رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چند پیشنهاد درباره All Cop

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت مدیریت @Ali @Kelton

بنده چند پیشنهاد درباره 3 فکشن Cop دارم.

@EhsaN @Ho3einmz @BiHan

1.وانتد keeping weapon از لول 4 به 3 کاهش بیابد.

دلیل: اکثر افراد که gun دارن self میکنند و به راحتی وانتد برای ng میشه و برای همین C-6 در FBI به سختی پیدا میشه و این کار باعث افزایش acticity برای FBI میشود.

(این کار خیلی در activity برای ng تاثیر ندارد)

2.اکثر افراد وقتی mat دارن ولی lice ندارن مجوز های خود را نشان نمیدن چون میدونن اگه نشان بدن هم mat ها رو از دست میدن هم وانتد لول 4 میگیرن ولی وقتی مجوز رو نشان ندن فقط یک وانتد لول 2 میگیرن و mat ها رو هم از دست نمیدن. بهتره که وانتد نشان ندادن مجوز ها از لول 2 به لول 3 افزایش یابد.

دلیل: افزایش ارزش این وانتد و اینکه خیلی نشان دادن و نشان ندادن مجوز فرقی برای مجرم نداشته باشد.

3.کاهش وانتد ندادن جریمه (ticket) از 3 به 2 

دلیل: شاید طرف پول نداشته باشه یا به هر دلیل نتونه جریمه بده مثلا mute بودن و برای کسی که واقعا نمیتونه جریمه بده وانتد لول 3 خیلی زیاده.

4.بازگشت دستور C-15 که واقعا ضروری هست.

دلیل: واقعا بعضی مواقع لازم میشه که ماشین های rank بالاتر برداریم ولی به دلیل اینکه این دستور حذف شده نمیتونیم چنین کاری کنیم و در بیشتر مواقع وانتد برای رانک بالاتر میشود.

امیدارم که با دقت خوانده باشین و اگر چیز جدیدی به ذهنتان آمد در همین تاپیک قرار دهید.

با تشکر

ویرایش شده توسط abbasham1385
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۸/۴/۱۸ در 21:52، abbasham1385 گفته است:

دلیل: اکثر افراد که gun دارن self میکنند و به راحتی وانتد برای ng میشه و برای همین C-6 در FBI به سختی پیدا میشه و این کار باعث افزایش acticity برای FBI میشود.

فکشن NG فعالیتش کمتر از FBI هست این هم اگر گرفته شود از NG که بد تر من با این پیشنهادتون مخالفم

2.اکثر افراد وقتی mat دارن ولی lice ندارن مجوز های خود را نشان نمیدن چون میدونن اگه نشان بدن هم mat ها رو از دست میدن هم وانتد لول 4 میگیرن ولی وقتی مجوز رو نشان ندن فقط یک وانتد لول 2 میگیرن و mat ها رو هم از دست نمیدن. بهتره که وانتد نشان ندادن مجوز ها از لول 2 به لول 3 افزایش یابد.

دلیل: افزایش ارزش این وانتد و اینکه خیلی نشان دادن و نشان ندادن مجوز فرقی برای مجرم نداشته باشد.

به نظرم کسی که لایسنسشو نشون نمیده هم وانتد 4 بگیره و متریالش تیک بشه که اصلا فرقی نکنه

دلیل: شاید طرف پول نداشته باشه یا به هر دلیل نتونه جریمه بده مثلا mute بودن و برای کسی که واقعا نمیتونه جریمه بده وانتد لول 3 خیلی زیاده.

با این کاملا موافقم چون رسیدگی به جرایم کار PD هست ولی گرفتن کسی که جریمه نمیده کار FBI خیلی بده

دلیل: واقعا بعضی مواقع لازم میشه که ماشین های rank بالاتر برداریم ولی به دلیل اینکه این دستور حذف شده نمیتونیم چنین کاری کنیم و در بیشتر مواقع وانتد برای رانک بالاتر میشود.

نمیدونستم این دستور حذف شده اگه حذف شده که خیلی بده

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
بسیار متشکرم از شما بابت پیشنهادتون و اینکه به قوانین دپارتمان اهمیت میدید.
بنده پس از مدت طولانی بازی کردن در سرور های زندگی مجازی خارجی (روسی و...) و داشتن فعالیت در
دپارتمان آنها به این نتیجه رسیدم که نه تنها قوانین دپارتمان بلکه تمامی قوانین تا حدودی یکی می باشند.
پس نتیجه میگیریم که قوانین سرور های زندگی مجازی یکی می باشند که گویا در انجمن SA-MP هم موجود است.

