رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Shayan-Abuse

Together

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM.R%5D.Milaad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shayan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:

بسم الله الرحمن الرحیم

بنا به درخواست خیلی از دوستان عزیز آرساکیا و فاندر مجموعه شکایت قرار داده میشه

شکایت مبنی بر :

_#بن-الکی : سوپروایزر قبلی سرور بن شدن به دلیل بسیار زشت و نا پسند با اکانت ساخته شده dashakh توسط شایان و ادمین شدن این اکانت و بن کردن سوپروایزر قبلی یعنی (hitler)

_#دیموت کردن : بنده رو دیموت کردن به دلیل شکایتی که از من شده بود خواستم جواب شکایت رو بدم ولی بنا بر دستور سپهر hydroگفتن در تیم اسپیک که بنده در فروم جواب ندم شکایت میبندن(قبول نکردن در تاپیکی جدید مدارکشون رو میدم که در تیم اسپیک به بنده گفتن جواب نده)

چون به هم صحبت کردیم که این آقا چیت داشته و باید بن میشده ولی سپهر میگه چیتش آفلاینه و بن نداره و بنده میگم در فروم ننوشته که چیت آفلاین بن داره یا نداره نوشته هر نوع چیتی بن داره که ایشون میگه اشکال نداره و موضوع رو خودشون میبندن ولی ......

@BiHanتایید میکنین که خودتون به من گفتید از شکایتی که شده بود نرم دفاع کنم و جواب ندم ؟ بخاطر شما av گرفتم قبول دارید ؟(میخوام ببینم چقدر معرفت داری :) )

@Shayanدلیل بن کردن hitler و دیموت کردن من؟

@Ali

@Meli

بنا به درخواست شما شکایت تنظیم شد و مدارک قرار داده شد با حجم پایین و واظح لطفا رسیدگی کنین

یا حق

• مدارک (فیلم یا عکس): 

عکس از ucp بن شدن هیتلر بدون توسط اکانت dashakh و shayan که هیچ توضیحی نداره-اکانت با اسم زشت و بن با دلیله زشت

ucp اکانت dashakh که بعد از بن کردن اکانت هیتلر دیموت شد و میتونین به اخرین ورودش به سرور هم دقت کنین ....

پست شکایت از بنده که سپهر میگه بررسی شد و شما رفع محرومیت میشی (پستی که گفت جواب نده) و بعدش شایان در همون پست به بنده 2av میده.

• مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، Together گفته است:

تایید میکنین که خودتون به من گفتید از شکایتی که شده بود نرم دفاع کنم و جواب ندم ؟ بخاطر شما av گرفتم قبول دارید ؟

تأیید می کنم و واقعا هم نباید چیزی برای گفتن باشه وقتی که شما شخصی رو بدلیل داشتن لیست Cheat code های آفلاین بازی محروم می کنید. که سازنده بازی این امکان رو قرار داده است. (اطلاعات بیشتر)

در 3 ساعت قبل، Together گفته است:

موضوع رو خودشون میبندن

هم توجه داشته باشید که جواب نهایی شکایت رو شایان اعلام می کند و نه من، بنده دسترسی Lock کردن تاپیکی رو ندارم که بخوام اینکارو کنم

همچنین جواب دادن شما هم نمیتونست از شما در برابر اخراجتون دفاع کنه.

محرومیت یک لیدر بدون هماهنگی، تلاش بی دریغ شما برای محرومیت افراد و محرومیت های اشتباه شما میتونه اخراج رو در پی داشته باشه.

skin3.png

لینک به دیدگاه

متاسفانه امکان ویرایش پست بالا نبود، ادامه:

در آخر، در صورت تمایل عزیزان، به لینک زیر مراجعه کنید و تمامی پست ها و تاپیک های ایجاد شده توسط این شخص را مشاهده کنید.

و هدف این دوست عزیز را از شکایات ببینید

http://forum.arsacia.ir/profile/77-milad

ویرایش شده توسط BiHan

skin3.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

مورد اول، با توجه به قوانین بخش شکایت به شما مربوط نیست و خود فرد باید شکایت کند، همچنین اکانت مربوطه‌ای که ذکر میکنید برای بنده هست نیز متعلق به بنده نیست.

مورد دوم، اخراج از تیم کارکنان حتی میتواند بدون دلیل بوده و صرفاً با توجه به نداشتن صلاحیت فرد صورت پذیرد که عدم صلاحیت شما برای همگان خیلی وقت هست که احراز شده هست.

در قوانین مرتبط با پاسخگویی به شکایات، شما موظف به پاسخگویی در هر شرایطی تا 24 ساعت هستید. با این حال به جای اخراج شما از تیم 2 AV برای شما منظور شد.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 2

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ در 23:19، BiHan گفته است:

تأیید می کنم و واقعا هم نباید چیزی برای گفتن باشه وقتی که شما شخصی رو بدلیل داشتن لیست Cheat code های آفلاین بازی محروم می کنید. که سازنده بازی این امکان رو قرار داده است. (اطلاعات بیشتر)

همچین چیزی  آیا ذکر شده در قوانین ؟ 

فقط نوشته شده داشتن هرنوع چیتی بن در بر خواهد داشت و این یعنی شامل همه چیز میشود دوسته عزیز!

