رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:kiyomars.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی:ابوالفضل 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، خوش اخلاق، باهوش و علاقهمند به هدف های خود و با تلاش برای رسیدن به هدف، بی ازار و با دیگران کاری ندارم و سعی میکنم دیگران از خود راضی نگه دارم تا کسی را ناراحت نکنم و همیشه برای پیشرفت تمام تلاشم را خواهم کرد.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟  7 الی 10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  8:00 الی 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون می خواهم علایقم را دنبال کنم و با استفاده از اختیاراتی که دارم نظم و نحوه رانندگی درست را ایجاد کنم و در کنار بقیه بازیکنان و به کمک انان یک محیط خوب را فراهم کنم و گاهی با اعمال قانون افراد را متوجه اشتباه خودشان کنم تا سعی کنند با رعایت قوانین، رانندگی درست را فرا بگیرند عشق گیم چشم دل سیر

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4 بار

در گیر دنیای شدیم که...

خودش دور خودش میچرخه🖤

kiyomars.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 8.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Gerye.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: ایلیا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: ایجاد تنوع
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید، سرگرم کننده و جذاب. دارای فعالیت های متفاوت و متغیر بودن. ارتباط با پلیر ها. فکشن خوب. وقت گذرانی. تجربه کردن دسته ویژه. لیدر خوب. مبارزه با تبهکاران. علاقه به اجرای نظم در سرور.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم و تجربه دارم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 7 الی 9

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:sped.png

سن واقعی: 17

• اسم واقعی: اشکان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عاشق کشور تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به گیم علاقه مند به ورزش فوتبال به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم و انلاین باشم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر میکنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی و بامرامی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند به بازی ویدیویی هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت به بالا

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 23:00 - 18:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برم پلیس شم.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های عالی و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشهو هست و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و نزارم اتفاق بیفته و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه عضویت در این فکشن رو دارم از پسش خوب بر میام.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خلاف کار ها را بگیرم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kasebq.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: بی ادب  - پر رو - یکم کم صبر و بچه کاری هستم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18 تا 20 - 12:30 تا 3 - 4
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: یادم نمیاد اکانت دست خودم نبوده
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عاشق تعقیب و گریز و تیر اندازیم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ سال 2018 توش بودم خاطرات خوبی دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3

ویرایش شده توسط mohammadnice
عکس کاربری
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Alzheimer.png
• سن واقعی: ۱۷
• اسم واقعی: امین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۲ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۰۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید، سرگرم کننده و جذاب. دارای فعالیت های متفاوت و متغیر بودن. ارتباط با پلیر ها. فکشن خوب. وقت گذرانی. تجربه کردن دسته ویژه. لیدر خوب. مبارزه با تبهکاران. علاقه به اجرای نظم در سرور.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم و تجربه دارم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 7 الی 9 بار

-------------------------------------------------------------------------

Sped.png
• سن واقعی: ۱۷
• اسم واقعی: حیدر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، صادق، با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم. با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۴ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۲:۰۰ ۲۴:۰۰
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه کردن دسته ویژه. لیدر خوب. مبارزه با تبهکاران. علاقه به اجرای نظم در سرور.علاقه شدید، سرگرم کننده و جذاب. دارای فعالیت های متفاوت و متغیر بودن. ارتباط با پلیر ها. فکشن خوب. وقت گذرانی.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۴ الی ۵ بار در روز

Gods Team

Alzheimer.png

Joy.png

Areno.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:NaAji.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: ماهان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آدم خوب - دوستدار فکشن - حاضر به فداکردن جان به سرور آرساکیا گیم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10 - 11 ||| 22 - 23

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اینکه به دسته متوسط بیام

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دوسش دارم و میخوام برم پلیس شم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون ازش خوشم میاد

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3

Mersi Donya.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mr_jx.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: امیرعلی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: جذاب با عشق بی استرس دارای روحیه شاد و فعال
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 1تا24
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:به دلیل داشتن رنک دو و fp80
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکر میکنم بازی خوبی دارم و میتوانم در دستگیری افراد به بازی کمک کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون دل من یک هوس کرده وعاشق این فکشن شده
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟20 الی 100

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AngeL.png

• سن واقعی: 22

• اسم واقعی: علیرضا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عرفان هستم ملقب به بچه خاکی اهل ادب پسر خوب پلیس دوست عاشق شهر تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به ورزش علاقه مند به ورزش موی تای به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر کنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4-5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 تا 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:جایی نبودم خیلی وقته 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های خوب و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه رهبری این اقلیت را دارا هستم از پسش خوب بر میام

