Ho3eiNMz

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  250
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  4

آخرین بار برد Ho3eiNMz در August 20 2019

Ho3eiNMz یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

101 حرفه ای

درباره Ho3eiNMz

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 07/19/1995

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1913 بازدید کننده نمایه
 1. خداحافظ عزیزانم همیشه به یادتونم❤️

 2. Ho3eiNMz

  @FlooD آیا شما هم از لانچر استفاده میکنید؟ @AliAgent یعنی رو سیستمتون هم لانچر نصب هستش هم سمپ؟ به صورت جدا؟ (مثلا SA:MP در درایو E و Launcher در درایور C یا هردو در یک درایو اما در پوشه ی متفاوت) (؟)
 3. Ho3eiNMz

  با سلام و احترام @AliAgent آیا از لانچر استفاده میکنید؟ آیا زمانی که میخواستید فایل رو در مسیر بازی بریزید با فایل دیگری جایگزین شد؟
 4. Ho3eiNMz

  با سلام طبق بررسی های انجام شده، سمپ اندروید قابلیت هایی دارد که در صورت ورود به سرور آرساکیا و استفاده از آن قابلیت ها (مثلا مثل GTA آفلاین بعضی جاها تفنگ هست) شما از سرور محروم میشید. مثال: ما درحال تست سمپ اندروید بودیم، که یکدفعه و ناخواسته Bat (چوب بیسبال) اومد دستمون و Admbot بن کرد. (Weapon Hack) خیلی از دوستان هستن که میگن نمیشه وارد بشیم، نمیشه پین بزنیم و .. خدمتتون عرض کنم که امکان همه این ها وجود داره، یعنی با سمپ اندروید هم میشه وارد آرساکیا شد و هم میشه پین زد. تنها مشکلی که داره بالا خدمتتون عرض کردم و پیشنهاد میکنم از سمپ اندروید برای ورود به سرور استفاده نکنید. موفق باشید بسته شد.
 5. با سلام و احترام خدمت موسس محترم، متشکرم از شما بابت اهمیت دادن به پیشنهادات و انتقادات بازیکنان. مورد اول: درحال حاظر پلیس ها زمانیکه 3 MS به مجرم C-7 میدهند، برای آنها وارن Runner میاید. پیشنهاد میکنم: زمانیکه مجرم در محدوده 15 متری افسر بوده و پس از دادن 3 MS توسط افسر، دریافت آخرین MS توسط مجرم و گذشت 30 ثانیه از آخرین MS ای که مجرم دریافت کرده، اگر هنوز مجرم در محدوده 15 متری افسر بود و تسلیم نشده بود (G نکرده بود) برای افسر وارن Self-Defence ارسال و در نهایت مجرم در صورت تسلیم نشدن وانتد Self-Defence بگیرد. زمانیکه مجرم پس از دریافت 3 MS و دریافت آخرین MS، پس از گذشت 10 ثانیه اگر از محدوده 15 متری افسر درحال دور شدن بود (25m, 20m, 15m) برای افسر وارن Runner ارسال و در نهایت مجرم وانتد Runner (فراری) بگیرد. مورد دوم: با در نظر گرفتن حذف برخی از وانتد ها پیشنهاد میکنم: Jail Chaos: یک نگهبان (مانند اتاق رئیس بانک) درون زندان باشد و در صورت ورود اشخاصی که شغل آنها (Lawyer) نیست اخطار خارج شدن از زندان را بدهد و در صورت اینکه فرد خاطی از زندان خارج نشد، 6 وانتد Jail Chaos بگیرد. Crime Partner: زمانیکه فرد مجرم (وانتد دار) درون وسیله زنقیله ای (به عنوان سر نشین یا G) شخصی بدون وانتد بود، برای فرد راننده وارن ارسال شود که تا 20 ثانیه فرصت دارید مجرم را از ماشین خود Eject/ کنید، در غیر اینصورت 6 وانتد Crime Partner بگیرد.
 6. Ho3eiNMz