لطفا اگر نوشته شده که چیت آفلاین مورد نداره در اینجا برای من به نمایش بزارید 

و شما که تایید میکنی که بنده جواب نباید بدم یعنی بنده رو از دفاع منع کردی و هیچ دفاعیه ای از بنده ارسال نشه ...

چطور کسی رو یک طرفه قضاوت میکنن؟ و حق پاسخ دادن نمیدن ؟

چجور منطقی هست که برای طرف میبرن و میدوزن بدون در نظر گرفتن طرف مقابل؟ 

اگر این واقعا عدالت سرور هستش من حرفی ندارم .....

نقل قول

هم توجه داشته باشید که جواب نهایی شکایت رو شایان اعلام می کند و نه من، بنده دسترسی Lock کردن تاپیکی رو ندارم که بخوام اینکارو کنم

اگر ندارید و شکایت و جواب نهایی رو شما نمیدید پس چرا میای در پست جواب میدی و قضاوت میکنی ؟؟؟

من یک سوال دارم 

در یک دادگاه چند قاضی وجود داره؟ ۲تا یا ۱دونه ؟ و اجازه ی حرف زدن به طرف میدن یا نه ؟

نقل قول

همچنین جواب دادن شما هم نمیتونست از شما در برابر اخراجتون دفاع کنه.

کسی رو که بخوان اعدام کنن و جرمش مشخص شود که کسی رو کشته بهش اجازه ی دفاع میدن عزیز........

نقل قول

محرومیت یک لیدر بدون هماهنگی، تلاش بی دریغ شما برای محرومیت افراد و محرومیت های اشتباه شما میتونه اخراج رو در پی داشته باشه.

محرومیت پی در پی افراد ؟

جالبه چون ۲نفر شکایت کردن از من توی این ۲ماه و فقط سر همین بی عدالتی شما بنده دیموت شدم .....

انگ زدن به افراد خیلی ساده هستش عزیز ....

در در ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ در 23:33، BiHan گفته است:

متاسفانه امکان ویرایش پست بالا نبود، ادامه:

در آخر، در صورت تمایل عزیزان، به لینک زیر مراجعه کنید و تمامی پست ها و تاپیک های ایجاد شده توسط این شخص را مشاهده کنید.

و هدف این دوست عزیز را از شکایات ببینید

http://forum.arsacia.ir/profile/77-milad

دوست عزیز ۲تاش شکایته بقیش درخواست عضویت هستش ?

شکایت هم حق پلیر هست و به شما محترمانه مربوط نیست و اگر باشه پروفایل خودتون به صورت وحشتناکی پر از پست های دیموتی هستش .....

در 23 ساعت قبل، Shayan گفته است:

با سلام.

مورد اول، با توجه به قوانین بخش شکایت به شما مربوط نیست و خود فرد باید شکایت کند، همچنین اکانت مربوطه‌ای که ذکر میکنید برای بنده هست نیز متعلق به بنده نیست.

دوست عزیز این شکایت اشتباهات شمارو نشون میده که هرکاری در سرور دوست داشتید کردید ....

بنده شاکی هستم که چرا فردی رو زدید به دلیلی که به هیچ وجه قلبل توصیف نیست بن کردید ؟

اکانت مال شما نیست پس چرا ادمینش کردید ؟ خنده دار نیست چون عادیه با لول ۳ کسی رو ادمین کردن 

شما هم سطح پایین ادمین کردی هم اکانت با اسم بسیاز زشت و ناپسند رو گزاشتی در سرور بمونه و بنش نمیکنی 

بلکه ادمینی هم بهش دادی تا بخاطر کینه ی قدیمی طرف مقابلت بن کنی 

این به کنار ....

یکی باید جلوی این حرکات شما ایستادگی کنه و هرکسی میتونه باشه

نقل قول

مورد دوم، اخراج از تیم کارکنان حتی میتواند بدون دلیل بوده و صرفاً با توجه به نداشتن صلاحیت فرد صورت پذیرد که عدم صلاحیت شما برای همگان خیلی وقت هست که احراز شده هست.

کسی که در تیم موقعیت آنلاینش روی هم در ۲ماه ۳۰ دقیقه بوده چطور صلاحیت کسی رو تاییو میکنه ؟

صلاحیت بنده رو شما تایید نکردی که بخوای شما منو از تیم خارج کنی .....

بنده به مدیریت بالا تر از شما خودم رو اثبات کردم و شما اون موقع در تیم حضور نداشتی

نقل قول

در قوانین مرتبط با پاسخگویی به شکایات، شما موظف به پاسخگویی در هر شرایطی تا 24 ساعت هستید. با این حال به جای اخراج شما از تیم 2 AV برای شما منظور شد.

همانطور که در بالا میبینین تایید شده که بنده حق پاسخ گویی به شکایت رو نداشتم و شما کاری کردی که بنده حتی به شکایت هم جواب میدادم به دلیب گوش ندادن به رنک بالا تر  اخراج بشم ?

و الان هم به این صورت هستش ...

چیزی رو به شکایت اصافه میکنم بنده در حضور مدیریت فاندر سرور شاهدن 

یک avیک ماه بود که داشتم و هیچوقت شایان آنلاین نمیشد که پاک کنه....

کم انلاین شدن یا اصلا انلاین نشدن ایشون اثبات شده هست 

این اقا هیچوقت به تیم مدیریت نداشتن و ندارن و اگر هم هستن جهت خوشگذرانی برای ۱۰ دقیقه هست....

