رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تسهیل دسته ویژه

ارسال‌های توصیه شده

سلام
این پیشنهادات صرفا جهت تسهیل امور مهم دسته ویژه ارائه می‌شود:

1. در صورتی که مجرم در ماشین فکشن نشست تا 2 ثانیه نتواند مجدداً پیاده شود.
توضیح: متاسفانه بعضی مجرمان از سر لجاجت و شیطنت هنگامی که آنها را داریم Cuff می‌کنیم، از ماشین پیاده می‌شوند و این ما را وادار می‌کند که مجدداً آنها را Uncuff کرده و در صورتی که دوباره کار را تکرار نکردند Cuff کنیم.

2. بهبود دستور Members در راستای دیدن همه اعضای دسته ویژه.
توضیح: وقتی این دستور را وارد کردیم در ابتدا یک لیست از اقلیت های دسته ویژه نمایش داده شود و سپس با انتخاب یکی از آنها متوجه شویم چه اعضایی آنلاین بوده و اینکه آیا Duty هستند یا خیر. (همانطور که ادارات و ماشین های دسته ویژه بین اقلیت ها مشترک است، دستور Members نیز اشتراکی باشد)

3. در آخرین آپدیت دیگر نیاز نیست موقع وارد کردن دستور MS، از ID مجرم استفاده کنیم و صرفا با Find کردن مجرم می‌توان بدون وارد کردن ID اخطار را به مجرم رساند، اما مواقعی پیش می‌آید که ما در کنار انبوهی از مجرمان هستیم و مجبوریم برای اخطار دادن به تک تکشان، آن ها را به نوبت Find کنیم که این کار قابل زحمت و زمان بر است.
درخواست دارم که علاوه بر این نوع سیستم اخطار، بتوان همزمان ID هم وارد کرد تا مجبور نباشیم گاهی اوقات به اقتضای موقعیت مجبور به استفاده از Find باشیم.
به طور خلاصه یعنی من هم بتوانم با Find کردن اخطار بدهم و هم با وارد کردن ID مجرم.

4. اخطار دادن بدون وارد کردن ID فقط در MS امکانپذیر است، لطفاً این سیستم را در سایر اخطار ها علی الخصوص در دستورات Take و Suspend نیز اعمال کنید تا بتوانیم با قابلیت Key Binding لانچر راحت تر اخطار ها و مجازات ها را به انجام برسانیم.

5. قانونی اضافه شود به این شرح که در صورتی که مجرمی از طریق Assault و Murder وانتد گرفته و حداقل 4 وانتد داشته باشد، ماموران Police Department بتواند مجوز اسلحه آن ها را Take کنند.
- مامور پیگیر حتما باید به صورت عینی شاهد تیراندازی مجرم باشد.
- این مورد شامل Bank Robbery, Cop attack و... نمی‌شود، فقط Assault و Murder.

6. در صورتی که Collab PD بسته باشد و اگر مجرمی بیش از 10 تا Assault و Murder داشته باشد تبدیل به وانتد C-6 شود و مختص PD باشد. در صورتی که تعداد Assault و Murder بیش از 16 تا باشد، پیگیری آن برای FBI نیز مجاز باشد (For PD FBI).
و اگر تعداد Assault و Murder مجرم بیش از 26 تا باشد، پیگیری آن برای NG نیز مجاز شود (For PD FBI NG).
مسلماً گناه کسی که قتل های زنجیره ای انجام داده بسیار سنگین تر از کسی‌ست که از یک فروشگاه دزدی کرده است! پس وانتد C-7 برای این دسته افراد منطقی نیست.

7. اگر شخصی وانتد داشته باشد بالای Nickname او به رنگ قرمز نمایش داده می‌شود که وانتد دارد، از آنجا که Cuff کردن مجرم C-6 مجازات دارد ما مجبوریم در مواقعی که مجرم به صورت غیر منتظره سراغ ما می‌آید، Cop app را بررسی کنیم تا از وضعیت پیگیری او اطمینان حاصل کنیم یا اینکه اخطار بدهیم. پیشنهاد دارم مجرمانی که C-7 هستند رنگ تکس Wanted Level بالای اسمشون زرد یا رنگ دیگه ای غیر از قرمز باشه، همون‌طور که در Cop app رنگ وانتد C-7 زرد هست و وانتد C-6 قرمز.