  با سلام و احترام خدمت تمامی پلیر های عزیز. آموزش تغییر فونت رو براتون آماده کردم که میتونید با استفاده ازش فونت تکست هاتون رو تغییر بدید همچنین کلفتی و نازکی متن رو تنظیم کنید. 1-ابتدا اسکریپت رو دانلود کنید ==> 2- پس از دانلود فایل بالا، وارد پوشه Font شوید و سپس فایل efc.asi رو به مسیر بازی انتقال دهید. 3-وارد بازی شوید. *راهنما: برای تغییر فونت از دستور: [نام فونت FontFace/] مثال ==> FontFace Kalam Light/ و برای برگرداندن فونت به حالت Default از دستور: [FontFace/] استفاده کنید. همچنین برای نازک کردن فونت از دستور: [FontWeight 1/] و برای برگرداندن کلفتی یا نازکی فونت به حالت Default از دستور: [FontWeight 2/] استفاده کنید. دستورات سمپ که ممکن است در این تغییرات کاربرد داشته باشند: تغییر اندازه کلی چت باکس: [FontSize/] تغییر نمایش تعداد خط چت ها (مثلا 20 خط چت براتون نمایش بده) : [20 PageSize/] یا [PageSize 15/] موفق باشید بدرود.
 7. Ho3eiNMz

  • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی: 24 • اسم واقعی: حسین • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: سرم تو کار خودمه • روزانه چقدر بازی می کنید؟ 12:00 تا 04:00 • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): همه ساعات • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: هرکی فهمید به خودمم بگه • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمهغیر از دپارتمان نمیتونم جای دیگه ای فعالیت کنم • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ نمیدونم • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ همیشه فرومم
 8. Ho3eiNMz

  @ehsandx با سلام خدمت شما، با توجه به حضور بنده در موقعیت و مدارک ارسالی همچنین توضیحات افسر خاطی، ما در حین انجام وظیفه بودیم که شما به گفته خودتون: و برای ما ایجاد مزاحمت میکردین، افسر مروبطه لطف کردند به شما 3 اخطار دادند که شما بی اعتنا به کار خودتون ادامه دادید و محل رو ترک نکردین و طبق قوانین با شما برخورد شد!! شــکــایــــت رد شد. پی نوشت: ابتدا قوانین رو مطالعه بفرمائید سپس اقدام به شکایت کنید، در صورت تکرار شکایات بی مورد مدیریت محترم سرور با شما برخورد خواهند کرد. موفق باشید
 9. Ho3eiNMz

  @MeiSam درخواست شما برای ورود به اداره پلیس رد شد. (مهارت کارگاهی خود را به 5 ارتقا دهید) @samanmasiha درخواست شما برای ورود به اداره پلیس قبول شد.
 10. Ho3eiNMz

  @Hidden021 درخواست شما برای ورود به اداره پلیس رد شد. (در اقلیت دیگری حضور دارید) @ArianGamer درخواست شما برای ورود به اداره پلیس رد شد. (دراقلیت دیگری حضور دارید) @WalterWhite درخواست شما برای ورود به اداره پلیس قبول شد. @Matthew درخواست شما برای ورود به اداره پلیس قبول شد. @ramtonghost1 درخواست شما برای ورود به اداره پلیس قبول شد. @hamid80 درخواست شما برای ورود به اداره پلیس قبول شد. تمامی متقاضیان واجد شرایط و پذیرفته شده آماده تست باشند. موارد تست: 5 سؤال از قوانین عمومی، 10 سؤال از قوانین عمومی دسته ویژه، 10 سؤال از قوانین اداره پلیس و یک تست Duel توسط Deagle یا MP5
 11. Ho3eiNMz

  @javadbh81 درخواست مرخصی شما پذیرفته شد. تسلیت مارا نیز پذیرا باشید.
 12. Ho3eiNMz

  @paradox شکایت شما پذیرفته شد و افسر خاطی اخطار اقلیت دریافت کردند.
 13. Ho3eiNMz

  @TheKinG درخواست شما برای ورود به اداره پلیس قبول شد. @hamid80 درخواست شما برای ورود به اداره پلیس قبول شد. @ArianGamer درخواست شما برای ورود به اداره پلیس قبول شد. @ArianGamer درخواست شما برای ورود به اداره پلیس رد شد. (شرایط ورود را در صفحه اول مطالعه بفرمایید) @farazmo درخواست شما برای ورود به اداره پلیس رد شد. (فیلد عکس از اطلاعات کاربری را به درستی وارد کنید!) @Mahyarr درخواست شما برای ورود به اداره پلیس رد شد. (از سرور محروم می باشید) @arashjamei درخواست شما برای ورود به اداره پلیس قبول شد.
 14. Ho3eiNMz

  @javad2510 با درخواست استعفای شما موافقت شد. موفق باشید.
 15. Ho3eiNMz

  @dandan شکایت شما پذیرفته شد و افسر مربوطه اخطار اقلیت دریافت خواهند کرد.