رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ban shodam be dalil inkeShekayat kardam

Spartan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spartan.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shayan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام خدمت تیم کارکنان:

این آقا نسبتا محترم و کینه ای بخاطر شکایتی که من از دوست دختر سابقشون کردم (آخه کی با این میمونه با این اخلاقش) و به دلیل اینکه در زمان ادمینی بنده که ایشون فاندر یه سرور دیگری بودند و پستی بر ضد آرساکیا سرور محبوبمون گذاشتن بنده جواب دندون شکنی به ایشون داده بودم که ایشون بخاطر کینه ای که از بنده داشتن منو بن دادن که اصلا صحیح نبود الکی برای خودشون داستان سورایی کردن( که اینم از افکار مریض ایشون بوده) و در نتیجه بنده رو بن دادن.

بنده بعد از مدت ها به این سرور برگشتم و همه از فعالیت بنده آگاه هستن اما واقعا نمیفهمم دلیل بک دادن آقای شایان چیزی جز فراری دادن افراد ازین سرور بوده یا نه؟

از مدیریت محترم @Ali و خانوم @Meli در خواست دارم که به این شکایت رسیدگی کنند.

• مدارک (فیلم یا عکس): rcuz_bandicam_2019-01-18_18-48-57-510.jp

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

فقط در یک جمله اگه میشه به این سوال من جواب بدید:

- چرا باید یک فرد که عضو تیم کارکنان است یک اکانت بسازد و با آن تبلیغ خود سرور را بکند تا یک فرد پیدا شود و به اشتباه وی را محروم کند تا از او شکایت کند؟

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

با سلام:

این اکانت رو ببینید کی بن شده! زمانی بود بنده تازه به سرور بک داده بودم و هنوز داخل تیم کارکنان حضور نداشتم.

حالاشما فقط در یک جمله اگه میشه به این سوال من جواب بدید:

آیا شما غیر کینه چیز دیگری از بنده در فکر داشتین؟ آیا پیش خود گفته بودین دمش گرم روزی ده ساعت داره زمان میزاره برای سرور؟

ویرایش شده توسط Spartan73

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

با سلام.

اگر قبل از ورود شما به تیم کارکنان بوده پس صلاحیت ورود به تیم کارکنان رو از دست میدادید با این کارتون در نتیجه محرومیتتونم درست بوده، توجیهی برای خود دلیل انجام کار نداشتید! چرا باید این کار رو اصلاً انجام بدید که حتی به بنده صرفاً با داشتن عقده و کینه بهانه لازمه رو بدید؟

شما اومدید و سعی داشتید تیم کارکنانی که تحت سرپرستی بنده هست رو به اشتباه بندازید و بنده کینه‌ای بودم؟ اشتباه خودتون رو اینجوری توجیه میکنید؟

لینک به دیدگاه

شما برای خودتون قانون میسازین تنها بنده اینکارو نکردم فقط جنبه خنده این کار رو انجام دادم!

شما خودتونو سرپرست تیم کارکنان خطاب میکنین ولی خیلی جالبه پستی که بنده بعد از اینکه @MaRia گفتن به اشتباه خود پی بردم  (بنده به دلیل اینکه ایشون به اشتباه خود پی برد از شکایت خود صرف نظر میکنم)  رو به نمایش نزاشتین به جاش اینطوری بنده رو از سروری که بهش علاقه دارم محروم میکنید!

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

خنده‌اش برای شماست، گریه‌اش برای فردی که قراره این اشتباهو بکنه! دقیقا فرقی با توهین و تمسخر یا هرچیز دیگری هم نداره، چون فرد انجام دهنده هم این کارهارو برای خنده خود انجام میده که باعث نارضایتی بقیه میشه! 