یا حق 

ویرایش شده توسط Together
.
لینک به دیدگاه

از کی تا به حال فایل ورد جزء نرم افزار اجرایی محسوب می شود که شما به عنوان تقلب اون رو شناسایی کردید؟ شما فرق کد تقلب و نرم افزار تقلب رو حتی نمیدونید!

فرد مورد نظر توسط بنده محروم نشده! واقعاً قابلیت درک این مورد رو ندارید؟ 

صلاحیت شما نیاز به آنلاین بودن برای تائید نداره، همین نحوه برخورد شما با بازیکنان و شکایات از شما به اندازه کافی نمایانگر اون هست! و حتی همین شکایات بی منطق و بی پایه و اساس شما! اگرم مدیریت قبلی به قول شما صلاحیت شمارو تائید کردن و صلاحیت داشتن خودشون چرا الان مدیریت نمیکنند؟ چون صلاحیت ایشون هم رد شده پس دلیل به این نیست که شما چون یک بار موقعیت هلپر شدن رو داشتین صلاحیت ادمین شدن رو هم داشته باشین!

از خودتون حرف میسازید، مدرکی ارائه بدید دال بر اینکه ما درمورد قانون پاسخگویی به شکایات تبصره‌ای ایجاد کردیم!

مدت پاک شدن AV به مدت 20 روز هست و ممکن هست که به دلیل نداشتن صلاحیت بیشتر از اون هم تمدید بشه و شاید فردی تا یک سال هم یک اخطار لفظی داشته باشه! که خوشبختانه شما صلاحیت اون رو نداشتید...

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Shayan گفته است:

از کی تا به حال فایل ورد جزء نرم افزار اجرایی محسوب می شود که شما به عنوان تقلب اون رو شناسایی کردید؟ شما فرق کد تقلب و نرم افزار تقلب رو حتی نمیدونید

دوست عزیز در سایت نوشته شده هر نوع چیت در کامپیوتر مورد داره این گفته خودتونه شما حرف نوشته شده ی خودتون رو قبول ندارید و با خودتون در جنگ هستید به من چه ؟؟؟شما که فرق چیت هارو میدونین چرا ذکر نکردید در قوانین فروم ؟ چون حساب میشه که ننوشتید یا چی ؟ 

نقل قول

!

فرد مورد نظر توسط بنده محروم نشده! واقعاً قابلیت درک این مورد رو ندارید؟ 

از هوش خیلی بالایی برخوردار هستید و خوشم اومد ....

حداقل مدارک که فرستاده شده رو ببینین که هم با اکانت شما بن شده هم با اکانت dashakh عزیز چی رو پنهون میکنی ؟

نقل قول

صلاحیت شما نیاز به آنلاین بودن برای تائید نداره، همین نحوه برخورد شما با بازیکنان و شکایات از شما به اندازه کافی نمایانگر اون هست!

اقای صلاحیت لطف کن نحوه ی برخورد من با پلیر روی فقط یک مورد قرار بده اینجا که ناداوری شده واگرنه جیک جیکه مفته..

نقل قول

و حتی همین شکایات بی منطق و بی پایه و اساس شما

شکایت از شما وقتی میشه یا مثل شکایت قبلی حذفش میکنین یا بی پایه و اساس میشه از دید شما ?

نقل قول

نقل قول

! اگرم مدیریت قبلی به قول شما صلاحیت شمارو تائید کردن و صلاحیت داشتن خودشون چرا الان مدیریت نمیکنند؟ چون صلاحیت ایشون هم رد شده

من گفتم مدیریت بالا تر از شما یعنی فاندر صلاحیت بنده رو تایید کرده شما مدیریت بالا تر از خودتو امیر هیتلر  میدونی ؟

نقل قول

پس دلیل به این نیست که شما چون یک بار موقعیت هلپر شدن رو داشتین صلاحیت ادمین شدن رو هم داشته باشین!

یک بار هلپر ؟ بنده هم لیدر بودم هم هلپر هم ادمین به مدت چندین ماه که شما حضور در سرور نداشتی و هیچی نمیدونی

نقل قول

از خودتون حرف میسازید، مدرکی ارائه بدید دال بر اینکه ما درمورد قانون پاسخگویی به شکایات تبصره‌ای ایجاد کردیم!

عزیزم شما به من لطف کن یه جا نشون بده که از متهم قدرت دفاع بگیرن و محاکمش کنن من دیگه حرفی ندارم نیاز به تبصره ی شما هم نیست 

نقل قول

مدت پاک شدن AV به مدت 20 روز هست و ممکن هست که به دلیل نداشتن صلاحیت بیشتر از اون هم تمدید بشه و شاید فردی تا یک سال هم یک اخطار لفظی داشته باشه!

دوست عزیز شما منطزر بودید تا یک شکایت از من بشه تا سریع avبدید و صلاحیت صلاحیت را بندازید اگر صلاحیت نداشتم ادمینم نمیکردی و چطور بعد از یک ماهو خورده ای نزدیک دوماه بحث صلاحیت شد یهو ؟میگم چطور چون یهو یکی شکایت کرد و خیلی الکی avدادید و هرچی دلیلش رو پرسیدم چرا هیچ جوابی ندادی avهای بی مربوطی که به من میدادید بدون دلیل کار قشنگی نبود

نقل قول

که خوشبختانه شما صلاحیت اون رو نداشتید...

