رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم شدن در امد NG

ارسال‌های توصیه شده

• مؤسس

تا این لحظه بنا بر نظرات بازیکنان عزیز تصمیم بر اشتراکی شدن وانتد Biz Robbery بین دو اقلیت FBI و NG گرفته شده، در صورتی که دیگران مشکل ندارند به خصوص اعضای کنونی اقلیت گارد ملی ( @Nigga ) این تغییر اعمال گردد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 155
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 57 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

تا این لحظه بنا بر نظرات بازیکنان عزیز تصمیم بر اشتراکی شدن وانتد Biz Robbery بین دو اقلیت FBI و NG گرفته شده، در صورتی که دیگران مشکل ندارند به خصوص اعضای کنونی اقلیت گارد ملی ( @Nigga ) این تغییر اعمال گردد.

واقعا تصمیم بجایی هست، به عنوان کسی که سابقه زیادی در NG دارم، شغل و کار اصلی این فکشن Bank Robbery و JB هست که تو وضعیت حال، شده کار فرعی این فکشن

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

بله عالی میشه?✔️

بنده ساعت 6 7 بعد ظهر راب زدم هیچ ان جی نبود منو ببره 2 تا از وانتد ها clear شد تصمیم گرفتم بیوفتم دنباله AbbasMZ ?? 

بنده خدا داشت وانتد ارست میزد زدیم لاتبوشو ترکندیم همون جا میخواست فوش بده گفت هعی که وانتد من نیستی و گر نه الان حسابتو می‌رساندم?

DaTe.png

ι leαrɴed ғroм тнe ѕeα тo drowɴ αɴyoɴe wнo weɴт тoo ғαr!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

اگه سمپل واسه FBI اجباری میشه موافقم.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

بهتره نظر همه بچه های National Guard رو بدونیم که یه موقع یکی از بچه ها ناراحت نشه و همه شریک باشن توی این تصمیم.

@iNViSiBIe @DeaDHerO @SuperMaN @ForgeT @ViCtiM @Alarm @ImmoraL @BAsil @Scorpro @Vince @IAshkan

@AbneR @MohammadMahaN @Champion @TheMachine 

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم ?

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

PD اینجا چی میشه؟ درسته پیدی نمیرسه به ارست ولی پیدی ام اینجا حق و حقوقی داره

NG باید هر هفته پی چک 1میلیون در بیاره ما با 100 تا ارست 40 تا وانتد کیل 500ک گیرمون بیاد؟!

اصلا منطقی نیست 

چندین بار حقوق NG رو افزایش دادید PD جیکش در نیومد ولی ایندفعه دیگه اینطوری نیست.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nigga گفته است:

بهتره نظر همه بچه های National Guard رو بدونیم که یه موقع یکی از بچه ها ناراحت نشه و همه شریک باشن توی این تصمیم.

@iNViSiBIe @DeaDHerO @SuperMaN @ForgeT @ViCtiM @Alarm @ImmoraL @BAsil @Scorpro @Vince @IAshkan

@AbneR @MohammadMahaN @Champion @TheMachine 

اگر قراره این اتفاق بیوفته مشکلی نیست فقط اکتیویتیه سمپل برگرده کمترین تعدادشم ۳دونه باشه با تشکر

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

نظر خوبیه در حال حاضر NG به اندازه کافی وظیفه داره و به اندازه کافی وانتد کیل بهش می رسه.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

از اینکه راب بیز با FBI اشتراک پیدا کنه موافقم +

در 5 ساعت قبل، Robert گفته است:

NG باید هر هفته پی چک 1میلیون در بیاره ما با 100 تا ارست 40 تا وانتد کیل 500ک گیرمون بیاد؟!

اصلا منطقی نیست 

چندین بار حقوق NG رو افزایش دادید PD جیکش در نیومد ولی ایندفعه دیگه اینطوری نیست.

زمانی مه NG وانتد کیلشو به زور و کلی تایم پلی سبز میکرد ولی PD تو دو روز سبز میکرد هم دنبال بالانس کردن بودین؟

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Robert گفته است:

اصلا منطقی نیست 

ببین داداش اگه با حقوق NG مشکل داری تا واست کامل توضیح بدم که چرا  NG حقوق بیشتری میگیره من به عنوان کسی که NG نرفته دارم سختی های NG رو میبینم داخل PD شما میرید Jail Patrol میدید؟ یا وانتد 6 هارو وانتد کیل میکنید ؟ من دیدم NG از اینور مپ تا اونور مپ واسه اکتیویتی وانتد کیل رفته بود که آخرش هم کشته شد و در آخر با اشتراکی شدن وانتد بیز NG با fbi موافقم

ویرایش شده توسط MmdPheonix

There are only two genders

Men and Woman

AmuMehdi.png

Mmdpheonix.png

modern-warfare2-ghost.gif

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MmdPheonix گفته است:

ببین داداش اگه با حقوق NG مشکل داری تا واست کامل توضیح بدم که چرا  NG حقوق بیشتری میگیره من به عنوان کسی که NG نرفته دارم سختی های NG رو میبینم داخل PD شما میرید Jail Patrol میدید؟ یا وانتد 6 هارو وانتد کیل میکنید ؟ من دیدم NG از اینور مپ تا اونور مپ واسه اکتیویتی وانتد کیل رفته بود که آخرش هم کشته شد و در آخر 

والا جیل پاترول رو که نگو

من این چند وقتی که پی دی هستم، خییلی کم پیش اومده ببینم NG داخل زندلن باشه

چه بسا JB هایی که پشت هم وین شده و ۱ نفر هم تو زندان نبوده از NG

وانتد کیل های بیز راب هم که بعضا شده رسیده به ۱ یا ۲ ستاره!!

منکر زحماتشون نیستم هااا، ولی اینطوری بیرون گود نشستن رو درک نمیکنم

به علاوه، پی دی هم در حال حاضر برای وانتد ها از این سر مپ میره تا اون سر مپ و با AFK بودن بازیکن مواجه میشه!!

و البته /Spawnchange هم اضافه شده که نخوای از این سر مپ بری تا اون سر مپ!

اگر در مقابلِ دین ما بِایستند،

ما در مقابل همه دنیای آنها خواهیم ایستاد،

و تا نابودی کامل آن‌ها، از پای نخواهیم نِشَست.

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Iranian گفته است:

والا جیل پاترول رو که نگو

من این چند وقتی که پی دی هستم، خییلی کم پیش اومده ببینم NG داخل زندلن باشه

چه بسا JB هایی که پشت هم وین شده و ۱ نفر هم تو زندان نبوده از NG

وانتد کیل های بیز راب هم که بعضا شده رسیده به ۱ یا ۲ ستاره!!

منکر زحماتشون نیستم هااا، ولی اینطوری بیرون گود نشستن رو درک نمیکنم

به علاوه، پی دی هم در حال حاضر برای وانتد ها از این سر مپ میره تا اون سر مپ و با AFK بودن بازیکن مواجه میشه!!

و البته /Spawnchange هم اضافه شده که نخوای از این سر مپ بری تا اون سر مپ!

حالا اینارو نگو من پنج تا وانتد گرفته بودم هم وانتد NG بودم هم FBI یک NG اومد و دوتا اف بی آی دنبالم که سر اینکه منو ببرن Arrest کنن دعوا میکردن!! آخری NG منو arrest کرد وقتی که یک NG دوتا اف بی آی اومدن دنبالم اف بی آی اومد داخل خونه اخطار داد که بیام وقتی اومدم اف بی آی منو cuff کرد که منو ببره NG هه گفت من اول ms دادم و اینا (اول ng بهم ms داد) بعد fbi اومد گفت آخه NG arrest میره؟ بعد NG منو برد arrest کرد 

There are only two genders

Men and Woman

AmuMehdi.png

Mmdpheonix.png

modern-warfare2-ghost.gif

لینک به دیدگاه

البته کم کاری رفقا رو داخل اقلیت PD قبول دارم

اما از طرف خودم اگر بخوام صحبت کنم، وقتی که آنلاین باشم و C-3 تقریبا غیر ممکن هست وانتد پاک بشه!

مگر اینکه شرایط خاص باشه (هوایی باشه، سه چهار تا وانتد با RTTC کم باشن یا ...)

ولی خب من دو هفته پیش فقط ۵۰۰ تا Arrest داشتم!!?

ولی بازم پول زیادی نصیبم نشد?

من با کم شدن حقوق NG کاملا مخالفم! با انکار زحمت دیگران، علنا بهشون توهین میکنیم!?

ولی یه پیشنهادی داده بود علی @TheExpert ، مبنی بر اینکه در ازای هر Arrest، یک PayCheck ثابت (حتی به مقدار کم) داده بشه

چون الآن اینطور هست که اکثر وانتدهای اقلیت PD، با Level های پایین هستند و دستمزد Arrest کردنشون خیلی ناچیز

مثلا همون هفته که من ۵۰۰ تا Arrest داشتم، فکر نمیکنم با حقوق ثابت اقلیت، بیشتر از ۵۰۰ هزار تا گرفته باشم! یا شایدم همون حدود ۵۰۰ هزار تا!

که البته این مورد برای هر سه اقلیت دسته ویژه اتفاق خوبی هست!! برای PD و FBI بیشتر، برای NG کمتر

عزیزان PD و FBI و NG ، ( @BuTleR @ZombieRanger @Nigga ) ، لطفا نظراتتون رو بگید که چکش کاری بشه این پیشنهادات.