بنده بطور کامل با قوانین حاضر دپارتمان مخالفم و قوانین قبلی رو ترجیح میدم، این بدین منظور نیست که حالا قوانین قبل کامل بوده! خیر 

قوانین نباید تغییر کنند، بلکه می بایست اصلاح شوند.
تغییر و عوض کردن قوانین پیامد های زیان باری رو به همراه خواهد داشت، که می توان به سرگردانی الان اعضای دپارتمان اشاره کرد و علت این موضوع رو تغییر قوانین دانست.

قوانین قبل سال های زیادی بین بازیکنان جا افتاده بود و آنها نیز بر قوانین تسلط کامل داشتند.

حال با تغییر قوانین ما سال های زیادی رو باید پشت سر بگذاریم تا پلیر ها به این قوانین عادت کنند و بر آنها مسلط شوند.

دپارتمان رو در حالت کلی اگر در نظر بگیریم 1 فکشن با 3 لیدر می باشد که باید میان آنها ارتباط و صمیمیت وجود داشته باشد.

ارتباطی که میان دپارتمان می بایست صورت بگیرد از طریق همین وانتد هایی که شما عرض کردید امکان پذیر می باشد بعلاوه موارد دیگر
برای مثال اعضای FBI در صورت اینکه شخصی به آنها مجوز خودش را نشان ندهد، 2 وانتد بعلت نشان ندادن مجوز به شخص خاطی میدهند و اعضای اداره پلیس موظفند که به وانتد این شخص رسیدگی کنند. اگر این وانتد به وانتد 3 تغییر کنه، ارتباط بین FBI و PD قطع خواهد شد و همکاری آنها تنها  از طریق C-0 امکان پذیر خواهد بود.

در نتیجه امکان تغییر وانتد ها به هیچ عنوان امکان پذیر نیست. 

در مورد کد C-15 بنده از علت حذف کردن این کد اطلاعی ندارم.

در صورت موافقت مدیریت سرور قانونی برای این کد تعبیه خواهد شد، بدین صورت: زمانیکه رنک بالاتر در اقلیت حضور نداشت و یا آنلاین نبود شما در چت دپارتمان از اعضای رنک بالاتر این اجازه رو درخواست کنید، به طور واضح خدمتتون عرض کنم:

برای مثال شما افسر اداره پلیس هستی و رنک شما 1 می باشد و مجرمی که به دنبال آن هستید با Infernus در حال فرار می باشد، اگر رنک بالا در اقلیت شما حضور نداشت، شما میتونی در d/ درخواست وسیله نقلیه رو اعلام کنید اما در صورت وجود رنک بالا اجازه این درخواست رو نخواهید داشت..

تا مندرج شدن این قانون در صورت بروز چنین اتفاقی که خدمتتون عرض کردم میتونید از کد C-0 استفاده کنید تا افسران رنک بالا اقلیت های دیگه به شما کمک کنند.

بدرود!

• دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز به خصوص @abbasham1385

نمیدونم دقیق منظورتون چیه، چون که وانتد حمله اسلحه 3تاس و گفتید که از 4 به 3 کاهش یابد.

تا حدودی با این نظرتون موافقم

من خودم به شخصه جز افرادی هستم که با این موضوع مخالف بودم

زمان قدیم که C-15 نبوده، مجبور بودیم C-0 بدیم به اعضای رنک بالاتر خودمون یا اعضای فکشن های دیگه

به نظر من این C-15 باعث میشد همکاری و اتحاد بین فکشن ها از بین بره چرا که هرکی خودش سریع ماشین رنک بالاتر رو بر میداشت و حال میکرد، که خیلی از این کد سو استفاده میشد.

به شخصه خوشحالم این کد از لیست دستورات حذف شد

• دوست دارم که 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

پیشنهاد 

5.دستور C-15 زمانی باید حذف شود که :

وقتی وانتد FBI هست (وانتد C-6 باشه) و کسی جز من از این فکشن آنلاین نیست و بنده از دستور C-0 استفاده میکنم دوستانی که از فکشن های NG و  PD به کمک میان حق کشتن وانتد بنده رو نداشته باشند و فقط برای کمک به من که بتونم وانتد رو بکشم باید بیان.