بله من صلاحیت ندارم ولی یک سوال دارم از فاندر محترم 

چطور یکی از ادمینا به نام مریم بعد از ۲هفته ادمین لول ۲ میشه ؟صلاحیت ؟ تایم آنلاینشم به اندازه ادمینی لول یک بود ??

@Meli

@Ali

میشه  رسیدگی کمین و از این اقا پسر بپرسید دلیل ۳ av من چی هست ؟

چرا شخصی رو ادمین کردن dashakh با اکانت لول ۳ و اسم زشت ؟ 

سره یک شکایتی که به بنده اجازه دفاع ندادن ۲avبه من دادن و یک avکه اصلا معلوم نیست چرا از قبل داشتم و به هر دلیلی به من داده شده باید پاک میشد ولی نشد 

این اقا پسر قانون تند تند میسازه که صلاحیت نداری avمیدم الکی دوسم نداره پاک کنه 

شما وضعیت سرور مشخص میشه بکنین آیا هرکار دلش بخواد میتونه بکنه ؟

یا حق

ویرایش شده توسط Together
.
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Together گفته است:

چطور یکی از ادمینا به نام مریم بعد از ۲هفته ادمین لول ۲ میشه ؟صلاحیت ؟ تایم آنلاینشم به اندازه ادمینی لول یک بود ??

با عرض سلام؛ از اونجایی که اسم من درشکایت آمده باید به استحظار برسونم به شما مربوط نیست.

• مرسی 1
  • هاها 2
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MaRia گفته است:

با عرض سلام؛ از اونجایی که اسم من درشکایت آمده باید به استحظار برسونم به شما مربوط نیست.

دوست عزیز ربطش به رابطشه ....

رابطش  فاندره ...

یعنی هرکی بیاد هرکاری بخواو بکنه و بگه به کسی مربوط نیست ؟

فاندر محترم میشه یک حرکتی بز نین لطفا ؟ 

لینک به دیدگاه

الان نفهمیدم ربطش به رابطش باشه رابط هم فاندر باشه شما سر پیاز میشید یا تهش؟

خوشبختانه خود مؤسس سرور سیستم رنک آپ خودکار رو گذاشتن و کاملاً مربوط به خودشون و تیم استف هستش (استـــف یکـــ تیـــم شخصـــی اســــت).

البته از کسی که توی شکایاتشون بقیه رو متهم میکنند به کارهای نکرده و به هرجایی (حـــتی بی ربط) چنگ میزنــند که دنبال مقصر بگردند و حتــی مدرکی دال بر اثـــبات حرفهاشون ندارن بیشتر از این انتظار نمیره.

قُلْ إِنَّنِى هَدانِى رَبِّی إِلى صِراط مُسْتَقیم دیناً قِیَماً مِلَّةَ إِبْراهیمَ حَنیفاً وَ ما کانَ مِنَ الْمُشْرِکین

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Shahed گفته است:

یعنی شما مورد من رو قبول ندارید؟

بن کردن به دلیل داشتن کی بیندر اگه یادته پس حرف مفت نزن.

درصدی شعور اگر هست خوب چیزیه ..

جوابتو میدم ذوق نکنی که حسابت کردم 

شما درست بن شدی اگ نمیشدی avمیگرفتم چون قبل تو گل پسر ۱۰۰نفر دیگه بخاطر همین نرم افزار بن شدن 

لطفا بخاطر این که بن شدی انقدر نیا همه جا تخلیه ی ادب کن عزیز دردت دوا نداره شفا داره اونم توسط خدا .....

در مورد اینکه شما مثلا Hesoyam رو یک نرم افزار تقلب فرض کردین بزارین توضیح بدم:

توی همون قوانین چیتز مثال هایی از چیت اورده که میگه:

نرم افزار فلان و نرم افزار فلان

من نمیدونم شما چطوری یک کد تقلب رو نرم افزار تقلب. فرض کردید.

توضیحات رو دادم و اینکه من چیرو چیت فرض میکنم یا نمیکنم به شما اصلا محترمانه ربطی نداره و دخالتتون در پست الکیبوده و فقط فشار خود را بالا بردید 

و به قوله یه بابایی:

خداوند همه ی مارا آدم کند.

اللهم اشفع کل المخلوقاتک.

خدایا به همه نعمت بسیار خوب عقل را گرامی دار.

اون بابا منم و الهی آمین .. ...

در 4 ساعت قبل، MaRia گفته است:

بیشتر از این انتظار نمیره.

قُلْ إِنَّنِى هَدانِى رَبِّی إِلى صِراط مُسْتَقیم دیناً قِیَماً مِلَّةَ إِبْراهیمَ حَنیفاً وَ ما کانَ مِنَ الْمُشْرِکین

فقط جهت آشنایی بیشتر شما با همان سوره ای که دادید 

وَلاَ تَنكِحُواْ الْمُشْرِكَاتِ حَتَّى يُؤْمِنَّ وَلأَمَةٌ مُّؤْمِنَةٌ خَيْرٌ مِّن مُّشْرِكَةٍ وَلَوْ أَعْجَبَتْكُمْ وَلاَ تُنكِحُواْ الْمُشِرِكِينَ حَتَّى يُؤْمِنُواْ وَلَعَبْدٌ مُّؤْمِنٌ خَيْرٌ مِّن مُّشْرِكٍ وَلَوْ أَعْجَبَكُمْ أُوْلَـئِكَ يَدْعُونَ إِلَى النَّارِ وَاللّهُ يَدْعُوَ إِلَى الْجَنَّةِ وَالْمَغْفِرَةِ بِإِذْنِهِ وَيُبَيِّنُ آيَاتِهِ لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَذَكَّرُونَ.