مخلصم❤

اگر در مقابلِ دین ما بِایستند،

ما در مقابل همه دنیای آنها خواهیم ایستاد،

و تا نابودی کامل آن‌ها، از پای نخواهیم نِشَست.

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Nigga گفته است:

@AbneR @MohammadMahaN @Champion 

بدون نیاز به توضیح اضافه

منفیه نظر بنده (-)

Crown.png

هَرکه زَخمَش بیش, گَنگَش بیشتر...

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

TheAbneR.png

Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AbneR گفته است:

بدون نیاز به توضیح اضافه

منفیه نظر بنده (-)

ماشالا توی 5 هفته ایی که توی فکشن پلیس بودم دیدیم که کلا وانتد های NG نصفشون به خاطر عدم رسیدگی پاک می شد مگه اینکه سیستم همکاری باز بود.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، AbneR گفته است:

بدون نیاز به توضیح اضافه

منفیه نظر بنده (-)

دلیل نظر( -): چون کسی بده خودشو نمیخواد.

یکم باید منطقی فکر کنیم.

NuMber One Family

Wizardry.png

حقو وِلِش اَدَب فَداش ...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، CoolBoy گفته است:

یکم باید منطقی فکر کنیم.

نه دورت بگردم

نکته ای که هست بچه های NG وقتایی که وانتد بیز رابری شو میشه دائم در حال هماهنگی هستن و اینجوری نیست که بخاطر ی وانتد یکی تا SF بره یهو یکی دیگه بزنه و از طرفی معمولا بچه های ما این اجازه رو میدن طرف راب رو وین کنه بعد برن سراغش

که با وجود اشتراکی شدن...

و نکته بعدی بنظرم 18 ممبر کاپ برای رسیدگی به آبنبات دزدی از بقالی کافیه، با اشتراکی شدن عملا میشه 36 تا ممبر کاپ که کلا چیز خنده داریه

اگر با وجود اشتراکی شدن امکان هماهنگ سازی داخل چت /D براورده شه و ی سری رنک بالاتر عقده ای بازی در نیارن

و ازون طرف تعداد واتند های بیز رابری از وانتد 4 C-6 به وانتد 3 کاهش پیدا کنه (حجم اکتیویتی به مرور خیلی بیشتر میشه)

نظر بنده هم میتونه مثبت باشه

Crown.png

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

TheAbneR.png

Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، CoolBoy گفته است:

یکم باید منطقی فکر کنیم.

???

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

با سلام و دورود 

نظر بنده در اینباره یجورایی هم مثبت و منفی هستش و همچنین احترام به نظرات بقیه 

اشتراکی شدن وانتد در صورتی باید بشه که وانتد 4 راب بیز به 2 کاهش پیدا کنه یا 3 که باعث اشتراکی شدن FBI / NG شه وگرنه فرض بر این میزاریم خودمون جای ممبر 

داری راب میزنی  بعد چند دقیقه رابت لو میره و تو داری پول جمع میکنی میای بیرون با کلی کاپ روبرو میشی  خب تعداد کاپ زیاد میشه و طرف از این نظر چطور راب وین کنه  هم انجی و هم اف بی ای با این همه ممبر برن سمتش 

نتیجه : در صورت کامل اشتراکی شدن یا همون وانتد 4 FBI / NG  نظر بنده   l  در رابطه با کم شدن وانتد  به 3 یا 2 و اشتراکی وانتد ها نظر بنده

2 : یسری دوستان راجبه حقوق فکشن انجی مشکل دارن و یسری چیزا راجبه فکشن انجی دارم تو تایپیکا میبینم امید وارم باعث ناراحتی دوستان نشه این حرفی که میزنم  وقتی فکشنی مشکلی داره یا منبع درامدتون کمه این بصورت یه تایپیک یه مشکلی که واسه خوده فکشنه و در مورده فکشنه صحبت کنین هعی نیاین راجبه اینکه اقا فلانی فکشن فلان چیز رو داره ما چرا اینطوری هستیم عین این می مونه که ماشین سلطان سواری میگی که چرا اون یکی اینفرنوس سواره   یا حتی ما خوده فکشن ما از تجهیزات خیلی کمی برخورداره و معمولا جاده ها خاکی هستن و FCR توان این نداره بخوبی کنترش کرد و سرعت مطلوبی ازش بگیریم بعد میگین انجی سخت کار نمیکنه 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

همینطور که اقای @AbneR فرمودند با مشترک شدن وانتد بیز راب با FBI هماهنگی از دست میره و این امکان وجود نداره که در چته D/ با دوستان FBI هماهنگ شویم, من با اشتراک شدن وانتد بیز راب با FBI مخالف نیستم ولی سردرگمی ایجاد میشه که خیلی بد میشه