8. اضافه شدن آسانسور برای اداره FBI همانند اداره PD جهت سریع تر رسیدن به جلسه، تمرین و وسیله نقلیه.

ممکنه برخی پیشنهادات تکراری باشن اما از این حیث که نیتمون یکیه من این پیشنهاد رو ارائه دادم.
از دوستان و همکاران باتجربه دسته ویژه و سایر افراد درخواست دارم که در مورد این پیشنهادات اظهار نظر و نقد کنن و موارد جدیدی اضافه کنن.

@BiHan @ZombieRanger @ZakharAsli @Nuclear @Pokers @Spartan @Sobi @Omid @Olden @OmidGH @AbbasMZ @iNViSiBIe @FeaRLeSS @FrozenThrone @Markeloff @LiN @Wizardry @AliExpert @Iranian @Mohammad و سایر دوستانی که نیک نیم فرومشون رو نمیدونم!

!𝑱𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒑𝒓𝒆𝒗𝒂𝒊𝒍, 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒂𝒚? 𝑩𝒖𝒕 𝒐𝒇 𝒄𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆 𝒊𝒕 𝒘𝒊𝒍𝒍! 𝑾𝒉𝒐𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒘𝒊𝒏𝒔 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒘𝒂𝒓 𝒃𝒆𝒄𝒐𝒎𝒆𝒔 𝒋𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆

Dr.NiNjA.png

Dracul.png

Sohal.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

21 دقیقه قبل، aSoheyl گفته است:

توضیح: متاسفانه بعضی مجرمان از سر لجاجت و شیطنت هنگامی که آنها را داریم Cuff می‌کنیم، از ماشین پیاده می‌شوند و این ما را وادار می‌کند که مجدداً آنها را Uncuff کرده و در صورتی که دوباره کار را تکرار نکردند Cuff کنیم.

درود این مورد خیلی آزاردهنده هست و پیشنهادتون خیلی مفید هست برای این مشکل

7. اگر شخصی وانتد داشته باشد بالای Nickname او به رنگ قرمز نمایش داده می‌شود که وانتد دارد، از آنجا که Cuff کردن مجرم C-6 مجازات دارد ما مجبوریم در مواقعی که مجرم به صورت غیر منتظره سراغ ما می‌آید، Cop app را بررسی کنیم تا از وضعیت پیگیری او اطمینان حاصل کنیم یا اینکه اخطار بدهیم. پیشنهاد دارم مجرمانی که C-7 هستند رنگ تکس Wanted Level بالای اسمشون زرد یا رنگ دیگه ای غیر از قرمز باشه، همون‌طور که در Cop app رنگ وانتد C-7 زرد هست و وانتد C-6 قرمز.

این مورد برای من هم پیش اومده قبلا و این پیشنهادتون میتونه سرعت ادارات ویژه رو بالاتر ببره

8. اضافه شدن آسانسور برای اداره FBI همانند اداره PD جهت سریع تر رسیدن به جلسه، تمرین و وسیله نقلیه.

واقعا این مورد برای ما فدرال ها خیلی کاربردیه

پیشنهاد ها همه عالی اگر توجه کافی بشه!