من قم درس خوندم .....

آقای فاندر عزیز انتظار رسیدگی میرود که اینجا چت رم بعضی از دوستان قرار نگیره 

فقط بخاطر شما که گفتی دوباره پست بزارید قرار داده شد 

لطف کنین پست کامل بخونین و با توجه به مدارک و توضیحات و شواهد بررسی کنین نه فقط توضیح مختصر مفیدی از شایان و ختم جلسه 

@Ali

@Meli

درصدی توجه لطفا  

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Together گفته است:

شما درست بن شدی اگ نمیشدی avمیگرفتم چون قبل تو گل پسر ۱۰۰نفر دیگه بخاطر همین نرم افزار بن شدن 

لطفا بخاطر این که بن شدی انقدر نیا همه جا تخلیه ی ادب کن عزیز دردت دوا نداره شفا داره اونم توسط خدا .....

توضیحات رو دادم و اینکه من چیرو چیت فرض میکنم یا نمیکنم به شما اصلا محترمانه ربطی نداره و دخالتتون در پست الکیبوده و فقط فشار خود را بالا بردید 

وَلاَ تَنكِحُواْ الْمُشْرِكَاتِ حَتَّى يُؤْمِنَّ وَلأَمَةٌ مُّؤْمِنَةٌ خَيْرٌ مِّن مُّشْرِكَةٍ وَلَوْ أَعْجَبَتْكُمْ وَلاَ تُنكِحُواْ الْمُشِرِكِينَ حَتَّى يُؤْمِنُواْ وَلَعَبْدٌ مُّؤْمِنٌ خَيْرٌ مِّن مُّشْرِكٍ وَلَوْ أَعْجَبَكُمْ أُوْلَـئِكَ يَدْعُونَ إِلَى النَّارِ وَاللّهُ يَدْعُوَ إِلَى الْجَنَّةِ وَالْمَغْفِرَةِ بِإِذْنِهِ وَيُبَيِّنُ آيَاتِهِ لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَذَكَّرُونَ.

من قم درس خوندم .....

لطف کنین پست کامل بخونین و با توجه به مدارک و توضیحات و شواهد بررسی کنین نه فقط توضیح مختصر مفیدی از شایان و ختم جلسه 

@Ali

@Meli

درصدی توجه لطفا  

با سلام تو شکایت اسمی از بنده نیومده ولی برام جالب شد گفتین ۱۰۰ نفر سر کی بیندر بن شدن

ممنون میشم نام ۵ تاشون بگین برام سوال شده

E.VI.DI.png

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Together گفته است:

من قم درس خوندم .....

@Ali

@Meli

درصدی توجه لطفا  

ميگن كچل عروسيه ميگه به من چه

ميگن عروسي توئه ميگه به تو چه؟

حكايت ماست! الان به من چه كه شما قم درس خوندين! اونم سوره نبود كه از حضرت گوگل نازل كردين...دعا بود!

البته الان فهميدم مشكل از شما نيست مشكل از آب قُم هستش... يه بنده خدايي هم قُمي بود ما هي ميگفتيم اين گاو نره ميگفت بدوش اخرش هم ثابت شد كلاً ثبات عقلي نداره روحش شاد. اگه فهميدين كيو ميگم يه صلوات براش بفرستين.

• هاها 4
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۱۱/۱ در 23:26، Together گفته است:

این اقا هیچوقت به تیم مدیریت نداشتن و ندارن و اگر هم هستن جهت خوشگذرانی برای ۱۰ دقیقه هست....

نه میلاد جان اینطور نیس ایشون شاید کم بیان سرور اما سرور به خوبی اداره میشه گلم چیزیو نمیدونی حرف نزن

در 15 ساعت قبل، Together گفته است:

من قم درس خوندم .....

خب نکنه اینم تقصیره شایانه؟??

و اینم بگم من نه AV دارم نه چیزی بعدا بگی به خاطر AV هس که میان جواب میدن نه گلم من بعضی وقتا حوصلم سر میره میام پیامای تورو میخونم شاد میشم ???

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Er4an گفته است:

با سلام تو شکایت اسمی از بنده نیومده ولی برام جالب شد گفتین ۱۰۰ نفر سر کی بیندر بن شدن

ممنون میشم نام ۵ تاشون بگین برام سوال شده

فكر ميكنم منظورشون از كسايي بوده كه رو كليد بايند ميكردن كه تبليغ فلان جارو بزنه و ميومدن تو سرور تند تند دكمه رو ميزدن بالاخره كسي كه فايل ورد رو چيت ميدونه اينجا هم اون نرم افزاره چيت بوده! حكايت من نبودم كي بايندر بود... 

