Alicracker

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  163
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد Alicracker در August 12 2019

Alicracker یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

68 حرفه ای

درباره Alicracker

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 11/26/1997

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1839 بازدید کننده نمایه
 1. Alicracker

  @djamer با سلام و درود به شاکی محترم ضمن عرض معذرت بابت خسارت های وارد شده، با توجه به حمل اسلحه و استفاده از آن شکایت شما قبول شد. فرد مورد اخطار لفظی دریافت کردند. با تشکر از شکایت شما
 2. Alicracker

  @Nimapro درخواست استعفای شما رد شد، شما دیگر در اقلیت نیستید. با تشکر از تمامی زحمات شما!
 3. Alicracker

  @MiladMonster با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. @HajAbdollah درخواست عضویت شما رد شد، شما از سرور محروم هستید. @abolfakhr44 با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. سوالات ازمون به شرح زیر میباشد: 8 سؤال از قوانین عمومی، 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم و 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و 5جمله غلط به بازیکن داده میشود تا بر اساس قوانین دستوری FEnglish آن ها را اصلاح نمایید.
 4. Alicracker

  خبرنگار @Markeloff با درخواست مرخصی شما موافقت شد، موفق باشید. 
 5. Alicracker

  @parsabarfehie با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. سوالات ازمون به شرح زیر میباشد: 8 سؤال از قوانین عمومی، 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم و 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و 5جمله غلط به بازیکن داده میشود تا بر اساس قوانین دستوری FEnglish آن ها را اصلاح نمایید.
 6. Alicracker

  • عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: • عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: • توضیحات: با سلام، از آنجایی که بنده در سطح کیفیت آزمون خبرنگار بسیار حساس هستم و هیچ اشتباه و اتفاقی در آزمون برای بنده قابل قبول نیست عضو شما در هنگام تست بنده را به اشتباه کشتند. • شاهد ها: - • مدرک/عکس یا فیلم: http://s6.picofile.com/file/8374091568/Mehrnazz_2019_10_02.zip.html
 7. Alicracker

  @Sajjad0 با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. @mehrdadp با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. سوالات ازمون به شرح زیر میباشد: 8 سؤال از قوانین عمومی، 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم و 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و 5جمله غلط به بازیکن داده میشود تا بر اساس قوانین دستوری FEnglish آن ها را اصلاح نمایید.
 8. Alicracker

  @Javadbh81 با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. سوالات ازمون به شرح زیر میباشد: 8 سؤال از قوانین عمومی، 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم و 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و 5جمله غلط به بازیکن داده میشود تا بر اساس قوانین دستوری FEnglish آن ها را اصلاح نمایید.
 9. Alicracker

  @Erfan22Barfehie با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. سوالات ازمون به شرح زیر میباشد: 8 سؤال از قوانین عمومی، 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم و 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و 5جمله غلط به بازیکن داده میشود تا بر اساس قوانین دستوری FEnglish آن ها را اصلاح نمایید.
 10. Alicracker

  @ErfanViDi با درخواست شما موافقت شد و شما با 10FP خارج خواهید شد، ممنون از تمامی زحمات شما.
 11. Alicracker

  @AbbasMZ با سلام و درود به شاکی محترم با توجه به اینکه شکایت شما به این بخش مربوط نمیباشد، شکایت شما رد شد. لطفا به بخش شکایت از اعضا مراجعه کنید.
 12. Alicracker

  @hesoyam با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. @arash6382 با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. @Moobin با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. توجه: به دلیل محدود بودن ظرفیت اقلیت شما در نوبت قرار گرفته اید. 8 سؤال از قوانین عمومی، 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم و 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و 5جمله غلط به بازیکن داده میشود تا بر اساس قوانین دستوری FEnglish آن ها را اصلاح نمایید.
 13. Alicracker

  @Amir6601 با درخواست شما موافقت شد و شما با 10FP خارج خواهید شد، ممنون از تمامی زحمات شما.
 14. Alicracker

  خبرنگار @ATABOOM با درخواست مرخصی شما موافقت شد، موفق باشید.
 15. Alicracker

  @Ariawn با سلام و درود به شاکی محترم با توجه به پس گرفتن شکایت توسط خودتان شکایت شما رد شد، همچنین شما باید قبل از پست گذاشتن باید به دقت به شکایتتان فکر کنید. با تشکر از بخشندگی شما