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به امور کاری اقلیت مسلط هستم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +7

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Robah.png

• سن واقعی: 20

• اسم واقعی: سینا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: سینا هستم ملقب به بچه خاکی اهل ادب پسر خوب پلیس دوست عاشق شهر تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به ورزش علاقه مند به ورزش موی تای به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر کنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های خوب و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه رهبری این اقلیت را دارا هستم از پسش خوب بر میام

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به امور کاری اقلیت مسلط هستم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Safar.png

• سن واقعی: 21

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: سینا هستم ملقب به بچه خاکی اهل ادب پسر خوب پلیس دوست عاشق شهر تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به ورزش علاقه مند به ورزش موی تای به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر کنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Lale.png

• سن واقعی: 22

ویرایش شده توسط Rony

!Washup/

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: seyed_mohamad1.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: محــــــمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آدم خوبی ام

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حداکثر 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 الی 20:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خوب نبود

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای گذران عمر بهتر

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فضایی آرام و آسان در این فکشن نهاده شده

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداکثر 3 مرتبه

𝐟𝐚𝐭𝐞 𝐝𝐨𝐞𝐬 𝐧𝐨𝐭 𝐨𝐩𝐩𝐫𝐞𝐬𝐬 𝐚𝐧𝐲𝐨𝐧𝐞, 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐞 𝐰𝐡𝐨 𝐨𝐩𝐩𝐫𝐞𝐬𝐞𝐬 𝐩𝐞𝐨𝐩𝐥𝐞 𝐢𝐬 𝐚 𝐡𝐮𝐦𝐚𝐧 𝐛𝐞𝐢𝐧𝐠

تقدیر کسی پر ظلم نہیں کرتی، لوگوں پر ظلم کرنے والا انسان ہے:)

4f6927_24BackgroundEraser-%DB%B2%DB%B0%D

Tygr.pngPoetry.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Patricio.png

• اسم واقعی: عرفان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عرفان هستم ملقب به بچه خاکی اهل ادب پسر خوب پلیس دوست عاشق شهر تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به ورزش علاقه مند به ورزش موی تای به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر کنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند

لینک به دیدگاه

پست عضویت بسته شد.

تمام درخواست های عضویت بعد از این پست نادیده گرفته خواهد شد.

درخواست های عضویت ارسال شده در حال بررسی میباشند...⏳

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود،

@LoverBoy درخواست عضویت شما برای اکانت LoverBoy با تایم پلی (200) پذیرفته شد.

@TANTO درخواست عضویت شما برای اکانت Desel با تایم پلی (85) پذیرفته شد.

@Frenzo درخواست عضویت شما برای اکانت Omen با تایم پلی (40) پذیرفته شد.

@Ara درخواست عضویت شما برای اکانت Ara با تایم پلی (165) پذیرفته شد.

@Ara درخواست عضویت شما برای اکانت Amumehdi با تایم پلی (83) پذیرفته شد.

@Ara درخواست عضویت شما برای اکانت JanG با تایم پلی (222) پذیرفته شد.

@FerB درخواست عضویت شما برای اکانت FerB با تایم پلی (89) پذیرفته شد.

@Suvastika درخواست عضویت شما برای اکانت NotNever با تایم پلی (67) پذیرفته شد.

@Reject درخواست عضویت شما برای اکانت Reject با تایم پلی (46) پذیرفته شد.

@AmirHossienN درخواست عضویت شما برای اکانت Amir_HosseiNN با تایم پلی (187) پذیرفته شد.

@Forces درخواست عضویت شما برای اکانت Kiyomars با تایم پلی (120) پذیرفته شد.

@Gerye درخواست عضویت شما برای اکانت Gerye با تایم پلی (87) پذیرفته شد.

@ReGaX درخواست عضویت شما برای اکانت sped با تایم پلی (35) پذیرفته شد.

@BAsil درخواست عضویت شما برای اکانت Alzheimer با تایم پلی (24) پذیرفته شد.

@ForgeT درخواست عضویت شما برای اکانت Angel با تایم پلی (169) پذیرفته شد.

@SuTuN درخواست عضویت شما برای اکانت Patricio با تایم پلی (35) پذیرفته شد.