برادرزاده ي من ٤ سالشه بهش ميگم هادي فايل ورد چيه؟ ميگه توش يه سري چيزا تايپ شده بعداً ميتوني بري توش بخونيشون...  تازگيا فايل هاي چيت با فرمت ورد اختراع شده فقط نميدونم چجوري قراره عمل كنه! نكنه همه فايل هاي پروژه ي من چيتن؟ بن نشم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

تلاش دوستان عزیز که موضوع شکایت قصد دارن کج کنن به سمت دیگری واقعا قابل ستایش هستش 

ولی نمیدونن پست بهشون هیچ ربطی نداره و بعدا مثل اینپست و این پست

مجازات میشن حالا هی بیاین دخالت کنین فکر کنین این انشایی که مینیویسن رو که ربطی به پست و شکایت نداره یه درصد بخونم 

دارای شعور هستم چون اگر نبودم پستی میدادم که خود حاج خانوم رویا و محصل شاهد و عرفان عزیز همین الان از سرور بای بدن 

خودشون خوب میدونن خربزه خوردن لرز داره ...

بنده لزومی نمیبینم پست بدم در انتظار پاسخ 

@ali لطفا بررسی شه 

لینک به دیدگاه

ادامه ی پست به دلیل نتونستم ویرایش پست قبلی کنم 

فاندر محترم سرور خیلی مشتاقیم جواب شمارو در خصوص رفتار این اقا که شامل:

_بن بی مورد اکانت هیتلر توسط شایان 

_ادمینی دادن به اکانت با اسم بیش از حد زشت و زننده اونم با لول ۳ 

_پاک نکردن avبعد از یک ماه که میگن صلاحیت نداشتم پاک کنه ولی صلاحیت avگرفتن های بعدی رو داشتم 

_دلیل 3avکه معلوم نبود ۲تاش برای چی بود اصلا خودش یادش نیست ...

_چرا وقتی سپهر میگه در تیم اسپیک جواب شکایت نده اشکالی نداره ولی باز با این حال شایان avداد ؟ تایید شده در دومین پست بالا خودشونم گفتن من گفتم جواب نده 

_به چه دلیل وقتی سیستم رنک آپ هست مریم دوست دختر ایشون رنک ۲میشن تو ۲هفته ؟و میگن به کسی ربطی نداره ؟ 

فقط همینارو که مدارکش بالا قرار داده شده جواب بدین بنده هیچ حرفی ندارم  

ایشون و دوست دخترش به قول خودشون میگن به تو ربطی نداره این شد جواب ؟

علی جان فاندر محترم سرور بنده برای سرور بسیار زحمت کشیدم تیم کارکنان بودم و اگر زحمت زیاد نبوده کم هم نبوده و این بی عدالتی هست مزد کسی رو که زحمت کشیده حدود ۲ماه برای سرور چنین پاسخ بدن

یا حق

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Together گفته است:

ادامه ی پست به دلیل نتونستم ویرایش پست قبلی کنم 

فاندر محترم سرور خیلی مشتاقیم جواب شمارو در خصوص رفتار این اقا که شامل:

_بن بی مورد اکانت هیتلر توسط شایان 

_ادمینی دادن به اکانت با اسم بیش از حد زشت و زننده اونم با لول ۳ 

_پاک نکردن avبعد از یک ماه که میگن صلاحیت نداشتم پاک کنه ولی صلاحیت avگرفتن های بعدی رو داشتم 

_دلیل 3avکه معلوم نبود ۲تاش برای چی بود اصلا خودش یادش نیست ...

_چرا وقتی سپهر میگه در تیم اسپیک جواب شکایت نده اشکالی نداره ولی باز با این حال شایان avداد ؟ تایید شده در دومین پست بالا خودشونم گفتن من گفتم جواب نده 

_به چه دلیل وقتی سیستم رنک آپ هست مریم دوست دختر ایشون رنک ۲میشن تو ۲هفته ؟و میگن به کسی ربطی نداره ؟ 

فقط همینارو که مدارکش بالا قرار داده شده جواب بدین بنده هیچ حرفی ندارم  

ایشون و دوست دخترش به قول خودشون میگن به تو ربطی نداره این شد جواب ؟

علی جان فاندر محترم سرور بنده برای سرور بسیار زحمت کشیدم تیم کارکنان بودم و اگر زحمت زیاد نبوده کم هم نبوده و این بی عدالتی هست مزد کسی رو که زحمت کشیده حدود ۲ماه برای سرور چنین پاسخ بدن

یا حق

- اکانت مربوطه متعلق به خود موسس هست.

- دستور ادمین کردن اکانت مربوطه نیز مستقیماً توسط ایشون به بنده داده شده. 

- تمامی اخطارها در بخش تیم کارکنان موجود هست، مدارک اخطارهای شما:

محروم کردن LifeStroke به دلیل کی بایندر

قفل کردن بر روی بیشتر بازیکنان و تلاش برای محرومیت ناصحیح اونها (مدارک: رفع محرومیت‌ها در لاگ افراد)

همچنین بنده به دلیل عدم صلاحیت و توانایی تشخیص قوانین میتونم و اجازشو دارم که صلاحیت شما رو رد کرده و شما رو اخراج کنم! 

- مدرکی از اینکه سپهر به شما گفته جواب نده دارید؟ توی تمامی شکایات به وضوح دیده میشه که در صورت عدم پاسخ فرد AV دریافت میکنه! 

19940154826827719613_Capture2.PNG

به صورت واضح در بند آخر نوشته شده در صورت عدم پاسخ به صورت مستقیم اخراج میشید! شکایت خودتونو بررسی کنید...

