رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تسهیل دسته ویژه

ارسال‌های توصیه شده

5 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

افزایش اکتیویتی تاثیری نداره چون اینقدر وانتد هست که بازم ممبر سبز کنه و بره، افزایش اسلات هم فایده نداره چون تست شده قبلا، چند تا راه هست ولی خب ممکنه یسری راه ها برای موسس خوب نباشه و به ضررش باشه، اونجایی مشکل به وجود اومد که همزمان با آپدیت Biz Robbery اومدن کلاینت اندروید رو هم دادن که این مورد هم تیم هلپری و هم تیم ادمینی و تیم مدیریتی و هم کاپ رو به دردسر انداخت، یکی از راه ها که الان خیلی سخته اجرا کردنش و به درآمد سرور (شخص) ضرر میزنه اینه که محدودیتی روی اندروید اعمال بشه یا قوانین سفت و سخت تری برای ورود به سرور با کلاینت اندروید گذاشته بشه، مورد بعدی افزایش انگیزه برای کاپه، اگر یه PayCheck ثابت برای وانتد های C-7 در کنار مقدار PayCheck که الان به خاطر نوع و تعداد وانتد و بر اساس لول افراد میگیرم اضافه بشه و واقعا اون PayCheck قابل قبول باشه (نه مثل فریسک FBI) میتونه کمک کنه به این قضیه و یه راه دیگه هم اینکه در تاپیک بهش اشاره شد، تبدیل وانتد C-7 به C-6 در صورت تکرار اون خلاف و افزایش تعداد وانتد های دریافتی و افزایش تایم مجازات (Jail) برای وانتد های C-7

در کل این راه ها هست، ممکنه تکراری باشه و یا راه های دیگه هم باشه من یادم نیاد 

ببین الآن روند افزایش پلیر با اینکه لانچر هنوز به طور رسمی داخل Downloder های معروف مثل بازار و مایکت و... قرار نگرفته صعودیه،  و علی هیچ زیر ساخت درستی برای افزایش تعداد Wantedi نگرفته که 3 تا ارگان بتونن کنترلش کنن، میگی که تایم Jail رو ببره بالا؟ من مخالفم چون باعث ریزش بازیکن میشه، طرف اومده بازی کنه نیومده که کل تایمشو داخل Jail باشه و محدودیتی نباید برای اندروید پلیر به نظرم وضع کرد چه فرقی میکنن اونا با ما، حالا چون پلتفرمشون با ما فرق داره بخوایم دسترسیشون از ما کمتر باشه؟ مخافلم کلا با این حرفت

مشکل باید از ریشه حل بشه

3 تا راه حل داره:

1. اولیش اینه که قیمت Gun داخل سرور گرون بشه، مشکل اصلی اینه که هر پلیری که لول 5 شده یه M4 گرفته دستش داره میچرخه تو شهر، Gun توی سرور ما یه چیز عادیه در حالی که داخل جاهای دیگه من شنیدم Gun به سختی گیر میاد (حتی سرور های RPG)

2.تعداد افراد رنک بالا که فعالیت به خصوصی داخل فکشن ها ندارن زیاد شده، چه جوری حل بشه؟ یا اکتیویتی و Paycheck این افراد بالا بره تا انگیزه و یک اهرم فشار بالای سرشون باشه تا فعالیت کنند یا یک فکشنی اضافه بشه که افرادی که بالای 1 سال داخلشن و فعالیت کمی دارن انتقال داده بشن اونجا تا افراد جدید و با  اشتیاق تری وارد اقلیت بشن، که من اجرایی شدن مورد اول رو بهتر میدونم

3.

21 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

مهدی این مشکل با 18تا اسلات هم جمع میشه چه برسه الان که 23 نفره بالا بردن اکتیویتی پیشنهاد خیلی خوبیه ولی بازم رفع نمی کنه چیزی که نیازه اینه که لیدر فکشن قدرت و اختیار داشته باشه که در حال حاضر تمام اینارو از لیدر ها گرفتن اخیرا هم فقط اومدن به لیدر ها یک اختیار دادن که دستور بدن که اونم باز محدودیت داره براشون. تا وقتی اختیارات برنگرده کاپ درست نمیشه.