@Gods درخواست عضویت شما برای اکانت Speder رد شد. (شما در اقلیت دیگری حضور دارید)

@Ara درخواست عضویت شما برای اکانت TravisScott رد شد. (شما دارای تنبیه اقلیت می‌باشید)

@Ara درخواست عضویت شما برای اکانت Its_Clown رد شد. (شما در اقلیت دیگری حضور دارید)

@Ara درخواست عضویت شما برای اکانت Juic رد شد. (شما در اقلیت دیگری حضور دارید)

@Ara درخواست عضویت شما برای اکانت Visual رد شد. (شما دارای تنبیه اقلیت می‌باشید)

@Flame درخواست عضویت شما برای اکانت GodFlame رد شد. (اطلاعات فرم شما صحیح نمیباشد)

@AlirezaRahmani درخواست عضویت شما برای اکانت Digger رد شد. (اطلاعات فرم شما صحیح نمیباشد)

@Joy درخواست عضویت شما برای اکانت sped رد شد. (اطلاعات فرم شما صحیح نمیباشد)

@mohammadnice درخواست عضویت شما برای اکانت Kasebq رد شد. (اطلاعات فرم شما صحیح نمیباشد)

@Naaji درخواست عضویت شما برای اکانت Naaji رد شد. (شما شرایط لازم برای ورود به اقلیت را ندارید)

@asasin درخواست عضویت شما برای اکانت Mr_jx رد شد. (شما شرایط لازم برای ورود به اقلیت را ندارید)

@Rony درخواست عضویت شما برای اکانت Robah رد شد. (تایم‌پلی ماهانه شما زیر 20 ساعت میباشد)

@Rony درخواست عضویت شما برای اکانت Safar رد شد. (تایم‌پلی ماهانه شما زیر 20 ساعت میباشد)

@Rony درخواست عضویت شما برای اکانت Lale رد شد. (تایم‌پلی ماهانه شما زیر 20 ساعت میباشد)

@Jerry درخواست عضویت شما برای اکانت Seyed_Mohamad1 رد شد. (اطلاعات فرم شما صحیح نمیباشد)

......................................................................

اولویت تست به ترتیب به شرح ذیل میباشد:

1. JanG با 222 تایم پلی.
  2. LoverBoy با 200 تایم پلی.
  3. Amir_HosseiNN با 187 تایم پلی.
  4. Angel با 169 تایم پلی.
  5. Ara با 165 تایم پلی.
  6. Kiyomars با 120 تایم پلی.
  7. FerB با 89 تایم پلی.
  8. Gerye با 87 تایم پلی.
  9. Desel با 85 تایم پلی.
  10. Amumehdi با 83 تایم پلی.
  11. NotNever با 67 تایم پلی.
  12. Reject با 46 تایم پلی.
  13. Omen با 40 تایم پلی.
  14. Patricio با 35 تایم پلی.
  15. Sped با 35 تایم پلی.
  16. Alzheimer با 24 تایم پلی.

موارد تست:

10 سوال از قوانین عمومی سرور.

15 سوال از قوانین دسته ویژه.

10 سوال از قوانین اقلیت گارد.

دو عدد دوئل با اسلحه های M4 و Deagle.

تعداد فرصت برای پاسخ های اشتباه: 3/3

نکات مهم جهت ارسال پست:
1- اطلاعات اسم و سن را به طور صحیح و با کلمات فارسی وارد نمایید.
2- سوالات پست را به درستی و جدی بیان کنید و از هر گونه نقل قول و جواب های نا درست بپرهیزید (زیرا موجب رد شدن پست شما میشود).
3- چنانچه کم تر از 3 روز از ارسال پست شما سپری شده و پست شما قبول شده است، از ارسال پست مجدد خودداری نمایید.
4- چنانچه پس از گذشت هفت روز تماسی جهت تست دریافت نکردید (در صورت باز بودن پست توسط لیدر) مجدداً درخواست دهید.

نکات و مواردی که باید رعایت شود:
1- تمامی پست ها توسط لیدر اقلیت مورد بررسی قرار گرفته و بهترین فرد از نظر (داشتن بیشترین ساعات بازی کرده در ماه) برای تست انتخاب میشود، لزا از شما خواهش مندیم از هرگونه تماس با لیدر و سرپرست اقلیت جداً خودداری کنید، زیرا موجب رد شدن پست شما میشود.
2- چنانچه پست درخواست عضویت شما رد و یا در تست ورود به اقلیت رد شدید پس از گذشت سه روز (در صورت باز بودن پست توسط لیدر) مجدداً درخواست دهید. (از ارسال پست کمتر از مورخ تعیین شده خودداری فرمایید).