ویرایش شده توسط Captain

N1

StuXnet.png

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Captain گفته است:

خیلیا پیشنهادشو دادن ولی به جایی نرسیده فعلا

!𝑱𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒑𝒓𝒆𝒗𝒂𝒊𝒍, 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒂𝒚? 𝑩𝒖𝒕 𝒐𝒇 𝒄𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆 𝒊𝒕 𝒘𝒊𝒍𝒍! 𝑾𝒉𝒐𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒘𝒊𝒏𝒔 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒘𝒂𝒓 𝒃𝒆𝒄𝒐𝒎𝒆𝒔 𝒋𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆

Dr.NiNjA.png

Dracul.png

Sohal.png

لینک به دیدگاه

جالب بود 

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮                                                                                                                    𝓝𝓸 𝓸𝓷𝓮 𝓬𝓪𝓻𝓮𝓭 𝔀𝓱𝓸 𝓲 𝔀𝓪𝓼 𝓾𝓷𝓽𝓲𝓵 𝓲 𝓹𝓾𝓽 𝓸𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓶𝓪𝓼𝓴

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Captain گفته است:

این مورد برای من هم پیش اومده قبلا و این پیشنهادتون میتونه سرعت ادارات ویژه رو بالاتر ببره

سر این FW گرفته بودم ☹️

متوجه نیستم Cuff کردن چه آسیبی به مجرم میزنه که باید مجازات شم!

2 دقیقه قبل، FeaRLeSS گفته است:

جالب بود 

منطقی هم بود؟

Dr.NiNjA.png

Dracul.png

Sohal.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، aSoheyl گفته است:

آخرین آپدیت دیگر نیاز نیست موقع وارد کردن دستور MS، از ID مجرم استفاده کنیم و صرفا با Find کردن مجرم می‌توان بدون وارد کردن ID اخطار را به مجرم رساند، اما مواقعی پیش می‌آید که ما در کنار انبوهی از مجرمان هستیم و مجبوریم برای اخطار دادن به تک تکشان، آن ها را به نوبت Find کنیم که این کار قابل زحمت و زمان بر است

واسه چی میشینی دونه دونه  Find/ میکنی مگه بیکاری

بزن  ID هاشونو داخل MS دیگه مگه نمیگی کنارتن این چه کاریه

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

میشه انجام داد؟ هدفم از پیشنهاد همین بود.

چون من وقتی این آپدیت اومد کاری که میگی رو انجام دادم نشد، احتمالا اشتباهی دیگه ای از سمت من بوده که متوجهش نشدم

Dr.NiNjA.png

Dracul.png

Sohal.png

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، aSoheyl گفته است:

سر این FW گرفته بودم ☹️

متوجه نیستم Cuff کردن چه آسیبی به مجرم میزنه که باید مجازات شم!

منم سوتی دادم ولی کسی شکایت نکرد خوشبختانه

N1

StuXnet.png

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

پیشنهادات جالبی بودن و کاربردی انشالله که پیگیری بشه.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Fayez گفته است:

در هر صورت اگر بشه همزمانی که کسی /Find شده به صورت جدا از /MS ID هم استفاده کرد خیلی بهتر میشه

NoTed.png

Dracul.png

Shaytan.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، aSoheyl گفته است:

سلام
این پیشنهادات صرفا جهت تسهیل امور مهم دسته ویژه ارائه می‌شود:

2. بهبود دستور Members در راستای دیدن همه اعضای دسته ویژه.
توضیح: وقتی این دستور را وارد کردیم در ابتدا یک لیست از اقلیت های دسته ویژه نمایش داده شود و سپس با انتخاب یکی از آنها متوجه شویم چه اعضایی آنلاین بوده و اینکه آیا Duty هستند یا خیر. (همانطور که ادارات و ماشین های دسته ویژه بین اقلیت ها مشترک است، دستور Members نیز اشتراکی باشد)

3. در آخرین آپدیت دیگر نیاز نیست موقع وارد کردن دستور MS، از ID مجرم استفاده کنیم و صرفا با Find کردن مجرم می‌توان بدون وارد کردن ID اخطار را به مجرم رساند، اما مواقعی پیش می‌آید که ما در کنار انبوهی از مجرمان هستیم و مجبوریم برای اخطار دادن به تک تکشان، آن ها را به نوبت Find کنیم که این کار قابل زحمت و زمان بر است.
درخواست دارم که علاوه بر این نوع سیستم اخطار، بتوان همزمان ID هم وارد کرد تا مجبور نباشیم گاهی اوقات به اقتضای موقعیت مجبور به استفاده از Find باشیم.
به طور خلاصه یعنی من هم بتوانم با Find کردن اخطار بدهم و هم با وارد کردن ID مجرم.