سومیش هم کامیار گفت، نداشتن اختیار و قدرت لیدر و ساب لیدر در کنترل افراد اقلیت، ببین کامیار من و مبین @ZakharAsli دقیقا پریروز داشتیم در این مورد حرف میزدیم و یک چیزی که هست اینه که اگر یادت باشه زمان لیدری یک بنده خدایی که لیدر FBI بودن اسمشو نمیبرم بخاطر آبروش احتمالا @AbbasMZ جان میشناسن خودت هم میشناسیش کامیار مطمئنن ایشون رو با لول 45 لیدر شدن اون موقع و بخاطر نداشتن سلامت روحی و روانی و عقده ای بودن خیلی از افراد داخل اقلیت رو همش مورد آزار و اذیت قرار میدادن ( روزی 2، 3 تا FW یا یک 80FP داشت داخل اقلیت ایشون) سر همین ماجرا دسترسی و قدرت لیدر ها محدود شده، من خواهشمندم مسئولین لیدر که نباید فقط از روی لول و سابقه لیدر کنند میتونید یک  تست سلامت روحی و روانی  از طرف بگیرید، واقعا باید این قانون در صورت انجام این کار برگرده تا دست لیدر ها کمی باز تر بشه

29ef14_241a6101-2489fe29-242e1f02-24imag

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 ساعت قبل، LiN گفته است:

من مخالفم چون باعث ریزش بازیکن میشه،

وقتی مثلا طرف میره وایمیسه ملتو میزنه 15 20 بار بهش وانتد میدن بعد هم کاپ دید تسلیم میشه کلا 36 دقیقه میره Jail خب معلومه این کار براش لذت بخشه، حالا اگه به جای 6 دقه تایم Jail رو بکنن 10 دقه میشه 1 ساعت دیگه اون طرف کمتر میره سراغ این کار، این مورد رو فکر نمی‌کنم خیلی به تعداد پلیر ها ضربه بزنه 

1 ساعت قبل، LiN گفته است:

مخافلم کلا با این حرفت

تا دلت بخواد دلیل دارم برا اینکه باید محدودیت اعمال بشه و سودش هم برا تیم مدیریتی عه هم برا کاپ ولی خب اینجا نمیشه گفت چون قطعا یسریا که حالا یا خودشون اندروید پلیرن یا تجربه کافی رو ندارن مخالفت میکنن

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

وقتی مثلا طرف میره وایمیسه ملتو میزنه 15 20 بار بهش وانتد میدن بعد هم کاپ دید تسلیم میشه کلا 36 دقیقه میره Jail خب معلومه این کار براش لذت بخشه، حالا اگه به جای 6 دقه تایم Jail رو بکنن 10 دقه میشه 1 ساعت دیگه اون طرف کمتر میره سراغ این کار، این مورد رو فکر نمی‌کنم خیلی به تعداد پلیر ها ضربه بزنه 

تا دلت بخواد دلیل دارم برا اینکه باید محدودیت اعمال بشه و سودش هم برا تیم مدیریتی عه هم برا کاپ ولی خب اینجا نمیشه گفت چون قطعا یسریا که حالا یا خودشون اندروید پلیرن یا تجربه کافی رو ندارن مخالفت میکنن

خب چیزی که گفتی با مورد فکر کنم 6 درست میشه دیگه داش از یک جا به بعد وانتد کیل میشه.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

خب چیزی که گفتی با مورد فکر کنم 6 درست میشه دیگه داش از یک جا به بعد وانتد کیل میشه.