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kasebq.png

• سن واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: محمدم  ملقب به محمد نایس (کاسب کیو) خاکی اهل ادب پسر خوب پلیس دوست عاشق شهرم میناب - بندر عباس تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به ورزش والیبال - فوتبال - سیگار و گل طراح گرافیکم و اسمبل و ...جایی نیازس باشه کمک میکنم بدون چشمداشتی یکم خلاف تو خونمه

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: جایی نبودم خیلی وقته گذشته 2017 یادمه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): زیرا من یه خلاف کارم پلیس بودن رو خوب میتونم ادا کنم و اوباش رو جمع کنم و امنیت رو به لوس سانتوس برگردونم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ + زیاد

لینک به دیدگاه

_ROLEX.png

• اسم واقعی: سعید 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آروم صبور کم حرف همیشه سعی میکنم از قانون پیروی کنم پرتلاش و دارای پشتکار زیاد برای انجام کار ها و با انگیزه هستم و برای ریسیدن به اهدافم تلاش میکنم فردی کنجکاو هستم  دوست دارم چیز های مختلف رو تجربه کنم و برای همین خیلی دوست دارم تو این فکشن عضو بشم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 7تا 8ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):2:00تا10:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون لیدر خیلی خوب و قانونمندی داره و تجربه جدیدی هست برام تاحالا در این فکشن حضور نداشتم دوست دارم مجرم ها را دستگیر کنم و بیشتر از تیکت و ساسپند استفاده کنم و بتونم برای سرور مفید باشم و وظایفم رو به خوبی انجام بدم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10+

LoverGod.png

'صبر داشته باش. گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین‌ها برسی.:)🖤

━━━━━━──── ⇆ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ ㅤ↻️                            

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dalu.png

سن واقعی: 17

• اسم واقعی: محمد سعید 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آروم صبور کم حرف همیشه سعی میکنم از قانون پیروی کنم پرتلاش و دارای پشتکار زیاد برای انجام کار ها و با انگیزه هستم و برای ریسیدن به اهدافم تلاش میکنم فردی کنجکاو هستم  دوست دارم چیز های مختلف رو تجربه کنم و برای همین خیلی دوست دارم تو این فکشن عضو بشم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 7تا 8ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):2:00تا10:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون لیدر خیلی خوب و قانونمندی داره و تجربه جدیدی هست برام تاحالا در این فکشن حضور نداشتم دوست دارم مجرم ها را دستگیر کنم و بیشتر از تیکت و ساسپند استفاده کنم و بتونم برای سرور مفید باشم و وظایفم رو به خوبی انجام بدم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10+

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sadegh.png

• اسم واقعی: محمدصادق

Mersi Donya.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: seyed_mohamad1.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: محــــــمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آدم خوبی ام

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حداکثر 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 الی 20:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خوب نبود

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای گذران عمر بهتر

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فضایی آرام و آسان در این فکشن نهاده شده

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداکثر 3 مرتبه

𝐟𝐚𝐭𝐞 𝐝𝐨𝐞𝐬 𝐧𝐨𝐭 𝐨𝐩𝐩𝐫𝐞𝐬𝐬 𝐚𝐧𝐲𝐨𝐧𝐞, 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐞 𝐰𝐡𝐨 𝐨𝐩𝐩𝐫𝐞𝐬𝐞𝐬 𝐩𝐞𝐨𝐩𝐥𝐞 𝐢𝐬 𝐚 𝐡𝐮𝐦𝐚𝐧 𝐛𝐞𝐢𝐧𝐠

تقدیر کسی پر ظلم نہیں کرتی، لوگوں پر ظلم کرنے والا انسان ہے:)

4f6927_24BackgroundEraser-%DB%B2%DB%B0%D

Tygr.pngPoetry.png

لینک به دیدگاه

طریقه ی ورود به دسته ویژه بر اساس ساعات بازی کرده در ماه می باشد.
لازم به ذکر است در 7 روز ابتدایی ماه تاپیک قفل شده و اجازه ی ارسال پست نخواهید داشت.

? توجه: پست های پیشین درنظر گرفته نمی شوند، تنها پست های پس از 07-01-2024 مورد قبول می باشد.

? درخواست عضویت در تاریخ 07-01-2024 ساعت 00:00 باز خواهد شد.