@EhsaN @Ho3einmz @BiHan

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

آقا من یه انتقاد دارم و یه سوال.انتقادم از اینکه آقا چرا کاپ ها وقتی مارو سرچ میکنن بعد وانتد میدن چرا نمیگن جرم ما چیه؟منو یکی از پلیسا(اسم نمیبرم) گرفته بهش میگم چرا وانتد داری بهم حتی یه کلمه هم نمیگه در حالی که من فکشن NR بودم و هیچ کار خلافیم انجام ندادمو هیچی همراهم هم نبود.اگه واقعا رول پلیه که پلیسه در هنگام دستگیری میکن هر حرفی بزنید در دادگاه بر. علیه هتون استفاده میشه خو اینا حداقل نمیگن مارو یه بازداشگاه ببرن بازجویی کنن یا بجاش هنگام وانتد دادن جرمنونو بگن خواهشن

لینک به دیدگاه

با توضیحات حسین جان کاملا موافقم اما در رابطه با وانتد Self Defense که مطرح کردید:

بنده با وانتد Self Defense در شرایط حاضر موافق نیستم. نمونه ساده آن بانک بازی است که افراد خیلی راحت در بانک منتظر ورود یک پلیس می مانند و تنها با ۲ عدد وانتد لول کل پلیس های حاضر را با خود درگیر میکنند! نکته جالب اینجاست که شما در برابر آن همه دردسر، پاداش شما حداکثر می تواند 1800 باشد!

از نظر من شخصی که wanted time left او زیر ۱۰ دقیقه می باشد باید این وانتد را بگیرد. افراد دیگر همانند قدیم attack cop و یا kill cop خواهند گرفت

skin3.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mamad2020 گفته است:

آقا من یه انتقاد دارم و یه سوال.انتقادم از اینکه آقا چرا کاپ ها وقتی مارو سرچ میکنن بعد وانتد میدن چرا نمیگن جرم ما چیه؟منو یکی از پلیسا(اسم نمیبرم) گرفته بهش میگم چرا وانتد داری بهم حتی یه کلمه هم نمیگه در حالی که من فکشن NR بودم و هیچ کار خلافیم انجام ندادمو هیچی همراهم هم نبود.اگه واقعا رول پلیه که پلیسه در هنگام دستگیری میکن هر حرفی بزنید در دادگاه بر. علیه هتون استفاده میشه خو اینا حداقل نمیگن مارو یه بازداشگاه ببرن بازجویی کنن یا بجاش هنگام وانتد دادن جرمنونو بگن خواهشن

با سلام خدمت دوست عزیز @mamad2020

شما وقتی که وانتد میگیری توی اسم معلومه که به چه دلیل وانتد گرفتی.

برای مثال:

keeping weapon, keepping drugs , keeping materials

در 2 ساعت قبل، BiHan گفته است:

با توضیحات حسین جان کاملا موافقم اما در رابطه با وانتد Self Defense که مطرح کردید:

بنده با وانتد Self Defense در شرایط حاضر موافق نیستم. نمونه ساده آن بانک بازی است که افراد خیلی راحت در بانک منتظر ورود یک پلیس می مانند و تنها با ۲ عدد وانتد لول کل پلیس های حاضر را با خود درگیر میکنند! نکته جالب اینجاست که شما در برابر آن همه دردسر، پاداش شما حداکثر می تواند 1800 باشد!

از نظر من شخصی که wanted time left او زیر ۱۰ دقیقه می باشد باید این وانتد را بگیرد. افراد دیگر همانند قدیم attack cop و یا kill cop خواهند گرفت

با سلام خدمت لیدر محترم NG آقای @BiHan 

با توجه به اینکه Wanted kills برای FBI کم است و این کار باعث میشه که کلا FBI وانتد های C-6 نداشته باشد.

برای اینکه وانتد self به کسی بدیم باید او طرف ما رو kill کنه و اینجوری حتی وانتد لول 1 هم که بخواد self کنه باید وانتدر لول 5 kill cop بگیره و این کار باعث کم شدن وانتد C-6 برای FBI و PD میشود.

من متوجه منظور شما از کم بودن اکتیویتی برای NG رو نمیفهمم.

3/4 Rob ها Fail میشود و بیشتر Rob ها 8 عضو دارد.

وقتی 8 نفر وانتد لول 6 میگیرن میشه بگی 8 اکتیویتی برای NG در یک زمان و دیگه ابن بستگی به خود اعضا این فکشن داره که چقدر فعالیت کنند و چقدر زرنگ باشن برای گرفتن اکتیویتی.

توجه داشته باشید که در روز 1 الی 3 Rob داریم.

@EhsaN @Ho3einmz

@Alicracker @Delniya

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، BiHan گفته است:

بله بنده هم با حرف سپهر جان موافقم، واقعا سوال برام پیش اومده که قبل از اینکه وانتد Self-Defence بیاد، اعضای PD بیشتر به امور خیابونا و شهرها رسیدگی میکردند، مثال میزنم، قبلا انقدر اعضای PD برای Speedc انجام وظیفه میکرد، که اصلا وقعا نمیشد با سرعت زیاد از 4راه یا Paintball عبور کرد، میخواستیم از این نواحی رد شیم، مطمئن بودیم یکی از اعضای پلیس دپارتمنت اینجا حضور داره