4. اخطار دادن بدون وارد کردن ID فقط در MS امکانپذیر است، لطفاً این سیستم را در سایر اخطار ها علی الخصوص در دستورات Take و Suspend نیز اعمال کنید تا بتوانیم با قابلیت Key Binding لانچر راحت تر اخطار ها و مجازات ها را به انجام برسانیم.

5. قانونی اضافه شود به این شرح که در صورتی که مجرمی از طریق Assault و Murder وانتد گرفته و حداقل 4 وانتد داشته باشد، ماموران Police Department بتواند مجوز اسلحه آن ها را Take کنند.
- مامور پیگیر حتما باید به صورت عینی شاهد تیراندازی مجرم باشد.
- این مورد شامل Bank Robbery, Cop attack و... نمی‌شود، فقط Assault و Murder.

6. در صورتی که Collab PD بسته باشد و اگر مجرمی بیش از 10 تا Assault و Murder داشته باشد تبدیل به وانتد C-6 شود و مختص PD باشد. در صورتی که تعداد Assault و Murder بیش از 16 تا باشد، پیگیری آن برای FBI نیز مجاز باشد (For PD FBI).
و اگر تعداد Assault و Murder مجرم بیش از 26 تا باشد، پیگیری آن برای NG نیز مجاز شود (For PD FBI NG).
مسلماً گناه کسی که قتل های زنجیره ای انجام داده بسیار سنگین تر از کسی‌ست که از یک فروشگاه دزدی کرده است! پس وانتد C-7 برای این دسته افراد منطقی نیست.

ممکنه برخی پیشنهادات تکراری باشن اما از این حیث که نیتمون یکیه من این پیشنهاد رو ارائه دادم.
از دوستان و همکاران باتجربه دسته ویژه و سایر افراد درخواست دارم که در مورد این پیشنهادات اظهار نظر و نقد کنن و موارد جدیدی اضافه کنن.

@BiHan @ZombieRanger @ZakharAsli @Nuclear @Pokers @Spartan @Sobi @Omid @Olden @OmidGH @AbbasMZ @iNViSiBIe @FeaRLeSS @FrozenThrone @Markeloff @LiN @Wizardry @AliExpert @Iranian @Mohammad و سایر دوستانی که نیک نیم فرومشون رو نمیدونم!

درود با پیشنهادتون موافقم +

لینک به دیدگاه

درود سهیل جان همه پیشنهادات عالی و کاربردی 

چند تا هم پیشنهاد دارم خودم که شاید مورد توجه باشه !

۱. داخل قوانین پیدی نوشته که لاین مخالف رفتن بار اول take بار دوم و سوم جریمه 

وضع سرور یک طوری هستش که همه لاین مخالف میرن و نقض قوانین میکنند منطقی نیست بشینیم روی کاغذ اسم کسایی که take کردیم رو بنویسم و هر دفعه چک کنیم ببینیم بار اولش هست یا دوم یا سوم !

و با زدن دستور take سیستم هشدار بده که قبلا تیک شده و نمیتوانید این کار را انجام بدید و هر 24 ساعت ریست بشه این سیستم

۲. اضافه کردن محل /arrest در روستاهای اطراف شهر 

۳. Cmd cop attack  به صورت خودکار داده شود!!

(برای کسایی که در راب بانک شرکت میکنند تا نرسیدن رانر ها و اتمام راب این وارن کاپ اتک حذف شود)

البته این پیشنهاد رو خودم 50/50  میدونم 

۴.اکثرا جلوی اعضا پیدی از دستور /tgun  استفاده میکنند و با یک ادیتی PD بتواند بعد دیدن این warn وانتد بدهد منتهی /arrest. کردن این وانتد مخصوص FBI باشد 

( اینطوری اکتیویتی FBI  هم میره بالاتر ) 

5.بعد اینکه گواهینامه کسی take میشه تا یک ساعت اجازه گرفتن گواهینامه مجدد نداشته باشد.