? نکاتی در خصوص جلوگیری از ضایع شدن حق بازیکنان فعال:

1. پست ها حتما در 48 ساعت ابتدایی ارسال شود (تا تاریخ 09-01-2024 ساعت 00:00) 

❗ نکته: در صورت تاخیر شما در اولویت دسته ی اول قرار نخواهید گرفت.

2. لیدر ها در طول این بازه ی زمانی لیستی از اعضا به همراه ساعات بازی کرده در ماه ارسال می کنند.
❗
نکته: پس از آن هیچ فعالیتی از شما قابل قبول نیست و ما تنها بر اساس ساعات تعیین شده اعضای فعال را جدا کرده و تست گیری را آغاز می کنیم.

「 !...ᴵ ᵂᵒᵘˡᵈ ᴿᵃᵗʰᵉʳ ˢᵖᵉⁿᵈ ᴱᵛᵉʳʸ ᴹᵒᵐᵉⁿᵗ ᴵⁿ ᴬᵍᵒⁿʸ ᵀʰᵃⁿ ᴱʳᵃˢᵉ ᵀʰᵉ ᴹᵉᵐᵒʳʸ ᴼᶠ ʸᵒᵘ 

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

2a60-ca%C3%ADn-damon-salvatore.gif

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

AmirHosseiN.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

• Empty موضوع را قفل کرد
  • Empty موضوع را باز کرد

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iElyas.png
• سن واقعی: 15
• اسم واقعی: الیاس
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به اقلیت گارد ملی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): زیرا این فکشن یکی از فکشن های دپارتمنت هست. محل اسپان خوبی رو داره؛ همچنین نگهبانی داخل زندان می‌تونه کار بسیار جالبی باشه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

ویرایش شده توسط Cry

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Andro.png

• اسم واقعی: مهیار

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق و شوخ طبع ولی به وقتش جدی 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بیشتر از 12 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 08:00-22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خسته شده بودم میخواستم برم فکشن دیگه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): بخاطر فعال بودنم ، علاقه ای که به این فکشن دارم و گانری نسبتا خوب

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بخاطر گانری خوبی که دارم و فعالیت زیادی دارم و میتونم اکتیوتی زیادی بزنم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ بیش از 10 بار

ویرایش شده توسط Andro

چاقالا شما همه تیم بشید من تک!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Solo.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:LighTNighT.png

• سن واقعی: 24

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ساعت8

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ((16:00_23:00))

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: یادم نیس

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ برقرار کننده نظم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟2

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

• عکس  سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MinDConTrol.png

• سن واقعی:  20
• اسم واقعی: مهدی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  خوش اخلاق، منطقی، پرتلاش و خونسرد و صبور، برای اهداف خود تلاش و پشتکار دارم و به کسب اسیبب نمی رسانم و سعی میکنم همه را از خود راضی نگه دارم و برای رسیدن به موفقیت تمام تلاشم را میکنم و علاقه مند این اقلیت هستم و میخواهم تجربه کنم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  7 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟  15:00 الی 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به NG
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟  درامد خوبی داره و علاقه دارم و میخواهم تجربه کنم و از تفنگ اسنایپر خوشم میاد و دوست دارم از ان استفاده کنم و دیگران و بکشم و همچنین به قوانین این اقلیت کاملا مسلط هستم و تلاشم را میکنم تا موفق شوم 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  چون شاهکاره
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  5بار 

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Dalu.png

سن واقعی:  18
• اسم واقعی: سعید 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  خوش اخلاق، منطقی، پرتلاش و خونسرد و صبور، برای اهداف خود تلاش و پشتکار دارم و به کسب اسیبب نمی رسانم و سعی میکنم همه را از خود راضی نگه دارم و برای رسیدن به موفقیت تمام تلاشم را میکنم و علاقه مند این اقلیت هستم و میخواهم تجربه کنم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  7 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟  15:00 الی 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به NG
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟  درامد خوبی داره و علاقه دارم و میخواهم تجربه کنم و از تفنگ اسنایپر خوشم میاد و دوست دارم از ان استفاده کنم و دیگران و بکشم و همچنین به قوانین این اقلیت کاملا مسلط هستم و تلاشم را میکنم تا موفق شوم 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  چون شاهکاره
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  +10

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Trager.png
• سن واقعی: 19
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باتجربه بی حاشیه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 الی 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00 الی 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بازی نمیکردم تازه برگشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +1

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...