل مواجه بودید.

پیشنهاد واضحه، این که پلیر با شرط خاصی تا 2 شغل رو بتونه داشته باشه. زیادشم نمیکنیم که سو استفاده نشه.

مثلا کسایی که هم Detective هم Arms Dealer سرورو تو دستشون دارند.

یا به عنوان یک دسته متوسط شغل های Arms Dealer و Drugs Dealer باهم، ترکیب عالییه.

به همین شغل ها محدودش نمیکنیم و منظور تمامی شغل ها است.

شرط من اینه که مثلا بعد یک لول خاصی مثل 40 بتونه 2 شغله بشه.

اگر شما شرط دیگه ای رو در نظر داشتید، خوشحال میشیم در قسمت نظرات بنویسید.

Support me with like

والا ما هرچی دیدیم فقط برای لول بالا ها تصمیم گرفتید ما تو کارتون هیچی مثلا من بخوام برم دسته متوسط قبلش یا همون موقع نمی‌خوام Skil Arms Dealer و Drugs Dealer ۵ کنم؟ حالا کو تا لول چهل شاید تا اون موقع مردیم یعنی نباید استفاده کنیم به نظر من از لول ۵ یا لول ۱۰ باشه

در 12 ساعت قبل، ForgeT گفته است:

و شغل هایی مثل Taxi , Medic  و TTC هم نیازی به این شغل ندارند برای service ها چون زمانی که سرویس قبول کنید چک پوینت فرد به طور خودکار میاد

این که شغل Detective در دسترس تمامیه افراد هست از نظر بنده یک نقص در یک زندگی واقعی مجازی هست.

@ArSaCiA

دیگه بد شدیا اصلا من الان Skill ۵ Detective  هستم این همه زحمت کشیدم Skill 5 کنم الان همش به باد بره انگار داری خون شهدا رو پایمال میکنی

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

درود.

ممنون بابت تگ?

موافقم (+).

پ.ن:باو لول رو یکم زیاد نگفتی ؟?

لول تهش ۲۰

در 14 ساعت قبل، FIRDOK گفته است:

آقا سلام

ممنون بابت تگ

در 7 ساعت قبل، Armour گفته است:

بنظر من میشه ازش سو استفاده کرد و همش Job change بدی

در 4 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

والا ما هرچی دیدیم فقط برای لول بالا ها تصمیم گرفتید ما تو کارتون هیچی مثلا من بخوام برم دسته متوسط قبلش یا همون موقع نمی‌خوام Skil Arms Dealer و Drugs Dealer ۵ کنم؟ حالا کو تا لول چهل شاید تا اون موقع مردیم یعنی نباید استفاده کنیم به نظر من از لول ۵ یا لول ۱۰ باشه

آقا خودتون میگید میشه سو استفاده کرد،

پس یک لولی رو در نظر میگیرم که خاطر جمع بگیم ایشون حداقل دیگه قوانین عمومی رو بلده.

بازیکن هایی هم هستند که با وجود لول ۱۰، ۱۵ یا حتی ۲۰ بازم خلاف قوانین عمل میکنند و هنوز نمیدونند یک جاب چطور کار میکنه حالا این وسط قوانین رو هم بلد باشند!! ??

و خب خیلی از پلیر ها که راه و چاه رو یاد بگیرند، سریع میاند هرچی اکانت مولتیو اصلی هست رو در مدت زمان کمی به این لول های پایین میرسونند که خب طبیعتا اون موقع قانون شکنی هم می کنند.

تهش دیگه میگیم ۳۰

۴۰ بالاست میدونم و خب حداقلش رو میگم ۳۰

بازم اگه نظری راجب به تغییر این قسمت داشتید حتما نظرتون رو با ما به اشتراک بزارید.

با تشکر، موفق باشید.

.".".''.§ ''▌ FaZaEI▌ '' §.''.".".

Fazaei.png

PVKING.png

Mψ Br⊕†hεr

MrCrack.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Johnson گفته است:

آقا خودتون میگید میشه سو استفاده کرد،

پس یک لولی رو در نظر میگیرم که خاطر جمع بگیم ایشون حداقل دیگه قوانین عمومی رو بلده.

بازیکن هایی هم هستند که با وجود لول ۱۰، ۱۵ یا حتی ۲۰ بازم خلاف قوانین عمل میکنند و هنوز نمیدونند یک جاب چطور کار میکنه حالا این وسط قوانین رو هم بلد باشند!! ??

و خب خیلی از پلیر ها که راه و چاه رو یاد بگیرند، سریع میاند هرچی اکانت مولتیو اصلی هست رو در مدت زمان کمی به این لول های پایین میرسونند که خب طبیعتا اون موقع قانون شکنی هم می کنند.