اینم یچیزه موقته، وگرنه بعد یه هفته همه دستشون میاد مثلا اگه قراره بار 10 ام وانتد C-6 شن تا بار 9 ام ادامه میدن بعدش دیگه کاری نمیکنن

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

قدرت و اختیار داشته باشه که در حال حاضر تمام اینارو از لیدر ها گرفتن اخیرا هم فقط اومدن به لیدر ها یک اختیار دادن که دستور بدن که اونم باز محدودیت داره براشون. تا وقتی اختیارات برنگرده کاپ درست نمیشه

کاری که انجام شده کاملا درسته

شما این رو از این بابت نگاه میکنی که لیدر باهاش اقلیت رو مدیریت میکنه 

ولی اصلا به فکر لیدر هایی که زیر‌ خود ممبر هم میکشن نیستید

اخیرا زیرکشی داخل دسته ویژه رسم شده، اینکه این مورد هم اضافه بشه بهشون دیگه اصلا موندن ارزشی نداره وقتی با مسئول خود اقلیتت لجی

3 ساعت قبل، LiN گفته است:

اولیش اینه که قیمت Gun داخل سرور گرون بشه، مشکل اصلی اینه که هر پلیری که لول 5 شده یه M4 گرفته دستش داره میچرخه تو شهر، Gun توی سرور ما یه چیز عادیه در حالی که داخل جاهای دیگه من شنیدم Gun به سختی گیر میاد (حتی سرور های RPG

اکتیویتی FBI دیگه پوچ میشه

افراد رنک بالا که فعالیت به خصوصی داخل فکشن ها ندارن زیاد شده، چه جوری حل بشه؟ یا اکتیویتی و Paycheck این افراد بالا بره تا انگیزه و یک اهرم فشار بالای سرشون باشه تا فعالیت کنند یا یک فکشنی اضافه بشه که افرادی که بالای 1 سال داخلشن و فعالیت کمی دارن انتقال داده بشن اونجا تا افراد جدید و با  اشتیاق تری وارد اقلیت بشن، که من اجرایی شدن مورد اول رو بهتر میدونم

رنک های بالا خستگی زیادی کشيدن و اینکه طرف رنکش بالاتر سختیش بیشتر اصلا پیشنهاد جالی نیست

اقلیت جدیدی هم به سرور حالا حالا ها اضافه نخواهد شد

تست سلامت روحی و روانی  از طرف بگیرید، واقعا باید این قانون در صورت انجام این کار برگرده تا دست لیدر ها کمی باز تر بشه

داداش بازیگری هم داریما😂😂

آخه چه فایده طرف جلو مسئولین آدم خوب بازی در میاره جلو ممبرش شاخه

بعد میگن شکایت کن مدرک یده هرچی هم مدرک بگی جواب عملکردشون مشکلی نداره رو میگیری

15 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

اینم یچیزه موقته، وگرنه بعد یه هفته همه دستشون میاد مثلا اگه قراره بار 10 ام وانتد C-6 شن تا بار 9 ام ادامه میدن بعدش دیگه کاری نمیکنن

کسی نمیاد تعداد وانتد هاشو بشماره

به خصوص تازه واردایی که اصلا از سیستم ها اطلاع ندارن 

دوستان در کل هرچقدر هم بحث بشه مثل اینه که داری وقتی از زندگیتو پرت میکنی داخل چاه منتظری یکی نگاش کنه😁

دسته ویژه خبری از پیشرفتش نیست ولی پس رفت ادامه داره

وقتی قوانین، باگ ها، زیرکشی ها اصلاح نمیشه چه انتظار از خود سیستمش دارید (بماند اینکه چند ساله تا الان واسه SF یدونه Armouri نیومده)

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

خب حداقلش طرف جریانو بفهمه دیگه بیشتر از ۹ بار قتل انجام نمی‌ده و جنایتش بیشتر از این ادامه پیدا نمیکنه اگه نمیخواد C-6 شه