پیشنهاد میشه بند آخر قوانین رو بخونین:

در مواردی که مجازاتی برای اعمال در قانون در نظر گرفته نشده است ادمین‌ها با هماهنگی با مدیران تصمیم گیرنده هستند.
بازیکنانی که فقط برای آزار و اذیت سایر بازیکنان حساب کاربری ساخته اند و یا بیش از حد مجازات شده اند به صورت دائم محروم خواهند شد.
استثناها جهت مجازات افراد فقط با هماهنگی با مدیران صورت می پذیرد.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Spartan73 گفته است:

شما خودتونو سرپرست تیم کارکنان خطاب میکنین ولی خیلی جالبه پستی که بنده بعد از اینکه @MaRia گفتن به اشتباه خود پی بردم  (بنده به دلیل اینکه ایشون به اشتباه خود پی برد از شکایت خود صرف نظر میکنم)  رو به نمایش نزاشتین به جاش اینطوری بنده رو از سروری که بهش علاقه دارم محروم میکنید!

اینجا رو کلیک کنید ببینید بنده اصلا پستی رو به نمایش نگذاشتم یا مخفی کردم؟

لینک به دیدگاه

من شخصا میدونم اگر کسه دیگری این کار رو انجام میداد شما نهایت یک AV به ایشون میدادین اما به دلیل کینه این کار رو با اکانت بنده انجام دادین!

در مورد صلاحیت شما فاندر سرور تصمیم میگیره که بنده حرفی ندارم.

اما در مورد کینه شما که از بنده دارین:

چه شما چه شخص دیگری بخواد به این سرور آسیبی برسونه بنده باهاشون برخورد میکنم.

شما به دلیل پستی که گزاشتین که بر ضد سرور بود مورد گوشزد بنده قرار گرفتین.

شما با حظورتون باعث شدین افراد زیادی از سرور زده بشن نمونش همین امروز افراد بسیاری از تیم کارکنان استعفا و تعدادی هم دیموت شدنم!

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Shayan گفته است:

اینجا رو کلیک کنید ببینید بنده اصلا پستی رو به نمایش نگذاشتم یا مخفی کردم؟

والا شما که واردی شاید یه جایی کردیش که دیده نشه!

• دوست دارم که 1

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Spartan73 گفته است:

والا شما که واردی شاید یه جایی کردیش که دیده نشه!

خداروشکر که اولاً نه دسترسی این کارو دارم و ثانیاً هرکاری که انجام بشه در لاگ ذخیره میشه، علی جان بررسی خواهند کرد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Shayan گفته است:

خداروشکر که اولاً نه دسترسی این کارو دارم و ثانیاً هرکاری که انجام بشه در لاگ ذخیره میشه، علی جان بررسی خواهند کرد.

شاید حرف پشت علی زیاد بزنن که فلان میکنه فلان میکنه اما بنده میگم سرور خودشه هرکاری بخواد انجام میده.

اما شما کاری جز فراری دادن افراد نمیکنید؟

جواب بندرو هم ندادین؟

در 44 دقیقه قبل، Spartan73 گفته است:

یا شما غیر کینه چیز دیگری از بنده در فکر داشتین؟ آیا پیش خود گفته بودین دمش گرم روزی ده ساعت داره زمان میزاره برای سرور؟

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با عرض سلام و وقت بخیر.

شکایت شما کاملاً درست است و ادمین مریم به دلیل حرکت اشتباه اخطار گرفت، همچنین شایان به دلیل قضاوت اشتباه در پاسخ شکایت هم اخطار گرفت، شما و آن اکانتتان آنبن شدید.

تیم استف یک تیم کاملاً شخصی است و شما به صلاح دید من و مدیریت نمی توانید وارد آن شوید.

خودتان را اصلاح کنید زیرا در زندگی تنها شما وجود ندارید و همه ما در یک جامعه زندگی می کنیم.

اکانت شما به دلیل توهین های مکرر در شکایات که کاملاً بی مربوط بود به مدت 7 روز بن شد.

در ضمن سرور برای علی نیست و علی هر کاری که دلخواه او باشد انجام نمی دهد.

بسته شد.

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...