اما الان نه، وانتد های پلیس زیاد شده، هرکی برای خودش یک FTP راه اندازی میکنه و از آخرم با وانتد کمی به زندان میره و به قول سپهر چه سو استفاده هایی که نمیشه، نمونش بانک

وقتی اعضای پلیس این وانتدها رو داشته باشن دیگه لازم نیست SpeedC وایسن

به نظر من اصل کار پلیس دپارتمنت، رسیدگی به اوضاعِ خیابوناس نه رسیدگی به FTP ها

در کل خواستم بگم که بلانس بین فکشن ها پلیس وجود نداره و ایشالا که درست بشه

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

این هفته در کمال تعجب زیاد وانتد داشتیم! پیشنهاد من هم در رابطه با این نبود که NG گزارش کارش با این کار بیشتر شود.

بحث سر تلاش و پاداش است که در حال حاضر ما چند روز پیش مورد داشتیم که طرف با یک هولی نینجا در بانک یک گروه 10نفره پلیس را به تنهایی زد!! اینکه شخص تنها با دو عدد وانتد توانایی این کار را داشته باشد و پاداش انجامش هم فقط 1800 باشد قطعا اشتباه است!

خلاصه پیشنهادات من:

تغییر وانتد Self Defense 

ممنوع بودن ورود افراد وانتد دار به بانک (واقعا هم دلیلی نداره که برن بانک!)

• هاها 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

سلام @abbasham1385 ممنون که منو داخل این بحث شرکت دادین

پیشنهاد شماره 1 رو نظری نسبت بهش ندارم شاید واسه اینه که متوجه نشدم اما با بقیه پیشنهاداتتون مخصوصا پیشنهاد شماره 2 کاملا موافقم

ایده C-15 هم بودنش خوب بود به خاطر روان شدن کار دپارتمنت هم نبودنش به خاطر سواستفاده هایی که انجام میشد

به نظر من این ایده باید پخته بشه اما با همین ناپختگی بودنش بهتر از نبودنشه

با نظرات @Ho3einmz و @BiHan هم کاملا موافقم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، EhsaN گفته است:

بله بنده هم با حرف سپهر جان موافقم، واقعا سوال برام پیش اومده که قبل از اینکه وانتد Self-Defence بیاد، اعضای PD بیشتر به امور خیابونا و شهرها رسیدگی میکردند، مثال میزنم، قبلا انقدر اعضای PD برای Speedc انجام وظیفه میکرد، که اصلا وقعا نمیشد با سرعت زیاد از 4راه یا Paintball عبور کرد، میخواستیم از این نواحی رد شیم، مطمئن بودیم یکی از اعضای پلیس دپارتمنت اینجا حضور داره

اما الان نه، وانتد های پلیس زیاد شده، هرکی برای خودش یک FTP راه اندازی میکنه و از آخرم با وانتد کمی به زندان میره و به قول سپهر چه سو استفاده هایی که نمیشه، نمونش بانک

@EhsaN جان پیشنهاد خودت رو در باره این موضوع بگو.

ممنون

در 3 ساعت قبل، BiHan گفته است:

این هفته در کمال تعجب زیاد وانتد داشتیم! پیشنهاد من هم در رابطه با این نبود که NG گزارش کارش با این کار بیشتر شود.

بحث سر تلاش و پاداش است که در حال حاضر ما چند روز پیش مورد داشتیم که طرف با یک هولی نینجا در بانک یک گروه 10نفره پلیس را به تنهایی زد!! اینکه شخص تنها با دو عدد وانتد توانایی این کار را داشته باشد و پاداش انجامش هم فقط 1800 باشد قطعا اشتباه است!

خلاصه پیشنهادات من:

تغییر وانتد Self Defense 

ممنوع بودن ورود افراد وانتد دار به بانک (واقعا هم دلیلی نداره که برن بانک!)

@BiHan جان کلا پاداش هفتگی و حقوق و دستمزد هر وانتد بسیار کم است و باید با توجه به سختی و ارزش کار اینها افزایش یابد.

در 3 ساعت قبل، Delniya گفته است:

سلام @abbasham1385 ممنون که منو داخل این بحث شرکت دادین

پیشنهاد شماره 1 رو نظری نسبت بهش ندارم شاید واسه اینه که متوجه نشدم اما با بقیه پیشنهاداتتون مخصوصا پیشنهاد شماره 2 کاملا موافقم

ایده C-15 هم بودنش خوب بود به خاطر روان شدن کار دپارتمنت هم نبودنش به خاطر سواستفاده هایی که انجام میشد

به نظر من این ایده باید پخته بشه اما با همین ناپختگی بودنش بهتر از نبودنشه

با نظرات @Ho3einmz و @BiHan هم کاملا موافقم

@Delniya منظورتان از سوءاستفاده چیه؟؟؟؟؟

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام 

با توجه به اتفاقاتی که دو هفته اخیر افتاد آقای @Roozbeh اومدن در motto/ برای ما ست کردن که :

هرگونه کشتن وانتد NG به دلیل دفاع از خود=FW

بعد معلوم شد که این فقط برای ما یعنی FBI ست شده که کل فکشن حتی @EhsaN با این مورد مخالف هستیم.