۹ بار بهتر از ۱۰ بار و بیشتره

!𝑱𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒑𝒓𝒆𝒗𝒂𝒊𝒍, 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒂𝒚? 𝑩𝒖𝒕 𝒐𝒇 𝒄𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆 𝒊𝒕 𝒘𝒊𝒍𝒍! 𝑾𝒉𝒐𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒘𝒊𝒏𝒔 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒘𝒂𝒓 𝒃𝒆𝒄𝒐𝒎𝒆𝒔 𝒋𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆

Dr.NiNjA.png

Dracul.png

Sohal.png

لینک به دیدگاه

با سلام، در رابطه با Cuff کردن وانتد هایی که حق تسلیم ندارند امکانش هست که به این افراد با /ms اخطار بدهید و در صورتی که اخطار ارسال شود فرد حق تسلیم دارد و نیازی نیست در Cop App به دنبال فهمیدن این موضوع باشید.

اما در رابطه با مورد 7:  

23 ساعت قبل، aSoheyl گفته است:

6. در صورتی که Collab PD بسته باشد و اگر مجرمی بیش از 10 تا Assault و Murder داشته باشد تبدیل به وانتد C-6 شود و مختص PD باشد. در صورتی که تعداد Assault و Murder بیش از 16 تا باشد، پیگیری آن برای FBI نیز مجاز باشد (For PD FBI).

ایده پایه خوب هست، اما به نظرم میتونه تغییراتی در این ایده ایجاد بشه. این گونه که افراد به مرور جریمه و مدت زندان رفتنشان با توجه به تعداد دفعاتی که به زندان رفته اند (چه با حق تسلیم چه بدون حق تسلیم) بیشتر شود. به طور مثال شخص برای بار اول یک وانتد میگیره و 6 دقیقه در زندان میگذرونه. مدت زمان و جریمه زندانی شدن بعدی این شخص به دلیل داشتن یک سابقه وانتد در همان روز میتونه 20 درصد افزایش داشته باشه و به همین گونه تا حداکثر جریمه 6 وانتد ادامه پیدا کنه. البته امکان در نظر گرفتن تعدادی استثنا برای این موضوع هست که میشه به وانتد راب، وانتد Restricted Area، وانتد تیکت و سایر موارد مشابه اشاره کرد. 

skin3.png

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، BiHan گفته است:

با سلام، در رابطه با Cuff کردن وانتد هایی که حق تسلیم ندارند امکانش هست که به این افراد با /ms اخطار بدهید و در صورتی که اخطار ارسال شود فرد حق تسلیم دارد و نیازی نیست در Cop App به دنبال فهمیدن این موضوع باشید.

به این مورد اخطار دادن اشاره کردم!

ولی هدف اینه همینم نباشه و ما نیاز به اخطار نداشته باشیم.

با نظر شما راجب مورد ۶ هم موافقم.

!𝑱𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒑𝒓𝒆𝒗𝒂𝒊𝒍, 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒂𝒚? 𝑩𝒖𝒕 𝒐𝒇 𝒄𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆 𝒊𝒕 𝒘𝒊𝒍𝒍! 𝑾𝒉𝒐𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒘𝒊𝒏𝒔 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒘𝒂𝒓 𝒃𝒆𝒄𝒐𝒎𝒆𝒔 𝒋𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆

Dr.NiNjA.png

Dracul.png

Sohal.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Fayez گفته است:

اکتیویتی FBI دیگه پوچ میشه

FBI هنوز میتونه اکتیویتیشو بزنه، تو جیب 80 درصد پلیر های سرور Drug هستش

رنک های بالا خستگی زیادی کشيدن و اینکه طرف رنکش بالاتر سختیش بیشتر اصلا پیشنهاد جالی نیست

سختی کشیده، امکانات بیشتری داره الان نسبت به سایر رنک ها ولی دلیل بر این نیست که فعالیتش داخل فکشن کم بشه، ضمنا گفتم که Paycheck بیشتری دریافت میکنه که این خودش یک انگیزه خوبه