- بنده توانایی ارتقاء درجه فردی رو ندارم! فقط میتونم فرد رو ادمین کرده و یا از آن عزل کنم... سیستم به صورت خودکار درجات ادمین‌ها و هلپرها و لیدرها را تنظیم خواهد کرد!

3969515482692572630_Untitled-1.png

ویرایش شده توسط Shayan

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Shayan گفته است:

- اکانت مربوطه متعلق به خود موسس هست.

- دستور ادمین کردن اکانت مربوطه نیز مستقیماً توسط ایشون به بنده داده شده. 

فاندر محترم تایید میکنین ? 

- تمامی اخطارها در بخش تیم کارکنان موجود هست، مدارک اخطارهای شما:

خب اینجا به شما نوضیح دادم شکایت اول به بنده اجازه ی جواب دادن ندادم که مدارک بدم 

چطور دفاع میکردم ؟

در شکایت دوم بنده تایید میکنم av درست بوده ولی بعد از یک ماه پاک نشد یه دونه av

محروم کردن LifeStroke به دلیل کی بایندر

شجالبه .....

این مورد با هماهنگی خود ادمین محترم aspirin بوده ایشون گفتن بن کن خودتونم گفتین مشکلی نداره 

مدارکه این حرفتون دارم که فکر کردید مدرک ندارم و میخواید یه دونه avبه هر صورتی بگیو یه اشتباهی کردی 

اگرم اشتباه بن این پلیر درست نبود avیا اخطار میدادی در چت لاگ هم هستش که گفتید موردی نداره  در پست جدید مدرک این حرفتون رو میدم ببینم چیمیگی

هرجور حساب کنی ۲تا av باید باشه و یه دونش باید پاک میشده  

قفل کردن بر روی بیشتر بازیکنان و تلاش برای محرومیت ناصحیح اونها (مدارک: رفع محرومیت‌ها در لاگ افراد)

بیشتر بازیکنان منظورتون همین ۲نفری هست که گذاشتید دیگه ؟ یا جو سازیه 

همچنین بنده به دلیل عدم صلاحیت و توانایی تشخیص قوانین میتونم و اجازشو دارم که صلاحیت شما رو رد کرده و شما رو اخراج کنم! 

صلاحیت هیچکسی بدون دلیل رد نمیشه و اجازش رو ندارید کسی رو الکی دیموت کنین لذا که خودتون زیر نظر مدیریت هستید...

- مدرکی از اینکه سپهر به شما گفته جواب نده دارید؟ توی تمامی شکایات به وضوح دیده میشه که در صورت عدم پاسخ فرد AV دریافت میکنه! 

در در ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ در 23:19، BiHan گفته است:

تأیید می کنم و واقعا هم نباید چیزی برای گفتن باشه

اینم مدرک برو بالا میبینی.

19940154826827719613_Capture2.PNG

به صورت واضح در بند آخر نوشته شده در صورت عدم پاسخ به صورت مستقیم اخراج میشید! شکایت خودتونو بررسی کنید...

همچین چیزی رو ننوشتید .

یا حق

لینک به دیدگاه

صلاحیت هیچکسی بدون دلیل رد نمیشه و اجازش رو ندارید کسی رو الکی دیموت کنین لذا که خودتون زیر نظر مدیریت هستید...

اجازشو دارم! صلاحیت شما هم به دلیل عدم توانایی در بررسی کردن تقلب ها و همچنین عدم پاسخ به شکایت رد شده...

همچین چیزی رو ننوشتید .

"در صورتی که ما را قانع نسازید متسفانه از تیم کارکنان خارج خواهید شد"

این رو میشه برای من توضیح بدید اگه ننوشتیم از کجا اومده؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Shayan گفته است:

اجازشو دارم! صلاحیت شما هم به دلیل عدم توانایی در بررسی کردن تقلب ها و همچنین عدم پاسخ به شکایت رد شده...

"در صورتی که ما را قانع نسازید متسفانه از تیم کارکنان خارج خواهید شد"

این رو میشه برای من توضیح بدید اگه ننوشتیم از کجا اومده؟

الان شما فقط جواب یک سوال من رو بدید لطفا

از من دونا شکایت شد که ۳تا avدادید به من 

اولیش یک ماه گذشت و باید پاک میشد حتی اگر ربطی به تایم پاک شدنشم نداشت در روز سال نو ۲۰۱۹ شما avهمه ی تیم کترکنان رو پاک کردید جز من 

۱avدیگر که من قانع نشدم شما بخاطر چیی که خود سپهر گفته به بنده حق  حرف زدن نداده  av دادید 

حتی اگر حتی ۲av درست باشه باید ۱avمن پاک میشده و من ۲avمیگرفتم اگر بخواهیم بگیم سپهر حرفش حساب نیست و یک جورایی بی عدالتی بشود

خب چرا من اخراج شدم با ۲av؟

این جواب بدید سوالی نمیمونه 

ویرایش شده توسط Together
.
لینک به دیدگاه

در در 1/24/2019 در 11:35، Together گفته است:

الان شما فقط جواب یک سوال من رو بدید لطفا

از من دونا شکایت شد که ۳تا avدادید به من 

اولیش یک ماه گذشت و باید پاک میشد حتی اگر ربطی به تایم پاک شدنشم نداشت در روز سال نو ۲۰۱۹ شما avهمه ی تیم کترکنان رو پاک کردید جز من 