چون که ما نمیتونم وانتد NG رو به دلیل دفاع از خود حتی وقتی که مدرک داریم رو بکشیم اما NG به راحتی میتونه وانتد ما رو به دلیل دفاع از خود بزنه که این ناعادلانه است.

بنده 2 پیشنهاد برای رفع این مشکل دارم:

1.این Mtto حذف شود و فقط کسانی FW بگیرن که مدرکی از حمله وانتد نداشته باشن.

2.این قانون برای 2 فکشن دیگه هم ست بشه یعنی=

PD=هرگونه کشتن وانتد FBI . NG به دلیل دفاع از خود شآمل اخطار اقلیت میشود.

FBI=هرگونه کشتن وانتد PD . NG به دلیل دفاع از خود شامل اخطار اقلیت میشود.

NG=هرگونه کشتن وانتد PD . FBI به دلیل دفاع ار خود شامل اخطار اقلیت میشود.

و فقط در صورتی بشه وانتد فکشن دیگری رو کشت که اون فکشن در حالت C_0 / C_2 باشد.

@BiHan @Ho3einmz @Delniya

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

بنده با پیشنهاد دوم شما موافق هستم. این قانون که شما مطرح کردید بدنبال نزدیک شدن برخی افراد به وانتد های اقلیت ما بوده و سپس به اصطلاح "دفاع از خود" می کردند. چنین چیزی از نظر من نتنها برای اقلیت National Guard، بلکه برای سایر اقلیت ها نیز نیاز می باشد. هرچند که این قانون تقریبا بین هر سه اقلیت کم و بیش در حال اجرا می باشد اما نیاز است بعنوان یک قانون رسمی شناخته شود.

skin3.png

لینک به دیدگاه

بله. با توجه به اینکه این قانون فقط برای FBI هست باعث تبعیض بین فکشن ها میشود. چون که FBI نمیتونه وانتد NG و PD رو به دلیل "دفاع از خود" بکشه ولی 2 فکشن دیگه میتونن وانتد FBI رو به دلیل "دفاع از خود" بکشند و این ناعادلانه هست.

ولی با انجام کار زیر مشکل ها برطرف میشود:

در در ۱۳۹۸/۵/۸ در 17:05، abbasham1385 گفته است:

2.این قانون برای 2 فکشن دیگه هم ست بشه یعنی=

اما اگر که اینکار انجام نشود و قانون هم برای FBI پایدار بماند، باعث نادیده گرفتن قانون توسط تک تک کسانی که در فکشن FBI حضور دارند [از رنک 1 تا لیدر] میشود و این قانون را اجرا نخواهیم کرد.

(بنده قصد توهین به کسی ندارم و این حرف باعث سوءتفاهم نشود.)

@EhsaN @Roozbeh @BiHan @Ho3einmz @Delniya 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

با سلام؛

از آنجا که اسم من در تایپیک برده شده ملزم به پاسخ بودم:

فکر میکنم با وانتد Keeping Drugs اشتباه گرفتید، پیشنهاد رد شد.

پیشنهاد شما پذیرفته شد، البته نه به این صورت که بیان کردید، ترتیبی داده میشود تا کسی نتواند از زیر Take شدن متریال فرار کند، به محض الصاق شدن بند مربوطه اطلاعیه داده خواهد شد.

پیشنهاد رد شد زیرا؛

احتمال پول نداشتن یک دهم کل حالات است، و وانتد 3 حدود 60 درصد پول جریمه را در هنگام Arrest از بازیکن کسر میکند، نهایتا بازیکن بیشتر تشویق میشود تا مسالمت آمیز جریمه را قبول کند.

امکان پذیر نیست، طی 3 ماه نظارت مشاهده شد درصد سوء استفاده بیشتر از سود آن میباشد و این تصمیم با قوت تمام گرفته شده، به زودی حتی قابلیت F کردن در ماشین رنک بالاتر هم نخواهید داشت (همانند Hydra).

اعضای دپارتمنت باید با همبستگی و ارتباط کامل از حضور یکدیگر استفاده کنند.

در در ۱۳۹۸/۴/۲۰ در 15:39، Ho3einmz گفته است:

بنده بطور کامل با قوانین حاضر دپارتمان مخالفم و قوانین قبلی رو ترجیح میدم، این بدین منظور نیست که حالا قوانین قبل کامل بوده! خیر 

قوانین نباید تغییر کنند، بلکه می بایست اصلاح شوند.