داداش بازیگری هم داریما😂😂

آخه چه فایده طرف جلو مسئولین آدم خوب بازی در میاره جلو ممبرش شاخه

بعد میگن شکایت کن مدرک یده هرچی هم مدرک بگی جواب عملکردشون مشکلی نداره رو میگیری

عزیز دل برادر منظورم از تست سلامت روح و روان این نیست که مسئول لیدر هنگام لیدر کردن طرف بره ازش این تستو بگیره، منظور اینه که رفتار بازیکن قبل از لیدریش مورد ارزیابی قرار بگیره، نیاز نیست ادمین باهاش صحبت کنه که، میتونه طرز صحبتش داخل انجمن، طرز صحبت و رفتارش با بازیکنان رو بدون اینکه طرف خودش بفهمه ببینه مسئول عزیز

ویرایش شده توسط LiN

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، LiN گفته است:

ببین الآن روند افزایش پلیر با اینکه لانچر هنوز به طور رسمی داخل Downloder های معروف مثل بازار و مایکت و... قرار نگرفته صعودیه،  و علی هیچ زیر ساخت درستی برای افزایش تعداد Wantedi نگرفته که 3 تا ارگان بتونن کنترلش کنن، میگی که تایم Jail رو ببره بالا؟ من مخالفم چون باعث ریزش بازیکن میشه، طرف اومده بازی کنه نیومده که کل تایمشو داخل Jail باشه و محدودیتی نباید برای اندروید پلیر به نظرم وضع کرد چه فرقی میکنن اونا با ما، حالا چون پلتفرمشون با ما فرق داره بخوایم دسترسیشون از ما کمتر باشه؟ مخافلم کلا با این حرفت

مشکل باید از ریشه حل بشه

3 تا راه حل داره:

1. اولیش اینه که قیمت Gun داخل سرور گرون بشه، مشکل اصلی اینه که هر پلیری که لول 5 شده یه M4 گرفته دستش داره میچرخه تو شهر، Gun توی سرور ما یه چیز عادیه در حالی که داخل جاهای دیگه من شنیدم Gun به سختی گیر میاد (حتی سرور های RPG)

2.تعداد افراد رنک بالا که فعالیت به خصوصی داخل فکشن ها ندارن زیاد شده، چه جوری حل بشه؟ یا اکتیویتی و Paycheck این افراد بالا بره تا انگیزه و یک اهرم فشار بالای سرشون باشه تا فعالیت کنند یا یک فکشنی اضافه بشه که افرادی که بالای 1 سال داخلشن و فعالیت کمی دارن انتقال داده بشن اونجا تا افراد جدید و با  اشتیاق تری وارد اقلیت بشن، که من اجرایی شدن مورد اول رو بهتر میدونم

3.

سومیش هم کامیار گفت، نداشتن اختیار و قدرت لیدر و ساب لیدر در کنترل افراد اقلیت، ببین کامیار من و مبین @ZakharAsli دقیقا پریروز داشتیم در این مورد حرف میزدیم و یک چیزی که هست اینه که اگر یادت باشه زمان لیدری یک بنده خدایی که لیدر FBI بودن اسمشو نمیبرم بخاطر آبروش احتمالا @AbbasMZ جان میشناسن خودت هم میشناسیش کامیار مطمئنن ایشون رو با لول 45 لیدر شدن اون موقع و بخاطر نداشتن سلامت روحی و روانی و عقده ای بودن خیلی از افراد داخل اقلیت رو همش مورد آزار و اذیت قرار میدادن ( روزی 2، 3 تا FW یا یک 80FP داشت داخل اقلیت ایشون) سر همین ماجرا دسترسی و قدرت لیدر ها محدود شده، من خواهشمندم مسئولین لیدر که نباید فقط از روی لول و سابقه لیدر کنند میتونید یک  تست سلامت روحی و روانی  از طرف بگیرید، واقعا باید این قانون در صورت انجام این کار برگرده تا دست لیدر ها کمی باز تر بشه

مهدی کاپ اگر درست باشه نه نیاز به قیمت گان هست نه چیز دیگه کاپ اگه درست بود خیلی ها تیر اندازی و کشتار راه نمی انداختن اصلا ما نیازی به افزایش قیمت اسلحه نداریم اگه کاپ درست شده.