بجای اینکار بهتره که Sample به اکتیویتی FBI برگرده 

از اونجایی که وقتی راب استارت میشه Runner به صورت خودکار Jammer میگیره و تا زمانی که تمامی Robber ها Exit ندادن Jammer فعال میمونه, NG بیش از حد نیازمنده GetSample فکشن FBI میشه پس بهتره Sample برگرده به اکتیویتی FBI ولی با Paycheck بیشتر از قبل و برای Frisk کمی paycheck در نظر بگیریم اینطور هم FBI به مقدار حقوق مد نظر میرسه و هم NG با کمک Sample راب های بیشتری رو میتونه Fail کنه 

دوستان نظراتتون رو بگیر @SuperMaN @Supervisor @Nigga @BuTleR @iKiarash @AmirHessaM @Semtex @Expert @PadZahr و بقیه ....

ویرایش شده توسط Alarm

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

@Alarm @AbneR @DeaDHerO
با کمال احترام برای دوست های عزیز، ولی الان آوردن بحث سمپل FBI به اینجا دقیقا چه معنی داره؟
باز این متنی که نوشتم رو بخونین! :

در 11 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

واقعا تصمیم بجایی هست، به عنوان کسی که سابقه زیادی در NG دارم، شغل و کار اصلی این فکشن Bank Robbery و JB هست که تو وضعیت حال، شده کار فرعی این فکشن

بعضی از دوستان یجوری صحبت میکنن که انگار همیشه قراره تو NG بمونن! و میان یجوری لجبازی میکنن که آدم نمیدونه چی بگه...

منطق:" اگه قراره وانتد اشتراکی بشه، پس سمپل به FBI برگرده =| "

خب که چی؟ چه فرقی به اصل قضیه داره؟ مگه همین الانش FBI سمپل نمیزنه؟ لطفا بحث رو به حاشیه نبرید و به این متنی که گذاشتم هم دقت کنین.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

@Alarm @AbneR @DeaDHerO
با کمال احترام برای دوست های عزیز، ولی الان آوردن بحث سمپل FBI به اینجا دقیقا چه معنی داره؟

بعضی از دوستان یجوری صحبت میکنن که انگار همیشه قراره تو NG بمونن! و میان یجوری لجبازی میکنن که آدم نمیدونه چی بگه...

خب که چی؟ چه فرقی به اصل قضیه داره؟ مگه همین الانش FBI سمپل نمیزنه؟ لطفا بحث رو به حاشیه نبرید و به این متنی که گذاشتم هم دقت کنین.

من که گفتم موافقم ولی هماهنگی از بین میره 

از نگاه یه پلیر غیر کاپ هم نگاه کنی اینطور بالنس نیست 

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۲۰ در 14:50، Supervisor گفته است:

داداش، من خیلی این مورد رو گفتم، و سابقه یکسانی هم‌تو FBI دارم و هم تو NG (رنک ۵)، حقوق این دو فکشن همون طور که گفتین برابر نبود و بیز راب هم دادن فقط به NG....

متاسفانه موسس عزیز هیچ اعتنایی به حرفای من نکرد و کافیه بیاد تو میتینگ های هر دو فکشن تا میانگین حقوق ممبرای دو فکشن رو مقایسه کنه!

وانتد بیز راب حداقل باید اشتراکی بشه بین FBI و NG

@ArSaCiA

خیر مخالفم  [ - ]
اگه ناراحتی برو NG??

در 2 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

@Alarm @AbneR @DeaDHerO

عزیزم اینو نگن چی بگن 

لینک به دیدگاه

@Alarm @AbneR @DeaDHerO

سوتونم شما یا رشتت انسانیه یا مبالغه کردن رو خوب بلدی.‌‌..

(شایدم اصلا توضیحات ما خونده نشد و فقط دوس داری حرف خودت به کُرسی بشینه)

این همه نکته و مشکل درباره این ماجرا اشاره شد؛ چون یک کلام اون آلارم بنده خدا حرف از سمپل زد کلا رو همون زوم کردی و فقط همینو بُلد کردی تا بحث رو به کناره ببری؟

خیلی خوشگل مشکلات این قضیه گفته شد و امیدوار بودم حداقل افرادی مثل شما (دارای سابقه بیشتر و رنک بالاتر) بجای بحث بیای راهکار ارائه کنی...

Crown.png

AbneR.png

TheAbneR.png

Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

@Alarm @AbneR @DeaDHerO

عمو محمد کسی که در حال حاضر NG هست نمیاد بگه مشترک شه چون به ضررشه ولی باید منطقی فکر کنیم.

NuMber One Family

Wizardry.png

حقو وِلِش اَدَب فَداش ...

لینک به دیدگاه

• Mohny قفل شد و باز شد در موضوع

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...