قوانین به هیچ وجه "کامل" تغییر نکرده اند، Base همان است، تنها قالب آن سال گذشته تا حدودی تغییر کرد و برخی موارد جا ماند که ماه پیش تا حدی را اضافه کردیم و بزودی با کمک شما قوانین کاملا بدون حفره خواهد شد.

تغییر و عوض کردن قوانین پیامد های زیان باری رو به همراه خواهد داشت، که می توان به سرگردانی الان اعضای دپارتمان اشاره کرد و علت این موضوع رو تغییر قوانین دانست.

سرگردانی اصلی همان سال گذشته بود که شبهات برطرف شد، در حال حاضر 90 درصد قوانین برای اعضای دپارتمنت جا افتاده است و مابقی را بایستی لیدر ها برطرف کنند (که یکی از وظایف اصلی لیدر های دپارتمنت همین میباشد).

حال با تغییر قوانین ما سال های زیادی رو باید پشت سر بگذاریم تا پلیر ها به این قوانین عادت کنند و بر آنها مسلط شوند.

فکر میکنم یک سال زمان زیادی برای مسلط شدن است.

در مورد کد C-15 بنده از علت حذف کردن این کد اطلاعی ندارم.

در صورت موافقت مدیریت سرور قانونی برای این کد تعبیه خواهد شد، بدین صورت: زمانیکه رنک بالاتر در اقلیت حضور نداشت و یا آنلاین نبود شما در چت دپارتمان از اعضای رنک بالاتر این اجازه رو درخواست کنید، به طور واضح خدمتتون عرض کنم:

برای مثال شما افسر اداره پلیس هستی و رنک شما 1 می باشد و مجرمی که به دنبال آن هستید با Infernus در حال فرار می باشد، اگر رنک بالا در اقلیت شما حضور نداشت، شما میتونی در d/ درخواست وسیله نقلیه رو اعلام کنید اما در صورت وجود رنک بالا اجازه این درخواست رو نخواهید داشت..

تا مندرج شدن این قانون در صورت بروز چنین اتفاقی که خدمتتون عرض کردم میتونید از کد C-0 استفاده کنید تا افسران رنک بالا اقلیت های دیگه به شما کمک کنند.

نقل قول

امکان پذیر نیست، طی 3 ماه نظارت مشاهده شد درصد سوء استفاده بیشتر از سود آن میباشد و این تصمیم با قوت تمام گرفته شده، به زودی حتی قابلیت F کردن در ماشین رنک بالاتر هم نخواهید داشت (همانند Hydra).

اعضای دپارتمنت باید با همبستگی و ارتباط کامل از حضور یکدیگر استفاده کنند.

در در ۱۳۹۸/۴/۲۲ در 14:32، BiHan گفته است:

در مورد ورود به بانک با مؤسس صحبت خواهد شد، درباره وانتد Self-Defense با شما موافقم، درحال پیدا کردن تدبیری هستم.

در در ۱۳۹۸/۴/۲۲ در 18:34، EhsaN گفته است:

این مسئله هم در همان تدبیر که عرض کردم بالانس خواهد شد.

با سلام 

با توجه به اتفاقاتی که دو هفته اخیر افتاد آقای @Roozbeh اومدن در motto/ برای ما ست کردن که :

هرگونه کشتن وانتد NG به دلیل دفاع از خود=FW

بعد معلوم شد که این فقط برای ما یعنی FBI ست شده که کل فکشن حتی @EhsaN با این مورد مخالف هستیم.

چون که ما نمیتونم وانتد NG رو به دلیل دفاع از خود حتی وقتی که مدرک داریم رو بکشیم اما NG به راحتی میتونه وانتد ما رو به دلیل دفاع از خود بزنه که این ناعادلانه است.

اینکه فقط برای شما ست شده بود بی دلیل نبود، اینطور نبود که یهو تصمیم بگیرم و بگم بذار این Motto رو بذاریم ببینیم چی میشه.

چند روزی بصورت فردی روی اعضای دپارتمنت نظارت میکردم، زمانی که در چت دپارتمنت میگفتند دفاع از خود، من از اول ماجرا را دیده بودم، اینکه اورا فایند کرده بودند و کنارش Walk 3/ میزدند تا تحریک شود و تیر اندازی کند را هم دیده بودم، و خالی از لطف نیست بگم برای PD هم این محدودیت اعمال شده بود، اما به صورت شفاهی و خداروشکر رعایت کردند و نیازی به Motto نبود.

این موضوع تا میتینگ عمومی دپارتمنت و تا وقتی مطمئن شوم جنبه لازم بوجود آمده است پاربرجا میماند، هم برای PD هم FBI.