اما مورد افزایش قیمت اسلحه هم اگه‌ میخوای موافقم ولی مقدار کم چون برای Clan wall کلی پول خرج گان میشه. ولی از طرفی هم برای راب کلا 2 کا پول گان میدی 180 کا میگیری یا 3 کا پول گان میدی میری یک مکان همه رو میکشی واسه همین تا یک مقدار کمی افزایش به نظرم خوبه.

5 ساعت قبل، Fayez گفته است:

کاری که انجام شده کاملا درسته

شما این رو از این بابت نگاه میکنی که لیدر باهاش اقلیت رو مدیریت میکنه 

ولی اصلا به فکر لیدر هایی که زیر‌ خود ممبر هم میکشن نیستید

اخیرا زیرکشی داخل دسته ویژه رسم شده، اینکه این مورد هم اضافه بشه بهشون دیگه اصلا موندن ارزشی نداره وقتی با مسئول خود اقلیتت لجی

از 10 تا لیدر شاید یکیش این ویژگی که شما میگید داشته باشند و زیرکشی کردنشونم با سو استفاده از یک سری قوانین نادرست فکشن بوده اگه لیدر اختیار به شخص دستور بده وانتد جمع کنه الکی این کار نمی کنه از بین 10تا 1 نفر اینجوری پیدا میشه. 1 نفر از 10 نفر الکی از قدرتش سو استفاده می کند 9 نفر دیگه که نباید درگیر بشوند. بعدم ما هم مسئول لیدر داریم هم ناظر اقلیت اینا نباید حواسشون باشه لیدر الکی زور نگه؟ خودشون چه کاره ان پس؟ در کل از 10 تا لیدر فکشن فایز بخوایم دقیق بگیم یک نفر روانی پیدا میشه و 8 نفر هم بی خیال همیتجوری اومدن لیدر شوند و برن و فقط یکی مثل مهدی پیدا میشه به فکر فکشن باشه. 

دوما من ترجیح میدم لیدر روانی بالا سر فکشن باشه ولی از 22 عضو اقلیت 18تا عضوش نخاله نباشن! این خیلی بدتر از یک لیدر روانی هست!

به لیدر باید اختیارات داده شود اما مسئول لیدر ها باید حواسشان به لیدر ها باشد! که البته در حال حاضر هیچ کدام انجام نمیشه.

5 ساعت قبل، Fayez گفته است:

90 درصد رنک بالا ها با سبز کردن اکتیویتی بالا رفتند و به جز دو سه هفته درست کار کردن خستگی نکشیدن. اونا مسئولیت دارند شاید بیشتر از همه لازم نباشه کار کنند ولی دیگه سبز کنند بروند چیز مسخره ای هست.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

با پیشنهاد پنجم مخالفم

23 ساعت قبل، LiN گفته است:

مشکل باید از ریشه حل بشه

3 تا راه حل داره:

مخالفم ما الان بهترین سرور RPG خاورمیانه هستیم و دلیل نمیشه خودمون رو مثل سرور های دیگه کنیم

الان دسته ویژه فعالیت خاصی ندارد اگه NG یه حرکتی بزنه ولی PD و FBI فعالیت خاصی و زیادی ندارن ظهر که پلیرا زیاد میان تو سرور پلیرایی که تو دسته ویژه هستن هم باید زیاد شن ولی ظهر یکی 2 وانتد هم که بشه حداقل یکیش میپره 

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

از 10 تا لیدر شاید یکیش این ویژگی که شما میگید داشته

ما در سال 2024 زندگی می‌کنیم

ما اینجا از ۱۰ تا لیدر ۷ تا بد یا زیر کش و ۳ تا خوب داریم

بعدم ما هم مسئول لیدر داریم هم ناظر اقلیت اینا نباید حواسشون باشه لیدر الکی زور نگه

این رو برو به خودشون بگو

مسئول لیدر ها به استفاده‌ی لیدر از قوانین یا چگونگی مدیریتش برای اعضا اهمیت زیادی نمیدن

جوری که بار ها مسئول لیدر اومده دیده لیدر چه عملکردی داره ولی هیچ اهمیتی نداده (لطفا نزارید مثال بزنم، مثال هاش خیلی زیادن)

22 عضو اقلیت 18تا عضوش نخاله نباشن! این خیلی بدتر از یک لیدر روانی هست!