تهش دیگه میگیم ۳۰

۴۰ بالاست میدونم و خب حداقلش رو میگم ۳۰

بازم اگه نظری راجب به تغییر این قسمت داشتید حتما نظرتون رو با ما به اشتراک بزارید.

با تشکر، موفق باشید.

آره اینطور بهتره

لینک به دیدگاه

ممنونم از پیشنهاد شما

اما با این وجود باید تغییرات بزرگی در قسمت قوانین دسته متوسط ایجاد بشه که مثلاً از Detective سو استفاده نشه

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Dillon گفته است:

ممنونم از پیشنهاد شما

اما با این وجود باید تغییرات بزرگی در قسمت قوانین دسته متوسط ایجاد بشه که مثلاً از Detective سو استفاده نشه

به نظرم کلی چون 2 شغله میتونه برای دسته متوسط دراگ و آرم باشه، و انتخاب شغل دیگه ای مثلا AV داشته باشه.

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، MrCrack گفته است:

به نظرم کلی چون 2 شغله میتونه برای دسته متوسط دراگ و آرم باشه، و انتخاب شغل دیگه ای مثلا AV داشته باشه.

موافقم ?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۸ در 21:11، Alarm گفته است:

وضعت از من بدتره من ۱۰۰-۱۱۰ تا رسپکتم پرید

در در ۱۴۰۲/۶/۲۸ در 21:11، Alarm گفته است:

وضعت از من بدتره من ۱۰۰-۱۱۰ تا رسپکتم پرید

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۸ در 17:47، ForgeT گفته است:

@ArSaCiA

منم موافقم.

Detective حریم خصوصی افراد رو زیر سوال میبره. ولی محدود شدن اون هم خیلی ها شاکی میشن.

حداقل یه Block list با تعدادی محدودی اسلات برای مسدود کردن بازیکنانی که علاقه نداریم مارو فایند کنن, عالی میشه

@ArSaCiA

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ElmiraKamrani58 گفته است:

منم موافقم.

Detective حریم خصوصی افراد رو زیر سوال میبره. ولی محدود شدن اون هم خیلی ها شاکی میشن.

حداقل یه Block list با تعدادی محدودی اسلات برای مسدود کردن بازیکنانی که علاقه نداریم مارو فایند کنن, عالی میشه

@ArSaCiA

نظرم منفیه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ElmiraKamrani58 گفته است:

منم موافقم.

@ArSaCiA

من موافقم 

یعنی چی خدایی؟ داری مثلا اکتیویتی تاکسی میزنی، اونوقت یه خره بیکاری همش تورو Find داره که ببینه چیکار داری می‌کنی و زیرتو بکشه (حیف واژه‌ی خر، خر رو شاید اصن برای این آدم عوضی نباید بکار می‌بردم) به نظرم Find فقط باید برای اعضای Cop باشه و اعضای Taxi هم بتونن در صورت داشتن مسافر، با دریافت مبلغی از مسافر به صورت برنامه ریزی شده، کسی رو Find کنن و بعده سفر، خودکار Cancel find بشه..

یعنی Find برای اونا پولی باشه و این پول، توسط مسافر پرداخت بشه یا این پولی بودنش هم می‌تونه نباشه (رایگان باشه) 

ولی با سیستم مارک کردن مقصد توسط خود مسافر قبل از سفر، بیشتر موافق هستم

با block list هم موافقم ولی شما ببین..

برای اینکه یکاری کنی که کسی نتونه Find کنتت، باید یه مبلغی بدی و Jammer player بشی، خب اگه Block list بیاد، این قابلیتی که سرور برامون در اعضای دریافت اونهمه گولد انجام میده، هیچی میشه، پس مسئله حل شدس...

«مدیران و زحمت‌کشان و سینه کشان و عرق‌ریزان آرساکیا (که درحال حاضر، سخت درحال برگزاری آزمون های معنای کلمات مَشَدی در بخش وضعیت خود هستند و بنده بهشون خسته نباشید و خدا قوت میگم) این کار رو انجام نمیدن، اگه هم انجام بدن، یکاری میکنن که شما در ازای پرداخت یه مبلغ گنده‌ای، بتونید از Block list استفاده کنید..»

ویرایش شده توسط Cartoon

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

درود نظر خوبی عه

+

FunnyBoY.png
ali.ps.png

OneAndOnly.png

ایــنــو بــــدونـــ کـــه خــلــیـــی هــا بــــا تــــمـــام وجـــود بــــی وجــود هــســـتـــن!

Number One Family                  

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما تکراری است.

* این مورد از قبل جهت بررسی لیست شده است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...