ممنون از وقتی که برای خوندن نظراتم گذاشتید 

دوست دار شما حامد❤️🌹

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Fayez گفته است:

نمیشه، وقتی یه مجرمو فایند هستی تا وقتی کنسل فایند نکنی نمیتونی به کس دیگه ای ms بدی

نظراتتون بسیار عالی بود

البته بنظرم اول فاندر بیاد چیزای جزئی مث باگ ها را برطرف کنه، همچنين مجازات non rp مجرمین به شدت افزایش پیدا کنه

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Hamedcalais گفته است:

۱. داخل قوانین پیدی نوشته که لاین مخالف رفتن بار اول take بار دوم و سوم جریمه 

وضع سرور یک طوری هستش که همه لاین مخالف میرن و نقض قوانین میکنند 

۳. Cmd cop attack  به صورت خودکار داده شود!!

قوانین خودش یه بحث جدا داره که فکر نمیکنم حالا حالا ها بروزرسانی بشه، قدیمیه، گیج کننده و مبهم

راجب مورد سوم هم ممکنه یکی از پیش تعیین شده بزنتت(مثل دوستان)، فکر کنم راه حل این بشه که کامندش کمتر و خلاصه تر باشه 

با بقیه پیشنهاداتت موافقم 

Dr.NiNjA.png

Dracul.png

Sohal.png

لینک به دیدگاه

درود.

با پیشنهادات شما موافقم.

چند تاشون برای آپدیت های بعدی تو راه هستند.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

با پیشنهاد شما کمی موافقم. (-+)

ᴺᴼ ᴼᴺᴱ ᴵˢ ᴹᴼᴿᴱ 

ᴵᴹᴾᴼᴿᵀᴬᴺᵀ ᵀᴴᴬᴺ ᵞᴼᵁ

«هیچکَس اَز خودِت مُهم تر نیست..! »e0a516_2457990745982526494123.gif

Peak.pnge0a516_2457990745982526494123.gifecc816_24ef4a14-24IMG-20240615-015517-36                                  OuTLawS✞

لینک به دیدگاه

با سلام 

13 ساعت قبل، aSoheyl گفته است:

1.

پیشنهاد جالبیه ولی در حال حاضر یه راهی که هست اینه که وقتی پیاده میشه شما اول MS/ هایی که مونده رو بده تا وارن Wa/ بیاد بعد Uncuff/ کن، اینجوری برا اینکه Running هم نگیرن درست سوار میشن و اذیت نمیکنن دیگه

2.

این مورد با اینکه جالبه و تا حدودی کاربردی اما متاسفانه امکان سواستفاده‌‌ی زیادی رو فراهم میکنه و معایب بیشتری داره و در حال حاضر به درد نمیخوره 

3.

الان هم شما اگر Cancel Find/ بزنی مثل قبل میتونی با ID زدن توی MS/ راحت کارتو انجام بدی که شاید اولش یکم سخت باشه ولی عادت میکنی 

14 ساعت قبل، aSoheyl گفته است:

5.

اگر الان امکان این کار نیست واقعا پیشنهاد خوب و لازمیه، اینجوری یکم وضعیت وانتد ها و سرور بهتر میشه 

6.

و

8.

هر 2 خوبن و اینکه مورد 6 مثل مورد 5 باعث بهبود وضعیت سرور و کاپ میشه و واقعا لازمه، مورد 8 هم فکر کنم قبلا پیشنهاد شده و در آپدیت بعدی تا جایی که میدونم قراره بیاد

7.