این رو نمیشه کاری کرد

عضو بد وقتی به رنک بالایی میرسه دیگه نمیشه کاریش کرد

مگر اینکه خود لیدر بیاد زیرکشی کنه اقلیت رو خالی کنه

لیدر باید اختیارات داده شود اما مسئول لیدر ها باید حواسشان به لیدر ها باشد! که البته در حال حاضر هیچ کدام انجام نمیشه

احسنت

90 درصد رنک بالا ها با سبز کردن اکتیویتی بالا رفتند و به جز دو سه هفته درست کار کردن خستگی نکشیدن. اونا مسئولیت دارند شاید بیشتر از همه لازم نباشه کار کنند ولی دیگه سبز کنند بروند چیز مسخره ای هست

این درست

ولی اونجا گفته شد سختی بیشتر

اینکه سبز کنن برن کار اشتباهیه ولی این هم که قرار نباشه استراحتی داشته باشن باز هم اشتباهه 

دسته‌ی ویژه تاثیر روحی و روانی داره و اگه فرد مستمر فعالیت داشته باشه دیوونه میشه

در کل باید روی خود قوانین و افراد کار کرد

وگرنه هرچقدر هم سیستم عوض بشه تغییری ایجاد نمیکنه

لینک به دیدگاه

درود فراوان با تمامی پیشنهادات موافقم. (+)

و در رابطه با مورد سودم, میشه Cancel Find  کنی و از ID استفاده کنی.

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، Fayez گفته است:

باید روی خود قوانین و افراد کار کرد

وگرنه هرچقدر هم سیستم عوض بشه تغییری ایجاد نمیکنه

تنها جایی که سیستمش مشکل داره NG و PD FBI فقط همین مشکل قوانین و نخاله های داخلش به خاک سیاه نشوندش.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۷ در 14:16، iKamyar گفته است:

با سلام. همه موارد موافقم البته به یک سری به شکلی دیگر. خواستم فقط یک نکته در مورد 1 بگم که خیلی از کاپ ها نمی دانند اونم اینه کسی که این باگو میزنه دوباره میتونه سوار شود مگر اینکه android player باشد یا شما تکون بخورید! وقتی این باگ رو میزنند به MS دادن ادامه بدید تا شخص G کنه و گرنه اصلا بگیرید وانتد بدید!

این میتونه جواب باشه ولی خودم به شخصه  از رو عادت وقتی cuff میکنم سریع حرکت میکنم و اینجوری که خودت گفتی رو PC player ها فقط جوابه و اینم باز خودش مشکله که Android player زیاده و اضافه شدن پیشنهاد همون ۲ ثانیه فریز کارو حل میکنه کاملا

در ۱۴۰۳/۳/۱۷ در 23:32، iKamyar گفته است:

ما هم مسئول لیدر داریم هم ناظر اقلیت اینا نباید حواسشون باشه لیدر الکی زور نگه؟ خودشون چه کاره ان پس؟

حالا من هیچ وقت زیاد درگیر استف نشدم ولی اینو فهمیدم که تا شکایتی نشه حرکتی نمیزنن هیچکدوم 

N1

StuXnet.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Captain گفته است:

این میتونه جواب باشه ولی خودم به شخصه  از رو عادت وقتی cuff میکنم سریع حرکت میکنم

ایرادی نداره در عوض بار دوم اینکار کرد حرکت نمی کنی دهنش صاف می کنی.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...