.این قانون برای 2 فکشن دیگه هم ست بشه یعنی=

خیر! نمیخواهیم که بطور کامل رابطه نصفه جان دپارتمنت را از بین ببریم!

مسئله وانتد های NG جداست، مربوط به ظرفیت ایجاد شده برای Rob بیشتر میباشد.

در در ۱۳۹۸/۵/۱۱ در 01:29، abbasham1385 گفته است:

بله. با توجه به اینکه این قانون فقط برای FBI هست باعث تبعیض بین فکشن ها میشود. چون که FBI نمیتونه وانتد NG و PD رو به دلیل "دفاع از خود" بکشه ولی 2 فکشن دیگه میتونن وانتد FBI رو به دلیل "دفاع از خود" بکشند و این ناعادلانه هست.

خودتان قانون وضع میکنید؟ قانون بنده به شرح زیر بود:

" PD و FBI حق مداخله در وانتد NG و Bank Robbery را تحت هیچ حالتی ندارند". @EhsaN @Ho3einmz اطلاع رسانی به عهده شماست.

اینکه FBI وانتد PD را نزند یا بلاعکس را از کجا آوردید؟

هرکس ذره ای با تقاوت این قانون را بازگو کرد مدارک را تحویل من بدهید تا شدیدترین برخورد شامل حالش شود!

در در ۱۳۹۸/۵/۱۱ در 01:29، abbasham1385 گفته است:

اما اگر که اینکار انجام نشود و قانون هم برای FBI پایدار بماند، باعث نادیده گرفتن قانون توسط تک تک کسانی که در فکشن FBI حضور دارند [از رنک 1 تا لیدر] میشود و این قانون را اجرا نخواهیم کرد.

همانطور که عرض کردم این قانون بی دلیل وضع نشده و مشاهدات من ایجاد این قانون رو اجبار کرد.

رنک هایی که نام بردید بایستی قانون نام برده را رعایت کنند، متاسفانه اجرا نکردن مسبب مجازات خواهد شد و ممبر های جدیدی که بجای نافرمان ها می آیند رعایت خواهند کرد انشاالله.

متشکر از تمام عزیزانی که وقت میگذارند و قوانین را تحلیل میکنند، نیازمند یاری شما هستیم، ارادتمند.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 3

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه ممنون وقت گزاشتید راجب این مشکل برای حلش .

امیدواریم با خبر های خوب طی روز های اخیر مواجه شویم .

----------------------------------------------

این روز ها وضع دپارتمنت اصلا خوب نیست. اتحاد که نیست هیچ همه به دنبال خراب کردن همدیگن واقعا باید ی فکر اساسی بشه.

به نظرم ایده میتینگ دپارتمنت خیلی خوب بود باید باز هم اجرایی بشه بلکم از این تشنج ها بین اعضای دپ کمی کاسته بشه. 

---------------------------------------

@EhsaN @Ho3einmz @Roozbeh @BiHan

ویرایش شده توسط as11
  • مرسی 1

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

درود,

1- بنده با این پیشنهاد موافق نیستم که مثلا اگه وانتد ماله NG باشه و بیاد به کاپ های FBI و PD اتک بده ولی اون ها نتونن مجرم رو بکشند!! مثلا یه پلیر وانتده لول 5 داره میره پیشه FBI بهش اتک میده به نظر خودتون اگه FBI این حق رو نداشته باشه که بکشتش و وایسه بهش نگاه کنه که با چند نفر میان میکشنش یکم خنده دار نیس؟

به نظر من باید مدرک داشته باشه بعد اون رو به قتل برسونه!

2- به نظر من یه فکری واسه وانتده Keeping Weapons بکنید!

توضیح: شما گان دستته یهو FBI  میبینه میاد میکنه دنبالت Frisk میکنتت (یا تا میبینه SS میگیره) وانتد میده!

به نظرم باید این قانون بیاد که اگه یه شخص اسلحه داشت و داشت راه میرفتو هیچ خطری برای مردم ایجاد نمیکرد (DM, DB, ...) این وانتد رو نگیره! @Ali , @Kelton , @Roozbeh , @EhsaN یه فکری بکنید.

بدرود.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

باشه تو خوبی... تو جلو ما پشتیم!

ولی این راهی که تو میری، گرگاشو ما کشتیم!

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، as11 گفته است:

با سلام خدمت همه ممنون وقت گزاشتید راجب این مشکل برای حلش .

امیدواریم با خبر های خوب طی روز های اخیر مواجه شویم .

----------------------------------------------

این روز ها وضع دپارتمنت اصلا خوب نیست. اتحاد که نیست هیچ همه به دنبال خراب کردن همدیگن واقعا باید ی فکر اساسی بشه.