پیشنهاد خوبیه و باعث راحت شدن کار کاپ میشه ولی قبلا هم گفتم یسری پیشنهادا دیگه زیادی کار کاپ رو راحت میکنه و اون مزه و هیجان کاپ رو ازش میگیره و این مورد هم با افزایش دقت رفع میشه و به نظرم الان وقت اینجور مورد ها نیست 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

سلام

پیشنهاد خیلی خوب و کاربردین امیدواریم عملی بشه

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

ThunderstorM.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                       

1b5a31_24Picsart-24-06-01-01-44-41-940.p

لینک به دیدگاه

با تشکر از وقتی که برای تاپیک گذاشتید @AbbasMZ

مورد اول میتواند قبول نشود چون همانطور که فرمودید قابل انجامه و اکثر اعضا همین کار رو انجام میدن ولی هدف این پیشنهاد راحتی کاپ بود.

اظهار نظر شما راجب مورد دوم و هفتم به نظر تناقض دارد چون احتمالا منظور شما از مورد دوم بخاطر زیرکشی سر وضعیت همکاریست پس دوست ندارید ماموری به راحتی مجازات شود پس مورد هفتم هم باید مورد قبول شما واقع شود. البته مورد قبولتان که هست ولی اینکه می‌فرمایید کار کاپ زیادی راحت میشه، این یک مسئله هیجانی و مهارتی نیست که بگیم سخت یا راحت میشه، این جز مشکلات کاپه و به نظرم روند شناسایی باید تسریع شه کمی.

Dr.NiNjA.png

Dracul.png

Sohal.png

لینک به دیدگاه

درود

تمامی نظراتت خوب بودن سهیل جان مخصوصا مورد 5  و 6 و 7

یک مورد هم هست که باید اضافه بشه اینه که تعداد صفحه وانتد های داخل Cop App زیاده، و تنها راه حلش بالا بردن اکتیویتی PD و FBI در  Arrest و بالا بردن Wkill در NG، تعداد بازیکن های سرور واقعا زیاد شده علی یا باید اکتیویتی رو بالا ببرید یا Slot فکشن ها رو زیاد کنید! 

@Ali

29ef14_241a6101-2489fe29-242e1f02-24imag

LiN.png

NumberOne Family

29ef14_241a6101-2489fe29-242e1f02-24imag

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
53 دقیقه قبل، LiN گفته است:

درود

یک مورد هم هست که باید اضافه بشه اینه که تعداد صفحه وانتد های داخل Cop App زیاده، و تنها راه حلش بالا بردن اکتیویتی PD و FBI در  Arrest و بالا بردن Wkill در NG، تعداد بازیکن های سرور واقعا زیاد شده علی یا باید اکتیویتی رو بالا ببرید یا Slot فکشن ها رو زیاد کنید! 

@Ali

سپاس

از نظر بنده علت شلوغی صفحات وانتد در Cop app بخاطر سیاست اکتیویتی و کم بودن درآمد Arrest هستش که باید تغییر کنه.

با توجه به سیاست اکتیویتی، افزایش Slot اقلیت فقط تعداد کسانی که معمولاً سبز می‌کنند را افزایش می‌دهد.

اگر فقط 4 نفر Duty شوند و به صورت هماهنگ فقط وانتد ها را جمع کنند، می‌توان حتی 10 صفحه وانتد را در عرض نیم ساعت جمع کرد.

ویرایش شده توسط aSoheyl

Dr.NiNjA.png

Dracul.png

Sohal.png

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، aSoheyl گفته است:

به نظرم روند شناسایی باید تسریع شه کمی.

دیگه به هر حال نظر اکثریت مهمه ولی در کل من خودم با راحتی بیش از حد حال نمیکنم بحث زیرکشی هم همونجوری که گفتم با یکم دقت حل میشه 

40 دقیقه قبل، LiN گفته است:

تنها راه حلش بالا بردن اکتیویتی PD و FBI در  Arrest و بالا بردن Wkill در NG، تعداد بازیکن های سرور واقعا زیاد شده علی یا باید اکتیویتی رو بالا ببرید یا Slot فکشن ها رو زیاد کنید! 