۱avدیگر که من قانع نشدم شما بخاطر چیی که خود سپهر گفته به بنده حق  حرف زدن نداده  av دادید 

حتی اگر حتی ۲av درست باشه باید ۱avمن پاک میشده و من ۲avمیگرفتم اگر بخواهیم بگیم سپهر حرفش حساب نیست و یک جورایی بی عدالتی بشود

خب چرا من اخراج شدم با ۲av؟

این جواب بدید سوالی نمیمونه 

34590154840606930247_ad.PNG

2337154840627633005_ad2.PNG

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Shayan گفته است:

34590154840606930247_ad.PNG

2337154840627633005_ad2.PNG

این گفته ی سوپروایزر قبلی هستش و هیچ صندیتی نداره ولی 

یک چیزی بسییییییییار جالب شد 

عزیز اگر تو حرف شایان رو انقدر محترم میشمری دلیلی که برای اخراج شایان گزاشتی عکس از تلگرام و حرفش گزاشتی نوشتی ایشون بدون دلیل همرو اخراج کرده و این کارش مورد داره  هرکی دوست داشته اورده و پارتی بازی کرده 

هه

چطور اینجا برای من حرف امیر هیتلر که بنش کردی صلاحیت نداره حرفش مورد اثبات شما شد ولی به همون دلیل بن شده ؟؟؟

ص

جالب نشد میدونی چرا ؟ چون این چیزا عادیه تو سرور

واقعا دیگه میخواد شکایت جواب داده بشه یا نشه اصلا مهم نیست برام 

سرور هرکی به هرکی خیییلی جالبه 

اگر امیر هیتلر من دیموت میکردبه این سایت میخوندم میدیدم شکایت نمیتونم بکنم چون درسته ولی تو بازیت خیلی جالبه کل سرور به بازی گرفتی 

@Ali

اگه یه وقت نگاهت به اینور خورد نپرس چی شده برو ببین از نزدیک خودت میبینی تیم استف که میگی من نباشم سرور دست شماهاست سرور دست کیا دادی 

من از دید ۴تا۵ از دوستان نباید تو تیم باشم چون خیلی نوبم  اوکی من نوب 

شما حرفه ای هایی که تو همین پست و پست قبلی علیه من پست دادیدتو همین مدتی که دیموت الکی شدم تو همین پست بالا و پایین من از همتون شکایت شده و جالب ترش اینه که همتون حتی خود سوپروایزر avها ی زیادی دریافت کردید مثل من ولی با این تفاوت که مال شما ها سر ۲۴ ساعت نشده پاک میشه

ولی مال ما صلاحیت توش نیست پاک شه :) اونم نه بخشش بلکه قانونن باید بعد از یک ماه پاک میشده و جدا از اون سال نو که avهمرو پاک کرد جز من 

واقعا دیگه برام مهم نیست سرور به امون شایان ول کردی رفتی علی

یا حق

لینک به دیدگاه

درود

من واقعا برام عجیبه که این تاپیک تا الان به نفع شایان قفل نشده و خودمو موظف میدونم از سوپروایزرم دفاع کنم!

شایان تا الان یکی از بهترین سوپروایزرایی بوده که تاحالا دیدم. با اینکه کم میان سرور ولی ۹۹ درصد مفید، عالی و تمام وقت کارشونو انجام میدن.

برعکس شما که با اخلاق نا مناسبتون در همه جا و بحث بچگانه با لیدر که چرا شما رو ساب لیدر نکرد و به دلیل رعایت نکردن قوانین از گارد ملی و پلیس فدرال اخراج شدید. شما حتی لیاقت و توانایی کار کردن در دپارتمنت رو هم ندارید چه برسه به ادمینی. اولین چیزی که من موقع ادمین شدنتون به دوستانم گفتم این بود که این بدترین ادمین تاریخ میشه، خب تبریک میگم شما شاید بدترین ادمین تاریخ آرساکیا نشدید چون خیلی زود اخراجتون کردن و حقتون بوده. ادمینی که بدون دلیل منطقی از مقام خودش سو استفاده و سیستم همه رو چک میکنه، بدون داشتن دلیل منطقی از همه ی مدیر های مسابقات درخواست فیلم میکنه و لیدری که برای سرور زحمت زیادی میکشه رو به دلیل مسخره ی استفاده از Keybinder که اون هم در جهت خدمت بوده محروم میکنه اصلا لیاقت بازی کردن در سرور رو هم نداره!

فقط میخواستم شخصیت واقعی شما رو نشون قاضی این شکایت بدم.

یا حق

• مرسی 3

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • مؤسس

با عرض سلام و روز بخیر.

در در 1/20/2019 در 19:31، Together گفته است:

هرگونه تغییرات اعمال شده بر روی اکانت متعلق به خود سرور بوده که انجام شده و قصد بی احترامی به هیچ شخصی همراه این حرکت نبوده.

همه اکانت ها در زمان اولین ورود باید شرایط استفاده را بپذیرند و طبق شرایط استفاده حق کسی ضایع نشده.

http://arsacia.ir/tos

در در 1/20/2019 در 19:31، Together گفته است:

پست شکایت از بنده که سپهر میگه بررسی شد و شما رفع محرومیت میشی (پستی که گفت جواب نده) و بعدش شایان در همون پست به بنده 2av میده.

7mfEmx.png

اگر غیر این را به شما گفته لطفاً مدرک ارسال کنید.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...