به نظرم ایده میتینگ دپارتمنت خیلی خوب بود باید باز هم اجرایی بشه بلکم از این تشنج ها بین اعضای دپ کمی کاسته بشه. 

---------------------------------------

@EhsaN @Ho3einmz @Roozbeh @BiHan

با سلام خدمت شما، ایده میتینگ All Cops پابرجاس و در یک زمان مناسب با حضور لیدرها و ممبرها برگذار خواهد شد، ایشالا روزبه جان زمان دقیق رو اعالام خواهد کرد.

در ۱ ساعت قبل، Mahyarr گفته است:

توضیح: شما گان دستته یهو FBI  میبینه میاد میکنه دنبالت Frisk میکنتت (یا تا میبینه SS میگیره) وانتد میده!

به نظرم باید این قانون بیاد که اگه یه شخص اسلحه داشت و داشت راه میرفتو هیچ خطری برای مردم ایجاد نمیکرد (DM, DB, ...) این وانتد رو نگیره!

شما این حرفو میزنید زیرا که این قانون به ضرر شهروندان است، دلیل گذاشتن این قانون بهبود بخشیدن به اقلیت فدرال است، چرا که افراد سودجو در یک مکانی مانند جلو بانک، خانه و یا... قرار میگرفتند به اقدام به تیراندازی میکردنند و وقتی افسر دنبال فرد میره که تا فریسک کنه، فرد به داخل بانک میره!

لذا از مدیریت بابات گذاشتن این قانون متشکرم!

در 1 ساعت قبل، Mahyarr گفته است:

1- بنده با این پیشنهاد موافق نیستم که مثلا اگه وانتد ماله NG باشه و بیاد به کاپ های FBI و PD اتک بده ولی اون ها نتونن مجرم رو بکشند!! مثلا یه پلیر وانتده لول 5 داره میره پیشه FBI بهش اتک میده به نظر خودتون اگه FBI این حق رو نداشته باشه که بکشتش و وایسه بهش نگاه کنه که با چند نفر میان میکشنش یکم خنده دار نیس؟

این قانون به خاطر این بوده که، بعضی افراد سو استفاده میکردنند و به دلیل های مختلف اقدام به کشتن وانتد اقلیت دیگر میکردنند، ایشالا در روز های آتی این قانون حل خواهد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، EhsaN گفته است:

این قانون به خاطر این بوده که، بعضی افراد سو استفاده میکردنند و به دلیل های مختلف اقدام به کشتن وانتد اقلیت دیگر میکردنند، ایشالا در روز های آتی این قانون حل خواهد شد.

درسته, ولی اگه FTP شد(Wanted 6) یه PD نره پیششون که بهش اتک بدن بعد SS بگیره بکشه همرو!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mahyarr گفته است:

به نظرم باید این قانون بیاد که اگه یه شخص اسلحه داشت و داشت راه میرفتو هیچ خطری برای مردم ایجاد نمیکرد (DM, DB, ...) این وانتد رو نگیره! @Ali , @Kelton , @Roozbeh , @EhsaN یه فکری بکنید.

@Roozbeh , @Ali , @Kelton یه فکری کنید که ما اینقدر الکی نریم زندان!

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۵/۱۳ در 20:37، RepTile گفته است:

@Roozbeh , @Ali , @Kelton یه فکری کنید که ما اینقدر الکی نریم زندان!

با سلام مجدد 

عزیزم اگه اینجوری بشه رسما FBI مرخصه که 70 % وانتد ها مال همین keeping weapon این ایده شما خیلی خوب نیست. 

AS11

• دوست دارم که 1

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۵/۱۳ در 17:53، RepTile گفته است:

اینجوری کلا FBI باید با PD ادغام بشه چون همه که همیشه درحال تیر اندازی نیستن بعدم مگه مجبوریم در طولانی مدت گان داشته باشیم؟ 

• چی چی 1

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۵/۱۳ در 17:53، RepTile گفته است:

بدرود.

با سلام.

شما به چه دلیل گان دست میگیری؟

در سرور برای تمامی افراد (به جز هیتمن و دسته متوسط) داشتم تفنگ ممنوع هست و مجازات داره حالا چه در حال شلیک باشه چه در حال گفت و گو.

اگر اینطور باشه که وانتد Keeping Drugs هم باید فقط زمانی بدیم که فرد داره از Drugs ها استفاده میکنه.

این قانون برای این وضع شده که افراد با گان شلیک میکنن و FBI هم تا بخواد بره و اون ها رو Frisk/ کنه میرن توی بیز، بانک و یا خانه و Throwgun/ میزنن.

@Roozbeh @Ali @Mohny @BiHan @Daniiw @RockGame @EhsaN @Ho3einmz 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...