افزایش اکتیویتی تاثیری نداره چون اینقدر وانتد هست که بازم ممبر سبز کنه و بره، افزایش اسلات هم فایده نداره چون تست شده قبلا، چند تا راه هست ولی خب ممکنه یسری راه ها برای موسس خوب نباشه و به ضررش باشه، اونجایی مشکل به وجود اومد که همزمان با آپدیت Biz Robbery اومدن کلاینت اندروید رو هم دادن که این مورد هم تیم هلپری و هم تیم ادمینی و تیم مدیریتی و هم کاپ رو به دردسر انداخت، یکی از راه ها که الان خیلی سخته اجرا کردنش و به درآمد سرور (شخص) ضرر میزنه اینه که محدودیتی روی اندروید اعمال بشه یا قوانین سفت و سخت تری برای ورود به سرور با کلاینت اندروید گذاشته بشه، مورد بعدی افزایش انگیزه برای کاپه، اگر یه PayCheck ثابت برای وانتد های C-7 در کنار مقدار PayCheck که الان به خاطر نوع و تعداد وانتد و بر اساس لول افراد میگیرم اضافه بشه و واقعا اون PayCheck قابل قبول باشه (نه مثل فریسک FBI) میتونه کمک کنه به این قضیه و یه راه دیگه هم اینکه در تاپیک بهش اشاره شد، تبدیل وانتد C-7 به C-6 در صورت تکرار اون خلاف و افزایش تعداد وانتد های دریافتی و افزایش تایم مجازات (Jail) برای وانتد های C-7

در کل این راه ها هست، ممکنه تکراری باشه و یا راه های دیگه هم باشه من یادم نیاد 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، aSoheyl گفته است:

با سلام. همه موارد موافقم البته به یک سری به شکلی دیگر. خواستم فقط یک نکته در مورد 1 بگم که خیلی از کاپ ها نمی دانند اونم اینه کسی که این باگو میزنه دوباره میتونه سوار شود مگر اینکه android player باشد یا شما تکون بخورید! وقتی این باگ رو میزنند به MS دادن ادامه بدید تا شخص G کنه و گرنه اصلا بگیرید وانتد بدید! من در زمان کاپ بودن خودم این موارد وانتد میدادم و به سرپرست کارکنان و مسئول لیدر ها هم اطلاع دادم و گفتند مشکلی نیست الانم به مسئول لیدرای فعلی توضیح بدید فکر نکنم گیری بدن.

این مورد همه کاپ های فعلی باید بدانند تا دوباره پلیرها سواستفاده نکنند! @aSoheyl @Captain @LiN @ZakharAsli @Demise @MEOW @SaIeh @Hamedcalais @HardiN @hoomansa @FBI @Nuclear @Parshan @Wizardry @visage @Iranian @SargurD

53 دقیقه قبل، LiN گفته است:

درود

@Ali

مهدی این مشکل با 18تا اسلات هم جمع میشه چه برسه الان که 23 نفره بالا بردن اکتیویتی پیشنهاد خیلی خوبیه ولی بازم رفع نمی کنه چیزی که نیازه اینه که لیدر فکشن قدرت و اختیار داشته باشه که در حال حاضر تمام اینارو از لیدر ها گرفتن اخیرا هم فقط اومدن به لیدر ها یک اختیار دادن که دستور بدن که اونم باز محدودیت داره براشون. تا وقتی اختیارات برنگرده کاپ درست نمیشه.

4 دقیقه قبل، aSoheyl گفته است:

سپاس

از نظر بنده علت شلوغی صفحات وانتد در Cop app بخاطر سیاست اکتیویتی و کم بودن درآمد Arrest هستش که باید تغییر کنه.

با توجه به سیاست اکتیویتی، افزایش Slot اقلیت فقط تعداد کسانی که معمولاً سبز می‌کنند را افزایش می‌دهد.

اگر فقط 4 نفر Duty شوند و به صورت هماهنگ فقط وانتد ها را جمع کنند، می‌توان حتی 10 صفحه وانتد را در عرض نیم ساعت جمع کرد.

دقیقا بابا 65 تا کاپ حداقل داریم از کلشون 10 تا کاپ فعال پیدا نمیشه! خب با این وضع 100تا کاپ هم باشه همینه! باید یکم زور بالا سر اعضا باشه.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...